Palermo 1-0! Juventus

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 13:37

Juz za dwa dni kolejny mecz, kolejny boj o punkty. Tym razem z Palermo. Druzyna plasuje sie w tabeli tylko dwa 'oczka' nizej niz Sampdoria, ktora ostatnio pokonala Juventus na jego wlasnym obiekcie :?
Jak myslicie, jak bedzie tym razem? Kontuzja Nedveda, Kapo, Camoranesi zawieszony za kartki...

..jesli chodzi o mnie, to 2:0 w zupelnosci mnie by usatysfakcjonowalo :roll:


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 13:49

Mecz napewno bedzie cięzki, zabraknie Camoranesiego, Nedveda, Kapo, wiec praktycznie srodek pola pozostaje pod wladaniem Emersona, ktory musi spisac sie dobrze w tym meczu. Mam nadzieje, ze Capello znowu da szanse Del Piero, ktory wczoraj zagral dobrze. Moglby grac za Zlatanem i Treze, wspomagając ich. Zobaczymy co wymysli Fabio.

Mimo porazki z Sampą, co jest lekko hańbiące, licze, ze wygrają z Palermo i utrzymają przewage 5 punktow, bo Milan radzi sobie dobrze i bez Szewczenki. Crespo sie rozstrzelal, a Tomasson pokazuje na co go stac. Musimy dotrzymywac im tempa, a jesli nadarzy sie okazja, wyprzedzic i utrzymac prowadzenie, a nie tak jak wczoraj... :? :roll:

Milan gra z Lazio i mozna akurat liczyc, na chocby najmniejsze urwanie punktow Milanowi przez rzymian, ale trzeba pewnie wygrac, a nie liczyc na potknięcia innych. Patrzmy przed siebie, a nie na to, jak powoli nasza przewaga maleje. Musimy sie wziasc w garsc i pokonac Palermo. Wierze, ze tak wlasnie sie stanie.
Forza Juve !


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 14:03

Po meczu z Sampdorią boję się o najgorsze w dodatku braki w składzie spowodowane kontuzjami i kartkami, az boję się pomyśleć. Całkowicie rozsypała nam się linia pomocy nie ma Nedveda,Kapo i jeszcze teraz Camoranesi, ciekawe jak Capello ustawi swoją drużynę.
Chcialbym zobaczyc w pmocy obok Emersona Oliverę który juz odpokutowal za kartki, na lewej stronie Del Piero, który moze grac na kilku pozycjach, ale tylko ofensywnych.Na prawej stronie powinien zagrac Olivera a na srodku Emerson z Blasim (choć to nie najlepszy pozmysł).
W ataku Zlatan i Treze.

Wracając do naszego przeciwnika to bardzo dobra druzyna,ciężki przeciwnik zwłaszcza na jego terenie.Jak wiemy Palermo zajmuje obecnie 7 pozycje w lidze mają 32 punkty.W dodatku wygrali w ostatniej kolecje z Fiorentiną na wyjeźdźie!!!Niby Viola po takich transferach miała byc taka silna.

Osobiscie mnie zadowoliłby wynik 1:0 dla nas.Jednak możemy u nich zremisowac 1:1 lub nawet przegrac (wypluc te slowa).


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 14:47

Wojtom pisze:Mam nadzieje, ze Capello znowu da szanse Del Piero, ktory wczoraj zagral dobrze. Moglby grac za Zlatanem i Treze, wspomagając ich. Zobaczymy co wymysli Fabio.
No wlasnie tez o tym myslalem, moznaby sprobowac takiego manewru, zeby od pierwszej minuty zagrac trzema napastnikami w skladzie, ustawiajac Del Piero jako ofensywnego pomocnika badz ustawionego zaraz za linia napadu. Ciekawi mnie jak przebiegalaby wtedy gra i wspolpraca miedzy nimi :roll:
Zastanawia mnie tez kwestia linii pomocy- czy Zambro znowu bedzie wystawiony jako skrzydlowy pomocnik.. jesli chodzi o Olivere to najpewniej bedzie gral, na prawym skrzydle, glownie ze wzgledu braku Camoranesiego. Srodek to oczywiscie Emerson i.. kto? Blasi? Tacchinardi? Appiah?... :?

Zobaczymy, jaka jedenastka wybiegnie za dwa dni na boisko... :roll:


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 14:58

Ja bylbym za tym zeby DP biegal po lewym a Olivera po prawym skrzydle, w srodku Emerson z Blasim jak zwykle atak Ibra-Treze a obrona normalnie. Sadze ze byloby tak najlepiej dla druzyny , bo w takiej formacji zwykle gra i zawodnicy sa do tego przyzwyczajeni. Zobaczymy co Capello wymysli, wierze w jego umiejetnosci i jestem mu wdzieczny ze moge sie cieszyc przez pol sezonu z pierwszego miejsca w lidze i dosc wysokiej przewagi nad drugim miejscem.
pozdr


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 15:01

W ataku powinien grać Del Piero z Ibrahimovicem lub Treze. Mecz na pewno będzie ciężki, ale oczywisćie do wygrania. Mógłby DP też być ustawiony za nimi obydwoma. Jak ktoś napisał Emerson będzie musiał władać polem karnym. Może zagra Olivera. Mam nadzieję, że wygramy wreszczie ładnie i bezproblemowo!


Z Juve na dobre i złe!
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 15:06

Emerson wladac polem karnym? O_o ?
Powiedz w takim razie kto wtedy bedzie gral na lewej flance?
A Olivera zagra bo juz mu sie skonczy kara za zolte.
pozdr


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 21:54

Mam nadzieje że w tym meczu zagrają lepiej Emerson i Treze!!!A tak po za tym to Palermo juz w pierwszym meczu udowodniło że umie grąc w piłke i sprawiło nam duzo problemów!!!!Mam nadzieje że teraz chłopaki będą chcieli sie zrechabilitować za tą porażke z Sampdorią i wygraja ten mecz!!!Bedzie ciężko ale stawiam 2:1 dla nas!!


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 22:58

No mam nadzieje że poradzą sobie z Palermo bo jeśli Milan by wygrał teraz swoje spotkanie to będzie krucho :evil: Palermo jest na siódmym miejscu ale nie możemy ich lekceważyć bo tak jak jush TomiQ wcześniej napisał jush w pierwszym meczu mieliśmy z nimi dużo problemów :!: :!: Ja stawiam że będzie 1:0 :twisted: dla nas i gola strzeli :twisted: Delpiero :twisted:


Grande Juve, Vinci Per Noi
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 23:07

Po tragicznym meczu z Sampdorią czeka nas niezmiernie cięzki mecz, który za wszelką cenę trzeba wygrać. Ewentualna strata jakich kolwiek punktów sprawi iż nasze samopoczucie legnie w gruzach. Ciężko mi soboe wyobrazić jak zagramy bez Nedveda, Camora oraz Kapo... na tą pozycję został tylko Olivera. Czy mamy zagrać 3 defensywnymi pomocnikami? Napewno nie, to zdecydowanie odpada. Trzeba coś jednak wymyśleć... Bramka i środek obrony to bez żadnego komantarza.. jeśli idzie o boczne strony defensywy to myślę że napewno Zebina i Zambrotta... nie odważyłbym się na wystawienie kogoś z dwójki Pessotto - Birindelli. Jednak bardzo możliwe że ktoś z tej dwójki zagra na lewej obronie a Zambrotta przejdzie do pomocy tak jak to miało być już z Dorią. Przejdźmy do pomocy... Napewno Emerson, napewno Olivera... I kto następny ? Myślę że Tacchinardi i ........ Del Piero. W ataku widziałbym oczywiście Zlatana i Trezegueta. Chcę też wspomnieć że jeśli gra Davida po 55-60 minutach będzie wyglądać tak jak w meczu z Sampą to należy śmiało wprowadzić Zalayetę. Podsumowując mój skład wyglądałby tak:


------------------------Buffon---------------------
Zebina--------Thuram------Cannavaro---Zambrotta

----------------Emerson----Tacchinardi------------

Del Piero----------------------------------------Olivera

-------------------------Zlatan--------------------------

-----------------------Trezeguet------------------------


Co do wyniku to boję się o niego jak nigdy.. moje preczucia nie są najlepsze... Będąc obiektywnym typuje remis :( Choć całym serem jestem za JUVe i pragnę by moja intuicja zwiodła !! Palermo urwało nam pierwszeppunkty w sezonie i mam nadzieje ze nie beda w stanie powtorzyc wyczynu.. Warto napisać że nie zagra Zaccardo który to wpakował nam gola w meczu 4 kolejki na Delle Alpi. Tą gorsża informacją jest powrót Zauliego.. bez niego Palermo traci niezwykle dużo w ofensywie. Gdy gra Zauli to i Toni ma więcej atutów. Tak więc nie bedzie łatwo! Ale wierzę.


patryk911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2004
Posty: 15
Rejestracja: 10 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 23:21

A my tak bardzo chcieliśmy pomocnika,i teraz Moggi może mieć niemiłą okazje przekonania sie że trzeba było kogoś kupić.

Pamiętam kiedyś na prawej stronie pomocy zagrał Zalayeta,było to w LM z Galatasaray rok temu bodajże...
Ale jak na ten czas to nie jest rozwiązanie.Na skrzydłąch Ruben i...?


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2005, 13:53

OStatni mecz był ogromną katastrofą! Przegralismy z niżej notowaną drużyną. Jesli chcemy zdobyć scudetto i wygrać LM to nie możemy tracić punktów z takimi druzynami.
Musimy wygrać za wszelką cenę! W pierwszej "11" napewno wyjdzie Alex Del Piero, który bardzo dobrze prezentował się w ostatnich meczach. Zagra Oliviera, który odpokutował za kartki.
Mimo wszystko mecz do łatwych nie bedzie należał. Mam nadzieję że w pomocy zagrają: Blasi, Tacchi, Emerson oraz Oliviera.
Palermo urwało nam pierwsze punkty w sezonie i mam nadzieję że w tym meczu tak łątwo się nie damy.
Reszte zweryfikuje boisko.

Pozdrawiam 8)
Ostatnio zmieniony 04 lutego 2005, 14:40 przez Szymek, łącznie zmieniany 1 raz.


Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2005, 14:08

Szymek pisze:OStatni mecz był ogromną katastrofą! Przegralismy z "kelnerami". Jesli chcemy zdobyć scudetto i wygrać LM to nie możemy tracić punktów z takimi druzynami.
Musimy wygrać za wszelką cenę! W pierwszej "11" napewno wyjdzie Alex Del Piero, który bardzo dobrze prezentował się w ostatnich meczach. Zagra Oliviera, który odpokutował za kartki.
Mimo wszystko mecz do łatwych nie bedzie należał. Mam nadzieję że w pomocy zagrają: Blasi, Tacchi, Emerson oraz Oliviera.
Palermo urwało nam pierwsze punkty w sezonie i mam nadzieję że w tym meczu tak łątwo się nie damy.
Reszte zweryfikuje boisko.

Pozdrawiam 8)
Nie wydaje mi sie aby Sampa to byli tacy kelnerzy. W tym sezonie nie idzie im przeciez zle. tamten mecz - najlepiej o nim zapomniec. Jednak z Palermo MUSIMY wygrac. Stawiam na 1:0 dal Juve, ale obawiam sie ze mecz bedzie baaaaaaarrdzo ciezki. Forza Juve
Pozdrawiam


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 04 lutego 2005, 14:37

Szymek pisze:OStatni mecz był ogromną katastrofą! Przegralismy z "kelnerami". Jesli chcemy zdobyć scudetto i wygrać LM to nie możemy tracić punktów z takimi druzynami.
Ci kelnerzy zajmuja 6 miejsce w serie a, wiec licz sie za slowami :evil: Myslisz ze bedziemy ciagle wygrywac? Kazdemu zdarzaja sie wpadki... Trzeba o tym jak najszybciej zapomniec i wierze, ze nasi pilkarze tak zrobia by w sobote pokonac Palermo. Gramy bez Camora i Nedveda , co jest niewatpliwie duzym oslabieniem. Do sQuadu wrocil Olivera i Zebina. Szczegolnie ten pierwszy powinien byc wzmocnieniem . W ataQ zapewne od pierwszych minut zobaczymy dobrze spisujacego sie w ostatnim pojedynQ Zlatana, obok niego pewnie Treze. Jest takze szansa by od pierwszych minut zagral Alex. W tej kolejce takze Milan raczej pkt nie straci, gdyz podejmuje u siebie slabo grajacych ostatnio Rzymian.


Obrazek
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2005, 14:44

IGI pisze:
Szymek pisze:OStatni mecz był ogromną katastrofą! Przegralismy z "kelnerami". Jesli chcemy zdobyć scudetto i wygrać LM to nie możemy tracić punktów z takimi druzynami.
Ci kelnerzy zajmuja 6 miejsce w serie a, wiec licz sie za slowami :evil: Myslisz ze bedziemy ciagle wygrywac? Kazdemu zdarzaja sie wpadki... Trzeba o tym jak najszybciej zapomniec i wierze, ze nasi pilkarze tak zrobia by w sobote pokonac Palermo.
No już się poprawiłem. Ale zauważ że jesteśmy drużyną która w Lidze Mistrzów pokonuje takie europejskie firmy jak Ajax czy Bayern a nie może sprostać Sampdorii. Aby zdobyć scudetto nie możemy tracić punktów z takimi drużynami. Rozumiem porażke z Mialnem, z Interem ale nie z Sampdorią. No cuż szkoda ale trzeba patrzeć w przyszłość.
Już się poprawiłem. Chyba w tamtym poście zbyt nisko oceniłem Dorie.

Pozdrawiam 8)


Zablokowany