Czy Juventus zostanie wykupiony ??!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ

Czy chcialbys aby Juventus zostal wykupiony przez Saadi Kaddafiego badz innego milionera ??

Tak
25
29%
Nie
46
54%
Ciezko powiedziec
14
16%
 
Liczba głosów: 85
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2005, 18:58

Przed władzami Juventusu, a raczej jego akcjonariuszami stoi wielki dylemat. W ostatnich dniach włoskie gazety rozpisują się, że niedługo Stara Dama może już nie być związana z rodem Agnellich. Właśnie to ta rodzina stworzyła potęgę turyńskiego klubu.
Do Giovanniego i Umberto Angellich należało 62 procent akcji klubu. Po ich śmierci przeszły one na Lapo Elkanna. Sprzedanie akcji pozwoliłoby Elkannowi zainwestować w Fiata, a Juventus zyskałby na tym wiele pieniędzy, ponieważ nowym właścicielem na pewno byłby bogaty człowiek. Dałby pieniądze na transfery, a także razem z Moggim mogliby zadbać, aby Juve więcej zarabiało i przy tym jeszcze szybciej się rozwijało. Dodatkowy przypływ pieniędzy pozwoliłby zainwestować w nowy stadion, co równoznaczne jest z tym, że stadion nosiłby imię braci Angellich. Tego pragną, a nawet żądają włoscy kibice Starej Damy. Niedawno takie zmiany zaszły w Chelsea i Manchesterze, ale w Juve ma to być człowiek bardziej znający się na piłce, ale także świetnie zarządzający finansami.
Obecnie znamy tylko jednego kandydata, jest nim spółka LAFICO powiązana z Saadi Kaddafim. Nie wiadomo, co się stanie z Bianconerimi. Obecnie Juve jest jednym z najlepszych klubów świata. Jednak nowe fundusze pozwoliłoby im się jeszcze bardziej rozwinąć, a to jeszcze bardziej zbliżyłoby ich do zdobycia upragnionej Ligi Mistrzów. W najbliższym czasie Święta Trójca, czyli Moggi, Giraudo oraz Bettega mają wydać komunikat dementujący ta informację. Zawsze można wszystkiemu zaprzeczyć, ale to nie oznacza, że poza kulisami nie trwają negocjacje na temat akcji turyńskiej potęgi.
zrodlo: JuvePoland

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat :?: Czy dobrze by bylo jakby Juventus wykupil jakis bogacz, tak jak to mialo miejsce w przypadku Chelsea i tak jak to sie podobno szykuje w ManUtd...

Jest to moim zdaniem bardzo trudna sprawa do ocenienia :think: Z jednej strony sa to ogromne pieniadze dla klubu, zas z drugiej to odchodzenie od tradycji i wogole czystego sportu- to co sie teraz dzieje to biznes w futbolu np. Chelsea :!: Osobiscie nie popieralem pana Abramowicza i tego co sie stalo z tym klubem... i raczej nie chcialbym aby Juventus poszedl w ich slady.


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2005, 19:01

Niech sprzedadza klub ale pod jednym warunkiem - niech to będzie Kaddafi !!! Nie chce widziec nikogo pokroju Abramowicza, Glazera czy Lotito :evil: Takim to tylko kasa w głowie. Jakiego sobie zarzyczy piłkarza, takiego sprowadza - bawi się klubem jakby zespół należał tylko i wyłącznie do niego [ w sensie mentalnym oczywiście ] i za pomocą pieniędzy zaspokaja swoje zachcianki. Nie chcemy tu drugiej Chelsea ! :doh:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Xisco

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2005, 19:04

Nie no mam nadzieje ze juz sie skonczy wykupywanie druzyn bo co to ma byc po pierwsze dobrzy pilkarze przestaja grac przykladem jest Veron pozniej niecale 2 miesiace Crespo poki nei zostal wypozyczony do Milanu jest jeszczek ilak przykladow Wiec mam nadzieje ze nie beda juz bardziej robili biznesu z ukochanego sportu


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2005, 19:52

To bardzo trudna decyzja, napewno wymaga wielu przemysleń.
Ciężko powiedzieć, co lepszego byłoby dla Juve, ca wazniejsze byłoby dla kibica. W tej sprawie nigdy nie bedzie 100% zgodności. Bedą takie osoby, dla których najważniejsze będą tradycje, to dla wielu jest prawdziwym pieknem sportu. Są jednak osoby, które dostrzegają, że współczesny Sport nie ma juz prawie nic wspólnego z tym z czasów antycznych. Teraz wszystkim rządzi pieniądz, to wokół niego rozgrywaja sie najwieksze decyzje.
warto sobie tutaj postawic jedno pytanie. Czy gdyby Juve zostało wykupione przez prywatnego właściciela przestalibyśmy kochac ten klub, albo nasza miłośc by zmalało. Odpowiedź może być tylko jedna: NIE!! Pieknej historii Juventusowi nikt nie zabierze, nikt nie zabierze tegi piekna gry, tego charakteru. A jesli ktos miałby pomóc Juve w ponownym wywalczeniu Ligi Mistrzów przez wyłożenie pieniedzy na nowych zawodników, to ja raczej nie mam nic przeciwko.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2005, 20:04

Ludzie!Co Wy piszecie?!9 głosów na tak?!.To ja się pytam jaką wartość mają dla Was słowa "tradycja", "historia".Obojętnie, kto by to nie był, klubu się nie sprzedaje!.Rodzina Agnellich w grobie by się przewróciła czytając to.Z funduszami było i jest dobrze.Nie trzeba nic zmieniać.

JUVENTUS NOT 4 SALE! :angry:


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2005, 20:49

wErOn pisze:Niech sprzedadza klub ale pod jednym warunkiem - niech to będzie Kaddafi !!! Nie chce widziec nikogo pokroju Abramowicza, Glazera czy Lotito :evil: Takim to tylko kasa w głowie. Jakiego sobie zarzyczy piłkarza, takiego sprowadza - bawi się klubem jakby zespół należał tylko i wyłącznie do niego [ w sensie mentalnym oczywiście ] i za pomocą pieniędzy zaspokaja swoje zachcianki. Nie chcemy tu drugiej Chelsea ! :doh:
Pewnie, lepszy jest Kaddafi :rotfl: . Szkoda, ze to gej :twisted: . A co masz do Lotito? Robi wszystko co w jego mocy zeby uratowac to co zostalo z Lazio. Klub nie ma pieniedzy, co najmniej srednich graczy, a nie dosc, ze utrzymali sie w SerieA to jeszcze sa wyzej od Romy. Laziali pewnie na kleczkach dziekuja z Lotito..


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 20 maja 2005, 21:03

To co obecnie dzieje sie w MU niech bedze najwieksza przestroga. Nie wyobrazam sobie zeby wladze w juve mial sprawowac jeden czlowiek. Wszyscy psiocza na Real i Chelsea ale cholerka jesli juz pojawila sie taka perspektywa w przypadku juve to wszystkim sie zaczelo podobac. Masakra.


calma calma
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2005, 21:20

Dionizos pisze:Pewnie, lepszy jest Kaddafi :rotfl:
Nie no w sumie lepiej zatrudnić Amerykanina, który o futbolu wie tyle że trzepie się na nim dużo kasy 8)
Dionizos pisze:Szkoda, ze to gej :twisted: .
Masz coś do gejów? Nie wiedzialem że jesteś aż tak ograniczony umysłowo. Murzyna pewno też w tym swoim nietolerancyjnym życiu nie widziałeś, ale ich nie lubisz? No tak, tacy sa ci Polacy ... Europejczycy, pff :|
Dionizos pisze:A co masz do Lotito?
Ano mam to, że gośc zainwestował w klub bez wielkiego kapitału potrzebnego do sworzenia drużyny na miarę Ligi Mistrzów. Co z tego, że są wyżej od Romy, skoro w kazdej chwili mogą się znaleśc w Serie B :think:


Myślę sobie, że banicja tych kilku dni to trochę mała kara, takie ludziki jak dionizos nieczego się nie uczą, nie wyciągają wniosków ze swojego zachowania ... :rotfl:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 15:12

myśle ze nie było by dobrze jakby juve sie znalaz w rękach jakiegos milionera moglibysmy byc postrzegani jako klub który "robi" football dla kasy!!! Piłkarze pracuja dla pieniędzy- takie by było zdanie wszystkich!
Ja kocham Juve takie jakie jest teraz :!: niedługo wygramy LM i bedzie więcej kasy na pewno :lol:
Co do stadionu jak sie nie myle przybudowa ma sie niedługo zacząc a pieniądze na to są juz przeznaczone!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 15:57

wErOn pisze:Nie no w sumie lepiej zatrudnić Amerykanina, który o futbolu wie tyle że trzepie się na nim dużo kasy 8)
Lepszy jest Libijski terrorysta, ktory kocha futbol, zna sie na nim jak nikt inny i pieniadze go nie obchodza... Chlopczyku, czas ludzi takich Gianni Agnelli juz minal.
Masz coś do gejów? Nie wiedzialem że jesteś aż tak ograniczony umysłowo. Murzyna pewno też w tym swoim nietolerancyjnym życiu nie widziałeś, ale ich nie lubisz? No tak, tacy sa ci Polacy ... Europejczycy, pff :|
Jezeli bycie "europejczykiem" ma oznacza bycie takim kretynem, to ja nim byc nie chce. Zeby uwazac sie za mieszkanca Europy, nie musze tolerowac zboczen seksualnych. Pokazales swoje nieograniczone mozliwosci umyslowe wpadajac na pomysl, ze mam cos do czarnych poniewaz nie lubie gejow :bravo: . Madry z Ciebie chlopak. Tak dla Twojej informacji, rozmawialem i widzialem wiecej murzynow niz ty golych kobiet :lol: .
Ano mam to, że gośc zainwestował w klub bez wielkiego kapitału potrzebnego do sworzenia drużyny na miarę Ligi Mistrzów. Co z tego, że są wyżej od Romy, skoro w kazdej chwili mogą się znaleśc w Serie B :think:
Powiedz mi, ze ten tekst to jakis glupi zart... To z tego, ze dla nich liczy sie to czy sa wyzej niz Roma. Po drugie kazdy klub moze znalezc sie w B :lol: . Lotito zainwestowal w klub, ktoremu zawsze kibicowal. Podniosl go z dna i dalej o niego walczy. A ty porownujesz go do Glazera 8) . Przyznaj sie, ze nie znales nazwisk innych klubowych prezesow i chciales kogos wcisnac obok Romka i amerykanina :rotfl: .
Myślę sobie, że banicja tych kilku dni to trochę mała kara, takie ludziki jak dionizos nieczego się nie uczą, nie wyciągają wniosków ze swojego zachowania ... :rotfl:
Juz samo stwierdzenie, ze myslisz, troche zbilo mnie z tropu...
Apropo banicji i nieobecnosci, to nie ty zarzekales sie, ze odchodzisz z forum?? Zmieniles nawet nick z Wajrona na werona :x . Co z Toba??

Sorry za odpisywanie na tak stary post, ale uderzal on w moja osobe. Mam nadzieje, ze kolega Warunek go przeczyta...


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 20:19

Kaddafi posiada 7,5% akcji Juventusu i to mu powinno starczyć.A klub powinnien zostać w rękach Angellich.Jedynie trudna sytuacja Fiata mogła by zmusić do sprzedania akcji Juventusu.


JESTEM OSZUSTEM
Arek15juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 15
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 21:00

pewnie by nam to pomoglo ale czy naprawde warto psuc tradycje...




oczywiscie ze NIEEEEE


SHADY, AFTERMATH, GGGG G-UNIT
sebast

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2005
Posty: 21
Rejestracja: 27 lutego 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2005, 21:50

ja bym chcial zeby zostal na kolejne 30 lat moggi bo to jest nasz kedafi


ODPOWIEDZ