Juventus Turyn 2-0 AS Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 października 2004, 22:11

Pierwszy poważny sprawdzian w serie a.
Roma jest w słabej formie ale mobilizacja na mecz z Juventusem jest całkiem inna więc można sie po Rzymianach spodziewac wszystkiego. Del Neri zapowiada że nie zagra Cassano a ja myśle że to zwykłe mydlenie oczu 8) Jeśli zobaczymy taką skutecznosć jak w meczu ze Siena to cieniutko. Miejmy nadzieje że dobra formę utrzyma DP, i moze Zlatan by coś strzelił to już looz :-D Uważać trzeba na tottiego, Montelę, De Rossiego i Manciniego.
Mam jeszcze takie jedno skryte marzenie, żebyśmy wygrali 4-0 i Alex pokazał 4 palce kibicom Romy :D


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 24 października 2004, 22:36

no to bedzie meczyk ktory pokaze na co nas stac.w zeszlym sezonie mimo ze szlo nam calkiem calkiem, to za nic nie moglismy wygrac z zespolami z czolowki <tylko raz z lazio sie udalo :wink: >, w tym sezonie jezeli chcemy wygrac scudetto ,a chcemy :D , trzeba udowodnic ze potrafimy wygrac z kazdym.co prawda teraz kazdy zespol jest teoretycznie silny ale takie mecze jak ten z roma sa jednak duzo bardziej prestizowe i to one sa jakby wykladnikiem sily druzyny,choc moze nie do konca. na pewno wzbudzaja duzo wieksze emocje niz z jakims zwyklym szarym zespolem serie a.romy w tak slabej dyspozycji dawno nie bylo i dlatego trzeba to bezlitosnie wykorzystac, chociaz wiadomo ze oni szczegolnie beda chcieli wygrac ten mecz. koniec koncoe mysle ze majac capello pokazemy im za to 4-0 i z zeszlego sezonu i porazki z wczesniejszych :evil:


tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 24 października 2004, 22:49

A co do tematu czytalem gdzies kiedys ze Totti powiedzial po przejsciu Emo i Zebiny ze jeszcze milej bedzie pokonywac Juve w tym sezonie no to zobaczymy juz w ten Weekand
Nie w weekend ;) tylko w najblizszy czwartek, juz mam zaklepane ogladanie meczu u kolegi, cale szczescie jest on Madritista wiec nie bedzie zadnych rekoczynow;D Licze ze Juve zagra na full mozliwosci i Zebina pokaze Romanistom jak sie gra w pile.
Forza


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 21:50

Peja pisze:Pierwszy poważny sprawdzian w serie a.
Przed rozpoczęciem sezonu również tak myślałem, że mecze z Bayernem i Romą będą pierwszymi prawdziwymi sprawdzianami. Jednak zarówno jedni jak i drudzy nie prezentują swojej optymalnej formy. Nie mniej jednak mecze z Roma zawsze owocują w wielkie emocje i rządzą się Swoimi prawami. Mecz napewno będzie toczony w gorącej atmosferze. Wyniku możemy spodziewać się każdego. Jednak myślę, że Juventus postara się o 3 punkty i wykożysta słabszą dyspozycje Rzymian. Nie zagra Cassano i Panucci, co na pewno osłabi Romanistów także pod względem psychicznym. To właśnie Cassano na spółe z Tottim ratują Romę z najcięższych opresji. Jestem optymistą jak zawsze i tym bardziej, że nie ma żadnych powodów do obaw. Do boju Juve!


ForzaJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 110
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 22:23

Muszę powiedzieć, ze na ten mecz czekałem dokładnie: 263 dni czyli tyle ile minęło od ostatniego meczu pomiędzy Romą a Juventusem rozegranym na Stadio Olimpico.Po tym meczu czułem się fatalnie, czułem się upokorzony i marze o tym, żeby po tym meczu każdy kibic Romy czuł się tak samo jak ja wtedy :twisted:.
Wracając do meczu: wiele ostatnio się mówi, ze mają nie zagrać Panucci i Cassano, ile w tym prawdy? tego nie wiadomo i zapewne przekonamy się dopiero kilka minut przed samym meczem.Jeżeli chodzi o mnie to wolałbym, aby ci zawodnicy zagrali, bo po porażce kibice Romy nie będą sie tłumaczyć, że grali w osłabionym składzie.

Roma po odejściu Capello, Emerson i Zebiny nie jest już tym sam zespołem co chociażby rok temu.Są rozbici pod względem organizacyjnym jak i kadrowym co my powinniśmy bezlitośnie wykorzystać.W zeszłym sezonie walkę o scudetto przegraliśmy właśnie w meczach z głównymi kandydatami do mistrzostwa i uważam, że te mecze są najważniejsze i decydujące, dlatego musimy je wygrywać.Zacznijmy to wygrywanie od pokonania Romy :twisted: .
Jestem przekonany, że w czwartek to my- kibice Juve będziemy mieli powody do zadowolenia. FORZA JUVE
Mam nadzieje, że nasi kibice nie dostarczą nam powodów do wstydu i licznie przybędą na Stadio Delle Alpi.


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 października 2004, 23:52

Do dzisiaj jeszcze jakoś spokojnie patrzyłem w niedaleką przyszłość ( czyt. mecz z Romą):). Ale jak przeczytałem dzisiaj że sędzią głównym tego meczu będzie Collina to wymiękłem. Bardzo lubie Colline i mimo że nie wierze w przesądy to jednak ostatnie mecze z udziałem Colliny ( gdy grał Juventus) mówią same za siebie :? . Cóż pozostawiam te sprawe gdyż nie che się dodatkowo denerwować.

Co do samego meczu:
Nie wierze w absencje Cassano i Panucciego , na 99% oboje wyjdą w wyjściowej ,,jedenastce" . Nasza obrona musi być wyjątkowo czujna . Optymizmem napawa forma Del piero z ostatniego meczu. Oby powtórzył to z Romą.
Nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na ten wielki dzień.
Forza Juve !!!


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 06:45

boje sie tego meczu. i to nie dlatego ze mozemy przegrac. boje bardzo brutalnej i chamskiej gry romy. pokazali juz w tym roku co potrafia, majac juz pare czerwonych kartek na koncie :shock: czyzby szykowala nam sie powtorka z meczu juve-toro z 02/03 (pare dni przed barca) ?
mecz bedzie mial wiele podtekstow. francesco pewnie opluje emersona
:wink: kibice i dzialacze obu klubow nie przepadaja za soba. choc moggi mowil o koncu "wojny" to jednak karzelek z rzymu swymi wypowiedziami dobitnie temu zaprzecza.
mecz musimy wygrac. capello zna rome od podszewki, wiec tu upatruje naszego najwiekszego plusa.
scudettto musi wrocic tam, gdzie jego miejsce.
forza juve!


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 07:32

W końcu bedzie szansa rewanżu za tamty sezon i ten fatalny mecz. Będzie ciężko bo Roma na mecze z Juve szczególnie się mobilizuje ale mam nadzieje że Juve sobie poradzi. A nie wiecie może jaki sędzia prowadzi ten mecz??


Obrazek
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 13:13

Mecz według mnie bardzo trudny bo roma w tym sezonie gra w kratke, mam nadzieje ze Juve trafi na słaby dzien rzymianów i wygrają 4-0, chciałbym zeby to był rewanż za przegrana w zeszłym sezonie. Mam nadzieje, że mecz nie bedzie nudny, a bramkarz romy bedzie miał duzo sytuacji do pokazania swoich umijetności, oczywiscie chciałbym aby przy każdym strzale schodził z bramki ale to raczej niemożliwe.. pare szmat mu nie zaszkodzi :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A nie wiecie może jaki sędzia prowadzi ten mecz??
najlepiej taki, który bedzie dytktował pod dyktando Juve 8)


cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 13:33

meczyk zapowiada sie arcyciekawie. mysle ze padnie 4-5 bramek, w tym przynajmniej 3 dla nas :) nie wyobrazam sobie zeby roma bronila sie tak jak np. bayern. licze na cieple :twisted: przyjecie tottiego przez kibicow JUVE. ten mecz bedzie cudownie smakowal z browarkiem :-D


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 15:11

leniup pisze:A nie wiecie może jaki sędzia prowadzi ten mecz?
A czytamy wczesniejsze posty ?
Yari napisał, ze sędzią będzie Collina.
Rybeq pisze:boje bardzo brutalnej i chamskiej gry romy. pokazali juz w tym roku co potrafia, majac juz pare czerwonych kartek na koncie :shock:mecz bedzie mial wiele podtekstow. francesco pewnie opluje emersona :wink: !
Własnie, zeby tylko zaden z naszych piłkarzy nie doznał kontuzji, bo Roma jest do wszystkiego zdolna i gdy przegrywają, to brutalnośc sie załącza... :?

Po tym, co Totti mowił po przejsciu Emersona do nas, to wątpie zeby podali sobie ręce przed meczem...
Emo napewno będzie chciał to zrobic, ale jak zareaguje Totti, to sie okaze.
Mam nadzieje, ze mecz odbedzie się w miare spokojnie, bez niepotrzebnych sprzeczek i oczywiscie kontuzji... :?


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 15:40

Również uważam, ze to będzie cięzki mecz. :? Roma gra brutalnie więc może z tego wyniknąć jakaś kontuzja. Szkoda, że tego meczu nie obejrze, poniważ będzie baaaaaaedzo ciekawy. Mam nadzieje, że w meczu niepokonanego w tym sezonie klubu z zespołem będącym w kryzysie wygra Juventus. FORZA JUVENTUS!!! :twisted:


Adu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 218
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 15:42

mam takie pytanie, na jakim kanale będzie można obejrzec ten mecz???

Tak trudno przeczytać poprzednie wypowiedzi? :evil: Na canal + sport :!: -Dragon-


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2004, 16:00

Kolejny przeciwnik w drodze po Scudetto - Roma. Na papierze napewno najsilniejszy z tych, z którymi dotychczas graliśmy w Serie A, i chyba tylko na papierze. Roma w tym sezonie zawodzi, łatwo traci punkty z przeciętniakami i świadczy o tym ich pozycja w tabeli.
Każdy chyba pamięta zeszłoroczny mecz z Roma i dotkliwą porażke. Od tego czasu zarówno Juve, jak i Roma to dwa inne zespoły, dlatego tez wynik powinien byc zupełnie inny. 8)
Pomimo słabej formy Romy nie bedzie to łatwe spotkanie. Roma to zawsze Roma i nigdy nie wiadomo kiedy sie przebudzi ( oby nie w czwartek 8) ).
Bardzo jestem ciekawy postawy Alexa, czy w tym meczu udowodni , że wraca do formy?? Czy podobnie jak ze Siena poprowadzi Juve do zwyciestwa?? Ja wierze, że tak.
FORZA JUVE :!: :-D :!:


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2004, 20:37

Obrazek

:lol:

Hehehehehehe :D
Rotfl...to jest boskie :lol:
ToMeK


Obrazek
Zablokowany