Siena 0-3 Juventus F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2004, 13:22

Już w sobotę o 20.30 podejmujem Sienę na ich stadionie. Mecz do łatwych należeć nie będzie, bo każda słabsza drużyna specjalnie się motywuje na gigantów Serie A.
Jednak patrząc na dotychczasowe poczynianie zawdoników Sieny, są w bardzo slabej formie. Zajmują 17, spadkowe miejsce. Wygrali 1 raz, 2 razy zanotowali remis i 3 razy przegrali. Strzelili zaledwie 3 gole! Stracili 8.

Tak więc nie widzę innego wyjścia jak tylko pewne zwycięstwo JUVE. Wkońcu mogliby się postarać o jakiś pokaźniejszy wynik 8) Myślę, że Capello da odpocząć kilku zawodnikom. Mimo, to nie powinniśmy mieć problemów z pokonaniem Sieny.

Mecz na żywo pokaże Canal+sport. Muszę się gdzieś wybrać na mecz :roll: Kurde w tym barze do, którego zawsze chodziłem w soboty od 20.00 zaczynaja Karaoke :evil: Więc pooglądane.
Ostatnio zmieniony 23 października 2004, 22:31 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2004, 13:47

Po meczu z Bayernem który do łatwych nie należał obstawiam Siena 0-1 Juventus.. będzie widoczne przemęczenie ale powinniśmy sobie poradzić w Sienie.. Licze że 3 pkt powędrują na konto Juventusu :)


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2004, 13:47

Juventus spokojnie wygra, choć będzie przemęczony po meczu z Bayernem ale i tak ważniejsza jest LM. Obstwiam wynik 2-0 dla Juventusu mimo że gramy na wyjeździe. W tym sezonie Siena zbytnio nic nie pokazała zajmuje miejsce w środku tabeli przez co napwno zwyciężymy w tym spotkaniu. Mecz nie będzie trudny dla Bianconerich. Ostatnio mam tylko jakieś złe preczucie... Wydaje mi się że ktoś dozna kontuzji... Ale to tylko takie przewidywania i miejmy nadzieje że się nie spełnią :D Bramki strzeli Nedved i Zlatan.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 października 2004, 13:56

Mecz na pewno nie będzie łatwy,poniewaz w serieA w ogóle nie ma łatwych meczy.Możemy tylko się cieszyć,że w Sienie nie ma już Rasiaka :wink: Licze na to,iż Capello da odpocząć kilku zawodnikom i desygnuje do gry mało grających w tym sezonie Tacchinardiego czy Kapo,spotkanie ze Sieną może też być dobrą okazją do przełamania się Del Piero.Uważam,że wygramy 3-0.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2004, 14:07

Mamy Thurama Profesora on jest boski szczególnie pokazal to wczoraj no tak Sieny niewolno lekcjewarzyc ale napewno jest to druzyna w naszym zasiegu 3-0 dla nas


2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2004, 14:27

David może zmobilizowaćsie na Goliata :?
Czego sobie i Wam nie życze ;) Juve musi przywieść 3 pkt. ale będzie ciężko ... licze na 0-2


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
Ironman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 września 2004
Posty: 32
Rejestracja: 22 września 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2004, 15:58

Mamy Thurama Profesora

No i do tego dodatkowo 10 innych profesorów na boisku i genijalnego capelo napewno nie będzie źle obstawiam 2 : 0 dla JUVE!! :D


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2004, 16:12

Mecz nie będzie łatwy, ale uważam, że Juventus będąc podbudowani zwycięstwem z Bayernem powinni sobie poradzić ze Sieną, ktora jak do tej pory jest w słabej formie...
Nie moze byc nic innego niż zwycięstwo, najlepiej bez straty bramki.
Musimy wygrac zwłaszcza, ze jest okazja aby Milan stracił punkty w meczu z Interem :twisted:
Punkty zdobyte na wyjeździe są bardzo ważne, i mam nadzieje, ze wygrają bez straty bramki. 8) :)

Forza Juventus !


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2004, 16:23

W obecniej piłce nie ma słabych przeciwników i łatwych meczów. Sa tylko druzyny mniej i bardziej wymagające. Siena z pewnościa należy do tych pierwszych.
W tym sezonie gra bardzo słabo, ale jak to zawsze bywa w takich przypadkach na Juve napewno sie zmobilizuje. Watpie, żeby to jednak cos dało piłkarzom Sieny.
Takie mecze poprostu trzeba wygrywać, jeśli chce się liczyc w walce o Scudetto, tak więc nie wyobrażam sobie innego wyniku jak zwyciestwa.
Chciałbym, żeby wkońcu Alex sie odblokował i coś strzelił - niech wraca do formy, bo w obecnej sytuacji koniecznie by sie nam przydał.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2004, 16:57

Jestem niemal pewny ze Juventus nie pozwoli sobie na strate punktow podczas gdy w Mediolanie odbeda sie derby i jest doskonala okazja do odskoczenia choc jednej ekpie z Mediolanu. Za Siena nie przemawia atmosfera w zespole ani wyniki osoagane obecnie w lidze i mysle ze mozna liczyc na chociazby 2 bramkowe zwyciestwo. Moim mazeniem jest bramka Del Piero na ktora tak dlugo czekam. Mam nadzieje ze wszystko bedzie juz tylko lepiej i Juventus zgubi zarowno Milan jak i Inter. Wiecej napisze troche pozniej... jak bedzie wiadomo wiecej o meczu.. sklady itp.
Niemniej jednak wygramy


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 20 października 2004, 19:07

Mam nadzieje na zwyciestwo i nie wyobrazam sobie abysmy nie zdobyli trzech punktow.Nie mozemy tracic glupio punktow ze srednimi druzynami tym bardziej ze Milan zagra z Interem i jedna badz obydwie druzyny zanotuja strate punktow.Meczu znow nie obejrze gdyz nie mam gdzie :/

Za 8 dni gramy z romka 8) To spotkanie musze zobaczyc
Juz nie moge sie doczekac rewanzu za ubiegloroczny mecz.
O jakim meczu mowisz...? :roll: :P Smok
Chodzilo mi o poprzedni sezon a nie rok :P :wink: mecz wyjazdowy ale wyniku nie pamietam bo mam krotka pamiec 8)
Dj

Rzymianie czekajcie na lomot 8)
Ostatnio zmieniony 20 października 2004, 23:00 przez Lypsky, łącznie zmieniany 5 razy.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2004, 22:51

Myślę, że nie powinno być duzych problemów.... Zwłaszcza po zwycięstwie w Lm... Obstawiam 2-0 dla Juve !!!


WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2004, 23:25

Mi się wydaje, że to będzie kolejne skromne zwycięstwo. I bardzo dobrze!!!! Co za różnica czy wygramy 5 do 0, czy 1 do 0. Zwycięstwo to zwycięstwo, i nie ma się czym martwić jak zwyciężamy różnicą jednej bramki. Ważne, że wygrywamy.
Capello pewnie da trochę odpocząć paru zawodnikom (Zlatan, Camor?) żeby mieć większe pole manewru na cięższe mecze. A będzie ich sporo...
Mam nadzieję, że zagra wreszcie Olivera, który prezentował się wspaniale przed sezonem, a Capello nie daje mu pograć :( . Co do wyniku to obstawiam tradycyjne 1 do 0 :-D


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2004, 06:57

Mecz nie będzie pewnie zbytnio ciekawy ale Juve sobie bezproblemów poradzi z Sieną i co do tego nie mam wątpliwości. Stawiam 0-2. No i mam nadzieje że w końcu Alex coś strzeli bo ciągle w niego wierze nie to co inni którzy mówią że się już skończył. A to nieprawda!!


Obrazek
K.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2004
Posty: 676
Rejestracja: 17 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2004, 08:39

Drugi z kolei mecz transmitowany przez C+ Sport :D
Spodziewam się w końcu gradu bramek 1-4.

No a potem Roma, i zemsta za zeszły sezon. :twisted:


Obrazek
Zablokowany