JUVENTUS 0-1 Sampdoria

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 23:21

Wydaje mis ie ze od moderatora wiecej jest wymagane niz od zwyklego usera, powiedz mi tez dlaczego kartki nie dostalem za tak widoczne zlamanie regulaminu jakiego sie dopuscilem. Zdania o tym ze moderator powinien umiec pisac po polsku nie zmienie a to ze Ty nie przyjmujesz slow krytyki to juz widze. Widze po reakcji na krytyke rowniez ze jestes zapatrzony w siebie jak w obrazek, nie mowilem ze ja jestem "nieskazitelnym czlowiekiem" , tyle ze ja moge a od Ciebie chyba jest wymagana znajomosc polskiej ortografii? Czy nie? Sadzisz ze wyopwiedz w ktorej roi sie od bledow ortograficznych jest "na poziomie"? Wedlug mnie tak nie jest i z takich wypowiedzi smieja sie goscie z innych stron...narzekajac jakich mamy modow. Ciezko mi uwierzyc ze nieznajomosc ortografii nie jest brana pod uwage przy przyznawaniu Qualitki, albo funkcji moderatora, ktory powinien byc przykladem dla uzytkownikow. Ciesze ze moje posty Ciebie bawia, ja jednak mowie to calkowicie powaznie, to czy moderator potrafi przyjac krytyke swiadczy tylko o nim. Dalej badz zamkniety w swoim swiecie nie dopuszczaj zadnych slow krytyki bo nie zapominajmy jestes nieomylny i sam jestem zdumiony jak moglem byc tak zuchwaly zeby Ci zwrocic uwage ze nie piszesz po polsku. Ciekaw jestem ile z ponad tysiaca Twoich postow napisales " po kilku piwach ". Jesli moglbym Cie prosic o to zebys nastepnym razem jak wypijesz tyle, zeby wylaczyl Ci sie slownik ortograficzny, powstrzymaj sie od pisania postow dla dobra poziomu forum , bo watpie aby zwiekszaly ten poziom bledy i zle zlozone zdania... Wiem ze i tak w dyskusji z Toba stoje na straconej pozycji bo zawsze mozna zamknac topic za "offtop", pozatym z zalozenia mod ma zawsze racje -_-' i zdanie uzytkownikow gleboko w dupie z tego co widze. Niech tak bedzie, dbajcie tak dalej o to forum a juz nikt wartosciowy tu nie zostanie. Rozumiem ze przy prawie 8 tysiacach uzytkownikow zdanie jednego sie zupelnie nie liczy, przykro mi z tego powodu.
pozdr


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 23:40

tomcatmi6 pisze:Wydaje mis ie ze od moderatora wiecej jest wymagane niz od zwyklego usera, powiedz mi tez dlaczego kartki nie dostalem za tak widoczne zlamanie regulaminu jakiego sie dopuscilem. Zdania o tym ze moderator powinien umiec pisac po polsku nie zmienie a to ze Ty nie przyjmujesz slow krytyki to juz widze. Widze po reakcji na krytyke rowniez ze jestes zapatrzony w siebie jak w obrazek, nie mowilem ze ja jestem "nieskazitelnym czlowiekiem" , tyle ze ja moge a od Ciebie chyba jest wymagana znajomosc polskiej ortografii? Czy nie? Sadzisz ze wyopwiedz w ktorej roi sie od bledow ortograficznych jest "na poziomie"? Wedlug mnie tak nie jest i z takich wypowiedzi smieja sie goscie z innych stron...narzekajac jakich mamy modow. Ciezko mi uwierzyc ze nieznajomosc ortografii nie jest brana pod uwage przy przyznawaniu Qualitki, albo funkcji moderatora, ktory powinien byc przykladem dla uzytkownikow. Ciesze ze moje posty Ciebie bawia, ja jednak mowie to calkowicie powaznie, to czy moderator potrafi przyjac krytyke swiadczy tylko o nim. Dalej badz zamkniety w swoim swiecie nie dopuszczaj zadnych slow krytyki bo nie zapominajmy jestes nieomylny i sam jestem zdumiony jak moglem byc tak zuchwaly zeby Ci zwrocic uwage ze nie piszesz po polsku. Ciekaw jestem ile z ponad tysiaca Twoich postow napisales " po kilku piwach ". Jesli moglbym Cie prosic o to zebys nastepnym razem jak wypijesz tyle, zeby wylaczyl Ci sie slownik ortograficzny, powstrzymaj sie od pisania postow dla dobra poziomu forum , bo watpie aby zwiekszaly ten poziom bledy i zle zlozone zdania... Wiem ze i tak w dyskusji z Toba stoje na straconej pozycji bo zawsze mozna zamknac topic za "offtop", pozatym z zalozenia mod ma zawsze racje -_-' i zdanie uzytkownikow gleboko w dupie z tego co widze. Niech tak bedzie, dbajcie tak dalej o to forum a juz nikt wartosciowy tu nie zostanie. Rozumiem ze przy prawie 8 tysiacach uzytkownikow zdanie jednego sie zupelnie nie liczy, przykro mi z tego powodu.
pozdr

Ty swoje zdanie mozesz miec wkoncu zyjemy w wmiare demokratycznym kraju. Ja zauwazam jednak, ze nie jest ono do konca sprawiedliwe i zgodne z ogolnymi opiniami. Jak sam o to prosiles. Pozatym caly czas sprawa rozbija sie o jendego posta, takich jak on nie ma duzo w moim wykonaniu. Ty oczywisce nigdy nie popelniles wiekszej ilosci bledow w zadnej wypowiedzi i zawsze pisales piekna polszczyzna. Pozatym kilka piw i zlosc po przegranym meczu spowodowala to, ze pisalem co mysle o wystepie Juve, bez cofania sie i sprawdzania czy czasem nie nacisnelem literek na klawiature w zlej kolejnosci. Krytyka w twoim wykonaniu jest bezpodstawna i smieszna dlatego tez nie moge jej do siebie poprostu dopuscic. A wysowajac tezy, ze jak bede mial dosc zamkne temat tylko sie pograzasz...

PS: zdanie kazdego uzytkownika ma jakas wartosc, jezeli nie jest wystosowane na podstawie beznadziejnych argumentow


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 23:48

Hehehe... czy Wy nie macie się oco kłócić? Juveluck popełnił kilka błędów ale nie należy z tego robić sensacji... to przecierz tylko człowiek. Pisanie że jeśli jest moderatorem to nie może robić byków jest wielce niesprawiedliwe... przecierz nie robi ich nagminnie. Nikt nigdy nie powiedział że moderatorzy to cyborgi i że są lepsi od pozostałych. Moim zdaniem powinniśmy traktować ich tak samo jak innych userów (oczywiście w pewnych granicach). A co do użytkownika tomcatmi6 to myślę że niepotrzebnie robisz z igły widły. Wydaje mi się że próbujesz zaisntieć na forum... Ale nie tędy droga.


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 03 lutego 2005, 23:53

Hm a ostatnio cos mowiles o kartce? Czy to te "demokratyczne" metody o ktorych wspominasz? Piszac pierwszy post podalem Ci przyklady i watpie aby mylne zapisanie u z "ó" bylo literowka. A czy kilka piw i zlosc to jest powod aby robic z forum jp posmiewisko? Bo tak wyszlo, sam bym nie zauwazyl tego posta, gdyby kolega zupelnie z innej "parafii" nie spytal dlaczego mody u nas nie potrafia po polsku pisac. Moja krytykama podstawy i podalem Ci na czym ja opieram w poprzednim poscie od ktorego zaczela sie ta polemika... A krytykowalem rowniez sposob w jaki przyjales ta krytyke do wiadomosci, a raczej nie przyjales jej ... co do zamkniecia posta to pewnie niedlugo to nastapi bo przeciez lamiemy regulamin piszac offtopic, nie podam Ci podpunktu bo na pamiec nie znam . Tak pozatym ja wysuwam tezy... chyba nie skorzystales z linku ktory Ci dalem ...trudno -_-'.
Widocznie nie jestem normalnym userem bo nie potrafisz przyznac racji ze pisales z bledami ort. A jak sie ustosunkowales do moich prosb z poprzedniego posta? Zebys nie musial daleko szukac ( "Jesli moglbym Cie prosic o to zebys nastepnym razem jak wypijesz tyle, zeby wylaczyl Ci sie slownik ortograficzny, powstrzymaj sie od pisania postow dla dobra poziomu forum[...]") . Coz mam nadzieje ze kiedys wezmiesz sobie do serca slowa nic nie wartego usera nawet bez "Q". Kogos kto smial wysunac slowa krytyki w Twoja strone...
pozdr

EDIT
@ Marcin_FCJ : po pierwsze moderatorzy maja inne zadania i nie moga byc traktowani jak inni uzytkownicy...przeciez "d) Decyzje adminów i moderatorów są niepodważalne i nieodwołalne. " wiec juz z racji samego regulaminu jest to niemozliwe. Pozatym co do mojego istnienia na forum to nie musze sie z nikim klocic aby to zrobic. I nie mam zamiaru tu "zaistniec" bo nie ma komu imponowac, pisze tu zeby wymienic poglady (nawet te zawierajace krytyke co do pracy moderatorow, bo to oni sa dla userow a nie userzy dla nich, a tu chyba cos sie poprzekrecalo).


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2005, 01:03

Sam widzisz, ze jestes odosobniony w tej chorej walce o niewiadomo co. Widze, ze nie majac juz argumentow bedziesz mi teraz wytykal kazde blad. No coz kazdy broni sie jak umie, czasami nawet w zalosny sposob. Skoncz tez powtarzac o swoim koledzie z "innej parafi" ktory to zauwazyl moje straszne zachowanie. U nas przynajmniej na forum panuje kultura nikt nie uzywa wyrazow na "k", "ch" czy innych co na niektoych forach nie jest zadkoscia. Niech twoj kolega zajmie sie lepiej swoim forum jezeli nie ma nic ciekawszego do robienia na naszym niz opowiadanie wszytskim o tego typu rzeczach. Zakoncz czlowieku juz to swoja smieszna krucjate bo jak widzisz nawet inni cie skrytykowali. Jako ze jestem osoba modrzejsza tym postem koncze dyskusje ktor od poczatku byla bez sensu


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ubik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2004
Posty: 6
Rejestracja: 14 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 lutego 2005, 02:37

juveluck pisze:[...] Jako ze jestem osoba modrzejsza tym postem koncze dyskusje ktor od poczatku byla bez sensu


ROTFL :lol: :lol: :lol:!
na pewno jestes osoba modrzejsza :D
istny z Ciebie geniusz :D
Ostatnio zmieniony 04 lutego 2005, 02:38 przez ubik, łącznie zmieniany 1 raz.


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2005, 02:38

Jesteś w błędzie Juvel...uck 8)
Ja podzielam zdanie Tomcatmi6 - zresztą nie tylko ja, wiele osób na gg, z którymi miałem przyjemność porozmawiać go poparło.
-------------------------------cytaty z postów Tomcatmi6-------------------------------------------------
Moj problem bo ja to czytam. To ze pisales to o 1 w nocy i po kilku piwach nic nie tlumaczy...
Niestety na JP tak to już jest, że za swoje błędy odpowiadają TYLKO userzy - jakoś nie zostały wyciągnięte wnioski (o konsekwencjach już nie wspomnę) po *najciekawszym newsie na JP* - dziwny ten układ sił, z założenia moderatorzy to takie "dobre duszki", a tutaj panuje dyktatura (znam odpowiedź - nie chcesz to nie wchodź)
A mi sie wydaje ze uwage moze zwrocic kazdy uzytkownik tego forum
Nie na JP. :?
Czy moze urazilem dume szanownego moderatora?
Ciężko jest kogoś urazić konstruktywną krytyką, tzn. łatwo obrazić głupią osobę, która nie pojmuje, że zwrócenie uwagi przez kogoś miało na celu zmianę jej postępowania.
Ale widocznie tak musi byc... szkoda, bo zauwazylem ze forum jp schodzi na psy...
To już zauważyli nawet admini tej strony - szkoda, że nic w tym kierunku nie robią.
PS. Poza tym zawsze jest opcja "edit"
Tak. O tym trąbią na lewo i prawy modzi tej strony - dziwne, że sami nie potrafią się do tego przystosować.
------------------------teraz z postów Juvelucka----------------------------------------------------------
Jezeli twierdzisz, ze nie interesuje mnie to co dzieje sie na forum i nie trzymam poziomu popelniajac blady ort i literowki w wypowiedziach to jestes smieszny. Jako, ze tak twierdzisz to tez jestes smieszny
Widzę, że dzisiaj też było *kilka* piwek. Bo nienajlepiej jest, jeśli gubisz się na samym początku swojego posta. Poczytaj i znajdź swój błąd - chociaż wiem, ze jako MOD (fanfary) nie musisz tego robić, za to dokładnie na pewno zbadasz mojego posta, może znajdzie się coś ciekawego na kartkę.
Odpowiedni poziom zachowoje piszac madrze i z sensem,
Piszesz o sensowności Twoich postów, a w zdaniu wcześniej ten sens zupełnie zatracasz - w tym momencie sam narażasz się na śmieszność.
Staram sie myslec nad kazdym napisanemy zadniem.
No to Ci stary nie idzie :?
KAzdy kto chial doskonale zrozumial co napisania i rozczytal sie w kazdym zdaniu.
Ja czytałem Twoje pierwsze zdanie 3 razy i dalej go nie rozumiem.
A krytykuj dalej jak chcesz, przynajmniej bede mogl sie posmiac.
I to jest z tego wszystkiego najbardziej żałosne i przykre. Śmiejesz się z faktu, iż użytkownik tego forum zwraca Ci uwagę - za niewiele więcej został wyrzucony Rybeq - oczywiście Ty pewnie masz "chody", więc jesteś nietykalny - Rybeq był *tykalny* i go wywalili.
Krytyki natomiast do siebie nie dopuszczam
Łatwo to dostrzec.
Nie wiesz o mnie przypuszczalnie nic ale mimo to poddajesz ocenie, co jest najzwyczajniej smieszne
Ale on Ci tylko zwrócił uwagę - czy Ty jesteś aż takim ignorantem, że nie potrafisz tego dostrzec?
Pozatym prosil bym zebys nie przeinaczal moich wypowiedzi bo ja nie napisalem, ze bylem pijany.
Pochwaliłeś się, że piłeś alkohol - chyba miał on wpływ na Twój post, bo inaczej to nawet byś o tym nie wspomniał, prawda?
Krytyka w twoim wykonaniu jest bezpodstawna i smieszna dlatego tez nie moge jej do siebie poprostu dopuscic. A wysowajac tezy, ze jak bede mial dosc zamkne temat tylko sie pograzasz...
A kilka postów później piszesz, że kończysz ten temat. Oczywiście nie jest zablokowany, ale pewnie dostanę zaraz kartonik, bo poruszyłem temat, który już szanowny Mod raczył zamknąć - wiesz gdzie to mam ? Głęboko w poważaniu.
No coz kazdy broni sie jak umie, czasami nawet w zalosny sposob.
Mam nadzieję, że mówiłeś o sobie Juveluck, bo inaczej to Ty się tylko pogrążasz.
U nas przynajmniej na forum panuje kultura
Jest też dyktatura, brak porozumienia między modami, a także na linii admini-modzi, modzi-użytkownicy, jp-użytkownicy. użytkowni-użytkownicy. Poza tym panuje nietępione nabijactwo i wtórny <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> forumowiczów, który zresztą nie jest przez *zarząd* JP zwalczany - a jak już ktoś zwalcza to zostaje wyrzucony, bo jest niewygodny i nie podoba się forumowiczom (paradoksalnie w większości właśnie tym tępionym przez Niego nabijaczom).

A NA KONIEC DESER:
Jako ze jestem osoba modrzejsza tym postem koncze dyskusje ktor od poczatku byla bez sensu
Ja akurat to zrozumiałem - nie wiem dlaczego się Ubik uczepiłes..........

..........MODRY - niebieski o dużej intensywności; ciemnoniebieski, ciemnnobłękitny. Modre oczy, bławatki.
Słownik języka polskiego

Juveluck po prostu chciał nam zasugerować, że jest bardziej niebieski od tomcatmi6 - tyle.
Juveluck mam dla Ciebie małą propozycje ZAWSZE kiedy skończysz pisać swój post zaznacz CAŁY tekst ciemnoniebieskim kolorem - dzięki temu nie będziesz musiał pisac, a i tak całe forum będzie wiedziało, że jesteś NAJMODRZEJSZY

Pozdrawiam. 8)


Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2005, 03:29

Uuuuuuuuu... To nam sie chlopaki sklocily :wink: A ja czuje sie wrecz zobowiazana do wziecia udzialu w tej dyskusji- pewnie niewielu z Was to pamieta, ale swego czasu walczylam jak dzika z wszelkimi przejawami nieznajomosci ortografii na tym forum (to do dzisiaj jedna z moich wielu obsesji- ortografia oczywiscie)... Ale zaprzestalam. Powod?

Ile mozna bylo bawic sie w Don Kichota? Nikt nie poparl mojej prosby o choc troche uwazniejsze pisanie i niepopelnianie chocby najprostszych bledow- wrecz przeciwnie, wiekszosc poczula sie mocno dotknieta i podejrzewam ze nawet tej sprawy nie przemyslala... Aaaale nadszedl czas na moj powrot :twisted: Aktywnie wlaczam sie w walke przeciwko nieznajomosci ortografii wsrod wszystkich uzytkownikow- a zwlaszcza modow. Tym samym- w zaistnialym sporze staje w jednym szerego z Tomcatmim6 oraz moim starym kumplem- Lucid_Dreamerem 8)

Pomijajac wszystkie mniej lub bardziej istotne szczegoly (typu ilosc wypitych piw) mam jeden, dosc mocny argument. Jakby na to nie patrzec- to wlasnie Wy- modzi oraz admini nadajecie kierunek forum. Dlatego- nalezaloby wrecz blyszczec przykladem :!: Znajomosc ortografii nie jest glupota- w przypadku gdy nie znaja jej modzi (a wedlug wszelkiego rachunku prawdopodobienstwa tak wlasnie jest- przykro mi juveluck) jest to mniej wiecej tak, jakby w po muzeum oprowadzal nas pan w dziurawym garniturze badz w restauracji obslugiwal kelner w poplamionym ubraniu :? 8)

I po co, po co odpychasz od siebie te argumenty juveluck? No dlaczego? Tak az trudno przyznac sie do bledu? Piszesz, ze chodzi o literowki w zaledwie jednym poscie a niestety (i tu ponownie jest mi bardzo przykro) niezwykle trudno jest znalezc jakis Twoj post bez bledow ortograficznych- taka smutna prawda. I moze zamiast uparcie bronic swoich racji lepiej bedzie troche popracowac nad jezykiem ojczystym? Widzisz- jego dobra znajomosc wcale nie jest taka nieprzydatna jak moze sie niektorym wydawac.

I nie uzywaj juz wiecej argumentu ze tylko Tomcatmiemu cos w tej kwestii nie pasuje- bo tak, jak widac- nie jest.

Co do tego ze forum jest podobno demokratyczne- moze jakies glosowanie :wink: :?: Cos w stylu- "czy moderatorzy powinni dawac przyklad forma i trescia swoich wypowiedzi :?: Przemyslcie bo to nie takie glupie wbrew pozorom 8)

Agnieszka

Juveluck a kto powiedzial ze ktos chce byc tu bardziej niebieski od Ciebie? Badz nawet czerwony skoro juz musisz :wink:


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2005, 06:58

juvel(uck) pisze:Raz, ze to nie twoj problem i martw sie o siebie. Uwage zwracac moze mi nawyzej matka nie ty
i ty twierdziles ze ja jestem arogancki :>
bo w sumie co taki gosc jak ja, nie majacy nawet 200 postow moze wiedziec o tak wielkiej personie jak TY
majac wieksza ilosc postow mam bardzo podobne uczucia :wink:
Wiedz , że napewno nie dostałeś bana za ,,prowadzenie rozmowy o płatkach"
dostal.
Masz podstawy by tak sądzić ? Czy Ci się to tylko przyśniło.
Jeżeli ktoś jakim cudem dał _Jah'owi bana za rozmowe o płatkach to tym bardziej powinien dać bana Tobie. Wniosek jest prosty. Taka mozliwość odpada. _Jah dostał bana za coś innego. Problem tylko , od kogo.
Yari

nerwowo czekała na jakikolwiek sygnał o dobrej akcji Bianconerich
gdyby mecz byl komentowany nigdy by pewnie do takiej sytuacji nie doszlo.
ktos czasem przetlumaczyl zdanie z relacji lgds albo relacji radiowej. zreszta niewiele stracilismy.
jeżeli tak to trza było zmienić pokój , tak trudno to zrobić ?
juz na chacie ci mowilem ze mozesz zmienic pokoj jesli ryz cie denerwuje.
Nie ja robiłem burdel i nie ja przeszkadzałem innym .
Yari

juvel(uck) pisze:zgodne z ogolnymi opiniami
a jakie sa ogolne opinie ? :o
juvel(uck) pisze: bo jak widzisz nawet inni cie skrytykowali
chyba mala zmiana "ukladu" sil.
juvel(uck) pisze:modrzejsza
na slasku jemy modro kapusta, ale co to ma wspolnego z toba to nie wiem :o


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2005, 09:45

Widze ze nei zrozumiales o co mi chodzilo piszac ten post, no ale coz zdarza sie,widocznie jestes za "modry" dla mnie i nie dorastam poziomem to Twoich boskich piet... To czy jestem odosobniony w mojej "chorej walce o niewiadomo co" to juz moj biznes. Pozatym drogi moderatorze argumenty podalem Ci w pierwszym moim poscie tyle ze Ty widocznie nie rozumiesz o co mi chodzilo, wyjasnie Ci wiec... chodzilo mi o to aby Ci zwrocic uwage, a to ze Ty napuszyles sie i napiales jak struna, spowodowalo dalsza dyskusje. Wystaw sobie ze nie robi na mnie wrazenia to ze jestes modem i nawet jakbys byl tu Adminem to bym mowil co mysle o nieznajomosci ortografii przez mody (czego dowod dales w ostatnim poscie). Ci "inni" o ktorych mowisz to jest jeden czlowiek ktory gdyby sie nie dowiedzial o tej dyskusji na ircu, to by nawet nie wiedzial ze istnieje. Ja zakoncze ta klotnie, bo ja ja zaczalem. Pomijajac to ze powinna byc zamknieta juz wczesniej bo byl lamany regulamin gdy piszemy offtopic. Pozatym mowiles cos o kartce w dwoch postach i lamaniu regulaminu przezemnie?
pozdrawiam i zycze milej przygody ze slownikiem przy nastepnym pisaniu "po piwach"


Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2005, 10:13

Przypuszczam ze sz.p. mod. Juveluck posiada tzw. dyslekcje (heh wogole kto to wymyslil :| ), tylko ze moze jeszcze o tym nie wie :shock:
A co do picia i pisania, to jesli pod wplywem robisz takie gafy to lepiej zamilcz i sie nie przyznawaj... bo chociaz mnie bledy az tak nie rażą, to chyba jednak obok takich glupich wpadek przejsc obojetnie nie mozna.
dobry slownik znajduje sie tu jak masz jakies watpliwosci co do pisanego tekstu : http://sjp.pwn.pl/
kurde musiales mnie uprzedzic :P
Dla wszystkich spragnionych ortografii oto link do slownika:

Kod: Zaznacz cały

http&#58;//www.osloskop.net/?cmd=show&id=1437
A wracajac do tematu to szkoda przegranej, szkoda punktow, ale zyc trzeba..... Abysmy przez caly sezon utrzymali 1 miejsce :)


Zablokowany