Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 21:27

MRN pisze:
10 maja 2021, 21:11
To mogło być tak : Cristiano, weź sobie wybierz Ferrari i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jak najdalej bo przez Ciebie zbankrutujemy w LE.
Coś może być na rzeczy bo Ronaldo na "wycieczce" kupił sobie auto :D


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 21:29

MRN pisze:
10 maja 2021, 20:54
Ja jestem przerażony wizją przyszłości Juventusu. Czekaja nas chude lata, rwanie włosów z głowy i płacz jak 10-11 lat temu. Agnelli jak widać ma <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na to i zastanawia mnie dlaczego tak jest. Pozostanie Pirlo to okrutny żart, liczyłem na to, że po ciężkim dniu zobaczę, że poszedł w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ale nie - Agnelli nie jest zdolny do takich decyzji. Zgadzam się z tym, że ten klub wpada w otchłań oceanu. Czarno to wszystko widzę, czarno i nawet pisać się odechciewa patrząc na to co się dzieje w tym klubie.
Może najzwyczajniej w świecie osobom sponsorującym nasz cyrk znudziło się już wywalanie swojej kasy na te grówno jakie serwuje nam od kilku lat Agnelli i spółka. Zresztą Elkann ponoć i tak był bardziej zainteresowany inwestowaniem w drużynę polo czy też team formuły 1. Dlatego też Prezydent Andrzej jedyną szansę na finansowanie i samowystarczalność Starej Damy upatrywał w powstaniu Superligi i postawił wszystko na jedną kartę (zwłaszcza w obliczu tego, że Ceferin i jego kumple z UEFA i tak doskonale wiedzieli co przygotowujemy wraz z Perezem i pewnie to był główny powód pośpiechu i amatorki związanej z ogłaszaniem decyzji o powołaniu do życia Superligi, bo musieli zdążyć przed ogłoszeniem reformy LM). Niestety projekt się rozpadł i to przy wielkiej uciesze mnóstwa naszych fanów, którzy nie rozumiejąc sytuacji teraz zobaczą wielki Juventus jak świnia niebo. Skończyła się pewna epoka i radzę przygotować się na lata posuchy, mocnego cięcia wydatków i walki o miejsca 4-8 w Serie A (i to w najlepszym wypadku). Ci, którzy nie chcieli Superligi i pisali jak obrzydliwy to pomysł wstrętnych działaczy Juve i Realu mogą już sobie zacząć kibicować w LM PSG czy innym City sponsorowanym z kasy szejków, którzy jak widać mogą więcej i ich przepisy nie obowiązują, a na ich machlojki finansowe UEFA przymyka oko.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 21:40

Jak zawsze w pełni ufałem agnelliemu to teraz brak mi słów. Popełnić błąd to jedno, zdarza się najlepszym, ale trzeba umieć się do niego przyznać i próbować go naprawić możliwie najszybciej, jak się da. Sezon był do uratowania ( nie mówię, że mistrzostwo). Już w grudniu było widać, że pirlo nie ogarnia i zamiast o mistrzostwo, trzeba się zacząć obawiać o LM. Rękę dam sobie uciąć, że gdyby zima wywalić pirlo i zatrudnić kogokolwiek, kto już trenował w poważnej piłce, to przynajmniej ta pierwsza 4 była by z palcem w dupie.

Płakać się chce, jak człowiek pomyśli, jak zaprzepaszczony został kapitał budowany przez te lata ( tyle pucharów i 2 finaly LM). A wydawało się już, że wróciliśmy na stałe to elity i będzie tylko lepiej. :whiteflag:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 21:47

dimebag11, dlatego zawsze chciałem aby Agnelli sprzedali klub Arabom lub ruskim ale najlepiej wszystko <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Pamięta, że kiedyś ruscy chcieli kupić Juventus to Agnelli pokazał im drzwi. Teraz już będziemy oglądać przez kilka lat plecy merd jak oni oglądali nasze.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 22:16

MRN pisze:
10 maja 2021, 21:47
dimebag11, dlatego zawsze chciałem aby Agnelli sprzedali klub Arabom lub ruskim ale najlepiej wszystko <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Pamięta, że kiedyś ruscy chcieli kupić Juventus to Agnelli pokazał im drzwi. Teraz już będziemy oglądać przez kilka lat plecy merd jak oni oglądali nasze.
Tych merd, których Zhang prosi o rezygnacje z części wypłat? Tam jest jeszcze większy burdel niż u nas.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 maja 2021, 22:22

Może i jest burdel ale wyjdą z niego bo im zależy na rozwoju, my w tym rozwoju zatrzymaliśmy się i systematycznie lecimy w dół, Agnelli nie wiadomo jaki ma plan i jak widać widmo braku LM nie robi na nim wrażenia.


Obrazek
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 07:05

Inter przede wszystkim ma Marotte, nie jest idealny, ale zna się na robocie, jeśli ktoś liczy, że Inter zaliczy sportowy regres w następnym sezonie, to może się srogo zdziwić...

Mnie ciekawi czy nowy trener dogadany? Max? Chyba za drogo Inzaghi? Chyba przedłuży, Gattuso prawdopodobnie skończy w Violi, nie ma alternatyw nawet, a Carrera ostatnio trenował Bari, tj. Serie C, "raczej" byłbym na nie :laugh:


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 08:46

Z tego, co zrozumiałem Pirlo ma poparcie Nedveda, ale nie Pariaticiego: https://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/ ... 2521.shtml

Kiedyś ta dwójka była przeciw Allegriemu, teraz chyba staje przeciwko sobie. Ciekawe, na ile prawdziwa jest teoria, że prawdziwym problemem tego klubu jest Nedved.


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 08:53

Tutaj problemem są obaj, zarówno Nedved jak i Paratici, którzy nie wiadomo od czego są w tym klubie a ostatnio na ogół robią sam syf wokół klubu. Nie wiem czy sensowny trener w ogóle jest możliwy w przypadku występów w LE o ile w ogóle w niej wystąpimy bo mogą nas wywalić. Nie wiadomo w ogóle jakie plany mają Agnelli względem klubu bo tutaj nas straszą jeszcze wykluczeniem z Serie A. Nie wiem jak to mas wyglądać ale sam Agnelli milczy jakby miał wyrąbane już na wszystko. Co w ogóle będzie z tym klubem bo ja widzę ciemny kolor na horyzoncie.

Z tego artykułu i nie tylko, wynika, że jest coraz większe napięcie pomiędzy Paraticim i Nedvedem, którzy w niedzielę nawet się kłócili w obecności postronnych osób i było całkiem ostro bo już wczoraj w tym tonie pisali. Pirlo to wybór głównie Agnellego ale Paratici nie był z tego powodu zadowolony i jego niezadowolenie potęguje od dłuższego czasu. Paratici chciał wywalenia Pirlo, Nadved stoi po stronie Agnellego i popiera pozostanie Pirlo. Najbliżej odejścia z klubu póki co wydaje się być Paratici, który nie jest zadowolony z ostatnich decyzji Agnellego i Nedveda i nie akceptuje ich.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 09:03

Karowiew pisze:
11 maja 2021, 08:46
Ciekawe, na ile prawdziwa jest teoria, że prawdziwym problemem tego klubu jest Nedved.
Wg mnie bardzo to prawdopodobne. Chłop nie ma żadnych kompetencji a piastuje u nas jedną z najpoważniejszych funkcji. Dopóki trzymał się z boku i był tylko twarzą to jeszcze nie było problemu ale sytuacja się zmieniła. O transferach nie ma pojęcia, jest po prostu byłym piłkarzem i dobrym znajomym AA. Pamiętam jego dwa transfery do Juve: Grygerę i Schicka. Tylko cudem ten drugi nie przeszedł testów medycznych.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 09:30

Mihajlovic is on the list of candidates for the coaching job. [Corriere Dello Sport]


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 09:32

Jak dla mnie byłby ok, złapałby te <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> za jaja.


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 09:37

Zostawię swoje 3 grosze - uważam, że zwolnienie Sarriego było zbyt pochopne.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 09:45

Osobiście wątpię w kłótnię Nedveda z Fabsem. Paratici jest odpowiedzialny za pion sportowy i zdanie Nedveda nie ma żadnego znaczenia w przypadku zwolnienia trenera.

[GDS]

Paratici chciał aby to Tudor był trenerem na 4 ostatnie mecze, Agnelli się na to nie zgodził.


Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 11 maja 2021, 10:40

Osobiście bardzo szkoda mi Pirlo. Pamiętam gościa dobrze z Milanu i z Juve i zawsze budził moją sympatię jako zawodnik. Teraz pewnie przylgnie do niego łatka ofermy, fajtłapy, nieudacznika, a przecież mówimy o kolesiu, który był artystą piłki nożnej, widzącym na boisku więcej niż inni i w dodatku potrafiącym to wykorzystać z całą sportową maestrią.

Dla mnie to kolejna wtopa Agnelliego. Pirlo dostał szansę, pomyślał, że podoła i cóż, nie wyszło. Ale czy to był pomysł Pirlo? O takiego faceta powinno się moim zdaniem dbać, niech będzie asystentem, trenuje juniorów, pnie się wyżej i wyżej aż w końcu przejmie pierwszy team. A tu z miejsca przeskok z U-23 do pierwszego zespołu z takim np. Ronaldo... absurd. Rozumiałbym to jeszcze gdyby Juve miało młody skład, w którym ludzie na nazwisko Pirlo by zamilkli, ale tu w składzie są piłkarze z topu, zapewne trudne charaktery.

Jak dla mnie Agnelli zalicza klęskę za klęską. Może dlatego tak bardzo nakręcił się na SuperLigę, bo wiedział, że jego projekt jest po prostu słaby i się nie obroni? Teraz pewnie Allegri od kolejnego sezonu, który znów zrobi z Juve machinę. Inter może się posypać przez finanse, ale coś tam pewnie zostanie z mistrzowskiej ekipy Conte, Milan jak wejdzie do CL to urośnie i do tego Juve z Allegrim - to może być fascynujący sezon :D

W Zidane'a czy Pepa nie wierzę, szczególnie, jeżeli Juve nie zagra w CL. Ci panowie nie dość, że sami zażyczą sobie fortunę, to jeszcze wymianę zawodników (szczególnie Pep). A skąd hajs? Tu potrzeba pracy u podstaw, wyciągnięcia maxa z tych, którzy zostaną w składzie, może posiłków z juniorów.


ODPOWIEDZ