Barcelona - Juventus (Liga Mistrzów)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2003, 20:25

Kurcze jestem zaszokowany i niemogę sie pogodzić z tym , że w tak arcyważnym meczu zabraknie naszego asa Trezegueta :cry: :cry: Ale lepiej nieryzykować jeszcze powazniejszej kontuzji, tak to będzie chociaż gotów na końcówkę sezonu. Licze bardzo na świetny występ Di Vaio. Potrafi on bardzo dużo tylko , że raz zagra rewelacyjnie a raz bez komentarza. Żyję tym meczem już od 1 spotkania, liczę z całego serca na nasz AWANS! Musimy awansować :!: Forza JUVENTUS :!:


Obrazek
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2003, 20:29

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Kurcze jestem zaszokowany i niemogę sie pogodzić z tym , że w tak arcyważnym meczu zabraknie naszego asa Trezegueta :cry: :cry: Ale lepiej nieryzykować jeszcze powazniejszej kontuzji, tak to będzie chociaż gotów na końcówkę sezonu. Licze bardzo na świetny występ Di Vaio. Potrafi on bardzo dużo tylko , że raz zagra rewelacyjnie a raz bez komentarza. Żyję tym meczem już od 1 spotkania, liczę z całego serca na nasz AWANS! Musimy awansować :!: Forza JUVENTUS :!:
Ja sie przyzwyczaiłem przez ten sezon że gramy bez Treze :? To jest niewątpliwie wielkie osłabienie ale i tak zagrałby ostatnie 10-15 min jeśli w ogóle by zagrał - ale i tak wole Davida od Zalayety którego strasznie nie lubie - nie podoba mi sie ani jego sposób gry a jego technika ma wiele do życzenia...


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2003, 20:33

No lepiej zeby Treze nie gral w tym meczu poniewaz moglby nabawic sie kontuzji jeszcze raz i bylo by jeszcze bardziej przekichane a po 2 tak jak wspomnieliscie David nie pokazalby swoich wszystkich umiejetnosci z powodu bylej kontuzji ..... miejmy nadzieje ze Di Vaio pokaze sie z dobrej strony w meczu z Barca i udowodni ze wystawienie go do podstawowego skladu (o ile go wysawia) nie bylo pomylka ! Forza Juve


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2003, 23:53

Di Vaio gra zrywami.Dobre mecze przeplatają się z bardzo słabymi.Jednak wierzę iż w Barcelonie zagra mecz sezonu!Mam nadzieje że nasi napastnicy pokażą się z jak najlepszej strony.
(i będą spierani przez Nedveda!!!!!!).


Pred

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 marca 2003
Posty: 10
Rejestracja: 22 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2003, 10:48

KARTON pisze:Pred czy ty naprawdę piszesz z Barcelony.
No i komu kibicujesz Juve czy Barsie (wiem,wiem BaRsie)
A co do meczu to może być cięźżko szczególnie że dla Barcy jest to mecz ostatniej szansy, :twisted:
Oczywiscie ze nie z Barcelony (chcialbym tam mieszkac) tylko z Lubina i kibicuje oczywiscie Barsie.

Oto kolejny news, tym razem wypowiedzi del Piero"

Gwiazda Juventusu wierzy w dobry występ na Camp Nou i jest zdania, że Juve nadal ma wiele do powiedzenia w ćwierćfinałach. To w kapitanie Juventusu upatruje się największe zagrożenie.

Del Piero świadomy jest ogromnej odpowiedzialności: "Rozumiem to bez problemów. Ale mimo to chcę przypomnieć, że beze mnie druzyna również grała i wygrywała bardzo często. Nasze motto to koncentracja i determinacja. Będziemy walczyć aż do samego końca. Jestem przekonany że dziś zobaczymy wielki Juventus z wieloma sytuacjami podbramkowymi."

Alex wie, że kluczowe dla Barcelony jest posiadanie piłki: "To co najbardziej lubię w Barsie to fakt, że oni chcą mieć ciągle piłkę. Częst posiadanie piłki sprawia, że mają wiele okazji strzeleckich. Dodatkowo taki zawodnik jak Luis Enrique wnosi wiele agresywności i jest wielką osobowością w drużynie."

Komplementuje również Saviolę: "Czasami w ogóle go nie widać na boisku, nagle zjawia się nieoczekiwanie i zdobywa bramkę. Dodatkowo robi to w wielkim stylu, a upilnowanie go nie jest łatwe."

Del Piero wraca do dobrej formy po kontuzji: "Prawdą jest że po kontuzji wracam do mojej najlepszej dyspozycji. Mam jeszcze kilka braków, ale z każdą chwilą gram coraz lepiej. Ale stać mnie na jeszcze więcej."

Na koniec "chcę przypomnieć, że przeciwko Dynamo Kijów również zremisowalismy na Delle Alpi, a potem wygraliśmy 1-4 w Kijowie."

[Sport]


-=|www.blaugrana.pl|=-

Por el Barça vivimos por sus colores morimos
Morales

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2003
Posty: 29
Rejestracja: 03 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2003, 11:00

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: My niemamy motywacji!!!! :!: Co ty mówisz od kiedy Juventusowi brak motywacji :!: :evil: Zobaczysz teraz wy jesteście faworytem i dlarego odpadniecie! Juventus nigdy nilubił być w roli faworyta! Zobaczymy co czas pokaże. Niprzejdziecie naszej defensywy z betonu i nieustrzegniecię sie od geniusza Del Piera oraz strzałów obunów Nedveda, rajdów i klasowego dryblingu Camoranesiego . pięknych dokładnych, prostopadłych podań Davidsa i instynktu strzeleckiego Trezegueta ( jak zagra!) dlatego zostaniecie w pokonanym boju :!:

Wiara w Juve najważniejsza i nigdy mnie nie opuszcza! Tylko JUVENTUS :!:
A gdzie ja napisałem, że Juve brakuje motywacji?
Napisałem tylko, że Barca ma większą, bo nie ma nic do stracenia i poza LM nie pozostało już nam nic.
Zobaczymy jak będzie po meczu :-)


Visca el Barça!!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2003, 13:53

No to już dziś ten weilki mecz! Jak doszło do mnie to , że już dziś gramy to niemoze do mnie dojść , że już dziś sie wyjaśni czy będziemy w 1/2. Bardzo sie boję1 Od rana boli mnie brzuch...Bardzo szkoda , że bez Trezegueta :cry: Po 1 meczu bardzo płakałem bo wiedziałem , że to zły wynik pzred rewanżem. Boże ja dziś niechcę beczeć w nieskończoność..JUVENTUS musicie awansować :!: Mimo wszystko jestem optymistą bo w tym sezonie wiele słabszych zespołów pokonało Barcę i my też możemy :!: Wierzę w JUVENTUS z całego SERCA! Błagamy was Bianconeri o półfinał! Będę na czacie pzred meczem, w przerwie i po meczu bo jak już mówiłem komp TV w oddzielnych pokojach :cry: Mam nadzieję ,że będę w dobrym humorze i , że wzsyscy bedziemy dyskutować w jaki piękny sposob JUVE awansowało a nie broń Boże na odwrót :!: :evil:


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2003, 13:59

Wygramy z cieniasami z Kataloni, a póżniej rozwalimy buców z Madrytu(mam nadzieję).


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2003, 16:47

Zbliża sie godzina X wielkimi krokami 8)

Prawdopodobne składy:

Barcellona (4-2-3-1): 1 Bonano, 2 Reiziger, 5 Puyol, 3 F.De Boer, 17 Mendieta, 6 Xavi, 31 Motta, 21 Luis Enrique, 7 Saviola, 11 Overmars, 9 Kluivert
(26 Victor Valdes, 4 Andersson, 10 Riquelme, 8 Cocu, 15 Rochemback, 14 Gerard, 22 Geovanni)

Juventus (4-3-1-2): 1 Buffon, 21 Thuram, 2 Ferrara, 4 Montero 19 Zambrotta, 16 Camoranesi, 3 Tacchinardi, 26 Davids, 11 Nedved, 18 Di Vaio, 10 Del Piero
(12 Chimenti, 7 Pessotto, 15 Birindelli, 5 Tudor, 13 Iuliano, 8 Conte, 25 Zalayeta)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2003, 17:05

No coraz większe już nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy. Co do pzrewidywanych składów: JUVE moim zdaniem w najsilniejszym możliwym zestawieni poza 1 zmianą. Oczywiście Trezeguet za Di Vaio jakby grał, to jest nasz najlepszy skład. A co do Barcy niemożna się doszukać słabych zawodników :? Do słabszy moim zdaniem należą: Bonano, Xavi i Motta (nie są jakimiś geniuszami).


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2003, 17:34

Tez strasznie sie denerwuje. Jak powiedzial Ti Amo juve w najmocniejszym skladzie, jak mogl wystawic Lippi pod nieobecnosc Treze. Licze na dobry wystep obrony i Di Vaio, mam nadzieje ze bedzie dobrze


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2003, 17:52

Ale jestem podniecony tym meczem, juz sie nie moge doczekac.
Najgorsze to tylko to ze transmisje z Nou Camp nie sa zbyt dobre, wszystko z gory, dziwnie sie ogladalo ich ostatni mecz .


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Zablokowany