Real - Juve (Liga Mistrzów, 1/2 finału, mecz 1)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 16:41

Moja wiara wzrasta wprost proporcjonalnie do osiagnietego levelu przez Juve. :-D
I teraz juz nie interesuje mnie totalnie w jaki sposob to zrobia. Czy beda lezec przez caly mecz a bramki sobie bedzie strzelac Real :D , czy moze beda sie bronic a bramki sobie bedzie strzelac Real :D czy moze atakowac a bramki sobie bedzie strzelac Real :D :D :D czy moze to my strzelimy caly pakiet. A moze sedzia podyktuje nam 3 karne z kapelusza? Moze byc. I jak pisze Robert niech mu sie dobrze (sedziemu, ale Robertowi tez) wiedzie jak najlepiej.
Cel uswieca srodki! A zwlaszcza gdy celem jest dokopanie krolewskim!
FORZA JUVE! To bedzie piekny wieczor


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 16:50

Ja też nie znam żadnego fana Realu, i szczerze mówiąc wystarczą mi wiecznie zrzędzący romaniści :D
A propo's Realu, nie zna ktoś jakiejś polskiej stronki z forum? Poczytałabym sobie jak tam nastroje przed meczem naszych przeciwników 8)

Ps. Martin, przerażasz mnie :shock:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 16:57



Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 17:01

Dzięki BIGGI :-D


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 19:59

Martin pisze:Moja wiara wzrasta wprost proporcjonalnie do osiagnietego levelu przez Juve. :-D
I teraz juz nie interesuje mnie totalnie w jaki sposob to zrobia. Czy beda lezec przez caly mecz a bramki sobie bedzie strzelac Real :D , czy moze beda sie bronic a bramki sobie bedzie strzelac Real :D czy moze atakowac a bramki sobie bedzie strzelac Real :D :D :D czy moze to my strzelimy caly pakiet. A moze sedzia podyktuje nam 3 karne z kapelusza? Moze byc. I jak pisze Robert niech mu sie dobrze (sedziemu, ale Robertowi tez) wiedzie jak najlepiej.
Cel uswieca srodki! A zwlaszcza gdy celem jest dokopanie krolewskim!
FORZA JUVE! To bedzie piekny wieczor
Dokladnie to samo u mnie... bo niby czemu mialbym plakac jak sedzia sedziowalby dla nas ? jak ma ochote to niechaj tak czyni :D . A co do Realu to nasza szansa jest ich obrona i nasza obrona :D Manchester przeszedlby Real gdyby nie to ze sami maja taka sobie obrone no i bartheza na bramce, ktory gra bardzo nie rowno.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 21:04

Na ten mecz podobnie jak wielu innych fanow Juve czekam od 98 roku kiedy to Real ograł nas w Finale 1-0(Mijatovic gnij w 2 lidze hiszpańskiej! :twisted: )Mam świadomośc siły Realu,ale wiem tez,że Juve zrobi wszystko żeby zdobyć Puchar!Jestesmy osłabieni ale mamy dobrych dublerów,najtrudniej będzie oczywiście zastapic Davidsa..Nie możeby przegrac w Madrycie,jeżeli uda sie ta sztuka Juve to mysle że w Turynie dadzą rade wygrac!


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
MeHoweck

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2003
Posty: 557
Rejestracja: 11 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 23:37

juveluck pisze:No to tera Real Barce odprawilismy Depor tez mam nadzieje ze teraz real odprawimy. Sadze ze lepiej iz trafilisy na Real niz ManUtd. Szkoda Davidsa ale mamy innych dobrych pilkarzy, w Realu nie bedzie Raula(w rewanzu chyba tez).
Pierwszy mecz 6 maja(wtorek) w Madrycie
Raula w Raulu Madryt na pewno nie będzie, bo jest wyłączony z gry na miesiąc.


piteRTS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2002
Posty: 25
Rejestracja: 08 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 09:12

Real m tym meczu od początku ruszy do przodu bo bedzie chciał szybko strzelic gola,wtedy bedzie szansa coś strzelic z kontry poniewaz Real niejest najlepszy w grze obronnej.Moim zdaniem ta drużyna która wygra ten dwumecz zdobedzie Puchar i oby to bya Stara Dama :-D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 13:21

piteRTS pisze:Real m tym meczu od początku ruszy do przodu bo bedzie chciał szybko strzelic gola,wtedy bedzie szansa coś strzelic z kontry poniewaz Real niejest najlepszy w grze obronnej.Moim zdaniem ta drużyna która wygra ten dwumecz zdobedzie Puchar i oby to bya Stara Dama :-D
Właśnie warto zwrócić uwagę. że Real mimo iż ma dobrych obrońców praktycznie w każdym meczu traci gola a nawet gole :!: Myślę, że jak Real w tym sezonie tyle razy pzregral z niżej notowanymi rywalami to my jesteśmy w 100% gotowi ich pokonać :!:
Real od dawna marzyłem o tym żebyście popłyneli. A zrobi to JUVENTUS :twisted:


Obrazek
Wadzgi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2002
Posty: 72
Rejestracja: 10 października 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 14:50

Nie ma co sie oszukiwac ale to bedzie piekielnie trudny mecz i powiem tylko tyle ze wygra lepszy



ps. a jak wiadomo to JUVE jest NAJLEPSZE NA SWIECIE :D


Waca
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 23:53

Każdy wie że w dzisiejszym futbolu ogromną rolę odgrywa pieniądz.
To fakt.Ale to co robi real jest wnerwiające:ma ogromne długi za niespłacone podatki,Interowi nie spłacił jeszcze pieniędzy za ronaldo itd.Władze tego klubu mają wszystkich gdzieś.I jak tu może człowieka szlag nie trafić???
Fiorentina miała długi i władze wywaliły ją nawet z serieb.Natomiast władze w hiszpani wszystko kamuflują żeby wszystko było cacy.Jeżeli kluby mają grać w europejskich pucharach to na tej samej zasadzie!!!!!!
CZY UEFA JEST ŚLEPA??????


PS.drużyna realu to dla mnie wróg NR1.W tej drużynie grają najwieksi Judasze dzisiejszego futbolu-zidane,figo,ronaldo.
Mam nadzieje że Juventus zniszczy ich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2003, 00:19

Przypuszczam, ze fiorentine nie spotkalby taki los gdyby miala sukcesy pokroju realu. Fakt, ze jest to zasluzona druzyna ale real majac dlugi kupuje ile wlezie i na razie na tym zyskuje.
Przypadek Fiorentiny moze nam tylko dac nadzieje, ze sprawiedliwosc zatryumfuje i konkurencja bedzie sprawiedliwa, czyli masz dlugi najpierw je splac a potem baw sie w zakupy.
Z drugiej strony watpie aby klub z takimi tradycjami nagle spuscili do, chocby, segunda division. Bylby to niespotykany precedens.
Ale jak widac im wyzej tym wiekszy burdel i wieksza korupcja.
Dlatego nie ma co czekac na dzialania przy zielonym stoliku. Juve za dwa tygodnie musi zapoczatkowac kres Realu!!!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2003, 14:32

Juve musi dac z siebie wszystko chcac wygrac z Realem. Wcale jest nie niemoziliwe! Determinacja i chec walki spowoduja ze mozemy wygrac! Musimy tylko grac sprawnie, jak po sznurku bez pomylek i czesto atakowac i nie dac sobie strzelic! Trudne zadanie ale do wykonania!


PS. Real ma dlugi ale i tak mam w pip kasy bo sponsorem nie jest wcale SIEMENS... jak widnieje na koszulkach...SIEMENS to nic... KROL HISZPANSKI ich sponsoruje w koncu z kad nazwa KROLEWSCY??

TAK TO PRAWEDA JA TEGO NIE ZMYSLILEM....


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2003, 18:11

Real poprostu tak dziala mi na nerwy ze szok !!! Oni zatruwaja pilke nozna i ze sportu robia konkurencje "kto da wiecej kasy" WWWWWWWWWWWRRRRRRRRRRRRRRR to nie do zniesienia. A co do ich dlogow to Philby ma duzo racji - mieli ponad 300mln dol. dlugow ale ... umozyl im je krol hiszpanii ( to nie sciema ). Ale cos co mnie najbardziej denerwuje to to, ze w lidze mistzow nie moga grac zadluzone kluby a realu i tak nie rusza... szkoda gadac...


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2003, 19:28

Jezu juz sobie wyobrazam jak bedzie Borek sie podniecac jak poleci to na Polsacie .... ''ladnie to zrobil'' , ''on jest najlepszym bramkarzem na swiecie'' (w meczu z ManU ... strzelili prosto w niego i wielce debesciak :D )itp. :)


Zablokowany