PSG - Juventus 0:1

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
uszaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2004
Posty: 111
Rejestracja: 18 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2004, 12:36

Brawo dla Juve. Osobiście tego meczu nie oglądałem ale z relacji wynika że musiał byćemocjonujący. Szykuje sie nam ciekawy sezon. No i zaskoczenie ze strony Zalayety nie sądziłe mze on strzeli w tym meczu gola. Cieszy mnie ten wynik jeszcze z innego powodu. Dzięki wygranej Juve "wszedł" mi kupon z toto mixa :):):)
P.S. Pozxdrawiam całą ekipe Juve i mam nadzieje że będą tak grali w całym sezonie i dzięki temu zdobędziemy wszystkie trofea które są do zdobycia :)


matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 lipca 2004, 12:38

W sumie to dobrze ze wygralismy.Capello widac starannie chce przygotowac druzyne do sezon.Jednak to zwyciestwo nie ma zadnego znaczenia i dopiero bedziemy mogli ocenic druzyne po pierwszych ligowych meczach,no ale mimo to cieszy postawa naszej druzyny ktora wzaszdie gra bez wiekszych wzmocnien.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 lipca 2004, 12:49

Z relacji pomeczowych wynika,że Juventus rozegrał dobre spotkanie i z tego nalezy sie cieszyć.Wiadomo,że to tylko sparing,ale dzięki niemu wiemy,że w dobrej dyspozycji znajduja sie obecnie dwa niepewne(jak mogło sie wcześniej zdawać)punkty naszej defensywy czyli:Zebina i Legrottaglie.Licze,że obaj panowie dotrzymają wysoka forme do sezonu.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2004, 14:51

Ja bym z chęcia luknął na ustawienie drużyny. Niemal za każdym razem ktoś podaje inną wersje. Mimo wszystko respect dla Bad Magicka za relacje z meczu.
Tak jak napisał Bianconeri-cieszy postawa naszej defensywy. Zambrotta już dawno osiągnął status 'gwiazdy' i życzyć mu trzeba, aby trzymał się tego jak najdłużej. Widać, ze Legrottaglie za wszelką cenę chcę zmazać nie najlepsze wrażenie jakie pozostawił po ubiegłorocznych zmaganiach. Po tym meczu dużo spokoju do naszych serc wprowadził Zebina. Jego dyspozycja pozostawała sporą niewiadomą? ale okazuje się, że to był dobry ruch transferowy. Cieszy również fakt, że Pesotto jest zauważany przez Capello, albowiem jest to bardzo błyskotliwy zawodnik, który z ławki może sporo wnieść do meczu.
Na jakiej pozycji grał Blasi? przyznam, że ostatnio głośno zrobiło się o tym zawodniku. Jeżeli zachwyca się nim Prandelli to na pewno świadczy to o tym, że mamy do czynienia z dużym talentem. Do tego sam zawodnik wykazuje ogromną sympatię w stosunku do naszego klubu. Możliwe, że kształtuje nam się przyszła gwiazda(rekompensata za Enzo?).
Cieszy dobra dyspozycja Miccoli'ego. Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzącym sezonie będzie prezentował się znacznie lepiej.
ps. Mogłby mi ktoś podać konkretne ustawienie Juve?


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2004, 15:18

Mnie to wzgladalo tak(bede podawal ogolnie znane symbole z gier)

Zebina (RB) Legro (CD) Pessotto (CD) Zambrotta (LB) Blasi (DM) Birilndelli (LM<-> LWB) Tacchi(CM) Oliveira (RM do RW) Miccoli (AM-CF-ST) Zalayeta (ST)
*nie wiem czy komentator sie myli co jakis czas czy Pessotto zamienial sie pozycjami z Birindellim). Jakos obrazu nie byla genialna, wiec nie bylem w stanie okreslic ktory z tych zawodnikow znajduje sie obecnie w pomocy a ktory w obronie. Wg komentatora sie wymieniali ;)

**Blasi gral na DM ale czesto przechodzil do ofensywy po lewej stronie.

4-1-3-2 ale jak juz pisalem Miccoli gral nieco z tylu.


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 25 lipca 2004, 15:50

Dzięki za relacje..


Wygrana Juve cieszy tym bardziej że za tydzień PSG gra mecz o Superpuchar Francji wiec są na wyższym etapie przygotowań.Mimo to wygraliśmy,cieszy postawa obrońców.Jeżeli przygotowania będą przebiegąły w taki sposób to widzę zę rywalizacja o grę w pierwszie 11 będzie bardzo duża.Blasi i Miccoli tanio skóry nie sprzedadzą i wyraźnie chcą pokazać że należy im sie gra w pierwszym składzie.Brakuje jeszcze najważniejszych ogniw drużyny-Nedveda,Thurama,Trezegueta więc może być tylko lepiej...


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2004, 16:07

Bad_Magick pisze:Mnie to wzgladalo tak(bede podawal ogolnie znane symbole z gier)

Zebina (RB) Legro (CD) Pessotto (CD) Zambrotta (LB) Blasi (DM) Birilndelli (LM<-> LWB) Tacchi(CM) Oliveira (RM do RW) Miccoli (AM-CF-ST) Zalayeta (ST)
*nie wiem czy komentator sie myli co jakis czas czy Pessotto zamienial sie pozycjami z Birindellim). Jakos obrazu nie byla genialna, wiec nie bylem w stanie okreslic ktory z tych zawodnikow znajduje sie obecnie w pomocy a ktory w obronie. Wg komentatora sie wymieniali ;)

**Blasi gral na DM ale czesto przechodzil do ofensywy po lewej stronie.

4-1-3-2 ale jak juz pisalem Miccoli gral nieco z tylu.
Przyznam, że bardzo eksperymantalne ustawienie. Nie przypominam sobie, aby Lippi w zeszłym roku próbował taki wariant uskuteczniać.
Wygląda na to, że na prawej stronie obrony ustawiony został Zebina. Jeżeli na to pozycję przymierza go Capello to sprawdza się prognoza, że Thuram przesunięty będzie na środek. Taki układ niezbyt korzystnie zarysowują nadchodzącą przyszłość. Taki stan spraw najwyraźniej świadczy o tym, że Masimoo Oddo raczej nie zawita na Stadio Della Alpi. Trudno sobie wyobrazić, aby reprezentant Włoch miał przyjść do nas jedynie na ławkę rezerwowych. Blasi może okazać się fajną alternatywą dla Tacchinardiego. Biorąc pod uwagę, że najprawdopodobniej nasze szeregi opuści Stephan Appiah, tymbardziej mnie to satysfakocjonuje.
-------------------------------------------------------------------------------------
Tak dobra postawa naszych ulubieńców może wpłynąć negatywnie, jeżeli chodzi o kwestie transferowe podczas trwającego mercatto. Obrona na dzień dzisiejszy wyglądaja następująco: Zebina-Thuram-Legrottaglie-Zambrotta. Bądź tak mądry i usuń któregoś z nich ze składu!!!
Wstrzymam się póki co..


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
ForzaJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 110
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2004, 20:58

Czytajac wczesniejsze posty, widze, ze kibice Juve nie byli do konca przekonani co do umiejetnosci Zebiny i slusznosci jego transferu do Juventusu.Otoz z poczatku ja tez nie bylem zadowolony z tego transferu i uwazalem, ze jest to zawodnik nie zaslugujacy na gre w Juve.
Jako, ze posiadam Canal+, ogladam najciekwsze mecze SerieA zeszlego sezonu i ogladajac mecze Romy szczegolna uwage zwracalem na gre Zebiny oraz Emersona.Musze powiedziec, ze w stosunku do Jonathana i jego umiejetnosci mile sie zaskoczylem.We wszystkich meczach z jego udzialem ktore ogladalem gral bardzo dobrze i pewnie, nie popelnial bledow, wyprzedzal napastnikow i w miere czesto wlaczal sie do akcji ofensywnych.Jedyną jego wada jest chyba czeste lapanie zoltych kartek.Po obejrzeniu tych meczow kompletnie zmieniam zdanie o Zebinie.Mysle, ze zakup Zebiny bylo dobrym posunieciem zarzadu, tym bardziej ze nie zaplacilismy za niego ani grosza.

Wracajac do tematu meczu z PSG, to napewno cieszy zwyciestwo.Widac, ze robimy postepy.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2004, 21:03

No to nasi chłopcy spisują się coraz lepiej 8) wygrana na pewno cieszy. PSG jest bardzo solidną ekipą, a na dodatek nie graliśmy w pierwszym składzie. Ciesze się, że obrona gra solidnie, bez błędów. Szczeóglnie cieszy mnie dobra dyspozycja Legro. mam nadzije, że pokaże on klase, i ze będzie to jego sezon. 8)


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2004, 21:14

no to ladnie Zambro! On jest swietny, xtra rajdziki. Miccoli swietny mecz ale wykonczenia mial srednie/to byl komplement!/.. Del Piero jak zwykle rox, tylko nie grau tak ofensywnie, kreowal gre...


Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 25 lipca 2004, 22:59

Bardzo cieszy że wygrali kolejny mecz i to z nawet dobrym przeciwnikiem. Niestety nie moglem obejzec meczu bo bylem w gorach i dlatego bardzo zaluje. Ale z Waszych opini wynika, że zagrali dobry mecz z czego jestem bardzo zadowolony. 8)

P.S. Rybeq & Biggi o co chodzi z :* całuskami ?? :)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2004, 13:14

Ja miałem okazaję oglądać meczyk w doborowym towarzystwie :D Mimo, iż mecz zakodowali i było widać 3 zawodników na raz, to i tak wszyscy zasiedli do tego widowiska. Zresztą później po ,,napojach'' zawodników było już 6 :D :wink:

Nie było to jakieś porywające widowisko, zresztą sama ranga, że był to mecz towarzyski mówi sama za siebie.
Strzelismy gola po przepieknej akcji co było wspominane wielokrotnie.

Cieszy zwocięstwo, aczkolwiek wciąż muimy szukać naszej opytmalnej formy, a tym bardzie trzeba rozjeżeć się za wzmocnieniami.

Obrona nie zagrala jakos tragicznie. Zresztą PSG nie postawiło zbyt wysoko poprzeczki. Jednak kilka razy Legro i Zebina pokazali co to dokładne podanie...w negatywnym tego słowa znaczeniu rzecz jasna :?


Obrazek
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2004, 13:54

Cieszy mnie dobra wspolpraca Miccoliego z Alexem ale wciaz czuje nie smak bo zmarnowanych sytuacjach Miccoliego . Mam nadzieje ze ten tok w wykonaniu Lego bedzie 100x lepszy niz rok temu i bedzie podpora naszej obrony a co do Zebiny to mowilem ze sie chlopak przyda


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
Martiinn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2004
Posty: 5
Rejestracja: 15 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 16:15

Juve jest teraz silne :D :D i bardzo dobrze.


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2004, 21:56

i b. dobrze ze wygrali szkoda ze tak mało bramek strzelili ale wygrana jest 1-0 i cieszy :D


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Zablokowany