Nowe koszulki Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
bObYjuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 grudnia 2004
Posty: 23
Rejestracja: 02 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 13:43

Moim zdaniem źle że bedą nowe koszulki i to w dodatku w kolorze czerwonym bezsensu te koszulki które śa powinny zostać


"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
ForzaJuve_Adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 185
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 13:50

bObYjuve pisze:Moim zdaniem źle że bedą nowe koszulki i to w dodatku w kolorze czerwonym bezsensu te koszulki które śa powinny zostać
Co Ty gadasz?? W kazdym sezonie koszulki sie zmieniaja...

Mi tam podoba sie projekt czerwonych koszulek. Czegos takiego jeszcze nie bylo a jakies zmiany sie przydadza - bedzie ciekawiej:P Osobiscie najbardziej z wyjazdowek podobaja mi sie zolto niebieskie ale przeciwko czerwnonym nic nie mam.... Zreszta... Czy to wazne w jakich koszulkach graja?? I to jeszcze chodzi tutaj o wyjazdowe... najwazniejsze zeby grali ladnie, dobrze i skutecznie. A czy w koszulkach czerwonych zielonych czy pietruszkowych w kratke to juz inna sprawa. Juventus pozostanie zawsze Juventusem.
Pozdro :wink:


Obrazek
Obrazek
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 13:53

A ja myślę, że będą wporządku ;)
Były czarne, żółte, niebieskie, różowe pora na czerwone. Czuje, że to wypali i przyjmą się podobnie jak niebieskie w tym sezonie.
Coś mi się wydaje, że w tym wszystkim maczał palce nasz Moggi, hmmm czyżby chciał sprowadzić Michaela Schumachera ? W koncu trenował kiedyś z naszym zespołem, w meczach charytawywnych też szaleje w linii ataku ... hm coś w tym jest :wink:
Ostatnio zmieniony 05 maja 2005, 13:54 przez wErOn, łącznie zmieniany 1 raz.


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 13:53

Nike by nie wytrzymało, gdyby nie zrobiło czegos nowego na nowy sezon. Nie mają w zwyczaju, zeby jakaś koszulka była w modzie chociażby przez 2 lata. Mi to osobiscie nie przeszkadza. Daja kase na Juventus, chcą ubierać to niech sobie robią jakieś nowe wyroby. Inna sprawa, ze koszulka będzie miała kolor czerwony. Niektorych moze to drażnić, dla mnie nie ma większego znaczenia. W końcu to tylko koszulka wyjazdowa. Mi podobają się te koszulki, w ktorych grają nasi piłkarze w tym sezonie. Biało-czarna, Granatowo-rózowa i Niebieska.

Zobaczymy jak będą się one prezentowac bezpośrednio "na" piłkarzach jak i w akcji (transmisje spotkan). Mam nadzieje, ze będzie spoko. Jedyny problem w tym, ze znowu trzeba szykować kase na nową koszulke do kolekcji :)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 13:56

Jestem ciekaw tych nowych koszulek.Tego jeszcze nie było.Były inne kolory ale czerwonego nie.Jestem za.Będą ładnie wyglądały.Mam tylko nadzieje ze nie bedzie takiej klapy jak z tymi różowymi koszulkami.


...Taka miłość jest jedna...Juve
ADP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2005
Posty: 120
Rejestracja: 04 lutego 2005

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 13:58

spoko sprawa z tymi koszulkami wkoncu cos sie zmieni w juve i mysle ze to na leprze.a jak beda lezały na piłkazach zobaczymy za rok ;]

Ty rozómieć co to polska ortograwia? :? /Dragon


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 14:10

Moim zdaniem nie powinno się zmieniać koszulek wyjazdowych wogóle jak co to wybralu zły kolor czerwony ciekawe czemu moim zdaniem powinny zostać te jakie są mi takie pasują 8)


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 14:22

nasze koszulki wyjazdowe w tym sezonie były boskie, szkoda że od nowego sezonu Juve będzie miało inne. Nie wiem dlaczego, ale te czerwone będą kojarzyć mi się z...Liverpoolem :roll: jak dla mnie, to pomysł kiepski...może chociaż podstawowe będą lepsze :roll:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 14:27

Mnie to w sumie nie obchodzi jaki kolor będą miały koszulki wyjazdowe. Piłka nożna to nie rewia mody, a boisko to nie wybieg. Według mnie takie zmienianie koszulek wyjazdowych co sezon to są cele komercyjne, pozatym zmieniany jest też wygląd koszulek domowych. Wiadomo że kibice chcą mieć te najaktualniejsze modele więc żeby je mieć muszą co sezon kupować nowe, niestety nie wszystkich na to stać.
A wracając do tematu to dla mnie najważniejsze jest to żeby zostały barwy biało-czarne, herb i gwiazdki na koszulkach.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 14:29

czerwone beda lepsza napewno od rozowych !!! bo jak wychodzili w tym rozu to az mi sie glupio robilo !!


Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 14:31

No ładnie. Ja nie wiem co wam się nie podoba. Koszulki wyjazdowe to naprawdę sprawa drugorzędna. Bardziej ciekawi mnie jak będą wyglądały nasz tradycyjne. Osobiście wolę więcej czarnego, a mniej białego 8) i będzie git


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 14:39

Tak Narzekacie na te " nowe " Czerwone Koszulki :think: Ja poprostu nie moge patrzec Na ich rozowe Koszulki to jest dopiero Padaczka :smile: Az wsytyd ! Takie troche " Pedalskie " i bez urazy dla nikogo .... :dance:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 14:40

Myślę, że zrobili te koszulki z myślą o Nas :)


we believe.
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 14:45

Ja jak na razie podchodze z dystansem do tych nowych koszulek, musialbym zobaczyc jakies konkretne foto, bo to malutkie zdjontko w newsie nie jest dla mnie wystarczajace :wink: Jesli chodzi o sam pomysl z kolorem czerwonym- to czemu nie, zmiany czesto budza ze soba na poczatku kontrowersje- kazdy pamieta co bylo kiedy mialy wejsc rozowe trykoty- a potem jest OK. Nie bardzo rozumiem, skad pomysl na kolor czerwony :think: no ale w sumie zolty czy innne tez nie bardzo kojarza sie z barwami Juve, a jednak byly uzywane.
Chcialbym zobaczyc jakiegos pilkarza Juve w tej koszulce :) Jedyne, co mi przeszkadza, to to, ze czerwony od zawsze kojarzy mi sie albo z ManUtd, albo- co gorsza- z Milanem :| Ale mysle, ze bedzie OK. Za dwa sezony bedziemy ganiac w zielonych :smile:


DHL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 80
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2005, 14:51

Mnie pddobają się obecne koszulki - i wyjazdowe i te "u siebie" hehe. Ale być może te nowe też będą niezłe. Tyle że z tego zdjęcia w newsie to jakoś wyglądają nie bardzo :think:
Ale co tam - dla mnie ważne jest żebyśmy nie mieli takich jak Roma. Bordowe (?) i jeszcze jakieś obcisłe błeee. Ktoś napisał że Juve w tych różowych wygladają na homogejów - to Roma tym bardziej hehe. Nie zazdroszcze im drużyny ale koszulek to już w ogóle :D Można powiedzieć że jaka drużyna takie koszulki :D


"Na ręce nam patrzą a nie widzą swoich..." - O.S.T.R.
ODPOWIEDZ