Real M. 1-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
martyna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 14
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2005, 22:09

Coś mi się wydaje, że chcesz mnie sprawdzić...no ale cóż. Powiem parę słów- a więc po pierwsze niezawodny i mistrzowski- Buffon(najlepszy bramkarz świata), Cannavaro, Thuram, Birindelli no i oczywiście Zambrotta to najwspanialsi obrońcy, żaden przeciwnik im nie umknie. Emerson, Tachinardi, Camoranesi i Nedved to niekonwencjonalna linia pomocy, która wykonuje wspaniałą pracę w środku i na skrzydłach, oraz pomaga napastnikom w oblężeniu bramki przeciwnika. Trezeguet, Zalayeta, Ibrahimovic i Alessio Del Piero to wspaniali, bardzo szybcy, zwinni i utalentowani technicznie napastnicy, którym nie dają sobie żadni obrońcy na świecie, a bramkarze obawiają się ich strzałów. Więc to chyba wystarczające argumenty rozwiewające twe wątpliwości na temat zwycięstwa w Lidze Mistrzów i w Serie A.


Zambrotta jest najlepszy!!!! I nikt nie śmie mówić ani myśleć inaczej:)
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 18 lutego 2005, 23:08

martyna pisze:Coś mi się wydaje, że chcesz mnie sprawdzić...no ale cóż. Powiem parę słów- a więc po pierwsze niezawodny i mistrzowski- Buffon(najlepszy bramkarz świata), Cannavaro, Thuram, Birindelli no i oczywiście Zambrotta to najwspanialsi obrońcy, żaden przeciwnik im nie umknie. Emerson, Tachinardi, Camoranesi i Nedved to niekonwencjonalna linia pomocy, która wykonuje wspaniałą pracę w środku i na skrzydłach, oraz pomaga napastnikom w oblężeniu bramki przeciwnika. Trezeguet, Zalayeta, Ibrahimovic i Alessio Del Piero to wspaniali, bardzo szybcy, zwinni i utalentowani technicznie napastnicy, którym nie dają sobie żadni obrońcy na świecie, a bramkarze obawiają się ich strzałów. Więc to chyba wystarczające argumenty rozwiewające twe wątpliwości na temat zwycięstwa w Lidze Mistrzów i w Serie A.
Pięknie teraz wszyscy wiemy dlaczego wygramy tegoroczną Lige Mistrzów :) Słowa łączą się w piękne zdania a zdania łączą się w niepodlegającą dyskusji argumentacje kunsztu poszczególnych formacji Juventusu a to dąży do jednego upragnionego celu na który czekają wszyscy Juventini-Wygranej w LM 8) i Serie A 8)
Podoba mi się ta argumentacja i ten...optymizm :D Zaraźliwe to troszeczke :)


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2005, 23:10

martyna pisze:Coś mi się wydaje, że chcesz mnie sprawdzić...no ale cóż. Powiem parę słów- a więc po pierwsze niezawodny i mistrzowski- Buffon(najlepszy bramkarz świata), Cannavaro, Thuram, Birindelli no i oczywiście Zambrotta to najwspanialsi obrońcy, żaden przeciwnik im nie umknie. Emerson, Tachinardi, Camoranesi i Nedved to niekonwencjonalna linia pomocy, która wykonuje wspaniałą pracę w środku i na skrzydłach, oraz pomaga napastnikom w oblężeniu bramki przeciwnika. Trezeguet, Zalayeta, Ibrahimovic i Alessio Del Piero to wspaniali, bardzo szybcy, zwinni i utalentowani technicznie napastnicy, którym nie dają sobie żadni obrońcy na świecie, a bramkarze obawiają się ich strzałów. Więc to chyba wystarczające argumenty rozwiewające twe wątpliwości na temat zwycięstwa w Lidze Mistrzów i w Serie A.
jak to czytałem to miałem niezłe gnicie. nie obraź się, ale to wygląda jak jakaś reklama nowego produktu. tak tu wszystkich wychwalasz, jakby to były towary na sprzedaż. mimi, że jesteś tu nowa, to daje się zauważyć, że kibicujesz Gianluce. nie jest to niczym złym, ale na każdym kroku piszesz jaki to on wspaniały i najlepszy na świecie. ja tak nie uważam. Zambrotta jest dobrym piłkarzem, ale są lepsi.

to jest tylko moje zdanie, więc nie miej do mnie pretensji za kilka słów prawdy...


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 18 lutego 2005, 23:15

białas pisze:
to jest tylko moje zdanie, więc nie miej do mnie pretensji za kilka słów prawdy...

łeeeeeeeeeeeeeeeee tutaj coś nowego na forum a Tobie się zaraz niepodoba :o Troche świerzości wpadło na forum przez tą wypowiedź :) Dobry tekst optymistyczny.Piękne kobiece spojrzenie na Naszą drużyne :)


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2005, 23:21

Jaro pisze:
białas pisze:
to jest tylko moje zdanie, więc nie miej do mnie pretensji za kilka słów prawdy...

łeeeeeeeeeeeeeeeee tutaj coś nowego na forum a Tobie się zaraz niepodoba :o Troche świerzości wpadło na forum przez tą wypowiedź :) Dobry tekst optymistyczny.Piękne kobiece spojrzenie na Naszą drużyne :)
nie napisałem, że mi się nie podba, tylko, że to co napisała martyna brzmi śmiesznie. fajnie, że dołączają nowe osoby do JP i przedstawiają sprawy ze swojego punktu widzenia, ale nie czepiaj się mnie, za to, że wyraziłem swoją opinię na temat jej postu...


martyna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 14
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 16:34

wiesz co białasie ja przedstawiłam te argumenty dla których Juve wygra LM i Serie A, a jeśli chodzi o Zambrottę to rozumiem iż nie jest on według ciebie bardzo dobrym piłkarzem. To dlaczego został wybrany do najlepszej jedenastki Ligi Mistrzów w fazie grupowej?? No ale nie będę się z tobą spierać, ponieważ każdy lubi to co chce i nikt nie może mu tego zabrać(a co najgorsze krytykować)
I fajnie, że tobie Jaro spodobał się mój tekst, napisałam to co myślę o Juve.


Zambrotta jest najlepszy!!!! I nikt nie śmie mówić ani myśleć inaczej:)
hubi_007

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 11
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 17:06

To jest prawda że Zambrotta to najlepszy lewy obrońca na siewecie
,a Juve ma szanse na wygranie tego meczu tylko gdy zawodnicy w to uwierzą. :wink:


*martyna juz tyle postów po jednym dniu :shock:


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 18:14

O i dodam ze wszyscy beda mogli sledzic losy spotkania na www.realmadryt.com tam bedzie na 100 % relacja po polsku


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Jezzo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2004
Posty: 119
Rejestracja: 20 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 19:27

dzięki za darmową reklamę :D

już nie ma co oglądać serie A i LM, martyna pracuje jako wróźka pewnie i przepowiedzialą zwycięstwo Juve :-D

p.s. Real zagrał dziś "niezły" mecz nie ma co... lepiej pozostawie to bez komentarza :?


aLe MaDriD aLe !!!
hubi_007

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 11
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 lutego 2005, 13:17

Nie wiecie czy w TVP będzie rewanż Juve-Real??


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2005, 14:06

8 powodów, dla których dalej przechodzi Juventus:


1. Głód sukcesów.
W Realu 80% składu wie jak to jest być na szczycie, w Juve 80% składu wie jak to jest być tuż koło szczytu

2. Obrona.
W Juventusie z reguły działa, w Realu z reguły nie wiadomo czy jest na boisku

3. Bramkarz.
Buffon jest największym bramkarskim galactico, Casillas jeszcze nim nie jest

4. Czas.
Mr. Luxembourgo odkąd pracuje z Realem tak naprawdę nie miał jeszcze poważnego sprawdzianu. Zderzenie z rzeczywistością może się okazać zderzeniem z rozpędzoną ciężarówką relacji Moskwa- Berlin

5. Sytuacja Juventusu
Od początku roku coś się popsuło. 8 punktów gdzieś zniknęło. Frustracja narasta. Można sobie wyobrazić lepszą sytuację na to by wyjść na prostą. Dwa mecze i grzechy pójdą w niepamięć.

6. Książe Turynu
Jeżeli nie teraz to już nigdy. Dostał kolejną szansę na dołączenie do panteonu najlepszych. Jeżli poprowadzi Bianconerrich do tryumfu nad Realem to cały świat zaprzestanie nagonki dla niego. A forma Alexa rośnie...

7. Cfffaniactwo
czyli dwa razy po 1:0. Capello nie przywiązuje większej wagi do stylu gry zawsze na pierwszym miejscu jest wynik. Real to... Real widowisko musi być bo socios wymagają od Zidane'a i Figo gry pod publiczkę. Jak nie to petycja do Pereza- i Ronaldinho.

8. pobudki osobiste
W pubie Champions głośniej będą skandowali tifosi niż socios, no i... tak postawie u Bógmachera.

Jakieś wątpliwości ?!?

pees: Czy rozlosowana jest już cała drabinka?? Czy wiadomo na kogo ewentualnie dalej trafi rozpędzony express z Turynu??

Nie jest. /Dragon


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2005, 14:24

Supersonic pisze:8 powodów, dla których dalej przechodzi Juventus:
1. Głód sukcesów.
W Realu 80% składu wie jak to jest być na szczycie, w Juve 80% składu wie jak to jest być tuż koło szczytu
2. Obrona.
W Juventusie z reguły działa, w Realu z reguły nie wiadomo czy jest na boisku
3. Bramkarz.
Buffon jest największym bramkarskim galactico, Casillas jeszcze nim nie jest
4. Czas.
Mr. Luxembourgo odkąd pracuje z Realem tak naprawdę nie miał jeszcze poważnego sprawdzianu. Zderzenie z rzeczywistością może się okazać zderzeniem z rozpędzoną ciężarówką relacji Moskwa- Berlin
5. Sytuacja Juventusu
Od początku roku coś się popsuło. 8 punktów gdzieś zniknęło. Frustracja narasta. Można sobie wyobrazić lepszą sytuację na to by wyjść na prostą. Dwa mecze i grzechy pójdą w niepamięć.
6. Książe Turynu
Jeżeli nie teraz to już nigdy. Dostał kolejną szansę na dołączenie do panteonu najlepszych. Jeżli poprowadzi Bianconerrich do tryumfu nad Realem to cały świat zaprzestanie nagonki dla niego. A forma Alexa rośnie...
7. Cfffaniactwo
czyli dwa razy po 1:0. Capello nie przywiązuje większej wagi do stylu gry zawsze na pierwszym miejscu jest wynik. Real to... Real widowisko musi być bo socios wymagają od Zidane'a i Figo gry pod publiczkę. Jak nie to petycja do Pereza- i Ronaldinho.
8. pobudki osobiste
W pubie Champions głośniej będą skandowali tifosi niż socios, no i... tak postawie u Bógmachera.

Jakieś wątpliwości ?!?

pees: Czy rozlosowana jest już cała drabinka?? Czy wiadomo na kogo ewentualnie dalej trafi rozpędzony express z Turynu??
niezłe powody podałeś :-D a tak w ogóle to cię dawno nie było widać, Supersonic. :D a co do drabinki, to chyba jest następna runda rozlosowana. ale nie jestem pewien...

PS. jeszcze takie techniczne pytanie: wie ktoś, dlaczego mecz rewanżowy pomiędzy Interem i Porto jest rozgrywany tydzień poźniej, niż pozostałe rewanże?


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 20 lutego 2005, 14:33

Real - Juventus - wtorek ;/
Po porazce z Messina (nazywam to porazka, bo remis z tak slabym zespolem jakim byl nasz wczorajszy rywal odzwierciedla tylko to slowo)nastroje kibicow - nas - nie sa zbyt pozytywne i optymistyczne, choc moga sie i tacy znalezc, ktorzy w/w cechy beda posiadac 8)
Przed nami staje Real. Real, ktory ostatnio poczyna sobie calkiem, calkiem, choc ostatni mecz na to nie wskazuje... Mecz, ktory moze nas doprowadzic na szczyt, jesli wlasnie z zespolem z Bernabeu wygramy.
Mam cicha nadzieje, ba ! - jestem przekonany, ze powracajacy po kontuzji zawodnicy, beda w stanie stanac na wysokosci zadania i wniosa do naszej ekipy swiezosc, walecznosc i chec zwyciestwa. Ostatnio tego (czyt. w ostatnich meczach) nam brakowalo,choc nie bylem tych wydarzen swiadkiem i sam do konca nie moge powiedziec, jak to jest...
Optymizmu u mnie nie widac, to fakt, ale czego mogliscie sie spodziewac. Ostatnia dyspozycja Juventusu nie jest fenomenalna i zadowalajaca, ale mam nadzieje, ze takze i my - podobnie jak Athletic pokonamy Real i sprawa rewanzu bedzie tylko formalnoscia ( tu juz tego optymizmu i pozytywnych cech bylo wiecej :D ).
Forza Juve !


Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2005, 15:19

Spotykają się w moim odczuciu dwa najlepsze kluby europejskie ostatniej dekady. O Realu Pereza można dużo złego powiedzieć , ale nikt nie zabierze im ich triumfów w Lidze Mistrzów. Real zagrałw tym czasie w 3 finałach i wszystkie wygrał. Juventus wygrał LM tylko raz, ale ma za to o jeden występ w finale więcej. Żadne inne drużyny nie mogą się porównywać do gigantów z Turynu i Madrytu.
Dzięki historii ostatnich lat mecz ma dodatkowy smaczek. W 1998 Real pokonał Juventus, w 2003 roku było odwrotnie. Stara Dama liczy na powtórzenie sukcesu sprzed dwóch sezonów, Królewscy mają nadizeje na srogi rewanż.

Losowanie:

Gdy przeprowadzano losowanie par tej rundy Ligi Mistrzów juventini nie posiadali się ze szczęścia, że trafili na Real Madryt. Juventus był wówczas w wyśmienitej formie, wygrywał wszystko i ze wszystkimi, Królewscy natomiast byli w jednym z najgorszych kryzysów w ostatnich latach. Jednak jak kiedyś mówiłem, Real to Real, najbardziej utytułowany klub Europejski - ich nigdy nie wolno przekreślać. I oto w Madrycie stał się cud, zatrudniono nowego trenera, 5cio-krotnego zdobywcę Mistrzostwa Brazylii. Trener Luxemburgo zanotował wspaniały start w nowym klubie, wyrównał nawet rekord kolejnych zwycięstw debiutującego trenera w Primera Division - odniósł ich siedem. Po drodze przytrafiły się dwa remisy z Valladolid w Copa del Rey, ale Luxemburgo był wciąż bez porażki. Aż do...wczoraj. Ta ostatnia może być promykiem nadzieji dla borykającego się z problemami Juventusu. Fabio Capello zachowuje spokój, ale zdobycie w ostatnich 9 meczach jedynie 15pkt nikogo nie napawa optymizmem. A wyniki ostatnich 4 kolejek, w ktorych Stara Dama zdobyła dokładnie tyle punktów co zagrała meczy, wystraszyły nawet największych optymistów.
Statystyki (na pocieszenie):

Juventus Kategoria Real Madryt
1,5 Średnia br. strzelonych 1,7
0,5 Średnia br. straconych 0,85

Jeszcze lepiej wygląda to w Lidze Mistrzów,

Juvenus 1,0 strzelonych i 0,16 straconych Bilans 6-1 (+5)
Real 1,8 strzelonych i 1,16 straconych Bilans 13-7 (+6)


Z tych statystyk wynika, że Juventus powinien zagrać przede wszystkim konsekwentnie. Jeśli uda się uniknąć straty gola, szczególnie u siebie, awans powinien być nasz.

Piłkarze:

Nie samymi liczbami i statystykami człowiek żyje. O awans walczyć będą przecież przede wszystkim piłkarze i teraz właśnie o nich, zarówno indywidualnie oraz w kolektywie. Pod uwagę wziąłem najczęściej występujących, bądz też zawodniko.w, któzy teoretycznie powinni wybiec w tym dwumeczu.

Bramka:
Juventus: Buffon
Real: Cassilas

Juventus ma najlepszego bramkarza na świecie. Real mógł takiego mieć ale Cassilas zatrzymał się w rozwoju.

Obrona:
Juventus: Zebina Thuram Cannavaro Zambrotta
Real: Salgado Samuel Helguera Carlos

Zebina vs. Salgado: Zebina w tym sezonie okazał się jednym z najmocniejszych ogniw Juventusu. Jeden z najlepszych w tym sezonie prawych obronców. Gra bardzo ofensywnie, wiele ataków rozpoczyna się właśnie od niego. Boję się jednak, że w samych zadaniach obronnych może mieć problemy z napastnikami Realu. Salgado to zawodnik bardzo podobny do Zebiny. Jest również bardzo ofensywny i na szczęście dla nas w obronie spisuje się dużo gorzej od Francuza

Thuram vs. Samuel: Niby oczywistym jest, że Thuram jest lepszy. Ale spójrzmy na to trochę inaczej. Zarówno jeden jak i drugi grają bardzo, ale to bardzo solidnie z tym tylko, że i jednemu i drugiemy przytrafiają się głupie i najczęściej tragiczne w skutkach błędy. Thuram jednak jest w klubie dłużej, a doświadczenie będzie tutaj bardzo ważne.

Cannavaro vs. Helguera: Obrońca kontra pomocnik :P ? Nie, Helguera to jednak obrońca, choć pewnie wielu trenerów chciałoby go mieć w swojej pomocy. Tutaj bezsprzecznie lepszy jest Cannavaro. To prawdziwa ostoja Juventusu, czego nie można powiedzieć o Helguerze w Realu. Zarówno jeden jak i drugi zajmują się dyrygowaniem formacją obronną, jednak Fabio robi to znacznie lepiej

Zambrotta vs. Carlos: Od kilku sezonów specjaliści spierają się kto jest najlepszym lewym obrońcom na świecie. Jedni mówią , że nadal Carlos, inni , że Zambrotta dawno go już zdeklasował. Ja należę do tych drugich, Giancluca to zawodnik dużo bardziej wszechstronny, potrafiący samemu pociągnąć akcję (carlos potrzebuję kogoś, żeby z nim rozegrać piłkę). Plusem dla gracza Realu jest wspaniałe uderzenie...które jednak kilka lat temu było znacznie lepsze niż obecnie.

Obrona Juventusu vs. Obrona Realu: Fabio Capello ustawil prawdziwy mur przed bramką Buffona. Jedynie obrona Chelsea Londym, może się w tym sezonie równać z formacją defensywn a Juventusu. Dawni koledzy z Parmy Thuram i Cannavaro rządzą w środku, wspaniale rozumieją się też z kolejnym wychowanmkiem Parmy - Buffonem, a na skyrzłach szaleją dwaj panowie Z :D. Obrona Juventusu mimo, że w połowie całkiem nowa, a w porównaniu z zeszłym sezonem tylko jeden zawodnik (Zambrotta) gra na tej samej pozycji to jednak jest już bardzo dobrze zgrana i to w niej tkwi głowna siła Juventusu. Oby tylko nie nastąpiło w jej szeregach rozluźnienie w ostatnich minutach meczu.

Pomoc:
Juventus: Camoranesi Emerson Blasi/Del Piero Nedved
Real: Beckham Gravesen Zidane Figo

Camoranesi vs. Beckham: Włoski Argeńtyńczyk jest w tym sezonie motorem napędowym Juventusu. Capello zdziałał cuda z zawodnikiem, który zeszłego sezonu nie może zaliczyć do najlepszych. Sieje ogromne zagrożenie pod polem karnym przeciwnika , a jego dośrodkowania są niemal tak dokładne jak....Davida Beckhama. Zawodnik Realu od czasu przejścia do Realu jest jakby nie w formie. Ma chwilowe przebłyski, jednak to bardziej gwiazda niż piłkarz. Módlmy się, żeby przypadkiem bie obudził się na Juventus, bo wtedy, co tu ukrywać, jest chyba najlepsyzm prawoskrzydłowym na świecie. Na szczęście takie przebudzienie jest bardzo, ale to bardzo mało realne.

Emerson vs. Gravesen: Bardzo ciekawa para. Przyznaję, że Gravesena widziałem bardzo mało razy, ale mimo tego zrobił na mnie ogromne wrażenie. Szybko potrafił się też wkomponować w zespół z Madrytu. Najlepszy ruch tranferowy Realu od lat. Jednak pdobnie mogą mówić włodarze Juventusu. Potrafili oni przekonać Pumę, że w Turynie będzie mu lepiej niż w Madrycie. On dał słowo, że zagra w biało-czarnej koszulce i słowa dotrzymał. Bogu dzięki za to, bo chyba nikt nie wyobraża sobie teraz pomocy Juventusu 9a szczególnie destrukcji) bez brazylijczyka. Liczę na brak doświadczenia Gravesena i sporą wiedzę Emersona w tym temacie

Figo vs. Nedved: Czech to jedna wielka niewiadoma. Nie bardzo możemy nawet marzyć , że zaprezentuje formę jak w 2003 roku. Jednak sama jego obecność powinna pozytywnie wpłynąć na grę Starej Damy. Złota Piłka nie tylko świadczy o tym , że to piłkarze nieprzeciętny, ale także zobowiązuje. Szczególnie, że po przeciwnej stronie biegał będzie również były Najlepszy Piłkarz Europy. Figo w tym roku przeżywa swoje odrodzenie, tylko dzięki niemu Real podczas swojego kryzysu stracił tak niewiele punktów do prowadzącej Barcelony. Oby Zebina z Thuramem poradzili sobie z Portugalczykiem. Bardzo mnie ciekawi kogo Perez znajdzie na jego pozycję w przyszłości.

Blasi/ Del Piero vs. Zidane: Blasi jest słaby, mam nadzieje, że nie zagra, co niestety jest mało prawdopodobne. Ot napisałem Del Piero bo chciałbym, żeby to on zagrał. Niby jest on napastnikiem, ale grałby cofniętego więc dla łatwiejszego porównania z ofensywnym pomocnikiem Realu umieściłem go właśnie w pomocy. Del Piero zaczyna odzyskiwać formę, jednak w trakcie takiego właśnie okresu piłkarz jeden mecz zagra wyśmienicie a inni spartaczy. Mecz z Messiną mu się udał, teraz czas na Real. Na szczęście Alessandro zawsze potrafił się zmobilizować na grę w LM, to kolejny "Bello di Notte". Zidane natomiast to najlepszy pomocnik świata. Gdy jest w formie, nie ma piłkarza , który potrafiłby zagrać tak jak on. Jest Nedved, ale to trochę inny typ pomocnika, jest Ronaldinho, który jednak polega głownie na sobie, a kierowanie drużyną zostawia innym. Na szczęście Zidane ma już swoje lata, a i forma już nie ta. Niemniej jednak jego obawiam się najbardziej. Co ciekawa ta para Alex i Zizou pokazała się z dobrej strony na meczu chaytatywnym w Barcelonie , w którym Włoch strzelił bramkę z asysty Francuza - przypomniały się jedne z najlepszych czasów w Juventusie ;)

Pomoc Realu vs. Pomoc Juventusu: W Turynie widać brak jednego klasowego pomocnika. Dlatego też mam nadzieje na ustawienie, które pozwoli zagrać Del Piero, bo obawiam się , że Blasi nie poradziłby sobie z ogromną presją. A szczytem głupoty byłoby wpuszczać na tak ważny mecz nieogranego Tacchinardiego. Pomoc Juventusu spisywała się wspaniale dopóki Nedveda nie zaczęły męczyć kontuzje. Pomoc Realu to sprawa zupełnie odwrotna. Na początku sezonu grał w zasadzie tylko Figo, teraz i Gravesen i Zidane spisują sie na miarę oczekiwań. Jedyny słabsyz w tym gronie to Beckham, który jednak jednym podaniem potrafi otworzyć drogę do bramki. Szansą Juventusu znowu jest konsekwentne realizowanie założeń taktycznych i dobra dyspozycja Pumy. Mam nadzieję , że brazyliczyk będzie królował w środku pola.


Atak:
Juventus: Trezeguet Ibrahimovic
Real : Raul Ronaldo (Owen)

Raul vs. Trezeguet: Jeden bez formy, drugi bez formy, co oni robią w wyjściowych składach tych drużyn ? No Raul to symbol, a Trezeguet ma przebłyski. Francuz zanotował dwa bardzo kiepskie występy pod rząd, teraz czas na mecz z bramkami w jego wykonaniu. Raul jest nieobliczalny potrafi nie strzelać przez pól roku i nagle strzelic kilka ważnych bramek.

Ibrahimovic vs. Ronaldo: Ciężko porównywać dwóch zupełnie innych napastników. Ibrahimović to obecnie najlepszy strzelec i ogólnie napastnik Juventusu, Ronaldo to...Ronaldo - czyli dla wielu synonim napastnika idealnego(no, może trochę za grubego). Szwed bardzo się stara, w Lidze Mistrzów jeszcze w barwach Ajaxu notowałzwykle bardzo dobre występy, oby tak było na Bernabeu. Ronaldo może równie dobrze nie pokazać nic co strzelić Buffonowi dwie bramki. Dużo będzie zależało też od pomocników.

Owen - o tym zawodniku trzeba powiedizeć choć pewnie nie wystąpi od pierwszych minut. Od bardzo dawna jestem fanem talentu tego piłkarza. Łudzę się , że wystąpi od pierwszych minut bo...wtedy nie strzela bamek. gdy wchodzi z ławki niemal zawsze coś ustrzeli. Jest bardzo szybki, a z takimi napastnikami problemy ma nasza obrona.

Atak Juventusu vs. Atak Realu: Luxemburgo ma większe pole manewru niż Capello. Zarówno w jednej jak i w drugiej drużynie zagrają napastnicy światowej klasy. Zawodnikom Realu strzelanie bramek nie przychodzi zbyt trudno, nie można tego niestety powiedzieć o gracach Juventusu. Liczę na to , że jednak przy słabej obronie Realu nasze duo wspierane przez Alexa coś ustrzeli. Dobrze wiemy ile daje taka bramka na wyjeździe.

Trochę się opisałem ;) Teraz ide zacząć się modlić o pozytywny wynik.
Po odpadnięciu dwóch z czwórki zespołow: Real Juventus Barca Chelsea zostanie dla mnie dwóch bardzo silnych faworytów do zdobycia LM.


Kuba Napierski

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 października 2004
Posty: 214
Rejestracja: 11 października 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2005, 15:25

Nie jest dobrze, co ja mówię jest fatalnie. Ale widzę światełko w tunelu. Powraca król Turynu, Włoch, Europy i Świata-Alex, w meczu z Messiną grał tylko on a to był dopiero przedsmak tego co pokaże we wtorek, a potem mam nadzieję będzie już tylko lepiej! Powraca Pavel i chyba też Treze, motywacji nie zabraknie napewno i mam nadzieję że nie zabraknie skuteczności :x . A wracając do Alexa to meczu nie widziałem ale od Gazetty wyjątkowo dostał... 6,5 :P RESPECT w moich oczach


Zablokowany