Siena - Juventus 1:3

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 13:24

No i niestety ostatni mecz Lippiego w Juve, zresztą nie tylko jego, mam nadzieję, że kerierę trenerską w Juve Lippi zakończy zwycięstwem.
Liczę na zwycięstwo 2-1.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 13:35

Dla mnie ten mecz jest bez znaczenia. Przegrają, Wygrają, Zremisują i tak to nic nie zmieni! :( :( :( Ale oczywiście chciałbym zeby wygrali. Na miejscu Lippiego wystawiłbym kilku gości z Primavery! Chiumento-Palladino-Onwuachi-Boudianski!!! Stawiam na 3-0 dla Juve (może Mirante by bronił :D :D )


<Juventus Semper Fidelis>
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 13:42

będzie 1-0 dla Juve tak mi sie wydaje skromne zwycięstwo na koniec tego sezonu zobaczymy pod uwage biore również 2-0 alo 3-1 ale to by było piękne lecz chyba nie realne :wink: za rok może być gorzej ze Sieną bo Rasiaka będą mieli :wink: :twisted: :D


Dawniej Virus[Mauro].
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 23:18

Virus[Mauro] pisze:będzie 1-0 dla Juve tak mi sie wydaje skromne zwycięstwo na koniec tego sezonu zobaczymy pod uwage biore również 2-0 alo 3-1 ale to by było piękne lecz chyba nie realne :wink: za rok może być gorzej ze Sieną bo Rasiaka będą mieli :wink: :twisted: :D
Eee...Nam będzie ze Sieną się grało gorzej czy Sienie będzie gorzej jak Rasiaka kupią? :wink: :D

No cóż..liczę na to że Lippi da pograć młodym, no i mimo wszystko w 3 punkty na koniec sezonu... 2:0 dla Juve! :twisted:


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 23:45

Nie będę podawał jak typuje dokładnie, bo moi konkurenci z Typuj wynik nie śpią :D Powiem, że wszystko może się zdarzyć. Wiele zalezy od tego jaką 11-kę wystawi Lippi. Na pewno miło by było wygrać na koniec, aby pożegnać godnie Lippiego... Zasłużył na choćby 1-0. Siena się utrzymała, my nie spadniemy niżej ani nie awansujemy wyżej, więc mecz o czystą "pietruszkę"


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2004, 13:45

Szczerze powiem, że dla mnie obecny sezon całkowicie sie zakończył z dniem 12.maja. Jak wiadomo, wtedy zostały rozwiane jakiekolwiek szanse, by coś osiągnąć :?

Wynik interesuje mnie tylko teoretycznie, na papierze i ze względu na to, iż będzie to....tak, ostani mecz za kadencji wielkiego Lippiego :(
Zależy mi abyśmy, dla niego wygrali, chociażby wymęczone 1-0. Skończmy ten koszmarny sezon zwycięstem.....tak jak go rozpoczeliśmy (...)

Bez zastanowienia, dałbym pograć przynajmniej 5 zawodnikom z Primavery, jak wspomniał Gamber. To są mecze właśnie dla nich, by mogli sie ograć i zbierać doświadczneie już jako seniorzy.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2004, 17:14

Trzeba dac szanse mlodym.Ten mecz nie da nam nic.Trzeba godnie pozegnac Marcello i wygrac.Mam andzieje na zwyciestwo.Ten sezon juz sie skonczyl musimy teraz czekac na nowego trenera pilkarzy i nowy sezon mam nadzieje ze bedzie zupelnie inny od tego ktory mija.O tym sezonie trzeba szybko zapomniec


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2004, 17:39

Mecz juz niestety całkowicie bez znaczenia :cry:
Mimo to licze na wygraną i piękne bramki, tak na otarcie łez...


non mollare mai
Batigol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2004
Posty: 130
Rejestracja: 06 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 maja 2004, 17:59

To bedzie praktycznie mecz bez przeszlosci, mecz o pietruszke. Juventus ostatecznie zajmie 3 miejsce, a Siena sie utrzyma. Mam jednak nadzieje, ze Stara Dama zakonczy ten sezon jakims milym akcentem, moze nawet zagra mlodziez z Primavery :roll: Stawiam 3-2 dla Juve :D


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 maja 2004, 12:55

Siena zapewniła sobie już ligowy byt, Juve również o nic nie walczy. Już dosyć dawno nie było tak nudnego końca sezonu we Włoszech. Jedyna ciekawa walka trwa jeszcze jedynie o 4 miejsce w LM. Powinni pograć młodzi - znając Lippiego tak nie będzie. Stawiam na remis 1-1.


Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2004, 13:11

Mam nadzieje ze Lippi zakonczy kariere zwyciestwem, chociaz wydaje mi sie ze bedzie to duzo trudniejszy mecz niz ostatni z Sampdoria. Znajac Marcello, mlodzi raczej nie wybiegna w podstawowej jedenastce, pewno bedzie sie bardziej chcial pozegnac ze swoimi ulubiencami, typu: Conte, Ferrara itd.
Stawiam na niewielka wygrana 1:0 lub 2:1 ( musza wygrac bo postawilem calkiem niezla sumke na ten mecz, przelicznik na Juve byl 2,4 wiec warto ryzykowac)


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2004, 18:33

Juventus rozegrał dobre spotkanie. Mimo dość mocno rezerwowego składu nie mieliśmy większych problemów z pokonaniem przyszłej drużyny Rasiaka. Martwi jedynie kontuzją Zambrotty, przez którą musiał zejść z boiska. Mam nadzieje, że nie zagrozi to jego wyjazdowi do Portugalii. Del Piero wszedł w 66 minucie, zagrał dobrze, po wejściu był motorem napędowym Juve. Jednak czy to wystarczy aby Trap zabrał go na mistrzostwa? Lippi już nie poprowadzi Juventusu... Chwała mu za wszystkie lata spędzone w Turynie. Grazie Marcello!!!


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2004, 19:56

3-1 na dowidzenia może zadowolić, choć liczyłem na wygraną bez straconej bramki, ale no cóż darowanej wygranej w wynik się nie zagląda ;) Rezerwowy skład rozwala Sienę na wyjeździe, za to podstawowy nie radzi sobie z Lecce u siebie... No cóż to dobrze nie świadczy o Juve, ale najbardziej nie cieszy mnie ta wygrana, która nic nam nie dała oprócz miłego zakończenia sezonu, ale fakt że Lippi dał pograć porządnie Boudianskiemu, który już zaczął się aklimatyzować w meczach o punkty, ale w Serie A.


Obrazek
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2004, 00:39

No i koniec.
Że tak powiem NARESZCIE....Nareszcie bo przynajmniej Juve już nic w tym seznie nie przegra. Teraz tylko wypatrywać dobrych ruchów władz w mercato i można się sposobić do następnego sezonu!

Ciekawe jak będzie z poziomem forum z "sezonie ogórkowym"? :D :wink:


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2004, 10:40

No i koniec.
Że tak powiem NARESZCIE....Nareszcie bo przynajmniej Juve już nic w tym seznie nie przegra. Teraz tylko wypatrywać dobrych ruchów władz w mercato i można się sposobić do następnego sezonu!
Rzeczywiście może to i lepiej że ten sezon się już skończył... Już nie będzie więcej upokorzeń... Ale z drógiej strony przez ok. 3 misiące będzie brakowało tych emocji związanych z meczami Juve czy to w LM, PW czy Serie A... To tak offtopic a teraz wracając do tematu to widać było że Lippi chce wygrać ten mecz... Może i zostawił na ławce Nedveda i Del Piero ale wiedział że Di Vaio czy Miccoli w tym meczu mogą zrobić więcej i dla klubu (np. strzelić bramki co uczynili) i dla siebie, pokazując Trappatoniemu że są warci tego by zabrać ich na Euro`04... Miałem nadzieje że Lippi da zagrać kilku 'młodym gwiazdeczkom' jednak zagrał tylko Boudianski... Trzeba podziękować piłkarzom za to że włożyli tyle serca w gre w tym sezonie i rzyczyć im żeby za rok wszyscy byli w lepszych chumorach niż dziś...


★ ★ ★
Zablokowany