Podsumowując sezon 2002/03..........

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2003, 21:00

No i jak wiemy niestety po sezonie :cry: Udany, nieudany? Zły, dobry. Zaraz sobie wyjaśmy. Ocencie sezon w skali:Rewelacyjny, Bardzo dobry, Zły a może... tragiczny.
Jeśli chodzi o mnie to oceniam go, że dla JUVE był bardzo dobry. Zdobyliśmy 27 scudetto dotarliśmy do finału LM, niestety przegraliśmy :cry: i to jest właśnie największy niedosyt :cry: . Niestety taki brutalny potrafi być futbol. A teraz bardzo bym chciał abyście (jak najwięcej osób) sie wypowiedziało co do paru statystyk :wink: Będzie naparawdę, ciekawie, fajnie i miło(odrazu podam swoje typy) :wink: A więc:
--->Serie A-Rewelacja nic dodać nic ująć, mistrzostwo no.27 :!:
--->LM- Największy niedosyt od roku 1998 :!: :cry:
--->PW-Bez komentarza :cry: Trochę żeśmy sie ośmieszyli :cry: :evil:
--->Najlepszy mecz JUVE w tym sezonie-JUVE 3-1 Real (rewelacja!!!!!)
--->Najgorszy mecz w tym sezonie- JUVE 0-0 Milan karne 2-3 :!: :cry:
--->Najpiękniejszy gol JUVE- A.Del Piero z Torino (bezkonkurencji!!!!!)
--->Najlepszy trener sezonu(Europa)- Oczywiście M.Lippi
--->Najlepszy zawodnik sezonu w JUVE- Pavel Nedved :!:
--->Najgorszy zawodnik sezonu w JUVE-M.Salas,Baiocco,Moretti,Fresi.....
--->Najlepszy bramkarz w Europie-Gianluigi Buffon!!!
--->Najlepszy obrońca w JUVE- Lilian Thuram!
--->Najlepszy pomocnik w JUVE- Pavel Nedved! I G.Zambrotta!!!
--->Najlepszy napastnik JUVE- Alessandro Del Piero
--->Najlepiej się sprawdził z ,,przybyszy'' :wink: -M.G.Camoranesi
--->,,Porażka sezonu''-Kontuzje Treze, Brak Nedveda w finale, karne z Milanem :cry: :twisted:

Tyle, byłbym wdzięczny jakby chociaż kilku z was sie wypowiedziało :wink: Temat długi więc wątpię, ale miło by było....niemusicie na wszystkie pkt. odpowiadać, można wybrać najlepsze :wink: Do roboty,, kochana rodzinko :wink: :D '' trzeba podsumować sezon :wink:


Obrazek
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2003, 21:33

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
--->Serie A-Rewelacja nic dodać nic ująć, mistrzostwo no.27 :!:
--->LM- Największy niedosyt od roku 1998 :!: :cry:
--->PW-Bez komentarza :cry: Trochę żeśmy sie ośmieszyli :cry: :evil:
--->Najlepszy mecz JUVE w tym sezonie-JUVE 3-1 Real (rewelacja!!!!!)
--->Najgorszy mecz w tym sezonie- JUVE 0-0 Milan karne 2-3 :!: :cry:
--->Najpiękniejszy gol JUVE- A.Del Piero z Torino (bezkonkurencji!!!!!)
--->Najlepszy trener sezonu(Europa)- Oczywiście M.Lippi
--->Najlepszy zawodnik sezonu w JUVE- Pavel Nedved :!:
--->Najgorszy zawodnik sezonu w JUVE-M.Salas,Baiocco,Moretti,Fresi.....
--->Najlepszy bramkarz w Europie-Gianluigi Buffon!!!
--->Najlepszy obrońca w JUVE- Lilian Thuram!
--->Najlepszy pomocnik w JUVE- Pavel Nedved! I G.Zambrotta!!!
--->Najlepszy napastnik JUVE- Alessandro Del Piero
--->Najlepiej się sprawdził z ,,przybyszy'' :wink: -M.G.Camoranesi
--->,,Porażka sezonu''-Kontuzje Treze, Brak Nedveda w finale, karne z Milanem :cry: :twisted:
W większości się zgadzam, sezon ten należy z pewnością do bardzo udanych,ale ja i tak nie przeżyje tego finału, i to wcale nie dlatego, że przegraliśmy ale dlatego , że NIC nie zrobiliśmy żeby go wygrać. Po 2-1 z MU byłam z nich dumna pomimo porażki ale w środę kompletnie mnie zawiedli przez brak pomysłów, agresywności i woli zwycięstwa.
Sknocili najważniejszy mecz sezonu i to z drużyną która była do pokonania i którą znamy jak własną kieszeń. Karne nie mają tu znaczenia, przegraliśmy ten mecz w ciągu 120minut...
Mimo tego należą się brawa za absolutną dominację SeriiA, za charakter wykazany w meczu z Barcą i za widowisko z Realem.
Do finałowego dodam jeszcze jako najgorszy mecz 3-0 z MU.
Co do gola upieram się przy swoim :wink: Del Piero z Piacenzą.
A do porażek sezonu zaliczyłabym wszystkie transfery Juve zarówno in jak i out (może oprócz Camora ale i tak tylko częściowo).


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2003, 06:53

Ja rowniez mysle ze sezon byl udany. Jest to zasluga calej druzyny Juventusu ! Szkoda jednak ze ten sezon sie skonczyl sie na wygranej LM ... Lippi jest swietnym trenerem i mysle ze po raz kolejny doprowadzi nas do finalu Ligi Mistrzów i wygramy ja ... Forza Juve


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2003, 07:01

--->Serie A-Znakomity sezon , scudetto nr. 27 dla Juve , zdeklasowanie Interu i ... Milanu
--->LM- Apetyt rośnie w miarę jedzenia . Przed sezonem nie wierzyłem że dojdziemy tak daleko , a w końcu jesteśmy drugą drużyną świata
--->PW-Jakoś to trofeum mnie nie interesuje
--->Najlepszy mecz JUVE w tym sezonie-Juve 3-1 Real
--->Najgorszy mecz w tym sezonie- Juve-MU 0:3 To był blamaż.....
--->Najpiękniejszy gol JUVE- A.Del Piero z Realem :-)
--->Najlepszy trener sezonu(Europa)- Oczywiście M.Lippi
--->Najlepszy zawodnik sezonu w JUVE- Pavel Nedved
--->Najgorszy zawodnik sezonu w JUVE-M.Salas,Baiocco,Moretti,Fresi.....
--->Najlepszy bramkarz w Europie-Gianluigi Buffon!!!
--->Najlepszy obrońca w JUVE- Lilian Thuram
--->Najlepszy pomocnik w JUVE- Trio : Nedved, Zambrotta , Davids
--->Najlepszy napastnik JUVE- Alessandro Del Piero
--->Najlepiej się sprawdził z ,,przybyszy'' Początki Camoranesiego
--->,,Porażka sezonu''-Uniesienie przez Maldiniego pucharu Ligi Mistrzów


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2003, 08:17

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:--->Serie A-Rewelacja nic dodać nic ująć, mistrzostwo no.27 :!:
Co do ligi nic dodac, nic ujac liczby przemawiaja same przez sie. Przeciwnicy zdeklasowani, ogromna przewaga nad innymi druzynami.
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:--->LM- Największy niedosyt od roku 1998 :!: :cry:
Final to najgorsze moment na porazke. Taka porazka strasznie boli a zwlaszca gdy ponosi sie ja z druzyna zdeklasowana w lidze i po tak slabym meczu. W tej edycji ligi mistrzow mielismy w wykonaniu Juve mecze bardzo dobre(Real u siebie. Dynamo u siebie), dobre(Barcelona na wyjezdzie), dramatyczne(Deportivo u siebie), zle (Newcastle na wyjezdzie) bardzo zle(Man Utd u siebie i final). Jak widac Juve gralo bardzo zmiennie i mialo tez troche szcescia, co nie zmienia faktu ze potrafili sie spiac na Barce czy Real, czyli mecze najwazniejsze. Szkoda tylko ze jeden z najgorszych meczow wypadl w momenice najmniej odpowiednim na to czyli w finale
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:--->PW-Bez komentarza :cry: Trochę żeśmy sie ośmieszyli :cry: :evil:
Wypadlismy slabo, bo nawet pilkarzami rezerwowymi wypadalo ograc Perugie. Bylo mi bardzo smutno gdy odpadlismy gdyz juz od dawna licze na ten 10 puchar i nie moge sie doczekac. Nalezalo by zdobyc ich chociaz 10, mam nadzieje ze sie doczekam, moze w nadchodzacym sezonie
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:--->Najlepszy mecz JUVE w tym sezonie-JUVE 3-1 Real (rewelacja!!!!!)
Jak najbardziej mecz z Realem, to byl pokaz gry jaka potrafimy grac. Cos pieknego ten mecz powinien byc pokazywany jako material szkoleniowy mlodym atepta pilki :!: . Dla mnie rownie piekny byl mecz z Interem zagralismy go prawie tak samo genialnie, inter przez caly mecz nie istanial. Real i Inter to dwa zdecydowanie najlepszye mecze juve w tym sezonie. Na wyroznienie zasluguje tez Juve milan 2-1
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:--->Najgorszy mecz w tym sezonie- JUVE 0-0 Milan karne 2-3 :!: :cry:
Oczywiscie mecz z Milanem, tego nie komentuje :cry: Oraz mecz z Man Utd u siebie to byl blamaz, po spotkaniu na Old Traford wszyscy spodziewali sie naszej wygranej, dobrej gry a tu porazka na calej lini. "Wyroznie" tez mecz z Brescia w lidze przegrany 0-2 :?
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:--->Najpiękniejszy gol JUVE- A.Del Piero z Torino (bezkonkurencji!!!!!)
Ja rowniez uwazam ze byl to gol Alexa przeciwko Torino. Ale w tym sezonie Juve strzalilo bardzo duzo pieknych goli, wiec wybor wcale nie jest latwy
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:--->Najlepszy trener sezonu(Europa)- Oczywiście M.Lippi
Zecz oczywista
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:--->Najlepszy zawodnik sezonu w JUVE- Pavel Nedved :!:
Oczywiscie Nedved, obecnie najlepszy pilkarz europy
:!:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:--->Najgorszy zawodnik sezonu w JUVE-M.Salas,Baiocco,Moretti,Fresi.....
Dla mnie Salas i Baiocco, po co ten drugi zostal kupiony do juve zostanie tajemniaca Moggiego :? . Obaj zupelnie nic nie pokazali
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:--->Najlepszy bramkarz w Europie-Gianluigi Buffon!!!
W Europie Buffon, na swiecie Buffon
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:--->Najlepszy obrońca w JUVE- Lilian Thuram!
Juve i europy. Swietnei gral na prawej i w srodku obrony. Kapitalnie iniciowal akcje zaczepne Juve potrafil strzelic bramke Milanowi :!:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:--->Najlepszy pomocnik w JUVE- Pavel Nedved! I G.Zambrotta!!!
Pavel Nedved bez dyskusyjnie. Bardzo dobrze grali tez Zambrotta i Davids
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:--->Najlepszy napastnik JUVE- Alessandro Del Piero
Oczywiscie Alex
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:--->Najlepiej się sprawdził z ,,przybyszy'' :wink: -M.G.Camoranesi
Kupionych nie bylo za duzo i najwyzszych lotwo, wiec wybur tak czy siak musial by pasc na Mauro
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:--->,,Porażka sezonu''-Kontuzje Treze, Brak Nedveda w finale, karne z Milanem :cry: :twisted:
Jak wyzej. Kontuzje to byla plaga tego sezonu, a brak Pavla w finale ogromny pech


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dżejson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 25
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2003, 10:10

teraz moja kolej :)
Według mnie ten sezon jest bardzo dobry w wykonaniu JUVE. W Serie A nie mieliśmy sobie równych, co prawda odpadliśmy z pucharu Włoch ale już od dawna wiadomo że dla mocnych druzyn to nie są najważniejsze rozgrywki bo wolą walczyć o lige mistrzów niż o Puchar UEFA. Liga Mistrzów no cóż po sezonie 2001/02 wierzyłem że w finale ligi mistrzów 2002/03 zagrają dwie włoskie druzyny tzn w mojej głowie rysował się obraz finału z udziałem JUVENTUSU i Milanu i tak się też stało. Jednak nie o takim finale myślałem gdyż to JUVE miało wznieść w góre puchar Europy :!: Ale myslę że ten sezon w LM był dobry dla biało-czarnych. I już teraz mam zamglony obraz kolejnego finału z udziałem JUVE i ... no właśnie tego jeszcze nie widzę :) Przejdźmy więc do podsumowania :

Serie A: super sezon JUVENTUS nie ma sobie równych na krajowym podwórku
LM - początek bardzo dobry, później chwilowy kryzys (mecz na Delle Alpi z MU) ale z meczu na mecz forma rosła aż osiągnęła apogeum na Delle Alpi z Realem (szkoda że nie w finale...)
PW - rok temu byliśmy w finale a teraz po prostu sobie odpuścili :)
Najlepszy mecz JUVE w tym sezonie - Juve 3-1 Real
Najgorszy mecz JUVE w tym sezonie - Juve 0-3 MU
Najpiękniejszy gol JUVE - M.G.Camoranesi Perugia 0-1 Juve strzał w okienko nie do obrony :)
Najlepszy trener sezonu(Europa) - M.Lippi
Najlepszy zawodnik sezonu w JUVE - Pavel Nedved
Najgorszy zawodnik sezonu w JUVE - Salas i Baiocco
Najlepszy bramkarz w Europie - Gigi Buffon
Najlepszy obrońca w JUVE - Lilian Thuram
Najlepszy pomocnik w JUVE - Pavel Nedved, Edgar Davids, Gianluca Zambrotta
Najlepszy napastnik w JUVE - Alessandro Del Piero
Najlepiej się sprawdził z "przybyszy" - M.G.Camoranesi
"Porażka sezonu" - Milan z pucharem mistrzów :(


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2003, 13:02

--->Serie A - Świetnie :!: Spełnili moje oczekiwania :wink:
--->LM - Dobrze. Doszliśmy do finału, ale o finale lepiej nie wspominać :cry:
--->PW - Fatalnie. Troche sęośmieszyliśmy :?
--->Najlepszy mecz JUVE w tym sezonie - JUVE - Real 3:1
--->Najgorszy mecz w tym sezonie - JUVE - ManU 0:3
--->Najpiękniejszy gol JUVE - Del Piero z Torino
--->Najlepszy trener sezonu(Europa) - M. Lippi
--->Najlepszy zawodnik sezonu w JUVE - Pavel Nedved :!:
--->Najgorszy zawodnik sezonu w JUVE - Salas
--->Najlepszy bramkarz w Europie - Gianluigi Buffon
--->Najlepszy obrońca w JUVE - Thuram
--->Najlepszy pomocnik w JUVE- Pavel Nedved
--->Najlepszy napastnik JUVE - Alessandro Del Piero przedewszystkim dzięki początkowi sezonu
--->Najlepiej się sprawdził z ,,przybyszy'' :wink: - Camoranesi choć nie do końca
--->,,Porażka sezonu'' - Kontuzje Trezegueta, który dużo nie pograł w tym sezonie


Juve4ever

gg 3417094
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2003, 17:06

Serie A-Juventus bezkonkurencyjny,zapewnienie sobie mistrzostwa wcześniej niż w ostatniej kolejce-dawno tego nie było.Blisko trzeciej gwiazdki!!!!!
LM-to prawdziwa sinusoida-wielkie wygrane mecze,pełne dramaturgi oraz porażki w nienajlepszym stylu...Gdyby w finale grał Pavel...
PW-wychodzi na to iż w ubiegłym sezonie mieliśmy lepszy drugi skład bo awansowaliśmy do finału,a w tym ...przemilcze.
NAJLEPSZY MECZ-JUVE-REAL 3-1.Gdybyśmy zagrali tak w tym cholernym finale!!!
NAJGORSZE MECZE-Juve-Milan 0-0 k2-3(ten cholerny finał!),Juve-MU 0-3.
NAJPIĘKNIEJSZY GOL-Alex z realem.
NAJLEPSZY TRENER-pytanie retoryczne-MARCELLO LIPPI.
NAJLEPSZY ZAWODNIK-syn wiatru Pavel Nedved!
NAJGORSZY GRACZ-m.salas.
NAJLEPSZY BRAMKARZ-Gigi Buffon!!!!!!!!!!
NAJLEPSI OBROŃCY-Thuram,Ferrara.
NAJLEPSZY POMOCNIK-Nedved Pavel Nedved!!!!!!!!!!
NAJLEPSZY NAPASTNIK-Alex Del Piero.
PRZYBYSZ-Mauro German Camoranesi.
Porażka sezonu-3 przegrany finał LM i wszystko co z nim związane.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2003, 20:36

Serie A-Solo Juve :evil:
LM-Wielki sukces w porównaniu do ostatnich latach,ale jednocześnie ogromny niedosyt spowodowany przegrana w finale.
PW-Rezerwy tym razem nie popisały się...
Najlepszy mecz-Juve Real3-1,Juve-Milan 2-1,Barca-Juve 1-2
Najgorszy mecz w sezonie-z milanem w finale :evil:
Najpiękniejszy gol-Nedved z Realem
Trener-LIPPI!!!
Najlepszy zawodnik-Pavel Nedved
Najgorszy-Salas,Baiocco
Najlepszy bramkarz-BUFFON
Najlepszy obrońca-Thuram
Najlepszy pomownik-Nedved
Najlepszy transfer-Camoranesi
Porażka sezonu-brak Pavla w finale


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Gina

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 31
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2003, 08:53

--->Serie A-no comments - tylko tak dalej :)
--->LM- niby niedostyt.. ale w koncu... doszlismy do FINALU !
--->PW-no comments tylko troche w innym brzmieniu jak w #1
--->Najlepszy mecz JUVE w tym sezonie- 1/2 finalu ofc
--->Najgorszy mecz w tym sezonie- final LM
--->Najpiękniejszy gol JUVE- 3 z realem
--->Najlepszy trener sezonu(Europa)- Oczywiście M.Lippi
--->Najlepszy zawodnik sezonu w JUVE- Pavel Nedved
--->Najgorszy zawodnik sezonu w JUVE-Salas,Baiocco
--->Najlepszy bramkarz w Europie- Gianluigi Buffon!!!
--->Najlepszy obrońca w JUVE- Lilian Thuram!
--->Najlepszy pomocnik w JUVE- Pavel Nedved!
--->Najlepszy napastnik JUVE- Alessandro Del Piero
--->Najlepiej się sprawdził z ,,przybyszy'' -M.G.Camoranesi
--->,,Porażka sezonu''- Brak Nedveda w finale, final z Milanem

cos dziwnie podobne te wypowiedzi ;)


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2003, 21:21

Ogólnie sezon bardzo udany. Przedewszystkim cieszy, że jest jeszcze lepszy od poprzedniego. Podobnie jak rok temu, zdobyliśmy scudetto, jednak jak wiadomo obronić tytuł jest o wiele trudniej, a do tego zapewnić sobie tą obronę mistrzostwa na kilka kolejek przed końce sezonu to dopiero sztuka! Finał LM to wielki sukces nie tylko Juve, ale i włoskiej piłki.

NAJLEPSZY MECZ- 1. Juventus - Real 3-1 2. Juventus - Inter 3-0
NAJGORSZE MECZE- Juventus - Manchester 0-3
NAJPIĘKNIEJSZY GOL- nono, tych było naprawdę dużo. Wspaniałe gole Camora z Feyenoordem, Birindelliego z Depor, Nedveda z Dynamo i Modeną czy Taccha z Basel nie mogą zostać niezauważone. Jednak jak dla mnie naj to: 1. Del Piero z Torino i Trezeguet z Regginą!
NAJLEPSZY TRENER- oczywiście Lippi, a także Gasperini za dobrą współpracę z młodzieżą (Torneo D"Viareggio)
NAJLEPSZY ZAWODNIK- no chyba bez sprzecznie Nedved, ale do sukcesów przyczyniała się cała drużyna!
NAJGORSZY GRACZ- Salas
NAJLEPSZY BRAMKARZ-no pytanie... GIGI!!!
NAJLEPSI OBROŃCY-Cała nasza obrona spisywała się przez cały sezon bardzo dobrze. Szczególnie podziwiam Thurama(z powodzeniem radziłby sobie w pomocy) i Ferrare.
NAJLEPSZY POMOCNIK-Nedved, DAVIDS
NAJLEPSZY NAPASTNIK-przez cały sezon mieliśmy z nimi problemami, ale bezsprzecznie w Juve brylował Del Piero!
PRZYBYSZ- Camoranesi "Bochater ostatniej akcji" (Perugia, Bologna)
Porażka sezonu- Juve - ManU 0-3 no i oczywiście finał LM :cry:


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2003, 16:26

Podsumujmy sezon tak:

Byl udany ale moglo byc lepiej. Dotarlismy do finalu LM ale niestety zbrakol nam szczescia i Nedveda bysmy go wygrali... Kontuzje zawodnikow tez przyczynily sie do zepsucia tego finalu. W kraju no wprost mozna powiedziec nie ma konkurencji dla Juve nawet Milan musial zadowolic sie 3 miejscem... Mamy wspanialego bramkarza i wspanialych pomocnikow, Alex pokazuje ze jest sztandarem Juve podobnie jak nasz wspanialy trener Lippi ktory wcale nie jest najweikszym przegranym Europy po prostu Juve nie lubi byc w roli faworytow i zawsze czegos zbraknie Juve w tym finale ale to wszystko niedlugo sie zmieni. Juve jest wspaniale i ma wspanialych kibicow ktorzy wybacza Juve PW w tym sezonie i postaraja sie wybaczyc final LM.... Na oslode maja to ze Juve ma 2 a moze niedlugo 3 gwiazdki w lidze, mamy wspanialego bramkarza i pomocnikow ogolnie caly sklad. Camoranies byl jednym z zawodnikow ktorzy jako nowi w Juve potrafili pokazac na co ich stac... smuci jednak to ze np dobrze zapowiadajacy sie Salas w barwach Juve niestety nic nie pokazal poneiwaz kontuzje go "zjadly" podobnie i z Di Vaio wspanaialy poczatek lecz kontuzje wygraly z nim ale poczekajmy do przyszlego sezonu... Trezeguet tez nie byl w pelni sil w tym sezonie ciagle kontuzje... ale w gruncie rzeczy pokazal to i owo jednyie popelnil blad w LM w karnych.... Najbardziej cieszy wygrana a wlasciwie upokorzenie Realu 3:1 na Delle Alpi za sprawa naszych 3 wspanialych gwiazd i wspanialemu Buffonowi ktory obronil karnego! Smuci przegrana w finale ale na oslode mamy wlasnie wygrana z Realem....

Podsumowujac: Sezon udany na 80% moglo byc lepiej ale i tak jest super!! FORZA JUVENTUS!!


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2003, 16:36

Hmm podsumowanie sezonu? dobry temat. Nie bede sie bawil w rozpisywanie na najlepszego tego i tamtego bo nie wniosl bym niczego nowego.
Jeśli mielibyśmy rozpatrywać to jako pojedynczy sezon to dalbym druzynie 4+. Pewnie wygralismy Scudetto, doszlismy do finalu LM a w Pucharze Wloch nie wiele zdzialalismy.
Ale, ale... To nie byl pojedynczy sezon,. Bo gdyby Juve dotarl do finalu pierwszy raz dajmy na to od 10 lat to nasz smutek nie bylby taki wielki. Jednak byl to czwarty raz w ciagu 7 lat. I niestety dlatego dla mnie ten sezon jest porazka. Totalna porazka! I nawet zdobycie superpucharu mi tego nie wynagrodzi.
Co do najlepszego meczu, to oczywiscie mecz z Realem, mecz z Milanem (pierwsza polowa, ale ten z Serie A zwycieski 2-1).
Najgorsze! Z Manu!!!! Tak zlego meczu i to u siebie to nie widzialem w calej mojej karierze kibica juve.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2003, 20:36

Najbardziej boli to, że Milan wcale nie jest lepszy od Juve, a jednak Puchar Europy powędrował do Mediolanu. Jak słusznie zauważył Moggi: "Mecz zakończył się remisem". A było tak blisko... Ale nie ma co rozpaczać, tylko czekać na ten piąty finał w przeciągu 8 lat i w końcu wygrany! A póki co, należy cieszyć się z mistrzostwa.


ODPOWIEDZ