Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
dyniek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2018
Posty: 9
Rejestracja: 15 lipca 2018

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2023, 16:16

'Max #Allegri has offered to reduce his salary to remain at Juventus (Momblano)'
To dopieroby był cios poniżej pasa :-/


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2023, 16:18

Niech ten sezon się już wreszcie skończy i niech go wreszcie zwolnią. Od kilu dni tylko zostaje/ odchodzi i tak w koło Macieju. Najpierw to granie bez grania w piłkę a teraz to. Już wytrzymać tego nie idzie . Ile można czekać na jeden głupi komunikat?


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2023, 18:47

Dla mnie jasne jest (jeśli WYBITNY allenatore z Toskanii zostanie w Juventusie, bez względu na to na jakich warunkach), że Juventus rozgościł się w ciemnej dupie i nawet nie zamierza udawać, że chce się z niej wynieść. Klub bez herbu, z koszulkami z odpustu, zarządem umoczonym aferami. Jeśli nie kochasz Juventusu umorusanego guwnem nie zasługujesz na Juventus niczym lata 90te.
Gdyby zakała miał się wynieść zrobiliby to już dawno.


:allegri: na śmietnik
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2023, 15:07



mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2023, 00:14

Allegri musi zostać zwolniony. Wieczorem ponownie miało miejsce to, czego świadkami tak często pod jego rządami bywaliśmy - to samo komiczne ustawienie plus wycofanie zdaje się całego zespołu na własną połowę po strzeleniu gola.

Jestem pogodzony, że ktoś wartościowy być może będzie musiał być poświęcony i sprzedany, jak chociażby Vlahović. Wiem, że czas zrobić nowe rozdanie, także postawić nie na podstarzałych, pobierających spore pensje zawodników, a na głodnych i młodych, stosunkowo tanich w utrzymaniu. Jak dla mnie Iling Jr jest absolutnie graczem do pierwszego składu, na wrzucającego na aferę Kosticia już patrzeć nie mogę. Na stanowisko trenera potrzebujemy kogoś nowoczesnego, nie bojącego się podejmować takich decyzji, zatem odważnego, ale też mającego za sobą pewne sukcesy. Z całym szacunkiem, ale presja, jaka przy tragicznych osiągnięciach zapewne będzie nam towarzyszyć od samego początku kolejnego sezonu to moim zdaniem za wysokie progi dla Palladino. Lepszym wyborem byłby już Tudor, choć jego zatrudnienie specjalnie by mnie nie ekscytowało, to wciąż spore ryzyko. Niestety fakty są następujące - nasz poprzedni zarząd sprawił, że znów o nas głośno, niestety z uwagi na kolejne afery, brak pucharów to brak ratunku dla naszego budżetu (nawet ta LK, której chciałbym za wszelką cenę uniknąć raczej by wiele w tym aspekcie nie zmieniła), no i jednocześnie marny wabik dla czołowych trenerów. Conte jestem przeciwny - pamiętam w jaki sposób żegnał się z klubem, niech sobie idzie do Interu. Dla mnie przekreślił swoją przeszłość Juventino.

Po cichu marzy mi się Zidane, który wygrał wiele, a w kontekście którego jakiś czas temu czytałem, że niby byłby chętny nas objąć. Jeśli dobrze pamiętam ma do nas rzekomo sentyment z uwagi na fakt, że ukształtowaliśmy go jako piłkarza. Ma na koncie tak imponujące sukcesy, że być może brak pucharu/LK by go nie odstraszyły. Wiem, że to życzeniowe myślenie...

W imponujące transfery nie wierzę, będzie ciężko biorąc pod uwagę, że po prawdopodobnym odejściu Di Marii i Vlahovicia zostaliby nam Kean i Milik (o ile Polaka wykupią, choć ja jestem temu przeciwny). Chyba nie trzeba tego komentować... Przed władzami wiele pracy. W związku z tym trudnym położeniem jedynej nadziei upatruję w angażu Giuntolego, który od lat budował ofensywnie usposobione Napoli plus zatrudnienie nowego szkoleniowca.

Jeśli Allegri pozostanie chyba sobie tę trwającą od '96 roku przygodę z klubem odpuszczę, i tak męczyłem się w tym sezonie niemiłosiernie, a cierpliwość ma przecież swoje granice. Coraz częściej czuję, że kibicując im sam siebie karam. Allegri obrzydził mi nawet poszczególnych piłkarzy. Jeśli ten człowiek pozostanie na stanowisku będzie to w moim odczuciu oznaczać tyle, że ludzie u władzy się do tego nie nadają. Kompromitowaliśmy się w tym sezonie tak wiele razy, czy to w lidze, czy Europie, że ktoś taki po prostu powinien zostać bezwzględnie zastąpiony. A przypominam, że zrzucanie winy na nasze prawne zawirowania to cios poniżej pasa, bo boiskowe popisy obserwowaliśmy jeszcze zanim się to zaczęło. Juventus interesuje tylko wygrywanie i potrzebny nam ktoś ze zwycięskim DNA, a nie człowiek, który mam wrażenie, że zawsze znajdzie winę gdzie indziej, zamiast zacząć od siebie, po słabych meczach zamiast piłkarzy ganić jeszcze ich chwali.

Koniec tych popisów.


Toskanski_Ferguson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2023
Posty: 94
Rejestracja: 31 stycznia 2023

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2023, 08:28

Piszecie o zidanie i młodych zawodnikach a przecież to się tak samo kłóci między sobą jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i młodzi.


Wolf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2022
Posty: 16
Rejestracja: 25 stycznia 2022

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2023, 11:56

Powyższe akurat to prawda niestety, przynajmniej częściowo. Przy całej mojej wielkiej sympatii do Zizou z młodymi różnie mu wychodziło. Z Vinimi średnio mu było po drodze, do tego stopnia, że w półfinale z Chelsea wystawił go na prawym wahadle. Aczkolwiek miał też dobre zagrywki - to on wypatrzył Varane'a i polecił go Perezowi czy też choćby z dwójki Valverde/Llorente zostawił w klubie tego pierwszego a drugiego sprzedał do Atletico przy wszechobecnym oburzeniu madridismo, które nazwało wtedy Valverde synkiem Zizou. A czas pokazał, że miał rację.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2023, 13:26

Nic się nie zmieniło, Allegri odchodzi i dla niego ratunku chyba nie ma. Początkowo Allegri był bardzo ugodowy ale później szedł w zaparte i to nie z powodu pieniędzy ale pozycji w klubie i władzy jaką dał mu Agnelli. Te głosy popierające go to działania jego własne bo ma dużo zwolenników przez których budował silną pozycję własnej osoby. Wydaje się, że to jego koniec i on sam jest tego świadomy "dziękuję wszystkim, którzy ze mną pracowali w continassie".
Na tym opieram swoją nadzieję...🙂


Obrazek
marka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 września 2022
Posty: 7
Rejestracja: 03 września 2022

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2023, 14:38

Co godzinę info że pajac odchodzi, albo że zostaje. Nudne to już. Dopóki nie będzie oficjalnego info z kluby to nie uwierzę w żadną plotkę. Na teraz niestety mam obawy że pajac nadal będzie trenerem Juve! :(


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2023, 16:04

Allegro powinien wylecieć choćby tylko za tekst kiedy rzucił, że sezon skończył się w Sewilli. Przed nami były trzy mecze i w tych trzech meczach wszystko zależało od nas. Nie od FIGC, nie od splotu okoliczności, tylko i wyłącznie od drużyny. Trzeba było wygrać te trzy mecze, a bylibyśmy w LM. Jednak nieudacznicy przegrali dwa z tych trzech meczów. Jak to powiedział Moggi, nieudacznik Allegro powyższą wypowiedzią (i innymi) ciągle szukał dla siebie alibi. Co jakiś blamaż, to szukanie jakichś wymówek. Wbrew tym starym dziadkom z FIGC można było ugrać coś więcej, ale jak zwykle zabrakło jaj, determinacji, poczucia wartości.
Nie wyobrażam sobie Allegro w nowym sezonie. Ten chłop jest przegrańcem, bez pomosyłu, bez ambicji. Jeśli miałby chociaż trochę honoru, sam podałby się do dymisji.


elFazano

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2019
Posty: 14
Rejestracja: 04 czerwca 2019

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2023, 18:05

No niestety coraz więcej głosów jest takich że Allegri zostaje na przyszły sezon miałem nadzieję że nasz zarząd ma jaja ale widocznie się gdzieś schowały

Ok będzie trzeba sobie zrobić 2 letnia przerwę od oglądania kochanej drużyny z tym pajacem na czele


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2023, 19:30

Też nie oglądam tego póki dzban będzie na ławce. A wygląda na to że zostaje.


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2023, 19:36

Dokładnie ja tak samo. Jest menda na ławce nie ma grania w piłkę :chiellini:


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2023, 20:38

Również mam zamiar sobie darować ogladnie, jeżeli ten sabotażysta dalej będzie trenerem. Aczkolwiek zapewne po ponad 2 miesiącach przerwy wróci głód piłki i Juve, ale myślę że <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> szybko mi ten glod wybije z głowy.
Zawsze będzie można wybrać jakiś inny mecz ciekawy czy to z serie a czy z innych lig


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2023, 21:56

Zostanie.
Gdyby miał zostać zwolniony, wydarzyłoby się to już dawno. A teraz każdy kolejny dzień zmniejsza to prawdopodobieństwo.

Nie martwcie się jednak, to będzie bardzo emocjonujący sezon. Sezon, w którym po każdej kolejnej kompromitacji na boisku czy poza nim, będziemy się zastanawiać czy jest w tym klubie w ogóle jakaś granica, której już żadne pieniądze nie zasypią. Bo ja nie wierzę, że gdyby nie ten kontrakt to by nie wyrzucili go już po pierwszym sezonie. Nikt nie jest aż tak ślepy i głupi.

Kibicować też trzeba każdej naszej porażce, wszystkiemu co może sprawić, że to się zmieni.


ODPOWIEDZ