Del Piero: Kazdy mecz, to teraz final.

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Pavon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 stycznia 2004
Posty: 190
Rejestracja: 10 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 10:07

Alessandro Del Piero podkreśla, że Juventus każdy z następnych pięciu meczów będzie grał jakby był to finał, by wyprzedzić Milan w Serie A. Nieprzewidywalny kapitan Juve wierzy, że Juventus ma to coś, by pokonać Milan w walce o mistrzostwo Włoch - jako, że powraca po kontuzji: "Milan nieustannie wysyła wojownicze wiadomości. Nie chcemy odpaść z walki o tytuł. Będziemy mocni w każdym z następnych pięciu finałowych spotkaniach, które mamy do 29 Maja."

ŻRÓDŁO



Mam nadzieje, ze odzwierciedlenie tych slow odnajdziemy na boisku i w kazdym ze spotkan Juventus bedzie walczyl o zwyciestwo, ktore teraz jest na wage zlota. Do konca rozgrywek moze dojsc do jeszcze wielu niespodziewanych rozstrzygniec, oby byly one z korzyscia dla nas i w ostatecznym rozrachunku udalo nam sie zdobyc Scudetto.
Ostatnio zmieniony 27 kwietnia 2005, 13:01 przez Pavon, łącznie zmieniany 1 raz.


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 10:13

Del piero dobrze mówi. Teraz na porażkę, sobie pozwolić nie można, bo to tak samo jak finał. Przegrasz finał, przegrasz wszystko. Tutaj jest podobnie: Przgrasz jeden mecz, to już właściewie nie masz szansa na dalszą walkę o Mistrzostwo. Miejmy nadzieję, że na te bardzo ważne ostatnie mecze w sezonie Del piero wróci do wielkiej formy sprzed kilku lat. :smile:


DHL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 80
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 10:31

No tak. Myślę że przyszły mistrz Włoch 2005 będzie musiał wygrać wszystkie 5 meczy (może jeden ewentualnie zremisować hehe). Dlatego martwi krótka ławka w perspektywie tych 5 kolejek. Mamy za to jedną przewagę nad Milanem - oni grają w LM więc będą bardziej zmęczeni w meczu o wszystko na San Siro. Wiem - mała to pociecha ale zawsze...


"Na ręce nam patrzą a nie widzą swoich..." - O.S.T.R.
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 11:15

DHL pisze:Mamy za to jedną przewagę nad Milanem - oni grają w LM więc będą bardziej zmęczeni w meczu o wszystko na San Siro. Wiem - mała to pociecha ale zawsze...
wlasnie ... wczoraj ogladalem mecz Milanu z PSV i liczylem na zawodnikow z Holandii, aby grali ostro i kontuzjowali jakiegos gracza Milanu...
Niestety w Milanie wszyscy zdrowi :evil:

Ale fakt faktem jest, ze Milan bedzie bardziej zmeczony niz Juventus, ktory niestety boryka sie z kontuzjami i zawieszeniami ....


przez chwilę jako Marco Buffon
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 12:15

Lepiej niech chłopaki nie grają tych meczy jakby każdy z nich to był finał. Przegraliśmy 3x finał Ligi Mistrzów, a ostatnio finał Pucharu Włoch, wole żeby grali swoje ;)


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 12:20

Na San Siro remis bedzie dobrym wynikiem wiec szanse na objecie fotelu lidera upatruje w nastepnej kolejce: Licze ze Viola utrwie jakies punkty Milanowi a my pokonamy Bologne. Po meczu na San Siro myske ze jakos pojdzie bo Treze bedzie juz RACZEJ zdrowy no i Mutu bedzie mogl grac!!


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 15:24

Dla mnie nie ważne, czy zagraja te mecze tak, jakby to były finały, czy tak jakby były to mecze nic nie znaczące.
Najważniejszy jest wynik, zwycięstwo. Do końca jeszcze 5 kolejek - 5 spotkań, które mogą (lecz nie muszą) o wszystkim zadecydować. Nie będe bawił się tutaj w jakies typowanie wyników, czy coś w tym stylu. Najważniejsze są zwycięstwa, które mogą zapewnić nam Scudetto.
A co z Alexem?? Po wypowiedziach widać, że jest gotowy do gry, że chce dać z siebie wszystko. Zobaczymy, co wyjdzie z tego na boisku. Jego ostatnie występy nie napawają optymizmem, ja jednak wierzyłem, wierze i będę wierzyć, że jeszcze pokaże w tym sezonie swoja przydatnośc dla drużyny.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 15:35

Nie!! tylko żeby juventus nie grał jak w finale... bo wszyscy wiemy jak ostatnio z tymi finałami było :? Puchar włoch: Porażki z Parmą i Lazio... LM: Porazka z Milanem (z którą do tej pory nie mogę siepogodzić :evil: ) Niech rozgrywają normalne spotkania :D TYLKO NIE FINAŁY :D


<Juventus Semper Fidelis>
Coolfi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2005
Posty: 400
Rejestracja: 12 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 15:49

Po raz kolejny Alessandro pokazał że jest bardzo elokwentny :wink:
Nie ma się nas czym zastanawiać, i wygrać 5 meczy i liczyć na dodatkowe potknięcia Milanu, a łatwo nie będzie. Już niedługo arcyważne spotkanie z samymi Medilańczykami, w którym porażka przekreśla praktycznie szanse na 28 scudetto. Każda strata punktów jednego z klubów oznaczać może scudetto dla drugiego. Nie ma co dużo gadać, trzeba się skoncentrować, maksymalnie zmobilizować i zebrać siły, bo w takim okrojonym składzie nie będzie łatwo :pray:


Podobno w chwili śmierci...
tracimy 21 gramów naszej wagi.
Każdy.
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 18:31

No więc jeżeli tak mówi to niech się przynajmniej w tej końcówce spręży i zagra na tym poziomie co 2 lata temu bo cały sezon przeszedł obok niego oczywiście chwała mu za te 12 goli , ale nic wiecej prócz tego nie zrobił!! osobiście licze na Alex'a że będzie naszym czarnym koniem w tej końcówce ale szczerze to wątpie wzorem jest Pavel Nedved który po kontuzji powraca i odrazu 1000000% zkoncentrowania walka do końca za to go uwielbiam przydałby sie jeszcze Zlatan i Zebina i moje nerwy by się chociaż troche zmniejszyły!!


wojtekk03

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 marca 2005
Posty: 70
Rejestracja: 29 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 19:03

No a jest jakies inne wyjscie? 5 spotkań do końca, trzeba się zmobilizować i 5 meczy wygrać, o nic już nie walczymy, a mecz z Milanem to bedzie finał tych finałow :-D oby szczęsliwy dla nas, Milan może sobie zdobyć Lige Mistrzow :D


i sie zaczęło SCHOOLTiME :/
FORZA JUVe FORZA ALEX
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2005, 19:40

Bad_Magick pisze:Lepiej niech chłopaki nie grają tych meczy jakby każdy z nich to był finał. Przegraliśmy 3x finał Ligi Mistrzów, a ostatnio finał Pucharu Włoch, wole żeby grali swoje ;)
Dokładnie tak samo pomyślałem ;) Juventus wygrał 1 z ostatnich 5 finałów a ja mam nadzieję że z tych 5 meczy wygra wszystkie.
Na zameczenie Milanu przez PSV nie ma zbytnio co liczyć. W meczu w Eindhoven będą pewnie bronić wyniku, a poza tym mają trochę dłuzszą ławkę od Bianconerich.
Zgadzam sie z Del Piero, powiedzieć coś trafnego potrafi, ale wolałbym żeby "trafnie"(celnie) strzelał :wink:


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Lukaszp32

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 7
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 maja 2005, 23:01

Święte słowa, zwłaszcza, że szykuje się niełatwy mecz z Parmą. Parma będzie gryźć murawę, a wygra ( ale oby nie wygrała, chodź bardzo lubie ten klub). Juve musi uważać, żeby nie stracić teraz w głupi sposób 3 punktów, bo Milan napewno ma łatwiejszy mecz i jeszcze ma teoretycznie szanse na scudetto.


2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2005, 23:03

1/4 zadania wykonana :bravo: i to zresztą ta najtrudniejsza :bravo:
Możemy się cieszyć i liczyć że Juve do każdego meczu podejdzie jak do dzisiejszego i da z siebie wszytko ... 28 Scudetto już blisko ,ale wciąż bardzoo daleko :doh: .Licze że Nas nie zawiodą :wink:


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
ODPOWIEDZ