JUVENTUS 0-1 Sampdoria

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 17:57

Kolejnym przeciwinikem Juve bedzie niezwykle groźna w tym sezonie Sapdoria Genoa.Jednak patrząc na tabele i na to że Juve gra u siebie to faworyt jest tylko 1, Juventus.Juve w ostatniej kolejce pokonało słabiutką Atalantę, natomisat Sampdoria nie mogła poradzic sobie na własnym boisku ze Sieną.W tabeli Juventus zajmuje 1 miejsce i ma już 8 pkt przewagi nad Milanem, natomiast ekipa z Genui zajmuje obecnie 6 miejsce mając na swoim koncie 32 punkty.Jednak w tym sezonie Sampdoria zagrała już kilka dobrych meczy np. z Milanem ulegając im tylko 1:0 czy też z Lecce na wyjeździe wygrywają aż 4:1.
Jednak mimo wszystko w 1 meczu na ich stadionie Juve wygrało aż 3:0 i teraz gra u siebie.Defensorzy muszą jednak zwrócić uwagę na Kutuzova,który strzelił już w tym sezonie gola z Interem.
Moim zdaniem Juve wygra 2:1 lub 1:0.Gole lub gole strzelą Trezeguet i Del Piero.Pozdro.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 20:34

aleksander18ps1 pisze:Jednak w tym sezonie Sampdoria zagrała już kilka dobrych meczy np. z Milanem ulegając im tylko 1:0 czy też z Lecce na wyjeździe wygrywają aż 4:1
Owszem :wink: Ale Najlepszy Był ten w Mediolanie z Interem gdy w ostatnie 3 minuty dali sobie wbić 3 gole i przegrać mecz 3-2 :evil:

A co do meczu to uważam że to będzie pierwszy poważny sprawdzian naszej formy , niby wygrywamy ale to z słabymi drużynami , Sampdoria jest to poukładany zespół więc napewno nam sie nie położą gramy u siebie czyli to już bardzo dobry aspekt tego meczu :wink: Liczę na przebłysk w tym meczu Trezegueta mam nadzieje że ten mecz będzie dla niego kluczowy i to właśnie w nim odzyska formę i pokaże kibicą że jest wciąż super snajperem liczę też na kolejne zdobycze ALexa i Zlatana w sumie to nie miał bym nic przeciwko z powtórki z pierwszej rundy kiedy to pokonaliśmy kolegów z Genuii 0-3 i bramki strzeliło trio Alex-David-Zlatan dzisiaj Sampdoria uratowała w końcowych minutach remis z słabiutką Sieną 1-1 więc nie są koledzy w najlepszej formie


Zawodnikiem godnym uwagi powinien być Simone Inzaghi zawodnik ten został wymieniony z Lazio za Bazzaniego i jeszcze nic nie pokazał w nowym klubie w przeciwieństwie do swojego poprzednika który już w debiucie trafił do siatki przeciwnika , dlatego mecz z Juventusem może być właśnie kluczowym momentem do tego by się pokazać , dzisiaj Simone zaliczył jednynie żółta kartkę :wink:

W Juventusie takim zawodnikiem będzie Alessandro Del Piero zdaje sie z meczu na mecz stwaiać kolejny krok ku równej formie , dzisiaj strzelił bramke co prawda z karnego ale to też trzeba umieć strzelać , a chyba nikt z was nie zaprzeczy że rzuty wolne czy karne są mocną strona Alexa

Waga dla obu zespołów jest wielka dla Juventusu to oczywiście utrzymanie bądź powiększenie przewagi nad Milanem i oczywiście kolejne trzy punkty w marszu o Scudetto , dla Sampdorii no to oczywiście walka o Europejskie Puchary Champions League bądź puchar uefa ale szczerze powiedziawszy to nei wyobrażam sobie piłkarzy z Genuii w największej piłkarskiej impreze klubowej europy na Puchar Uefa też sie raczej nei nadają ale mogą powalczyc zawsze coś

Wynik najrealniejszy wynik to 1-0 bądź 2-0 dla Juventusu
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2005, 20:50 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 20:46

Pelson pisze:rzuty wolne czy karne nie są mocną strona Alexa
Widać, że nie oglądałes chocby bramek Alexa od sezonu 1995... Przeciez wtedy moznaby powiedziec, był krolem w wykonywaniu rzutow wolnych i zostało mu to do dziś, choc w tamtych czasach, to Beckham czy Carlos mogli go po butach całowac, tak strzelał z wolnych. A co do karnych, to nawet nie ma co tu duzo mowic, Alex w swojej karierze strzelił mnostwo goli z karnych i tylko kilka przypadkow zdarzyło mu się trafic w poprzeczke lub słupek i nie trafial karnego. Mozna powiedziec, ze te stałę fragmenty gry i Zona Del Piero to są najmocniejsze strony Alexa.

Co do samego meczu, to poprzednim razem rozjechalismy ich spokojnie 3-0 i mam nadzieje, ze powtorzą taki wynik u siebie. 8) Powinni wygrac do zera i mam nadzieje, ze tak sie stanie. Capello chyba juz wie co robic z Del Piero. Jezeli bedzie wpuszczał Go pod koniec meczu, tak jak sie to stało dzisiaj, to chyba bedzie najlepszym rozwiązaniem, bo akurat moze okazac sie postacią, ktora przesądzi o losach meczu. Mam nadzieje, ze nie będzie wiekszych problemow i spokojnie poradzimy sobie z Sapmą. Forza Juve ! 8)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 20:49

Wojtom pisze:
Pelson pisze:rzuty wolne czy karne nie są mocną strona Alexa
Widać, że nie oglądałes chocby bramek Alexa od sezonu 1995... Przeciez wtedy moznaby powiedziec, był krolem w wykonywaniu rzutow wolnych i zostało mu to do dziś
O kurde co za koszmarny błąd oczywiście chciałem napisać zupełnie co innego oczywiście post już zmieniony

P.S: Sorek nie wiem z kad tam siewzieło to ''nie'' :wink:


iero10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 170
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 20:54

oj Wojtom, Twojemu poprzednikowi chodziło o to, ze ALEX jestem mistrzem rzutow wolnych i karnych. poprostu zle to uchwycił, a Ty wyciagnałes to z kontekstu zdania.
Wracajac do meczu licze ze DEL PIERO zagra od pierwszej minuty i pokaze sie z dobrej strony.

P.S. Wie ktos moze na jakich kanalach bedzie relacja??


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 21:03

Pelson pisze: Owszem :wink: Ale Najlepszy Był ten w Mediolanie z Interem gdy w ostatnie 3 minuty dali sobie wbić 3 gole i przegrać mecz 3-2 :evil:
popieram Cie Pelson w 100 %

To będzie jeden z ważniejszych meczy sezonu i brawdziwy egzamin naszej formy!!Mam nadzieje że chłopaki postarają sie i nie ddza sobie urwać punktów w końcówce meczu ( bo to ostatnio często sie zdarza że tracimy 3 pkt w końcówkach spotkań!!). Sambdoria to solidna druzyna która potrfi sie zmobilizowac na mecze z czołowymi drużynami Serie A!!Obstawiam 3:1 dla nas!!!2x Del Piero i raz Puma!!!


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
Raffikki87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 226
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 21:04

Juventus - Sampdoria ? Mecz który trzeba wygrac aby utrzymać przewage a ponadto mecz jest rozgrywany w Turynie więc tym bardziej trzeba wygrac .Wygrac trzeba bo trzeba trzymać Milan na 8 punktów i warto to utrzymywać a może nawet powiększyć do jeszcze większej przewagi jeżeli będzie sposobność .Według mnie Samp bedzie podrażnione bpo dzisiejszym remisie z słabą Sieną i będzie chciało wywalczyć choćby punkt na Dellle Alpi ,dlatgo tego meczu nie wolno zlekceważyc .Wiadomo że pomocnicy muszą wygrać walkę w środku pola ,jeżeli wiadomo to sprawa ułatwiona .Nie wiem czy zagra Flacchi podobno ma jakieś problemy zdrowotne ,nie życz nikomu źle ale na pewno Juve byłoby łatwiej gdyby Flacchi nie grał .Mama nadzieje że Thuram już se samobuja nie właduje i że nie będzie żadnych strat po stronie Juve. Według mnie po ciężkim meczu Juve wygra 2 - 1 .


Na wielkiej scenie ¿ycia musimy zagraæ dobrze role sw± .

NIEWA¯NE CZY SERIE A ,B ,C1 ,C2 ,D ,JUVENTUS TO JEST NAPRAWDE WA¯NE .
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 21:41

Sampdoria zajmuje bardzo wysoką, 6 pozycję w tabeli. Mecz łatwy nie będzie, jak z resztą każdy ostatnio. Nie bedzie już całego tygodnia odpoczynku, bo mecz już w środę. To, że jednak trzeba ten mecz wygrać - mówić chyba nie trzeba. Milan jedzie na Messine. Niby nie powinno mu się tam stać nic złego, ale kto wie. Zwycięstwa Bologny również nikt się nie spodziewał. Może akurat kryzys Milanu okaże się nieco głębszy a Messina urwie Milanowi chociaż 2 punkty. Nie ma co się jednak oglądać na Milan, tylko wygrać mecz z Sampdorią i jeśli nie zwiększyć, to przynajmniej utrzymać tę 8 punktową przewagę.

Capello chyba nie wie co to rotacja, dlatego skład powinien być bardzo czytelny - czyli ten sam. Wszystko jest jednak dobrze, do póki nie brakuje sił. Najbardziej jednak obawiam się, że może ich zabraknąć wtedy, kiedy potrzebne będą najbardziej. Olivera wykorzystał kolejną szansę, dlatego pewnie i w tym meczu zagra od pierwszej minuty. Szkoda, że nie mamy chyba co liczyć na występ Alexa od poczatku.


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 21:44

według mnie nie powinno być żadnej niespodzianki w tym meczu. faworytem jest oczywiście Juve, ale Sampdoria pokazała już w tym sezonie swoje pazurki. jednak Juventusu nie podrapie. stawiam na 2-0...


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2005, 21:48

ja mysle ze nie stracicmy bramki :wink: Gigi bedzie chcial pokazac ze to co zrobil z atalanta to byl calkowity przypadek :wink: Juve jest zdecydowanym faworytem :wink: 2;0 wprzod :wink: :D


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2005, 09:04

bartus pisze:ja mysle ze nie stracicmy bramki :wink: Gigi bedzie chcial pokazac ze to co zrobil z atalanta to byl calkowity przypadek :wink:
No ja nie wiem jak by to inaczej nalezalo nazwac, jesli nie przypadek :roll: heh..
Jesli chodzi o mecz z Sampdoria, to troche optymizmem moze napawac fakt, ze na wyjezdzie ogralismy ich 3:0.. :) ...co oczywiscie w tym momencie tak naprawde to nie ma az takiego znaczenia, kazdy mecz jest inny. Co do wyniku- mysle ze bedzie 3:1. Mecz moze nie bedzie najpiekniejszy, Sampdoria gra niezle w tym sezonie (choc potrafi i zawalic mecz, jak tamten z Interem :? ).
Chcialbym zeby Del Piero zagral troche dluzej niz ostatnio, zalezy mi na tym zeby wrocil do dawnej formy, chcialbym zeby dostal szanse w takim jak ten z Sampdoria meczu. Licze tez na dobra gre skrzydlowych- Zambrotty i Camoranesiego. :)


2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2005, 10:38

Sampdoria która z meczu na mecz grała coraz lepiej będzie dla Nas trudnym i wymagającym przeciwnikiem i uważam że trzeba będzie mocno sie naparacować żeby wygrać tak gładko jak Genuii :wink:
Licze na pewne 2-0 i kontrolowanie przebiegu całego spotkania.

Ale powiem szczerze że ja bym się cieszył jak wreście w Lidze Mistrzów zagrałby np. Samdoria czy Palermo :) (któremu kibicuje troszke :D) . Coś nowego i troche świeżości do LM :wink:


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2005, 12:39

Juventus-Sampdoria. Zapowiada się kolejne trudne spotkanie. Sampa na pewnoe łatwo skóry nie sprzeda. W tym sezonie idzie im bardzo dobrze, 6 miejsce to nie przypadek. Mimo, że Juventus nie jest w najwyższej formie powinien sobie poradzić z Sampdorią i zainkasować kolejne punkty. Sampdoria na pewno będzie chciała zmazać plamę jaką jest remis ze Sieną, ale Juve to klasowa drużyna i powinniśmy sobie z nimi poradzić. Wydaję mi się, że Alex wybiegnie w pierwszym składzie, a Trezeguet bądź Ibrahimović odpoczną sobie. Liczmy również na Messinę, która sprawiła sporo problemów Romie :twisted: i mam nadzieję, że tak samo zagrają przeciw Milanowi, który ostatnio nie jest w najwyższej formie :twisted: :P .


:roll:
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2005, 12:53

Mecz bardzo ważny, musimy koniecznie go wygrać aby potwierdzić naszą dominację w lidze. Zawodnicy muszą zapomnieć o przewadze nad Milanem i zagrać jakby był to decydujący mecz. Boje sie rozluźnienia ze strony naszych graczy jednak jestem pełny nadzieji jeśli chodzi o końcowy rezultat meczu. Napewno nie zagra zawieszony za kartki Zebina, z pewnością zastąpi go ktoś z dwójki Birindelli - Pessotto. W pomocy u boku Emersona znów zagra Tacchinardi :) Widać że Alessio powolutku wgryza się w podstawowy skład ku mej uciesze :) Powinien od początku zagrać także Olivera który zanotował pozytywny występ w niedziele. W ataku z pewnością od pierwszych minut zagra Zlatan z Trezeguetem, choć nie ukrywam że chciałbym występu Alexa w wyjściowym składzie... jeśli nawet nie zagra to liczę że wejdzie i ponownie zanotuje dobry występ dokumentując go kolejną bramką. Sampdoria ma bartdzo solidną drużyną jednak zabraknie ich bodaj największej gwiazdy - Doniego... W ataku zagrają prawdopodobnie Rossini i Flachi pozostawiając tym samym na ławce Simone Inzaghiego. Stawiam naszą wygraną 2-0.. która odbierze kolejną porcję nadzieji Milanistom! FORZA JUVE


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2005, 13:26

Marcin_FCJ pisze:Mecz bardzo ważny, musimy koniecznie go wygrać aby potwierdzić naszą dominację w lidze. Zawodnicy muszą zapomnieć o przewadze nad Milanem i zagrać jakby był to decydujący mecz. Boje sie rozluźnienia ze strony naszych graczy jednak jestem pełny nadzieji jeśli chodzi o końcowy rezultat meczu.
Doskonale uchwyciłeś zmorę, jaka może wisieć nad naszymi piłkarzami, w perspektywie tegoż środowego pojedynku. Również uważam, że jest to mecz, który ustawicznie powinien być określany mianem - decydującego.
Nigdy przedtem nie otwierała się przed nami takowa okazja, aby w bezspośrednim starciu, walczyć o dużo więcej, aniżeli o stałe - 3 punkty. W szeregi Milanistów wkradła się zupełnie niepojęta niemoc, dzięki której systematycznie się od nich oddalamy. Podejrzewam, że mimo ich głębokiej wiary w odwrócenie fortuny, to musi zaznaczyć piętno w ich działaniu i przysłonić im nieco umysły, które ze zdwojoną siłą ruszą po zwycięstwa. W tej chwili to nad nimi ciąży ogromna odpowiedzialnośc, która w dalszym ciągu nie daje im nawet myśleć, ażeby odstąpić pościgu za Juventusem.
Miejmy jednak na uwadze, że to wciąż jest aktualny Mistrz Włoch, w którym drzemie ogromny potencjał i przed którym próżno szukać, nie osiągalnych, wyzwań. Bijmy ich póki jest okazja. Za nami ledwie, 2 łatwe spotkania, rundy rewanżowej, które musiały ostatecznie okazać się zwycięskie. Nie poczyniliśmy żadnych postępów, ba, wciąż pozwalamy sobie na kurjozalne błędy naszej defensywy. To w żaden sposób nie może dodawać nam otuchy.
Na tym etapie rozgrywek nie tyle umiejętności, a ile samo podejście, odgrywa najistojniejszą rolę. Mam nadzieję, że w środę, na Delle Alpi, damy świadectwo swojej wielkości i udowodnimy Rosso-Nerim, że głowa jest w tej rywalizacji, najważniejsza.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Zablokowany