Juventus 2-1 Brescia (Serie A)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 17:10

no to ladnie..
del piero drugi mecz z rzedu w ktorym strzela 2 bramki :D oby tak dalej...

zeby inter przegral to mistrzostwo nasze :-D


blink

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2003
Posty: 49
Rejestracja: 29 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 17:15

No mam nadzieje , ze tak samo skutecznie bedzie gral przeciwko Realowi :-D


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!
GO DEVILS GO UNITED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 17:34

Mecz nie był dla Juventusu łatwy,ale najważniejsze że sa 3 punkty no i 100 bramek Alexa w Serie A :-D Teraz pozostaje czekac na mecz Interu z Lazio.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 18:08

Del Piero jest rzeznikiem drugi raz z rzedu w lidze 2 bramy w meczy tak dalej Alex trzymaj :-D .Nie chce zapeszac ale po tym jestem prawie pewny mistrzostwa :)


Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 18:26

Pieknie , pieknie Alex. oby mu tylko tak samo wyszlo w LM, jak zaprezentuje taka sama forme z Realem to jestesmy w finale.
Jeszcze jak Inter przegra to cudownie. Coraz blizej 27 scudetto.
Forza Juve i Forza Alex


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 18:55

ale sie ciesze, jak było 1-1 to juz myslalem ze moze byc cięzko w ostatnich kolejkach. na szczescie ALEX STRZELAJĄC 100 BRAMKE zapewnił nam zwycięstwo i scudetto jest juz bardzo blisko. Mam nadzieje ze Lazio dzisiaj coś urwie Interowi (najlepiej jaja i 3 punkty :D )....ehhh juz widze scudetto !!!!


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 19:41

Wielu jest na świecie napastników. Najlepszy jest tylko jeden - Alessandro del Piero.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 20:15

Rowniez jestem bardzo zadowolony, Juve znowu pokazuje ze walczy do konca, Alex swoimi dwoma golami wkarcza do klubu 100, pieknie. Scudetto blisko, mam nadzieje ze inter nie wygra,wtedy bedzie jeszcz :D e blizej


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 20:15

no pięknie chłopaki :!: Niestety wyniku na żywo nie mogłem śledzić bo grałem w tym czasie mecz, ale jak zobaczyłem wynik to mi ulżyło :) Bałem sięprzed tym meczem no i mało brakowało i byłaby niespodzianka :!: Del Piero strzelił 2 ładne bramki. Pierwszą z wolnego, który zresztą był troche dziwny, a drugiego strzelił z powietrza po pięknym długim podaniu Tacchinardiego.
Scudetto jest naprawde bliziutko, tylko trzeba grać do końca i nielekceważyć rywali


Juve4ever

gg 3417094
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 20:29

Co tu dużo gadać raj na Ziemi! Śweitnie tak dalej! Jeszcze nieopadłem z emocji. Brescia stawiła nam twarde warunki ale co to dla JUVE :D Cieszy świetna foram Del Piera , który strzelił pięknego 100 i jakże ważnego gola w Serie A. Ta bramka dała nam 3pkt. Dziś liczę , że Lazio wygra z Interem i scudettu nasze :twisted: Niechcę wybiegać w przyszłośc ale scudetto z taką grą jest już nasze :!: Tak dalej. No ale Treze zadobrze niewypadł, zasrane kontuzje :cry: Tak gra(bo widziałem już skrót) napawa optymizmem przed ważną i truną końcówką sezonu. Del Piero 2 raz z rzędu w Lidze dal nam 3pkt! Kto wiem czy niedogoni jeszcze Vieriego............Forza _JUVE! Ti_Amo_Juve! Grazie_Juve!!!


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 20:33

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Del Piero 2 raz z rzędu w Lidze dal nam 3pkt! Kto wiem czy niedogoni jeszcze Vieriego............Forza _JUVE! Ti_Amo_Juve! Grazie_Juve!!![/i][/b]
Bylo by super, ale watpie musial by w kazdym nastepnym meczy strzelic po 2 bramki, ale kto wie :-D


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
iero10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 170
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 21:26

JUVE, JUVE, JUVE. Nikt już nie zabierze Nam 27 tytułu. Tak bedzie juz przez kilka sezonów. Szybciej JUVE bedzie miało 50 tytułów niż LUPA 10.
:-D ALEX jest poprostu boski. Jak podejdzie odprężony do meczu z Realem to tam też może zaszaleć.A my dziki Niemu też. Ja Wam mówię ALEX strzeli 3 bramy Realowi. A w finale dołoży dwie.
Juve bez ALEXa byłoby zupełnie inna drużyną. Wystarczy przypomnieć sobie mecze, gdy ALEX był kontuzjowany. Były to bardzo cieżkie mecze. Ale teraz jest już nasz MISTRZ i gra cos wspaniałego, oby tak dalej.
Forza JUVE, grazie ALEX.
FORZA ALEX :!:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 21:32

juveluck pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Del Piero 2 raz z rzędu w Lidze dal nam 3pkt! Kto wiem czy niedogoni jeszcze Vieriego............Forza _JUVE! Ti_Amo_Juve! Grazie_Juve!!![/i][/b]
Bylo by super, ale watpie musial by w kazdym nastepnym meczy strzelic po 2 bramki, ale kto wie :-D
Hehe no ładnie to wyliczyłeś. Jeżeli by teraz w każdym meczu po dwa strzelał to bedzie na 1 miejscu z Vierim. Wszystko w piłce możliwe. He i tak jak w tamtym sezonie Trezeguet podzielił sie tytułem króla strzelców z Hubnerem i zdobył 24 tak teraz identycznie moze mieć Del Piero 24 gole i Viierim na wpółę korona :wink: Forza Del Piero!


Obrazek
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 22:07

Miło by było gdyby dogonił Vieriego :] oj było by było :D
Uwazam ze jest to mozliwe przy takiej skutecznosci jak teraz :]


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 22:52

huehue...
najpierw scudetto, później LM, a teraz Del Piero królem strzelców... 8)
Apetyt wzrasta w miarę jedzenia :wink:


Zablokowany