Juventus 2-1 Roma (Serie A)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 22:39

JUVE RUUUUUULLLLLLLLEEEEZZZZZZZZZZZ !!!
i tak 3mac :D
del piero wkoncu strzelil :-D
i w tej sytuacji mamy bardzo duze szanse na scudetto.. milan traci az 9 punktow.. hyhy :wink:

mam nadzieje ze z barca bedzie podobnie 8)
Ostatnio zmieniony 19 kwietnia 2003, 22:51 przez lipa, łącznie zmieniany 1 raz.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 22:43

Pieknie, to dobrze rokuje przed Barca. Alex strzelil dwie bramy pokazal ze jest geniuszem. Pokonalismy zawsze silna Rome, mamy duza przewage nad Milanem i nie taka mala na Interem. Licze na 27 Scudetto


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 22:45

baaaardzo sie ciesze ze wygrali !!!! w koncu del piero sie przełamał co jest bardzo wazne przed meczem z barcą....gdy było 2-1 to bałem sie czy dadzą rade , ale pokazali charakter i jest super.....juz czuje zapach scudetto.... :-D


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 22:59

No i wreszcie, po remisach tudzież porażkach udało sie pokonać Romę :D
Troche naciągany ten karniak 8) , ale i tak Juve doskonale sią spisało, tym bwrdziej ,że Roma bardzo dobrze grała, szczególnie na drugiej linii.
Bardzo cieszą 2 gole Del Piero choć jeszcze mu sporo potrzeba do odzyskania dawnej formy. Di vaio sknocił stuprocentową okazję, ale generalnie nie wypadł źle. Możemy lądować na Camp Nou :-D


Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 22:59

Ja tez sie bardzo bardzo a bardzo ciesze ze zwyciestwa i przelamania sie Alexa. Kolejne scudetto jest coraz blizej.
Jezeli kogos to interesuje to ogladalem bardzo krotki skrot meczu na rai due. Alex pierwsza brame z karnego strzelil silnie w srodek bramki, druga z asysty nedveda, podanie z prawej strony po ziemi na niemal drugie koniec pola karnego i ALEX LEWA noga z pierwszej pilki strzelil :)))). Jezeli chodzi o Rome to moim zdaniem zaspala troszeczke obrona i zostawila Montelle, szybkie podanie i Montella z pierwszej pilki strzela. Juventus mial jeszcze pare sytuacji, ale Roma (tak wynikalo z tego skrotu) chyba troche wiecej.
Zwrocilo moja uwage tez przepychanka Alexa z Lima. Lima lekko z glowki uderzyl Alexa, ale Del Piero niestety :twisted: nie odpowiedzial.


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 23:01

A nie mowilem ze Alex strzeli dzis. I strzelil i miejmy na dzieje ze bedzie strzelal takze z Barca.
JUVE zagarneloc bardzo wazne punkty. I scudetto jest juz prawie nasze.
Bravo JUVENTUS aby tak dalej.
Bravo ALEX


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 23:04

Brawo Alex, brawo Juve. Nie widziałem tego meczu ale musiał być wspaniały :D


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 23:18

Mee_too pisze:Jezeli chodzi o Rome to moim zdaniem zaspala troszeczke obrona i zostawila Montelle, szybkie podanie i Montella z pierwszej pilki strzela.
właściwie to chyba głównym winnym jest , o dziwo, absolutny protagonista dzisiejszego meczu Nedved. Błędnym podaniem do tyłu zaskakuje zupełnie Thurama, który nie dosięga piłki, za to dosięga jej Totti i funduje asyst dla Montelli :?


Patryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2002
Posty: 52
Rejestracja: 18 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 23:19

Mee_too pisze: Zwrocilo moja uwage tez przepychanka Alexa z Lima. Lima lekko z glowki uderzyl Alexa, ale Del Piero niestety :twisted: nie odpowiedzial.
Dlaczego niestety ??? Ja osobiscie tego nie widzialem, ale jezeli Lima uderzył go głową a on nie odpowiedział to ja jestem bardzo z tego zadowolony i dumny, ze nosze koszulke tego pilkarza - Del Piero. Tym samym Alex pokazał klasę, bo np Tudor (nic do niego nie mam, a nawet go lubie) skoczyłby do Limy i mogloby sie to zle skonczyc. Jezeli chodzi o wynik meczu, to jestem bardzo zadowolony, ze Juve wygrało i coś mi sie wydaje ze 27. sucudetto jest nasze :twisted:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 23:25

Pięknie , niebo, pelnia szczęścia i calkowite zadowolenie :!: Zdobywamy kolejne 3 pkt. z trudnym rywalem! Utrzymujemy oczywiście 1 miejsce w tabeli tylko, że teraz to wygląda tak:
1.Juventus F.C 64pkt.
2.Inter 58pkt.
3.Milan 55pkt.

Cieszą 2 gole Del Piera :!: Wkońcu przełamanie ataku :!: Tak dalej 3mać. To opawa optymizmem przed Barcą. Grazie Juve za to zwycięstwo , jeszcze jak Trezeguet wróci to już wogóle po Barcelonie! Trzymamy tak dalej Bianconeri! Powoli scudetto nr.27 staję się faktem! Już jedną nogą jesteśmy. Jeszcze tylko Lazio nam może zabrać pkt. i tyle reszta to powinna być już prosta droga, tylko bez żadnych niespodziewanych zakrętów prosimy :!:

Jubileuszowy 200 post i jaki szczęśliwy :D


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2003, 00:08

W 30 minucie Pavel Nedved padł w polu karnym po starciu z Aldairem, a arbiter podyktował problematyczną jedenastkę. Powtórki telewizyjne wskazywały, iż Czech nie został nawet dotknięty przez Brazylijczyka, ale nie zmieniło to faktu, iż Alessandro Del Piero nie dał szans bramkarzowi Romy i było 1-0.

hmmmm co wy na to ????


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2003, 00:12

Trzeba umiec sie zachowac, Nedved byl sprytniejszy i dobrze. Sedzia dal karnego i nic tego juz nie zmieni. A tak wogle to bardzo podobala mi sie asysta Nedveda przy drugim golu, kapitalnie podal przez cale pole karne do Del Piero


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Marek

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2003
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2003

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2003, 02:11

gratuluje mistrzostwa bo inaczej byc niemoze!!! cieszy mnie fakt ze Milan go niezdobędzie.

czy jak to się mówi u was Forza JUve :-D :D :D


a w srode będzie Glory z Realem :twisted:


Glory Glory ManUtd!!!
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2003, 06:35

a w srode będzie Glory z Realem

Tylko cobyście wygrali bo pólfinał musi być włosko-angielski :)


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 5
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2003, 08:03

Scudetto coraz bliżej , marze tylko byśmy pokonali lazio w rzymie i tam świetowac mistrza!! Wtedy by chyba pił przez miesiąc z radosci!! :lol: ps wg. was najlepszym piłkarzem juve w tym meczy był.... ja uwazam że ferrara zagarał jak z nut !!! podziwiam ciro !!


forza juventus!!!!!!!
Zablokowany