Barcelona 1-2 Juventus (Liga Mistrzow)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 14:20

Ja juz po szkole. Bylem ciekawy co kibice Barcelony beda mi mowic( jedyny kibic Juve w szkole) ale nie bylo tak zle, byli tak zalamani ze i tak tylko ja sie z nich smialem. BYlo im glupi gdyz po remisie mowili ze juz 100% awansowali, a mecz u nich to tylko formalnosc. Jestem tak szczesliwy ze glowa mala. I jak to Idris wykrzykiwal po 26 Scudetto :
GRANDE LIPPI !!!!!!!!!! GRANDE MOGGI !!!!!!!! FORZA JUVEEEEEEEEE !!!
A tylko z jednym kibiicem cieszylem sie z tego wyciestwa z kibicem Milanu, dlatego zycze dzisiaj takize i milanistom zwyciestwa .
Forza Juve


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 15:09

Wybaczcie ale wczoraj z tych emocji niebyłem w stanie napisać posta więc robę to teraz po szkole :D Takich emocji w życiu bym się niespodziewał :!: Coś niesamowitego i fantastycznego :!: Jak koledzy niepotrafię wyrazić swojej radości , tego sie nieda opisać :!: Szok , piękność ale z takimi nerwami długo moje serce niepociągnie :D A więc JUVENTUS zagrał świetne spotkanie, co z tego , że Barca atakowała jak nasz obrona jest porostu tak fantastyczna , że nieda się tego opisać i betonu oczywiście !:wink: Pierw P.Nedved nasz bezwątpienia najlepszy zawodnik pokonał Bonano. Później remis :evil: Gdy w '79 minucie E.Davids nas osłabił (ah on zawsze w takich ważnych meczach osłabia drużynę np: tamten sezon Lm z Depor i Celickiem :evil: :cry: ) to myślałem , że już teraz będą tylko schody. No i tak jak sie można było spodziewać tyko Barca atakowała ale my skuteczniei umiejętnie sie broniliśmy! Nasz obrona jest z betonu i na medal i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że nietrzeba nam Canavaro, Mexesa, Stama czy Van Buytena jeśli tak będzie grać w przyszłym sezonie! Buffon bramkarz światowa klasa! Geniusz! Gdy była dogrywka i tylko broniliśmy sie w ,,10'' tak mi był żal chłopców :cry: Widok jak JUVE się broni jest rzadki :cry: W dogrywce modliłem się o karne! Jak Buffon wyją ten strzał Kliverta w dogrywce Boże co za kunszt :!: Ok '114 minuta Juve wychodzi z kontrą Nedved tam Zalayeta ucieka Nedved się zatrzymuje niema komu podać , wychodzi Birindelli świetna szybkośc magiczne dośrodkowanie i goooolllllllll :!: :!: :!: Marcelo Danubio Zalayeta daje nam półfinał LM :!: Mogę mu wybaczyć tę 2 połwę :wink: Jeszcze przed meczem rozmawiałem z juveluckiem , że JUVE jak by niegral czy wynik będzie korzystny czy nie ZAWSZE będzie walczyć do końca :!: I tym razem też tak było :!: Martwi okropnie że z powodu kartek w tak ważnym meczu zabraknie Montera, Davidsa i Tacchinardiego :cry: :cry: :cry: Dziękuję Ci boże za ten mecz niewiem jak mam dziękować Kocham JUVENTUS ponad życie :!: Po tym jak juve strzelił 2 bramkę zdjąłem obrazek Boga i do końca meczo go całowałem! Pomogło! Forza JUVE teraz pokażmy Realowi gdzie ich miejsce a potem w finale byłby teoretycznie słabszy rywal! Czy zdobedziemy w końcu LM? TAK wierzę w to z całego mojego czarnobiałego SERCA!!! Ti_Amo_Juventus :!:


Obrazek
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 15:14

Ale radosc MASAAAAAAKRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA moj ojciec to sie na mnie patrzyl jak na <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jak sie cieszylem z bramki ale to NIE WAZNE !!!!! Wazne co bzlo na boisku a dzialo sie wiele, popzez wzrownana gre w regulaminowzm czasie, przez nieodgwizdane karne dla Barcy az po wspaniala bramke zalayeta ( akcja 3 na 7 !!! ) DAAAAAAWNO OJ DAAAAAWNO sie tak nie cieszylem. JUVE JUVE !!!! FORZA JUVE !!!!!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 15:16

Z góry przepraszam , że kolejny post! Zapomniałem jeszcze . Co do komentarza Jasiny! Boże taragedia ale nienato chcę zwrócić uwagę. Bowiem w pewnym momencie Komentator powiedział,, Zambrotta to dobry zawodnik często włańczający się do akcji ofensywnych ale tylko GDY JUVE GRA U SIEBIE BO NA WYJAZDAC ROBI TO RZADKO :!: :shock: :!: :shock: Zamurowało mnie! Co to za różnica, że zawdonik włańcza się do akcji na wyjeździe czy u siebie? :shock: Jeśli ma ise włańczać to robi to kiedy chce! Ah....Ci polscy komentatorzy.takie widowisko traci przy takim komentarzu :? Jedynie Smokowski i Twardowski z Canalu+ coś umią no .....i w ostateczości jeszcze Borek chociaz jakoś energiczniej komentuje ale też mnie niefascynuje Realowiec zasrany :evil: :D


Obrazek
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 15:20

TO BYŁO PIĘKNE!! TO BYŁO REWELACYJNE!! TO BYŁO SUUUUUUUPER!! FORZA NEDVED!!! FORZA THURAM!!! FORZA ZALAYETA!!! FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D ZA TO CIĘ KOCHAM!!


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 15:40

cos pieknego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak trzymac ale niepotrzebnie Davids dostal czerwona kartke !!!! a po drugie to co to byl za placek z tvp1 :shock:


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 16:11

Mnie małó nie zmasakrowali w szkole jak przyszedłem w starej koszulce Enrique ( mojego brata) i wołałem, że to bohater :-D . Juve grało bardzo dobrze myślałem , że nie wyjdziemy z własnej połowy. Do Zalayety mam taki sam stosunek jak zawsze, czyli cienias a Nedved to nie człowiek tylko cyborg, on jest niesamowity, pierwszy kandydat do złotej piłki ( chociaż pewnie i tak ktoś z Realu wygra). Del Piero zagrał słabo ale nie martwił bym się za bardzo. W meczu z Realem skopie pare tyłków :) . Tak jak zapowiadałem Camp Nou spłynie łzami i krwią :D . A jeszcze coś Davids jest najlepszym defensywnym pomocnikiem Europy.


3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 16:20

Poprostu kozak :!: :!: :!:


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 16:20

PABLO pisze:cos pieknego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak trzymac ale niepotrzebnie Davids dostal czerwona kartke !!!! a po drugie to co to byl za placek z tvp1 :shock:
To byl drogi kolego Tomasz Jasina ...


Giov@ni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 16:29

WSPANIALE WSPANIALE WSPANIALE SIE CZUJEDZIS A TO DZIĘKI MECZOWI
NO WIELE MIAŁEM RABOCHY WCZORAJ DUŻO BY O TYM MÓWIĆ , PODZIELAM OPINIE MOICH PRZEDMÓWCÓWA JEDYNE CO MOGE DOPOWIEDZIEĆ TO:
GLORY GLORY JUVE JUVE
GLORY GLORY ALLELUJA
GLORY GLORY AVE JUVE................
...................................................
...................................................


CO BY NIE BYŁO I TAK ZAWSZE
JUVE RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!
Dsf

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2003
Posty: 25
Rejestracja: 11 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 16:47

Zalayeta, Birindelli i Thuram powracaja do skladu w FIFIE :D JUVE ROX!! Komentator taki <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, ze nie wiem :/ jeszcze koszulke Klajwerta (lame ;P) dali... i to nie jest faworyzowanie :/ TVP 1 lamy :D :twisted:


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 18:25

Dionizos pisze: (...)a Nedved to nie człowiek tylko cyborg, on jest niesamowity, pierwszy kandydat do złotej piłki ( chociaż pewnie i tak ktoś z Realu wygra. (...)
I to kolego trafiles w sedno... i tak pewnow wygra ktos z Realu... ehhhh.... :evil: :evil: :evil: :evil:


KARTON

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2002
Posty: 28
Rejestracja: 09 listopada 2002

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 18:36

Jak to mówią-szczęście sprzyja lepszym :lol:
ale troszku smutno że w rewanżu nie zagra Davids,Montero i Tachinardi (oby treze grał,bo napastnicy do dupy)
Ciekawe jak będzie wyglądała pomoc Juve w następnym meczu LM. :?:
chyba tak :idea:
Camor,Nedved,Tudor,Zambrotta


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 19:24

KARTON pisze:Ciekawe jak będzie wyglądała pomoc Juve w następnym meczu LM. :?:
chyba tak :idea:
Camor,Nedved,Tudor,Zambrotta
Moze byc tak jak ty napisales albo Camor Tudor Conte Nedved


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 20:19

15 wspaniałych:
BUFFON-zrobił co do niego należało-dobrze bronił mimo że nie miał sytuacji w której pokazałby jakąś rewelacyjną interwencje ale pamiętam jego obronę strzału PK
MONTERO-dość ostry ale świetny ale razem z
FERRARĄ przycmiony przez jednego z najwiekszych bohaterów meczu:
THURAMa-swoimi główkami czyścił pole.Jeden z najlepszyh meczy w barwach Juve!
ZAMBROTTA-nie tak błyskotliwy jak 2 lata temu ale zostawił dużo serca na boisku
BIRINDELLI-jego dośrodkowanie...
CAMORANESI-nieco słabszy mecz ale jednak miał,mały ale zawsze,udział w zwycięstwie
TUDOR-dobrze się zaprezentował tylko nie moge sobie przypomnieć kiedy :-D ważny całokształt!
DAVIDS-gdyby nie on tej adrenaliny by nie było!!! :D :D
TACCHINARDI-ten zawodnik gra z głową!!!Szkoda że ta kartka...
NEDVED-po tym meczu zyskał przydomek we Włoszech "syn wiatru" nie trzeba zbędnych słów, treba patrzeć jak on gra!!
DI VAIO-gdyby się nie poślizgnął...
DEL PIERO-za bardzo nie miał się jak wykazać ze względu na obraz gry ale jednak też twórca sukcesu
ZALAYETA-bramka życia!!!!!!!!!!!!!

i jeszcze
MARCELLO LIPPI-Napoleon!!!!!Birindelli i Zalayeta to twórcy złotej bramki a zaczynali mecz na ławce.


Zablokowany