Real - Juve (Liga Mistrzów, 1/2 finału, mecz 1)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2003, 14:48

Mialem dzisiaj sen - KOSZMAR !!! - siedze i cos tam robie na kompie, a nagle patrze - GODZINA 22.30 i konczy sie mecz a ja go nie obejzalem !!!!!!!!!! Pamietam tylko ze wlaczylem i widzialem jak zchodza z boiska ale nie zwrocilem uwagi na wynik - KOSZMAR !!! Nikomu takiego czegos nie zycze !!!!! :D :D :D


Patryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2002
Posty: 52
Rejestracja: 18 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2003, 15:57

Może mi nie uwierzycie, ale mi takze sie snil mecz Juventus - Real i chyba jak komus wczesniej wynik 3:1 dla Juventusu. Nie wiem czy do bedzie dobry znak, bo moze byc przeciez na odwrot - dobrze nam sie sni a bedzie tragicznie, ale mysle, ze Juve da rade i pokonamy 2:1 moze nawet te 3:1 real. FORZA JUVE !!!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2003, 16:23

No ten mecz już dziś :!: Boze jka isę denerwuję, Jezu! Rano przed szkoła zjadłem tylko zupkę hińską z nerwów nic niemogłem zjeść :D Do szkoły poszedłem w koszulce i czapce JUVE. Trzeba nas reklamować nie? :wink: Mnie w przeciwieństwie do innych mecz się nieśnił. Ale na W-F grałem w koszulce JUVE tej z tego sezonu z Tamoilem i strzeliłem w niej 6 goli :twisted: To nyła koszulka Del Piera no jakby Alex te moje 6 goli zamienił na chciażby 2 swoje........W sumie myślę , że te przesądy mogą sie sprawdzić jest ich tak dużo, że niema innego wyjścia. Np: W 1998 r. byliśmy faworytami i przegraliśmy teraz jest na odwrów :twisted: , następnie , że Real zdobywał LM na przemian....w ty roku wypada, że niewygra :twisted: , te waszwe sny moje gole. Oby to wszystko sie sprawdziło :twisted: No już dziś ten meczyk boże super nerwy nerwy i jeszcze raz nerwy!Mam nadziję, że po dzisiejszym meczu w rewanżu będziemy w dobrej sytuacji wyjściowej :twisted: Niech świat zobaczy , że pieniądze niewygrywają! TYLKO JUVENTUS :!: FORZA JUVE :!: :!: :!:


Obrazek
piteRTS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2002
Posty: 25
Rejestracja: 08 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2003, 16:48

W tym meczu napewno niejestesmy faworytami ale to dobrze bo tym wieksza bedzie radośc z odpadnięcia Realu :-D ,ostatnio w finale z Nami mieli dużo szczescia :( ,więc pora teraz na srogi rewanż 8)


FORZA JUVE!!!


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2003, 18:50

Dionizos pisze:A jeszcze coś wrazie gdyby nasi napastnicy nie mogli strzelić bramki, zawsze są obrońcy Realu :D
Santiago Bernabeu na kolanach.

Upokorzymy Real tak jak Maiorca?? :D Obroncy taaa np Roberto Carlos ktory strzelil samoboja ;-)

Tak na powaznie! Mysle zew Real jest do przejscia! W koncu nie ma rzeczy niemozliwych! Wystarczy wierzyc i chciec!!

FORzA JVUE!!!!

JUVE DO BOJU JUVE!!!


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2003, 20:05

O TO SKLAD REALU NA MECZ

Iker Casillas - Michel Salgado, Fernando Hierro, Ivan Helguera, Roberto Carlos - Claude Makelele, Guti, Luis Figo, Zinedine Zidane, Steve McManaman - Ronaldo


Zablokowany