JUVE MISTRZEM :D

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
R.Baggio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2005
Posty: 8
Rejestracja: 21 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2005, 02:14

Scudetto w końcu tam gdzie jego miejsce..... a za 2 sezony bedzie rocznica bo bedizmy juz mieli 30 tytuł... czego sobie i wszytkim życze..

Forza la Juve.....


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2005, 07:31

Chcialbym napisac cos sensownego, ale nie wiem, na ile jest to mozliwe w obecnej sytuacji.. :D W kazdym badz razie chyba szczerze mowiac jeszcze to do mnie nie dociera, wygralismy szalencza batalie z Milanem w tym sezonie, do tego Milan spasowal (zpasowal?- jak to sie pisze..) dwie kolejki przed koncem sezonu. Nie ma co, mamy silniejszy zespol 8)
Scudetto, kolejne z reszta, to nic innego jak wynik ciezkiej pracy i walki praktycznie w kazdej chwili w tym sezonie, teraz pewnie kazdy zapomina o przetrwonionych punktach przewagi nad Milanem, wybryku Appiaha, grze Blasiego w niektorych meczach, paskudnej momentami formie Del Piero... itp. Wypada po prostu podziekowac calej ekipie za famfastyczny sezon. Bez kitu, byl on (jeszcze niby jest) niesamowicie ekscytujacy, zwlaszcza jesli chodzi o walke miedzy Milanem a Juve.. :roll: Grazie mille ragazzi!

28: Sara' perché TI AMIAMO... Juve.

PS: Teraz nie tylko Cannavaro, ale wszyscy pilkarze powinni miec "28" na koszulkach :prochno:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2005, 07:57 przez mnowo, łącznie zmieniany 1 raz.


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2005, 07:42

W momencie kiedy w przerwie zobaczyłem wynik 3:1 dla milanu wypowiedziałem słowa........"Palermo i tak zremisuje". No i patrze potem i się spełniło:d jestem jasnowidzem:d


Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2005, 08:20

28 scudetto nareszczcie nasze! :dance: :bravo: .Jednak pozostaje mały niedostyt po lidze mistrzów :think: , ale jednak trzeba się cieszyć :dance: :dance: :dance: .Scudetto było częśćią planu w tym sezonie, planem wykonanym i zakończonym.W tym roku byliśmy njlepsi we Włoszech i zasłużenie wygraliśmy lige :bravo: .Jakoś trudno będzie mi się przyzwyczaić do tej magicznej liczby "28" :D .Trzeba czekać na oficjalne świętowanie i zasysać filmiki Z JP(mam nadzieje) :prochno: .


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2005, 09:01

Mamy Mistrza <jupi> Forza Juve :D Co tu wiecej pisac poprostu jesteśmy najlepsi!!!


Obrazek
giancardi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2005
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2005, 09:25

Jakby choc polowa z Was ogladala Milan-Juve to byscie wiedzieli, ze po tej szmacie Treze tylko sie broniliscie. Poza tym Milan byl zmeczony po LM. A wczoraj jakbyscie nie wiedzieli graly rezerw, w tym 3 osoby z Primavery i Abbiati.
Gratulacje Juve, ale nie badzcie tacy subiektywni.


Artur_JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 22
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2005, 09:43

Tiaaa mamy mistrza w 99% oraz szansę na pobicie milanu w liczbie najwięcej zdobytych punktów :twisted:


Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2005, 09:45

Zakompleksiony milanista :lol:
giancardi pisze:Jakby choc polowa z Was ogladala Milan-Juve to byscie wiedzieli, ze po tej szmacie Treze tylko sie broniliscie.
:prochno: Robisz mi dobrze pisząc coś podobnego.Śmieję się z takich textów.Nareszcie! :rotfl: na samym finiszu mogę się ponabijać z takich typów jak Ty.Czekam na więcej.Co do meczu Juve-Milan.Bronić też się trzeba umieć 8) .Milanowi jakoś to nie wyszło :prochno: .
giancardi pisze:Poza tym Milan byl zmeczony po LM.
uuuuu jaka szkoda :płaczę: :smile: .
giancardi pisze:A wczoraj jakbyscie nie wiedzieli graly rezerw, w tym 3 osoby z Primavery i Abbiati.
Nie wiem czemu ma służyć te zdanie.Rezerwy, rezerwami.Remis jest remisem :smile: .
giancardi pisze:Gratulacje Juve
Dziękujemy.
giancardi pisze:ale nie badzcie tacy subiektywni.
Jesteśmy 8) .


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2005, 09:58

Ale wszyscy podjarani :>
Odejde troche od tego zbiorowego orgazmu i postaram sie przemyslec co pozwolilo nam siegnac po upragnione trofeum.

Po odejsciu Lippiego wszyscy czekali na nowego trenera, mialbyc to Deschamps. Ku zdziwieniu wiekszosci na Delle Alpi zawital Fabio Capello, ktory opuscil Rome i postanowil sprobowac swoich sil w Juve. Niestety przyjscie swietnego szkoleniowca zbieglo sie z tragiczna informacja o smierci Umberto Agnelliego.
Transfery przeprowadzone przez Moggiego wygladaly bardzo zachecajaca: Emerson, Ibrahimovic i Cannavaro lecz to nie oni byli najwiekszym zaskoczeniem mijajacego sezonu, byl nim Jonathan Zebina.
Przybyl podobnie jak Capello z Romy, niczym wczesniej sie nie wyroznial a wielu z nas spodziewalo sie ze bedzie to jedynie zawodnik gebokiej rezerwy. Francuz wprowadzil sie w zespol fenomenalnie i mocno przyczynil sie swoja gra do zdobycia mistrzostwa.
Ibrahimovic pokazal ze jest fenomenem na skale swiatowa, Canna wrocil do porzadnego klubu po latach udreki z Interem a Emerson gral na swoim solidnym poziomie.
Nie bede charakteryzowal kazdego meczu, powiem ze zawsze moglo byc lepiej. Zdarzaly sie glupie wpadki ze slabszymi druzynami, lecz na nasze szczescie glowny rywal gral podobnie.
Mysle ze punktem zwrotnym w tegorocznej walce byl moment naszego odpadniecia z CL. Niektorzy byli zalamani po tym wydarzeniu, ja wiedzialem jak moze byc i porazka nie zmartwila mnie zbytnio.
Fabio zdal sobie sprawe ze pozostalo nam tylko scudetto i trzeba o to walczyc, podobne zdanie wpoil zawodnikom. Mielismy wiecej swiezosci i sily od Milanu co doskonale widac w tych ostatnich kolejkach.
Po naszym zwyciestwie na SS nikt nie mogl nam odebrac upragionego mistrzostwa. Pozostawaly trzy kolejki lecz pewne bylo ze przed finalem CL Milan nie bedzie ryzykowal i zagra na pol gwizdka. Ich remis z Lecce oraz Palermo dopelnil dziela. Najwieksze podziekowania naleza sie Don Fabio ktory to juz z trzecim klubem siega po Scudetto, nasze 28 scudetto.
Grazie per tutto.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2005, 10:27

Wchodząc rano na neta, odrazu chciałem zobaczyć jak grał a Milan. A tutaj miła niespodzianka, nagłówek JUVE mistrzem Włoch :D . Tak naprawde to po meczu na San Siro 28 scudetto było już pewne. Wielka radość i podziw dla Fabio Capello który świetnie ustawił zespół i pokazał wszytkim niedowiarkom że jego przyjście nie było błędem. Podziw również dla piłkarzy którzy poprostu są najlepsi :dance:


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2005, 10:44

Ja tam jakoś specjalnie nie popadam w euforię [ w sensie nie przeżywam orgazmu jak coniektórzy :P ] To że będziemy mieli Scudetto było wiadomo od spotkania z Milanem, wiec jakoś nie przygniotla mnie ta informacja ;) Ciekaw jestem jak będzie wyglądać skład na dzisiejsze i ostatnie spotkanie w tym sezonie :P

Capello dokonał cudu. Początkowo byłem bardzo niezadowolony ale z każdym meczem coraz bardziej się do niego przekonywałem. Po odpadnięciu z LM niektórzy chcieli odejścia Capello :rotfl: To było najzabawniejsze :smile: Skoro tak na to patrzycie to Barca dawno powinna pozwalniać Rijkaarda, Real Luxemburgo, Manu Fergussona itd. - powymienialibyśmy się trenerami, czy elita trenerska byłaby bezrobotna ? :rotfl:

Ciekaw jestem świętowania na Delle Alpi ;)

EDIT:
A co do transferów - osobiście czekam na sprowadzenie kogoś z fenomenalnej dwójki Cassano-Gilardino. Nie wspomne już o możliwości zatrudnienia dwóch na raz 8) :lol: Reszta leży w rękach Moggiego!


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
raptorb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2004
Posty: 67
Rejestracja: 30 marca 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2005, 11:04

JESTESMY NAJLEPSI> GRANDE JUVE :D


Obrazek
FORZA JUVE FORZA ALEX
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2005, 11:17

JUVE CAMPIONE D'ITALIA :dance: ... nawet nie wiem co pisac... jak to wyrazic- po prostu wielka radosc :D Scudetto powrocilo tam gdzie jego miejsce :!: Jest to jak najbardziej zasluzone Mistrzostwo- praktycznie przez caly czas bylismy na czele tabeli... a pod koniec Milan po prostu nie wytrzymal tej wspanialej, zazartej walki :smile: Caly zespol zapracowal na te zwyciestwo- sprawdzily sie wzmocnienia jakich dokonal Juve... Capello tez naleza sie brawa za to ze tak swietnie poukladal nasz zespol :bravo: No i co tu jeszcze pisac... FORZA JUVE :!:
Jedno mnie zastanawia: czy Juve przerwie teraz cisze prasowa i kiedy wkoncu napisza cos na oficjalnej o 28 Scudetto :wink:


wyzuj

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 27
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2005, 11:35

brawo , brawo i jeszce raz brawo , juventus udowodnił że jest najlepszy w serie A , poprostu Juventus - numero uno!!


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 maja 2005, 12:39

Prawda jest taka ze zasluzylismy na to w pelni i jezlei jakas gazeta napisze ze znowu dzieki sedziom itd to ich pozwe :evil: Milan moze i chcial wygrac LM ale zaplacili za to utrata Scudetto byc moze JUVE nie mialo zbyt szerokiej kadry zeby dobrze zagrac na obu frontach ale wystraczyla zeby pokonac ten "wielki" Milan ktorym podniecaja sie wszyscy komentatorzy..jesli w nastepnym sezonie Capello zaszczepi w pilkarzach taka wole walki jak w tym to jestem spokojny o wyniki..dodatkowo licze na jakies transfery mądre..niekoniecznie spektakularne..ale takie zeby przyniosly jak najwieksza korzysc klubowi.. :bravo:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
ODPOWIEDZ