Liverpool 2-1 JUVENTUS 1/4 LM

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 12:19

Wydaje mi sie że jest to jeden z łatwiejszych przeciwnikow aczkolwiek trzeba uważać na Morientesa stawiam 1-2 pierwszy mecz. Dobrze że nie chelsa czy milan.


Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 12:22

Morientes nie moze grac w LM.
Ciesze sie, ze wylosowalismy Liverpool. Tak jak chciałem, aczkolwiek, pozniej pewnie spotkamy się z Chelsea, chyba, ze stanie sie cud. Troche głupio, bo myslałem, ze jednak trafimy na dwojke Lyon-PSV. No nic. Jest dobrze, jesli chcemy wygrac LM to i tak musielibysmy poradzic sobie z Chelsea. Milan farty...


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 12:24

Morientes nie moze grac w LM.
Faktycznie, zapomniałem no ale oni mają też Milana Barosa. Zresztą real miał raula owena i ronaldo. Nie ma sie czego bać. A i dobrze że pierwszy mecz na wyjeździe


Obrazek
adrian_markuś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 12:27

Mamy bardzo łatwego przeciwnika i jeszcze będzie transmisja w publicznej.Normalnie wymarzona para.Do tego nie będzie mógł grać Moro.Więc czekamy półfinale :)


Forza Juve!!!
P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 12:29

Trafilismy nawet nie najgorzej! Jak wygra juve pozniej zagra z Lyon badz PSV co tez jest jak by latwiejsze niz Milan czy Chelsea! Losowanie bylo pomyśle dla juve teraz tylko trza to wygrac!


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 12:29

Może byc choc wolałbym Psv ale Liverpool jest spokojnie do ogrania :D I jescze dudek w bramce :D


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 12:30

Podoba mi sie to :) Tylko że szkoda żę 1 z 3 nie gra w poł finale a 2 z 4 :| No Morientes nie możę grać :D Nasza obrona poradzi :) Podoba mi sie to :))) FORZA JUVE :) Dudek wymięknie przed nami :D !! 8) :D :D :D :D


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 12:35

no i fajnie, że Liverpool... chociaż miałem taką cichą nadzieję, że może jednak po 20 latach spotkamy ich w Finale... no ale cóż... chłopaki muszą się dobrze zmobilizować na te mecze... bo rywal teoretycznie słabszy od Realu, ale wiemy wszyscy dobrze jak może się to skończyć... ja się cieszę z takiego losowania...
poza tym, nie możemy się bać ewentualnej potyczki z Chelsea... napweno personalnie jest to w tej chwili jedna z najsilniejszych drużyn na świecie, ale Real też był :D ...
fajnie by było zobaczyć znowu włoski Finał... może by umilkli w końcu krytycy Calcio... bo w końcu "najsilniejsza" liga na świecie nie ma już żadnego przedstawiciela w 1/4... a my mamy 3... to napewno o czymś świadczy... i niech mi nikt nie mówi, że źle trafili w losowaniach...
szkoda tylko, że nie mamy szansy znowu oglądać 3 włoskich drużyn w półfinale... to dopiero byłoby coś :D ...
patrząc realnie to Milan powinien być już w Finale... ale nie należy przekreślać Francuzów z Lyonu... pokazali na co ich stać... i nie ma znaczenia, że grali z Werderem... bo wbicie drugiej drużynie 7 bramek nie jest codziennością... no ale boisko zweryfikuje wszystko...
trzymam kciuki za JUVE :!: i oby do Finału...


Obrazek
Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 12:42

Ja wiedziałem że trafimy na Liverpool ale po cichu miałem stracha że będzie to Milan lub Chelsea a nie bądź co bądź kiepski w tym sezonie Liverpool. :wink: Jeżeli poradzilibyśmy sobie w Liverpoolu i wygrali(1-0 wystarcz) to mamy kolosalne szanse na awans. Zgodzę się że trafiliśmy najlepiej jak się dało bo nie dość że przeciwnik nie czaruje formą to mecz będzie w TVP :!: a to ze względu na Dudka i były klub Zibiego Bońka :roll: . Jeżeli chodzi o rewanż na Delle Alpi to uważam że jeśli ta forma się utrzyma to można liczyć na kilka bramek z naszej strony, a patrząc na naszą defensywę to dla Liverpoolu byłaby maxymalnie jedna bramka tak na otarcie łez. O ile dobrz trafiliśmy w 1\4 o tyle jeśli pójdziemy dalej w półfinale zapowiada się piekło :shock: , ale nie wybiegajmy myślami w przyszłośc bo liczy się teraźniejszość a teraz jest mecz z Regginą i miejmy nadzieję że wyeliminowanie Liverpoolu :twisted: 8)


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 12:47

P!otr pisze:Trafilismy nawet nie najgorzej! Jak wygra juve pozniej zagra z Lyon badz PSV co tez jest jak by latwiejsze niz Milan czy Chelsea! Losowanie bylo pomyśle dla juve teraz tylko trza to wygrac!
Cos Ci sie pomyliło.Jak wyeliminujemy Dudka trafiamy na Chelsea - Bayern

A co do Liverpoolu mysle ze troche nerwów bedzie, ale raczej poradzimy sobie z Dudkiem :wink:
Tym bardziej ze pierwszy mecz gramy na wyjeżdzie.
Gorzej w 1/2 :roll:


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 13:00

Juventus faworytem , ale będzie to napewno trudny mecz i nie zgadzam się z przedmówcami którzy mówili , że Liverpool jest łatwym przeciwnikiem - napewno będzie trudno jednak jestem dobrej myśli i mam nadzieje że przejdziemy Liverpool wydaje mi się ze na wyjeździe
1-1 a u nas 2-0 , takie rozwiązanie by mnie bardzo zadowoliło , jeśli powstrzyma się Gerarda to damy rade , Baros ? ha on nie umie trafić do pustej bramki co było widać w meczu z Bayerem no ćóż , dalej moze nie być już tak wesoło Chelsea albo Bayern zobaczymy jak to się skończy
miłoby było gdyby Niemcy pokonali nowobogackich ale szczerze w to wątpie a więc 1/2 Juve - Chelsea ? może to się skończyć dla nas boleśnie ale mam nadzieje i czekam jak to się rozwiąże


Dawniej Virus[Mauro].
P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 13:00

Faktyczine źle tam napisałem :) thx BIGGI bo siedzialem w pokoju i tylko słuchałem w pokoju obok telewizora i co oni tam ciekawego mówią na tym Eurosporcie :)


Villya

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 166
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 13:03

No pierwsz część losowania dla nas pomyślna :lol: :lol: :lol: później jednak było gorzej :evil:. Liverpool nie wydaje się być bardzo trudnym rywalem dla nas....jeśli "wyłączymy" z gry Gerrarda i Barosa to awans mamy w kieszeni. We wszystkich formacjach teoretycznie jesteśmy lepsi...ale jak zagra nasza pomoc :?: Jak będzie grał Nedved.....czy Blasi zaliczy wybitny występ...sądzę, że Capello nie będzie grał już ustawieniem
4-3-3 powraca Nedved i nawet przy jego słabiej grze nasz trener postawi tylko na dwóch napastników. Ogólnie mówiąc jesteśmy mocniejsi lecz nie należy osiąść na laurach po wygranej z Realem. O ile Liverpool ma małe szanse na wygraną z Juve po tym co turyńczycy pokazali w ostatnich 2 tygodniach...to później nie chcę nawet myśleć..... Czy zawsze musimy mieć takiego pecha :?: :?: :?: :?: Za jakie grzechy Chelsea :?: :?: :?: Znów któryś z naszych będzie zbierany z boiska bo jakiś zawodnik pokroju Drogby zrobi sobie ring z boiska A Milan znów prościutko do finału, możę Inter się przebudzi byłoby cudnie gdyby pokonali rossonerich ale w ich obecnej formie nawet nie ma co liczyć na to :cry:....Lecz jeśli dojdziemy do finału to wygramy Ligę Mistrzów....2 lata temu wielu mówiło, że nie pokonamy Realu i co :?: :?: :?: No więc do boju...a na początek skromne zwycięstwo 3-1 z Regginą :D :D


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 13:07

hehe debeściak ze mnie 8) wytypowałem z kim będzie grało JUVE i LYON 8) a tak ogólnie to ciesze sie z losowanie ale niestety w 1/2 finału gramy z Chelsea a to będzie trudniejsza potyczka :? obstawiam finał jak z przed dwóch lat tylko tyle że Juve go wygra 8)


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 13:17

Losowanie uważam za średnio udane.Co prawda mogliśmy trafić na ekipe silniejsza od Liverpoolu chociażby na Chelsea lub Milan,ale nie można zapominać,że Liverpool również jest niebespieczną drużyną.Obecnie spisują się oni średnio(zwłaszcza w lidze),ale Juventusowi zwykle ciężko grało się przeciwko angielskim drużynom.Bardziej jednak od wylosowania Liverpoolu zmartwiło mnie,że po ich ewentualnym wyeliminowaniu zmierzemy się prawdopodobnie z Chelsea.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Zablokowany