Real 2-1 Juventus (Liga Mistrzów, 1 półfinał)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pred

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 marca 2003
Posty: 10
Rejestracja: 22 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 19:24

jay_jay pisze:Pred daruj sobie to zalenie sie gdzie popadnie, jak to barce wszyscy krzywdza, bo na prawde robi sie to nuzace i zalosne. Nie mozesz pogodzic sie i usprawiedliwic tego, ze twoj klubik jest obecnie ligowym sredniakiem i niczego nie reprezentuje, a chwytasz sie jedynego, wyswiechtanego od lat argumentu...zenujace. Moze pozakladaj topici na forach innych klubow, jaka to barca biedna i skrzywdzona przez caly swiat, a w szczegolnosci przez real.
A to dziwne bo ten slaby przecietny klubik w tym sezonie byl dwa razy lepszy od tego suer-mega najlepszego i gdyby nie fakt, ze na jesien sedzia nie uznal prawidlowego gola kluiverta a na wiosne mendiety dwukrotnie pokonalisbysmy ten super-mega...... Myslisz ze mnie juz to nie meczy, ze sedziowie jakims dziwnym trafem czesto sie myla na korzysc Realu? Gdyby tak nie bylo, nie byloby tej gadki. Ale takie sa fakty.

klubik-buahahaa tu przegiales, odrobine szacunku prosze


-=|www.blaugrana.pl|=-

Por el Barça vivimos por sus colores morimos
Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 19:46

Hm...fajnie fajnie...ale...

Szczerze mowiac...Barca ma chyba dosc duzy krysyz... i to jest FAKT...szczegolnym tego uwydatnieniem byloa przegrana z Juve na Camp Nou...po tylu przeciez licznych zwyciestwach w LM ( bo o lidze to lepiej nie mowic...)...kiedy to w ogole nie mogli nic zrobic i byli calkowicie bezradni wobec gry Juve... przykro mi...ale w Barcy wiele musi sie zmienic...


PZU AZS i "Stara Dama"...
jay_jay

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2003
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 19:53

Karny, ktorego sedzia nie odgwizdal w meczu Barcelony z Juve po zagraniu reaka w polu karnym to tez wg. Ciebie madrycki spisek ?
Odnosnie gola mendiety, to obejrzyj sobie film klatka po klatce.
Fakty sa takie, ze nie potrafisz wytlumaczyc tego, ze Barcelona gra ponizej oczekiwan i przyczyn tego szukalbym w samym klubie, a nie w madrycko-rzadowych spiskach. Moze tez to kwestia tego, ze ktos komus czegos zazdrosci.
Pred i jeszcze o szacunku- ja camp nou pastwiskiem, czy tam kartofliskiem nie nazywam, wiec aby wymagac szacunku, to go sam najpierw moze okaz.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2003, 20:07 przez jay_jay, łącznie zmieniany 1 raz.


Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 19:59

No mniej wiecej...tyle, ze karny powaznie powiien byc odgwizdany... i ciesze sie, ze to sie nie stalo...z oczywistych wzgledow... :D


PZU AZS i "Stara Dama"...
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 20:42

forum Juve to nieodpowiednie miejsce do kłótni fanów barcy z fanami realu....czyż nie ??


Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 20:46

Dajmy na to...ze lepiejbybylo jakbyscie...chlopy takie problemy rozwiazywali na forze Barcy czy Realu... Juve i tak ma juz wystarczajaco trosk ( chociaz teraz wiecej radosci :D )...


PZU AZS i "Stara Dama"...
Giov@ni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 21:59

SZKODA TYCH BRAMEK
PRZY PIERWSZEJ TO POWINNI BYLI FIGO ZASTOPOWAC JESZCZE PRZED PODANIEM PIŁKI DO MORIENTESA
NO A TA DRUGA TO SEDZIEGO WYKASTROWAC I DO HAREMU :D


CO BY NIE BYŁO I TAK ZAWSZE
JUVE RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!
Mark

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 90
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 maja 2003, 22:04

Eh.. nie powiem...moim zdaniem to Birrindelli i Juliano sie nie popisali...w koncu Figo jest do zatrzymania... Man U pokazal, ze mozna tego dokonac !!...


PZU AZS i "Stara Dama"...
Pred

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 marca 2003
Posty: 10
Rejestracja: 22 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2003, 00:14

jay_jay pisze:Karny, ktorego sedzia nie odgwizdal w meczu Barcelony z Juve po zagraniu reaka w polu karnym to tez wg. Ciebie madrycki spisek ?
Gdzie tak napisalem?
jay_jay pisze:Odnosnie gola mendiety, to obejrzyj sobie film klatka po klatce.
Obejrzalem 100 razy, nawet w estudio estadio przyznali ze bramka zostala zdobyta prawidlowo
jay_jay pisze:Fakty sa takie, ze nie potrafisz wytlumaczyc tego, ze Barcelona gra ponizej oczekiwan i przyczyn tego szukalbym w samym klubie, a nie w madrycko-rzadowych spiskach. Moze tez to kwestia tego, ze ktos komus czegos zazdrosci.
Jestem doskonale swiadomy kryzysu Barcelony, a powodow jest kilka takich jak nieodpowiedzialna polityka transferowa, personalna, nieudolnosc wladz etc. Co i tak nie zmienia faktu, ze sedziowie jakos dziwnie nas nie oszczedzaja.
jay_jay pisze:Pred i jeszcze o szacunku- ja camp nou pastwiskiem, czy tam kartofliskiem nie nazywam, wiec aby wymagac szacunku, to go sam najpierw moze okaz.
No fakt tym razem to ja zaczalem, sorki ;)


-=|www.blaugrana.pl|=-

Por el Barça vivimos por sus colores morimos
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 maja 2003, 17:18

Mark pisze:Eh.. nie powiem...moim zdaniem to Birrindelli i Juliano sie nie popisali...w koncu Figo jest do zatrzymania... Man U pokazal, ze mozna tego dokonac !!...

Birindelli ma czasami zaskoki formy ale w tym meczu to prawda nie popisal sie....

Iuliano gral srednio na jeza....


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2003, 17:57

juveluck pisze:
Dionizos pisze:Nic nowego nie dodam, tyle tylko, że Pessotto grał extra. A Alex kiedy nie jest liderem , nie potrafi dobrze zagrać. Dobry wybór Lippiego, że nie wpuscil Camora od początku, on jest po prostu za słaby na takie mecze. Szkoda mógłby zostac jokerem i musi nauczyć się grać jako ofensywny pomocnik
Co ty gadasz ze Camor jest za slaby na takie meczy. Ten mu po prostu nie wyszedl, moze zapomnial kolki do butow wkrecic :D , ale kazdemu zdarza sie slaby mecz. On jest swietnym pilkarzem i niejednokrotnie jeszcze pokaze ze jest nam bardzo potrzebny
Właśnie maz rację. Ja nierozumiem co wy sie tak czepiacie Camoranesiego! Ludzie on zagrał ostanie 7 min i weźciwe sie wczujcie tak odrau w atmosferę meczu! wiecie jak to trudno. Pozatym i tak sądzę, że Camoranesi powienien grać w 1 składzie. W tym sezonie widziałem go bardzo wiele razy i jego osoba mnie od razu do siebie przekonała. Taki Zenoni, Fresi, Baiocco nieptrafili nic pokazać a Camoranesi już stał sie gwiazdą o czym świadczy , że już nosi trykot narodwy Włoch. Ja bardzo cenię u zawodników technikę co Camor umnie śweitnie. Potrafi pięknie dorzucić, zagrać na jeden kontakt nieboi sie dryblingu. Jednym słowem mówiąc jest świetnym zawodnikiem. Forza Mauro German Camoranesi! :wink: :wink:


Obrazek
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 maja 2003, 18:58

Camoranesi wszedł na kilka minut i widac było że chciał sie pokazać z jak najlepszej strony..nie wyszło mu,zdarza się.Nie mozna mówić że jest on za słaby na takie mecze po klilku minutowym epizodzie na boisku!Mauro juz wielokrotnie w tym sezonie udowadniał że jest świetnym piłkarzem.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 09 maja 2003, 22:41

Ej panowie zejsc mi z Camora - caly sezon zachwycal a z realem mial slabszy dzien pozatym murawa byla sliska... ake i tak go lubie i mocno w niego wierze... przypomnijcie sobie ile mecy nam wygral i jak wazne bramki zdobywal... jak ladnie gral i dryblowal... nie przekreslajcie pieknego sezonu na podstawie 5 minut !!!!


Zablokowany