Messina - Juventus 0:0 :(((

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mundik15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2004
Posty: 39
Rejestracja: 04 października 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2005, 22:14

Po ważnej wygranej, Juve udaje sie po kolejne 3 pkt.Bez wątpienia rywal znacznie mniej wymagajacy niż Udinese .Dodam ze powinnismy w tym meczu zagrać juz najlepszym składem(wróci NEdved :D ).Być może Capello znów zastosuje taktyke 4-3-3.Ja licze na łatwe zwycięstwo Juve!!
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2005, 19:56 przez mundik15, łącznie zmieniany 2 razy.


Alessandro Del Piero ole!! Forza JUVE
Kali

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2004
Posty: 84
Rejestracja: 17 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2005, 22:22

Nedved wraca więc powinniśmy Messine rozklepać (jeżeli zagramy jak z Udinese). Mam nadzieje że z Realem zagramy na 10000%!!!


Ti Amo Juve!
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2005, 22:38

Sadze ze Capello nie zagra pelnym skladem, Nedved powinien pograc troche i uwazac na kontuzje. Mysle ze zagraja ci, ktorzy grali pol meczu albo wogole z Udine. Pamietajmy ze po 2 dniach od meczu gramy na wyjezdzie w MAdrycie z baaardzo trudnym przeciwnikiem.
Licze na zwyciestwo, w tym meczu nie licze na dobry styl czy duza ilosc goli.
pozdr


Micassa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2004
Posty: 62
Rejestracja: 31 października 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2005, 22:57

nie najgorszym rozwiazaniem wg mnie byloby wystawienie 3 napastnikow a np w 2 polowie wpuscic nedveda za jednego z nich. W koncu niedlugo meczos z realem i trzeba dbac o swoj diament.
posdro!


Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2005, 23:27

Mam nadzieję na kolejne zwycięstwo.Wydaje mi się że Capello będzie oszczędzał niektórych zawodników na mecz z Realem. Wydaje mi się że Nedved najwyżej w tym meczu zagra 45 min(może wejdzie w drugiej połowie).Stawiam na 3:0 dla JUVE OCZYWIŚCIE.


"Czyż to, co daje szczęście człowiekowi, musi być następnie źródłem jego cierpień?"-Johann Wolfgang Goethe
Dejwid23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2004
Posty: 21
Rejestracja: 20 maja 2004

Nieprzeczytany post 14 lutego 2005, 09:24

A mi sie wydaje że Zalayeta wyjdzie w podstawowym, Capello musi oszczedzać na Real ale mimo wszystkko z Messiną trzeba wygrac, stawiam 2-0 dla Juve.


Włochom gratulujemy JUVENTUSU
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2005, 09:33

Mnie podbudowalo to zwyciestwo z Udinese, ale dalej biore pewien margines na to wszystko. Oczywiscie licze ze zwyciezymy z Messina, mysle nawet ze Juve strzeli 2-3 bramki, ale chcialbym tez zeby Buffon zachowal czyste konto. Oczywiscie bede sie cieszyl z kazdego zwyciestwa, bo leca punkty, ale po prostu konkretniej rzecz ujmujac chcialbym zebysmy nie stracili bramki w ostatnich minutach meczu, jak to ostatnio czesto sie zdarza. Messina jest na 13. miejscu w tabeli, mysle ze jestesmy w stanie z nia konkretnie wygrac. :roll: Zobaczymy oczywiscie jaki wybiegnie sklad. Bo Capello moze chciec dac odpoczac niektorym przed meczem z Realem. Nedved pewnie wybiegnie czy tak czy tak, przynajmniej na te parenascie-paredziesiat minut, zeby sie rozegrac. Jemu to przede wszystkim zycze dobrych meczow z Realem, wiec niech z Messina zagra ostroznie.
Ciekawi mnie na jakie ustawienie zdecyduje sie Capello :) czy powtorzy 4-3-3 z poprzedniego meczu. Moze akurat okaze sie, ze z tym ustawieniem Juve lepiej sie prezentuje i skuteczniej gra (chcialbym kurde.. :| )
Co do wyniku- 0:2 lub 0:3 dla nas. W tym tygodniu jestem optymista. :)


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 14 lutego 2005, 10:27

Licze na zwyciestwo, w tym meczu nie licze na dobry styl czy duza ilosc goli.
Liczę na to samo. W końcu na Real muszą być wypoczęci. Momi zdaniem powinien grać Nedved przez połow żeby się spowrotem ograł a potem Olivera. Może też Zalayeta? Nowe ustawienie wypaliło i przyniosło trochę świeżości, więc licze na wygraną. FORZA JUVE!


Z Juve na dobre i złe!
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 14 lutego 2005, 13:17

No i ostatni sprawdzian przed meczem z Realem , Messina - ciężki i nieobliczalny zespół potrafili wygrać z Milanem i Romą :roll: , było to jednak na samym poczatku tego sezonu obecnie Messina nie jest taka silna jak na początku sezonu , w pierwszej rundzie wygraliśmy 2-1 a wtedy byliśmy w doskonałej dyspozycji , mają kilku ciekawych zawodników : Parisi , Zampagna. Napewno bedą chcieli siępokazać z jak najlepszej strony i bedą chcieli urwać punkty Juventusowi , któremy Milan depta po piętach (fuks z Regginą!! Zamboni :evil: ) Juventus także ma dodatkową presję przed meczem z Realem , ostatni mecz z Udine był być może przełomowy chociaż gdybyśmy nie stracili tej bramki :/ szkoda :/ ostatni mecz w którym wygraliśmy dosyć wysoko to z Chievo (chyba) 3-0 , ile bym dał żebyśmy taki wynik uzyskali na terenie Messiny, Najważniejsze szybko strzelić gola wsadzić im do przerwy dwie po przerwie jeszcze jedną i możemy oszczędzać zawodników na Real i dać pograć innym jednak to tylko moja wyobraźnia i marzenia , no cóż jeżeli w tym meczu nie zagramy na makasa to nie wiem co bedzie z Realem :roll: ostatnia szansa dla Capello na wybróbowanie optymalnej jedynaski wspaniałych na Galaktyczna ekipę Luxemburgo :wink:

Wyniku nie zatypuje bo cieżko tutaj co kolwiek napisać o wyniku powiem tylko tyle że nie dopuszczam do siebie innej myśli niż 3 pkt po pięknej grze! 8)


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2005, 15:49

Mysle, ze Capello powinien niektórych piłkarzy oszczędzać na mecz z Realem, ale całkowicie sobie odpuscic nie mozna, bo mecz trzeba wygrac. Nedved wróci i powinien zagrac, rozegrac sie troche przed Realem, Zlatan powinien odpocząc i moze Emerson. Bedą potrzebowali naprawde sporo sił na Real, bo mecz nie bedzie nalezal do łatwych. Zobaczymy co wymysli Capello, ale licze, ze nie zlekcewazy meczu.

Musimy to wygrac, bo Milan depcze nam po piętach. Chcialbym zeby nikt nie zlapał zadnego urazu w tym meczu, bo musimy byc w pelni sił na 22 lutego :)
Forza Juve !


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2005, 22:58

Pavla nie będzie wieć optymalniej 11 nie będzie!!A szkoda!!!Mam nadzieje że Capello znowu zagra 3-4-3!!Moim zdaniem to utawienie sie sprawdziło i powinniśmy zagrać tym ustawieniem z Messiną!!!!Alex cofnięty napastnik a z przodu Zlatan i David i mamy 3 pkt w kieszeni!!!

PS: Stawiam gładko 3:0!!!


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2005, 18:06

No ja mam nadzieje ze bedzie 3 punkty i zniowu próba ucieczki Mialonowi miejmy nadzieje ze Juve wygra ale szkoda ze Nedved nie bedzie w optymalnej formie :)




A co do mnie chłopczyki to musze wam cos wytłumaczyc bo meczy mnie jusz zamet wokól mojej osoby po 1 kiedys na tym loginie siedział mój kolega Kamil ale zarazil mnie miłoscoa do JUve :D i poprosiłam zeby dał mi hasło to tego logina i teras ja na nim siedzie i jestem dziewczyna i nie pizcie wiecej pytan kim jestem!!!!!
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2005, 14:37 przez Aniolek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Martin4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2004
Posty: 13
Rejestracja: 05 października 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2005, 18:17

No to panowi ściskamy kciuki z całych sił za naszych ;)
Powinniśmy wygrac z Messiną 8)
A Real...hmmm....

PS. Aniołku czy ty jesteś dziewczyną ???????


Obrazek
Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2005, 18:22

Hehe a cio chesz cos do mnie pokrecic :D



Sory za posta jusz tak nie bede dawał


Obrazek
Adu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 218
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2005, 18:48

wbrew pozorom to nie bedzie latwy mecz i miejmy nadzieje ze zawodnicy nie beda juz myslami na meczu z realem. musi byc koncentracja i pelne zaangazowanie, nie moze byc tez mowy o lekcewazeniu bo jak wiadomo z kazdym mozna przegrac, a teraz punkty bardzo sie przydadza


wszystkie drogi prowadza do... TURYNU!
Zablokowany