Siena - Juventus 1:3

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 maja 2004, 11:28

Meczu nie widzialem ale jak widac rezerwowi dobrze sie zaprezentowali co dobrze wrozy na nastepny sezon.Miccoli mial udzial przy 2 bramkach a trzecia strzeli,Di Vaio i Tudor dolozyli po jednej.Wedlug mnie oni moga byc w niedalekiej przyszlosci kluczowymi pilkarzami dla naszego zespolu.Ciesze sie ze chlopaki wygrali ten ostatni mecz dla Marcello,ktory tak wiele zrobil dla naszego klubu.Grazie Marcello!Mam nadzieje ze to zwyciestwo dobrze wrozy Juve na nastepny sezon ktory mam nadzieje bedzie pelen zwyciestw i sukcesow,choc uwazam ze ten wcale nie byl tragiczny,inni moga ten sezon wspominac o wiele gorzej niz my,zreszta mielismy juz o wiele gorsze lata od tego roku.Niestety sezon skonczyl sie zle bo utrata Lippiego co wedlug mnei jest najwieksza porazka bo nikt poza nim nie zdazy odbudowac zespolu w tym samym sezonie,a MArcello dal by rade.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2004, 14:01

Dobry mecz na pożegnanie Marcello.
3-1 to dla mnie wystarczająca wygrana aby zakończyć ten sezon z podniesioną głową, chociaż 3 miejce w tabeli nie zarokowało dobrze na przyszły sezon.
Czekam teraz na dobre posunięcia władz Juve.Moje cele:Ferrari, Bonera, Lucio, Vaart, Zlatan, Morientes...


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 17 maja 2004, 15:27

No i tak miało być przez cały sezon, ale znów 1 gol stracony.Co ta obrona wyprawia ponad 40 goli na-


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2004, 15:46

A więc od zwycięstwa się zaczeło i na zwycięstwie się skończyło....jednakże mimo tego, przez cały sezon nie osiągneliśmy żadnego z celów jakie były stawiane przed sezonem :?
Niestety sezon jest totalnie stracony.

Cieszy gol Tudora. Widać, jak wartościowy jest to piłkarz. Naprawdę bardzo żałuję, że zbyt często trapią go kontuzje :?

Di Vaio i Miccoli tymi bramkami powinni dać do zrozumienia ,,Trapowi'', że mają zamiar znaleźć sie w kadrze na Euro 2004.

Zagrał Boudianski, nie mogę jednak ocenić jego wystepu ze względów oczywistych, (Ahh.. ta polska TV :evil: )

Jedyna co mi się nasuwa w tej chwili na myśl, to, że Lippi zakończył naszą ,,Złotą erę'' zwycięstwem. To napewno na swój sposób cieszy.

Jeszcze raz. GRAZIE MARCELLO ZA TE WSZYSTKIE WSPANIAŁE LATA. PIEKNE CHWILE JAK I ZŁE. JESTEŚ WIELKI,NIGDY O TOBIE NIE ZAPOMNIMY :!:


Obrazek
Zablokowany