Real 2-1 Juventus (Liga Mistrzów, 1 półfinał)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2003, 22:41

ile kosztuje niodgwizdanie potrojnego spalonego, rozdawanie kartek przeciwnikom za wszelka cene nie dajac ich rywalowi???
to z pewnoscia wie tylko krol hiszpani ktory pofatygowal sie na mecz i sedziowie... jest korea...
to bylo morderstwo futbolu... na stadionie alpejskim nie kupicie juz meczu...


calma calma
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2003, 22:49

Wiekszosc zoltych byla zasluzona... ale napewno nie ta dla Zambrotty... na spalonym bylo trzech - sedzia uznal ze na biernym - ale czy napewno ? pilka leciala kolo jednego z nich i z kad Buffon mial wiedziec czy on jej nie dotknie ? Takie absorbowanie uwagi to juz jest udzial w akcji wiec bierny spalony to to nie byl...Wynik 2-1 ogolnie dobry i mozna, trzeba i bedziemy walczyc o awans ktory nadal jest bardzo (Real)ny...


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2003, 22:50

Juventus pokazał że nie boi się gwiazd z Realu i rozegrał bardzo dobry mecz!Szkoda że druga bramka dla Realu została uznana,żałuje tez ze piłkarze Juve dostali znów sporo kartek :evil: Cały czas mamy duzą szanse na awans do finału,dobrze że udało nam się strzelic gola.Licze na dobry rewanz!


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2003, 22:54

Nie no sędzia za bardzo na ręka nam nie sędziował. Alex grał fatalnie, ale to w jakimś stopniu może tłumaczyć zła nawierzchnia ( specjalnie nooleili płytę boiska :evil: ) Co do gola Carlosa - dziwi mnie fakt że w meczu tej rangi dopuszcza się takie pomyłki sędziowskie !!!!!!!!!!! Ciekawe co robił w tym czasie sędzia liniowy??!! Lippi też mnie zdziwił, wystawiając w pierwszym składzie Conte zamiast Camora. Ale cóż, 2-1 to nie jest wynik nie do odrobienia. Przecież w rewanżu zagra Tacch, Montero i Davids. I jeszcze jedno, wiem że to zabrzmi dziwnie ale po tym meczu mogę stwierdzić że Barca była ( jak na razie ) trudniejszym przeciwnikiem niż ten naszpikowany "gwiazdami" Real :twisted: :twisted: :twisted:


Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2003, 23:11

W rewanzu wystarczy 1-0 i jestesmy w finale :) .


Marek

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2003
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2003, 23:12

witam

co moge powiedzec, sam niewiem z tym spalonym i trudno mi ocenic ta sytuacje. camoranesi to jakas parodia, koles był istnym posmiewiskiem.

macie dobry wynik i mozecie ich lekko stuknąc, tylko nich delpiero biezrze gre na siebie a nedved więcej strzela to będzie dobrze.

zycze awansu. Marek kibic Mistrza Angli 02/03


Glory Glory ManUtd!!!
Iver

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 kwietnia 2003
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2003, 23:14

Ja tam uwazam, bramka Carlosa byla prawidlowa. Ale oczywiscie jest to temat do dyskusji! Sedzia ogolnie nie byl za dobry- za duzo tych kartek choc niektore zaslozone.
Juve musialo grac ostro inaczej dali by za duzo miejsca Realowi.
Co do decyzji Lippiego o wypuszczeniu Conte zamiast Camo to uwazam ze popelnil blad. Zagrali zbyt defensywnie ustawieni! Ale wynik i tak nie jest zly. Miejmy nadzieje, w Turynie damy im rade.
Pozdrawiam!!


Iver
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2003, 23:28

ehhhhhh :?
szkoda ze nie dowiezlismy rezultatu 1-1 do konca (albo nie strzelilismy bramki na 2-2) :-/
ja nie wiem co sie stalo camoranesiemu? pil cos czy jak? moze go zjadla trema? nie umiem tego wytlumaczyc.. wiem ze byla sliska murawa.. ale wszyscy na niej grali bez wiekszych problemow.. mam nadzieje ze w rewanzu bedzie lepiej.
co do meczu. to napewno nie mozna narzekac, zagralismy nienajgorzej.
troche zawiedli mnie del piero i nedved... bo po nich oczekiwalem najwiecej.. ale jak druzyna sie broni to ciezko jest wykazac sie zawodnikom atakujacym..
nie wiem jak Wam, ale mi brakowalo troche tej zacietosci w grze juve. w meczu rewanzowym z barca zawodnicy dopingowali siebie nawzajem, pokrzykiwali cos do siebie, w ich spojrzeniach widac bylo sportowa zlosc..
a w dzisiejszym meczu tego nie dostrzeglem.. (chociaz nie moge im odmowic woli walki i checi zwyciestwa, ale nie bylo to tak widoczne jak w meczu z barca).
no nic.. zostaje nam rewanz.. trzeba to wygrac :!:


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2003, 23:29

Marek pisze:camoranesi to jakas parodia, koles był istnym posmiewiskiem.
Nio w pewnym sensie masz racje, ale:
- nie można go tak ocenić, grał około 10 minut
- nawierzchnia wyraznie mu nie sprzyjała
- jak jush wspomniałem grał krótko, a jednak wprowadził ożywienie w ataku ( tak mi się wydawało )
- Camoranesi parodia?? a co zrobił Conte przez 80 minut ??????? ( pare razy wybił piłkę i to wszystko )


ucvb

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 02:54

czy wy sie znacie na pilce i zasadach tej gry ? 0 obiektywizmu - nie ma mowy o spalonym ! jezeli to byl strzal , a byl!! gdyby ktorys zawodnik realu dotknal pilki, albo dobijal po odbiciu bramkarza - to jak najbardziej. Tak jednak sie nie stalo. Poza tym jezeli to jest strzal to nie obchodzi sedziego czy kolesie na spalonym absorbowali uwage bramkarza czy nie - to jest bez znaczenia w tym momencie. Bramkarz ma zlapac te pilke i gowno go obchodzi co z nia zrobi koles na spalonym bo nie powinni oni go obchodzic w tym momencie. Takie sa zasady tej gry i mowa o jakims zabijaniu pilki przez decyzje sedziego jest zwyklym wloskim lamentowaniem. Zabijanie pilki to by bylo gdyby wlasnie odgwizdal spalonego. Nie jestem fanem realu ani juve ale lubie dobra, a przede wszystkim uczciwa grę. Sędzia ma u mnie 10 punktow na 11 mozliwych. kartki rozdawal rozsadnie ( z jednym wyjatkiem ). Musicie przyznac ze wygral lepszy , real gra piekny futbol, atakuje i zasluguje na bramki ktore zdobywa , przeciwienstwie do wielu wloskich druzyn, ktore potrafia tylko kontrowac - to wlasnie zabija pilke !!! marne wloskie catanacio czy jak to sie tam pisze a do tego ich zalosne aktorstwo


Wojna to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> sprawa...
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 07:07

Nie taki Real straszny jak go malują


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 08:21

Zaczne od tego ze jest to bardzo satysfakcjonujacy wynik ktory poprostu nam odpowiada .... tak jak mowiliscie zawiodl Del Piero (nie poznaje go jakos w meczach LM) oraz zawiodl Nedved ..... nie ma mowy o zadnym spalonym przy bramce Carlosa , nikt nie dotknal pilki i byl zwyczajny gol :) .... w rewanzy mamy duze szanse ... wystarczy 1:0 :D !! Aha jeszcze cosik slyszeliscie ze w 86 min (sekund nie zapamietalem) bylo 2 0 dla Realu :D :wink: :lol: wedlug naszego komentatora sportowego !! To wszystko .... Forza JUve !!


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 09:11

szkoda !!!!!!! jedna bramka byla nie potrzebna wina sedziego !!!!!!! Nie wiem jak on tego nie zauwazyl ale tam bylo 3 burakow na spalonym !!!!!! Trzeba pokonac real u siebie !!!!!!!!! chociaz 1:0 !!!!! Ale trzeba im pokazac kto tu zadzi.Moze mecze z Depor oraz Barca cos daly. Ale nie bylo tak zle przegrali przez sedziego i to mnie zlosci a nie w walce !!!!!!!!
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 09:12

Druga bramka to był ewidentny strzał i mimo spalonego trzech piłkarzy Realu został zdobyty prawidłowo. Juve rozegrał dobre spotkanie. Del Piero sobie nie pograł. Podobnie jak Trezeguet i Ronaldo, ale Ci i tak błysnęli strzelając bramki. To faktycznie nie był dzień Nedveda, ale ma szanse zrewanżować się na D'Alpi. Tak jak przypuszczałem, po tym pierwszym meczu nadal będzie jedna wielka nie wiadoma. Szanse na awans oceniam po 50%. Real ma przed rewanżem przewagę strzelonej bramki, a Juve atut własnego boiska i bramkę strzeloną na wyjeździe. Wierze w awans. FORZA JUVE!!!


piteRTS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2002
Posty: 25
Rejestracja: 08 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2003, 09:35

Bramka zdobyta została prawidłowo i niema co tu narzekac na sedziego ,rozegralismy niestety sabe spotkanie zwłaszcza w ataku ,w drugiej połowie niepotrzebnie zabardzo Juve koncentrował sie na obronie bo Real potwierdził że ma cieńką obrone i mozna bylo jeszcze coś strzelić albo przynajmniej dowieść remis.Mimo to uwazam że wynik niejest zły i licze ze u siebie przypieczetujemy awans do finału :twisted:

FORZA JUVE


Zablokowany