Bayern M. 0-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 21:26

Czyli kojeny bardzo ciężki mecz. Do :evil: tego na wyjeździe. Bardzo trudny teren.
Praktycznie już 1 nogą jesteśmy w 1/8, w tej konfrontacji, remis byłby dla nas naprawdę dobrym rezultatem. Aczkolwiek rzecz jasna walczy,y o zwycięstwo.
Bayern w lidze preznetuje bardzo krzywą forme, napewno da się ich pokonać na monachijskim obiekcie. Jak będzie, przekonamy się w środę.

Z taką oborną i bramkarzem, stracimy góra 1 gola, a potrafimy strzelać wiele więcej. Myślę, że mecz będzie bardzo ciekawy i szkoda, że TV nie będzie go transmitować!
:evil:
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2004, 10:09 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 21:37

No będzie bardzo ciężki mecz myślę że jak zacisniemy pasa to remis wyciagniemy najważniejsze zeby na początku nie stracić gola bo wtedy Bayern dostanie powera i pojadą do przodu odrazu. Juventus jest w doskonałej dyspozycji Bayern od początku sezonu spuszcza z tonu i gra w kratkę jednak to oni będą faworytem tego spotkania Bayern w ostatniej kolejce przegrał z Borussią M'gladbach 2-0 jednak tydzień temu pokonał znakomicie spisujący sie Wolfsburg Bawarczycy zajmują obecnie 5 miejsce z 20 punktami tylko 4 pkt straty do 1 Wolfsburga. Powraca takze Pizzaro który ma dużo do udowodnienia w Turynie go nie było jednak teraz napewno będzie chciał pokazać że Bayern jest bardzo osłabiony bez niego.
Mój typ 1-1


pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 21:38

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Myślę, że mecz będzie bardzo ciekawy i szkoda, że TV nie będzie go transmitować!
:evil:
W programie tv było napisane, że będą transmitować ten mecz. Niestety, gdy wszedłem na stronę www.tvp.pl okazalo się, że pokażą mecz tych paszteciarzy z Manchesteru. :evil: Zdaje się, że zmienili to w ostatniej chwili.
Co do meczu, to uważam że będzie ciężko, ale stac na zdobycie 3 punktów. Obstawiam 2-1 lub 3-1 dla nas, ale z remisu też będe się cieszył.


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
juveni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 225
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 21:43

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Z taką oborną i bramkarzem, stracimy góra 1 gola, a potrafimy strzelać wiele więcej. Myślę, że mecz będzie bardzo ciekawy i szkoda, że TV nie będzie go transmitować!
:evil:
I właśnie dla tego TV nie chce pokazać tego meczu :( . Jak do tej pory piłkarze Juve pokazali jak wygrywać mecze na stojąco. Mam nadzieje, że w najbliższym meczu się to zmieni bo z takim nastawieniem zle się to dla nas skończy.

Trzeba też wziąść pod uwagę, że tylko z Ajaxem gramy u siebie, więc fajnie by bylo gdyby nasi zawodnicy do tego meczu mogli podejśc na luzie mając już zapewniony awans z 1 miejsca.


Don't hear the bell but you answer the call
It comes to you as to us all
We're just waiting
For the hammer to fall
2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 21:45

no to teraz sie załamałem :cry: Byłem pewny ze mecz będzie transmitowany w TVP :cry: a tu takie coś ...
heh mam nadzieje że Juve z taką formą zapewni sobie już awans w ładnym stylu ... boje się , żę Bayern może zagrać bardzo dobry mecz a wtedy będzie żle ... licze na dobry mecz Juve :wink:


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 21:50

Kurde no wszystko wskazuje na to że nie będzie meczu w TVP ,ale napewno będzie na Polsacie Sport. Ja jestem szczęśliwym posiadaczem tego akurat kanału ale myślę też że na DSF powinien być meczyk


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 21:50

Bayern zrobi wszystko, żeby nam wyrwać punkty. Oni już nie walczą z nami o 1 miejsce, ich bardziej interesuje walka z Ajaxem o zajęcie 2 miejsca, też premiowanego awansem (starczy im remis, nawet jeśli Ajax pokona Juve i monachijczyków). Ciekaw jestem jakim składem zacznie Juventus: czy Capello potraktuje ten mecz poważnie i wystawi wyszystkich najlepszych piłkarzy, czy też sobie odpuści i da pograć rezerwowym (ale chyba ta opcja pierwsza, gdyż trzymał Alexa na ławce w meczu z Chievo, chyba tylko po to, aby był zdrowy na Ligę Mistrzów). Bayern to groźna drużyna, pokazała to już w Turynie. Juve zagra na remis, oszczędzając siły. Stawiam na 1:1.


:roll:
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 21:56

Ten mecz nie jest jednym z tak zwanych "o zycie", jednak juz po tej kolejce przy odrobinie szczescia jestesmy w stanie zapewnic sobie awans. Przy takim rozwiazaniu, mowiac potocznie moglibysmy kolejne spotkania olac. Jednak wywiesc 3 punkty z Monachium to zadanie arcytrudne. Mysle ze bardziej prawdopodobny jest remis.

Obstawiam na taki scenariusz.

- Od poczatku meczu Bayern cisnie
- Okolo 20 minuty wychodzi kontra Juventusu i nasi prowadza 1-0
- Bayern rzuca wszystko do ataku, natomiast Juventus broni sie 9 zawodnikami
- Okolo 70 minuty Bayern strzela bramke i mamy 1-1
- Do konca meczu Bayern szalenczo atakuje, ale Juventus broni sie madrze i szczesliwie dzieki czemu spotkanie konczy sie remisem 1-1

Mam nadzieje ze tak wlasnie bedzie ;]


srali muszki będzie wiosna
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 22:01

Myślę że obie drużyny będą chciały wygrać Juve po to by zapewnić sobie wyjście z grupy i praktycznie 1 miejsce, a Bayern po to by dogonić Juve w walce o pierwsze miejsce w grupie i żeby uciec Ajaxowi, którego nie należy jeszcze lekceważyć bo jest to dużyna nieobliczalna.
Myślę że najlepiej nie tylko dla nas by było gdyby Juve wygrało z Byernem i Ajax z Maccabi wtedy napewno nawiązała by się bardzo ciekawa walka między Ajaxem i Bayernem o drugie miejsce w grupie.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 22:13

Mecz będzie napewno bardzo cięzki, Bayern nie bedzie pozwalał na wiele graczom Juve, dlatego mam nadzieje, ze podejdą do niego skupieni i bardzo dobrze przygotowani, bo kolejna wygrana bardzoby cieszyła. Mam nadzieje, ze wypoczęty Alex i Emerson rozegrają dobre spotkania. 8)
Jedyną złą wiadomością dotyczącą meczu, jest to, ze nie zobaczymy go w telewizji... :? No chyba, ze ktos ma jakies płatne arabskie kanały, ale to raczej rzadkość. Mam nadzieje, ze mecz bedzie naprawde dobry i pokaze TVP, ze jednak warto puszczac mecze takich druzyn, bo nie chodzi tu o sam Juventus (choć tez :wink: )


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 22:22

a ja mam nadzieje ze juve razem z bayernem stworza takie widowisko ze tvp pozaluje ze wybrali mu!!!!!! co prawda po poprzednim meczu nie bardzo jest na to realna szansa, ale jest. w kazdym badz razie nie chcialabym zebysmy ograniczyli sie w duzym stopniu do defensywy.wiadomo ze to bedzie bardzo wazny mecz dla obu druzyn, ale bayernowi szczegolnie bedzie zalezec na 3 punktach, bo jezeli przegraja to sytuacja im sie troche pogorszy, a z ich obecna forma to moze byc roznie.mimo wszystko jednak mysle ze juve stac na zwyciestwo, tym bardziej ze czesc skladu odpoczywala dzis, a pozostala czesc ktora grala zaprezentowala zwyzkujaca forme, zwlaszcza w ofensywie. pewnie gradu bramek nie bedzie, ale bardzo bym chciala zeby juve strzelilo wiecej niz 1 :wink:
sorki ze troche niegramatycznie ale jakos nie moge sieskupic :wink:


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 22:58

W meczu z Chievo z różnych powodów zabrakło kilku podstawowych graczy,niektórzy z nich na pewno zagrają z Bayernem i będą wypoczącei co jest dla nas oczywistym plusem.Beyen z pewnością będzie chciał wziąść rewanż za porażke w Turynie,ale nasza drużyna prezentuje sie niezwykle solidnie więc czeka ich bardzo trudne zadanie.Jak do tej pory Juventus wygrał wszystkie mecze LM i nieco obawiam się,że będą oni nieco wyluzowani co może skończyc się nienajlepiej.Niemniej jednak wierze w korzystny wynik i dobrą gre naszego zespołu.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 23:25

Bayern gra fatalnie w Bundeslidze, po przegranym meczu z M'gladbach 2-0 maja na pewno podcięte lekko skrzydła. Będa chcieli na włąsnym stadionie wygrac i praktycznie zapewnic sobie awans, ale moim zdaniem im to sie nie uda. Juve jest w dobrej formie (nie jest to jeszcze to czego oczekuje, jak na razie mam wrazenie ze duzo spotkan wygrywamy dosc szczesliwie), kilku zawodniow jest wypoczetych bo nie grąło z Chievo. Nedved zagrał fenomenalnie, moze nareszcie złapie super forme? Myśle, że Juve spokojnie wygra 2-1 i zapewni sobie awans z pierwszego miejsca do nastepnej fazy grupowej. Remis moze byc ale mnie az tak nie zadowala. Na szczescie bedzie transmisja na Polsacie sport :-D


ledbetter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2003
Posty: 219
Rejestracja: 23 maja 2003

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 23:30

a na jakims kanale niemieckim nie poleci :?: :wink:


we believe.
bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 01 listopada 2004, 00:18

Ja myślę, że ten obecny Bayern ni jak ma się do poprzedniego...
To juz nie jest tak silna druzyna przed która należy mieć jakies większe obawy...
Juve jest na fali i nie widzę, żadnych argumentów, które przemawiały by za tym, iz mamy sie czego obawiać ( obym się nie mylił )
Poza tym i tak awans juz mamy zapewniony, wieć nawet remis nie bedzie zadna tragedia...
Trzeba zaczac juz myślec o dlaszej rundzie LM... :D


Zablokowany