US Lecce 0-1 Juventus Turyn

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 20:29

Nadchodzi mecz, ktory przed rozpoczynającym się sezonem uważałem za jeden z łatwiejszych. Liga trochę jednak zweryfikowała moje przemyślenia. W tym sezonie Lecce spisuje się na pewno znacznie powyżej oczekiwan stawianych im przed sezonem. Drużyna gra przyzwoicie i konsekwentnie zdobywa punkty, ale:

1. W ostatnich 5 meczach Lecce zdobyło zaledwie 2 punkty (1:1 ze Sieną i 2:2 z Interem) 4 miejsce zawdzięczają tylko wspaniałemu startowi. Teraz najwyraźniej opadli z sił.

2. Mimo, że Lecce grało z kilkoma teoretycznie lepszymi druzynami to wcale nie wypadało w nich niewiadomo jak wspaniale - 0:4 z Fiorentiną, czy 3:4 z Udinesse mówi samo za siebie. Oczywiscie udało im sie urwać punkty Romie i Interowi, jednak remis w rzymie z wyraźnie zagubioną AS, ani remis w Mediolanie z "drużyną pana X" :wink: nie jest jakimś nadzwyczajnym osiągnięciem.

3. Jedyne wyniki warte uwagi to 2:0 z Palermo i 4:1 z Brescia, jednak mecze te odbyły się odpowiednio 1 i 2 miesiące temu.

4. 4 miejsce, na którym utrzymują sie piłkarze Lecce, należy traktowac nieco z przymrużeniem oka.między 4, a ostatnim bezpiecznym miejscem 16 jest tylko 4 pkt przewagi. Oprocz czołówki (JUVE i Milan) reszta zespołów prezentuje bardzo podobny poziom i 1 kolejka może wiele zmienić w układzie tabeli.

5. W Lecce jest Zeman i gadanie naszych pilkarzy, ze to nie ma znaczenia, jest co najmniej smieszne. Idę o zakład, że na mecz z jego drużyną piłkarze wyjdą podwójnie zmobilizowani :twisted:

Nie twierdzę oczywiscie, że Lecce jest słabą drużyną. Chciałem tylko pokazać, że "nie taki diabeł straszny jak go malują" :wink: Myślę, że jezeli podejdziemy do meczu odpowiedznio zmobilizowani (nie wątpie że tak będzie) to powinnismy wrócić z tarczą i przywieźc 3 punkty do Turynu :-D
Ostatnio zmieniony 12 listopada 2004, 20:31 przez JuveQL, łącznie zmieniany 1 raz.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 20:30

ja mysle ze znów zadowolimy sie wygrana 1-0 - a na strzelca bramki tradycyjnie wyznaczam Zlatana!!! ;p mecz trudny ponieważ Lecce moze zastoswac ofensywny styl gry, a nei jestem pewien jak wtedy poradzi sobie nasza linia obronna, choć uważam ja za najlepsza w Serie A


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 20:51

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Zagramy bez Neveda, ktory ostanio cieniuje. Czy zagra Emerson, który doznał jakiegoś urazu? Ciiekawe na kogo postawi Capello w pomocy. A jest z czego wybierać. Może Tacchinardi, może Olivera.
Nadszedl wreszcie czas na Tacche, kontuzja Pavla to odpowiedni moment, zeby do naszej pomocy wkroczylo doswiadczenie Alessio. Moja linia pomocy skladalaby sie z, od lewej: Olivera, Taccha, Puma, Camor. Ruben udowodnil, ze potrafi grac na srodku i po prawej stronie, wiec przejscie na jedno spotkanie, na druga strone boiska nie sprawi mu diuzych klopotow. A rozwiaze sprawe zastepstwa dla Czecha.

Dla mnie, jak zreszta dla kazdego, mecz z Lecce ma duzy smaczek, Zeman i ta pamietna porazka :evil: . Nie sadze jednak, zebysmy przegrali. Licze tez na powrot Zebiny, co zupelnie zmieni obraz gry.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 21:11

Dionizos pisze:Nadszedl wreszcie czas na Tacche, kontuzja Pavla to odpowiedni moment, zeby do naszej pomocy wkroczylo doswiadczenie Alessio.
Nic dodac nic ujac.
Dionizos pisze: Licze tez na powrot Zebiny, co zupelnie zmieni obraz gry.
Oj tak w tym sezonie Jonathan jest waznym punktem naszej obrony.

Podobnie jak wiekszosc uwazam ze smaczkiem bedzie postac ''nieszczesnego'' Czecha Zemana.Mam nadzieje na zwyciestwo,rozmiar jest mi obojetny bo licza sie punkty.Wierze ze nasz atak znow zacznie strzelac a Capello da szanse zapomnianemu Tachinardiemu (przydalaby sie jakas bramka w jego wykonaniu :) ).


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 22:04

będzie 2:1 dla Juve, bramki del piero i ibrahimovic
To nie typer 8)
Nizej to samo ;]


Mati21pi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2003
Posty: 80
Rejestracja: 17 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 listopada 2004, 23:04

Ja obstawie 3:1dla juve:) bramki ibrahimowic -2 i del piero -1 ;D a dla lecce jakis przypadek:D .


A najlepszym klubem jest Juventus Turyn:d
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2004, 09:44

Mecz pomiędzy US Lecce, a Juventusem Turyn cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że już teraz brakuje biletów, które mogłyby zostać sprzedane.

Lecce pobiło tym samym swój rekord przychodów za mecz ligowy, bowiem zarobiło już 773 000 euro, bijąc tym samym dawny rekord przychodów wynoszący 755 000 euro.

źródło: http://www.ligawloska.ys.pl/cutenews/sh ... rom=&ucat=

No i jak widać mecze Juve wszędzi cieszą się zainteresowaniem oprócz Turynu, widać ze inne kluby robią interes na tym że z nami grają, mam nadzieję że po przbudowie my też będziemy "zarabiać na kibicach".


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 13 listopada 2004, 10:37

już to mówiłem, ale powtórze jeszcze raz: Zeman na solo chodź... Stawiam na 3-1 dla Juve...


Raffikki87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 226
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 listopada 2004, 12:07

Nadszaedł czas na mecz który najlepiej sprawdzi naszą defensywe w Serie A, gdyż Lecce podejdzie do tego meczu bez kompleksów i zaatakuje od pierwszej minuty ,UWAGA na Boijinova gosciu umi uderzyć z każdej pozycji i umi urwać sie obrońcy i gra dynamicznie ,ktokolwiek dostanie go do krycia musi przygotować się na pojedynki z nim które łatwe nie będą .Dużo będzie zależec od naszej obrony ale i też od pomocy która musi opanować środek boiska tu rozegra się główna bitwa i ten kto wygra środek ten będzie rozdawał karty w tym meczu .Również atak, licze na Zlatana który mam nadzieje nie da spokoju obrońcy który będzie go krył .Licze również na jego błyskotliwe akcje które moga zadecydowac o losach meczu tak jak z Bayernem .Alex - wierze że pokaże błysk geniuszu .Nie ma co liczyc że Lecce sie przestraszy bo Zeman napewno ich zmotywuje na Juve .Jednak wierze że Alex odpowiednio pokara Zemana za niesłuszne oskarzenia pod jego adresem :twisted: . Nasi na pewno ich nie zlekceważą i wygraja .Jest szansa na powiekszenie przewagi nad rywalami bo Milan i Inter łatwo w meczach mieć nie będą :twisted: .Ja obstawiam wynik
LECCE - JUVENTUS 0 - 2


Na wielkiej scenie ¿ycia musimy zagraæ dobrze role sw± .

NIEWA¯NE CZY SERIE A ,B ,C1 ,C2 ,D ,JUVENTUS TO JEST NAPRAWDE WA¯NE .
iero10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 170
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2004, 12:12

W tym sezonie raczej nie mozna mowic o łatwych meczach, druzyny sa nieprzewidywalne i sedziowie rowniez :twisted: . JUVE napewno zawalczy o 3 pkt aby na prawie 2 tyg przerwe (mecze reprezentacji narodowych) wyjsc jeszcze z wieksza przewaga.
Wiadomo ze napewno kazdy piłkarz JUVE chce cos udowodnic zemanowi, pokazac ze graja uczciwie.
Wierze ze JUVE pokaze ładny football i wygra, a wynik bedzie dosc ładny (0-3 dla JUVE).
Cappello pod nieobecnosc Nedveda- pauzuje za kartki , powinnien wybrobowac Tacchinardiego, zapene od pierwszej minuty zagra Olivera, ale nalezy mu sie za ostatnie 3 pkt.
Oby atak zagrał na maksa i strzelił kilka bramek.
FORZA JUVE!!!


Jędruś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 226
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 listopada 2004, 12:54

Z jednej strony Bojinov, a z drugiej obrona Leece dziurawa jak ser szwajcarski :wink:.Stawiam 3-1 dla Juve.


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2004, 17:35

Dziwne wiadomości nadchodzą z Lecce ...

Przed jutrzejszym meczem Lecce – Juventus istnieje obawa, iż spotkanie to zostanie odwołane z powodu zalania wodą stadionu gospodarza Via del Mare.

Od wczorajszej nocy w południowej części Włoch pada mocny deszcz. Jak donoszą włoskie media, na dzień dzisiejszy stadion jest cały zalany.

Prognozy pogody nie wyglądają dobrze, dlatego jutro rano władze Lega Calcio podejmą decyzję, czy mecz zostanie rozegrany.

źródło:ligawloska.ys.pl


Cholewka, to może mieć zły wpłym na wynik, tym bardziej, że wiemy jak słabo Juve prezentuje się w deszczu, co widzieliśmy nie raz (Djurgarden? :x )


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2004, 17:56

Wajron pisze:Cholewka, to może mieć zły wpłym na wynik, tym bardziej, że wiemy jak słabo Juve prezentuje się w deszczu, co widzieliśmy nie raz (Djurgarden? :x )
No i ten feralny mecz z Perugia w ta ulewe..... przegralismy i stracilismy Scudetto :cry: Chyba kazdy pamieta ten mecz......
Ja sie obawiam ze z Lecce tez nasi chlopcy moga sobie nie poradzic w ciezkich warunkach :?
Choc z drugiej strony chce zeby ten mecz sie odbyl jutro bez rzadnych zmian bo tak sobie zobacze skroty na Rai Uno a jak przeloza to nie zobacze skrotow..... :(

Co do samego meczu:
Bardzo sie przydadza 3 pkt (jak zawsze zreszta :) ) zeby odskoczyc jeszcze bardziej Milanowi !!!!!!! I mamy cos do udowodnienia temu ... Zemanowi :evil: :twisted: Ale bedzie ciezko bo Lecce gra bardzo ofensywnie !!!!!
Stawiam na remis albo wygrana Juve :wink:


Ampartumpur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2004
Posty: 59
Rejestracja: 06 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 listopada 2004, 18:07

tak to będzie prawdziwy test dla naszej obrony. Zobaczymy czy przeciwko bardzo dobrej formacji ofensywnej defensywa Juve też sobie poradzi. Mysle że może być ciężko, nawet bardzo,ale wywalczymy 3pkt.
No i trzeba sie zemscic za wyniki między nami z poprzedniego sezonu. Bo o Zemanie sie nie wypowiadam, pomine go milczeniem :wink:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 listopada 2004, 18:43

W komentarzu na stronie oczywiście deklarowałem, przełożenie meczu, z wiadomych względów.
Jednakże tak sobie teraz myślę i wpadłem na bardzo ważną kwestię, niestety przykrą dla nas.
Wiemy przecież , że nie zagra Nedved z powodu żółtych kartek. Tak więc, w przypadku gdy mecz się nie odbędzie, kara automatycznie przechodzi na kolejny mecz. Żeby było ciekawiej, ten gramy na San Siro z Interem.. :? :roll: Mimo, że Pavel nie jest w oszałamiającej formie, to w takich meczach nie zawodzi.
Czyli i tak i tak na nic. Wypada modlić się o zmianę pogody i rozegranie meczu w jako takich warunakch... :?


Obrazek
Zablokowany