Juventus Turyn 3-0 Chievo Werona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 06:55

Juz w niedziele juve zagra kolejne spotkania o ligowe punkty. Tym razem przeciwniekiem bedzie Chievo z Werony.
mecz w niedziele o Godzine 15:00. Ja jeszcze nie wiem czy bedzie na canal + ale wiem ze Juve ten mecz wygra 3-0 ponieważ w tym sezonie nikt nie ma prawa odebrać punkty bianconremim . bramki alexa, zlatana, zalayety.
Juventus jak narazie zobył w 8 meczach 22 pkt strzelając 17 a tracac 2 bramki.
Chievo w 8 kolejkach zdobyło 13pkt strzelając 7, a tracac 6 bramek.


JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 08:45

na canal+ na pewno nie poleci.bo leci inny mecz

a Juve wygra 2-0 po bramkach Alexa


JESTEM OSZUSTEM
cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 09:53

a ja mysle ze ten mecz moze byc popisem zlatana. prawde mowiac, nie wiem po co chievo przyjezdza, moze dawno w turynie nie byli? a powaznie, to nie mozna ich lekcewazyc, bedzie 4:0 :-D


Becker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2004
Posty: 69
Rejestracja: 14 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 10:01

Przeciwnik niezbyt niebezpieczny, ale lekcewarzyc go nie wolno, licze, ze Del Piero znowu ustrzeli jakas bramke i oby Zlatan rownierz. Stawiam na 3:0.


Obrazek
pieny

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2004
Posty: 87
Rejestracja: 12 września 2004

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 10:56

Gdybym nie był pewny zwycięstwa Juve to nie obstawiałbym na nich w sts ... Pewne zwycięstwo cos koło 3-0


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 11:58

Czyli znowu gramy na swoim stadionie?? To fajnie. Alex znów odzyskał forme i gra fenomenalnie. Stawiam 2-0 i chyba nic więcej. Chevio wczoraj przegrało z Sampdorią i zanotowało pierwszą porażke w sezonie więc napewno będą chcieli się odgryźć ale na pewno nie na JUVE :wink:


Obrazek
Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 12:40

Powinniśmy to spokojnie wygrać, 2 lub 3 do 0. Alex mam nadzieję znó świetnie zagra. Skoro nie gra Emerson to powinien wejść Tacchinardi. Dajmy 3 szansę dla Appiaha. A jeśli nie zagra Zebina to powinien wejść Ferrara. Dajmy odpocząć Nedvedovi na ławce. Niech zagra Olivera. Tak będzie lepiej niż jeśli miałby truchtać po boisku.( nie ujmując mu niczego). Zlatan też niech nie gra w tym meczu bo coś mu słąbo idzie(takżę nie ujmując mu niczego) A więc mój skład:
Buffon
Zebina(Ferrara) - Thuram - Cannavaro - Zambrotta

Camoranesi - Tacchinardi - Appiah - Olivera

Del Piero - Zalayeta
PS. zacząłem pisać skład od lewej strony, ale to nie znaczy, że ma tam grać Zebina itd.


Z Juve na dobre i złe!
Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 12:46

Powinno być 3-0 dla Juve. Chievo to słaby przeciwnik, chociaż zajmuje wysoką 5 lokatę w tabeli.. Juventus pokazuję klasę. Tak to powinno wyglądać. Zaglądając do statystyk Juventus ma 22 punkty natomiast Chievo ma ich 13. Juventus strzelił 17 bramek,stracił jedynie dwie. Chievo natomiast do bramki przeciwnika trafiło 7 razy a straciło 6 goli. Czyli Stara Dama zdecydowania pod każdym względem wygrywa z Chievo. Oby stało się to także na meczu.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 13:24

Z kim jak z kim ale z Chievo do tej pory grało nam się wyśmienicie.Jestem ciekaw na jakie zestawienie składu w tym meczu zdecyduje się Capello.W końcu Juventus ma za sobą ciężki mecz z Romą,więc kilku zmian można sie spodziewać.Osobiście był bym za tym,żeby w tym meczu odpoczą Pavel Nedved a szanse na pokazanie się dostał Kapo,jak już wcześniej pisałem licze na gre Tacchinardiego,który także ma wiele do udowodnienia.Niemniej jednak stawiam na pewne zwycięstwo 3-0.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 13:37

Alex i Zalayeta są w bardzo dobrej formie i licze na ich bramki, ale chcialbym tez, zeby trafienie zaliczyl Zlatan, ktory ostatnio nie gra najlepiej, ale nie mam mu tego za złe, bo napewno jeszcze sie za dobrze nie wkomponował w zespol. :wink: Po tak świetnych meczach, jakie grają nasi piłkarze w Serie A, jak i w Lidze Mistrzów, liczy się jedynie wygrana bez utraty gola. :D Mam nadzieje, ze wlasnie tak się stanie.
Mysle, ze Fabio powinien wystawic podstawowy skład, zwlaszcza, ze zaraz po meczu z Chievo czeka na nas Bayern, i druzyna powinna sie jeszcze zgrac przed kolejnym waznym meczem. Chociaz jak pooszczędza Nedveda i kogos jeszcz, to tez nie będzie to chyba złym posunięciem :)
Capello jest jednak prawidłową osobą, na prawidłowym miejscu i jak widać narazie praca w Juve idzie mu bardzo dobrze wiec pozostawmy wszystkie decyzje w jego rękach :wink: 8)
Licze chocby na skromne 2-0 ! :twisted:
Forza Juve !


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 13:50

No Chievo radzi sobie wspaniale i nie należy ich lekceważyć (ech zawsze to piszę ) licze jednak że na Juventus ich determinacja nie wystarczy liczę na wynik 1-5 dla Juventusu 2 Gole Del Piero,Zalayeta,Nedved,Zlatan


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 14:26

Jesteśmy w świetnej formie i myślę że nie powinniśmy mieć problemu z pokonaniem Chievo, jednak nie mozemy ich zlekceważyć bo Chievo zawsze kojażę z problemami, Juventusowi zawsze trudno się z nimi gra.
Mam nadzieję ze szansę dostanie Tacchinardi i pokaże że niewarto oddawać go Barcelonie.
Stawiam na 2-0 lub 3-0


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 14:38

lubie ten klub ... miał mocny start jako beniaminek Seria A , a teraz jest ligowym średniakiem z naciskiem na dobry mocny klub 8)
Mimo wszytko oczekuje pewnych 3 pkt . z Chievo ... obstawiam 2-0 , ale nie można ich zlekceważyc bo nie maja nic do stracenia i bedą chcieli pokazać , że sądobrym zespołem , który powalczy z Najlepszymi :wink:


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 18:38

Myśle, że nie będzie problemów... I chociaz lubię Werone bo tam byłem, to myśle, ze 3pkt beda bez problemow...Obstawiam 2-0 bramki: Zlatan i Zalayeta...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2004, 19:02

Spokojnie panowie, troszkę w nadmiarze tego optymizmu :P
Jeteśmy na fali, gramy koncertowo, prawdziwy klasyk. Mecz do łatwych należeć nie będzie, bo w Serie A takch nie ma, jednakże Chievo nie może nam stanąc na drodze :twisted:
W ostanich 3 sezonach wszystkie 6 meczy roztrzygneliśmy na wlasną korzyść. Tym razem musimy podtrzymać tę passę.

Szansa otwiera się dla Taccha, który bez wątpienia powienien zastapić Emersona. Być może zagra Pessotto, nie wiadomo jak groźna jest kontuzja Zebiny.
No i wkońcu MUSI przełamać się Zlatan. Asysty asystami, jak chcę widzieć jego gole :twisted: 8) On potrafi. Nedved potrzebował aż 1 sezonu by się zaklimatyzować, myślę, że Ibra zrobi to szybciej, musi 8)


Obrazek
Zablokowany