Barcelona - Juventus (Liga Mistrzów)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2003, 16:37

Radek pisze:Jak już pisałem o awans jestem jakoś dziwnie spokojny. Pozwólcie , że zacytuję moją niedawną wypowiedz : " W meczu z Barcą przewyższaliśmy ich w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła". (...)Mecz bedzie wyrównany, ale dlaczego Barcelona nagle by miała zacząć grać lepiej ? (...) To oni będą dąrzyć do strzelenia bramki. Coś mi się wydaje, że będzie remis.............. tak 2-2 :).
Zaprzeczas sam sobie. Najpierw piszesz, ze bylismy lepsi, potem, ze Barca wcale lepiej nie zagra na Camp Nou a potem, ze bedzie remi 2-2. Czyzby Barca miala znow strzelic bramki z niczego?
Wszyscy sa pewni o awans a ja jestem innego zdania. Pozowol ze Tobie i reszcie przypomne wyniki Juve na wyjazdach z tej edycji LM:

Feyenoord 1-1
Newcastle 0-1
Dynamo 2-1

Deportivo 2-2
Manchester 1-2
Basel 1-2

Czy wierzycie, w dobry wynik z Barca, ktora jest niepokonana w LM. Barca bedzie grala z kontry. To ja premiuje bezbramkowy remis. Nie wierze w to, ze Juve strzeli dwie bramki. Predzej bedzie 1-1. Ale znajac Bianconerich szybko straca bramke, potem atakujac druga i bedzie po ptakach...
CO z tego, ze Barca nie istniala w pierwszej polowie? Co z tego, ze nie dochodzili do sytuacji podbramkowych. My tez nie mielismy w cale takich super okazji. Del Piero byl osamotniony... Czy Lippi zmobilizuje ich na rewanz?
Chyba chlopacy juz bardziej myslami sa przy 27 scudetto...

PS. Mam nadzieje ze jednak w rewanzu z Barca Stara Dama pozytywnie mnie zaskoczy :)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2003, 17:37

Martin : E tam , marudzisz :wink:


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2003, 17:44

Ja mysle ze jakos to bedzie ! Wydaje mi sie ze przejdziemy po dogrywce i wygramy :D !! Czyli stawiam 2 1 dla nas !! Forza Juve !! :D !!


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 00:51

Martin pisze: Czy Lippi zmobilizuje ich na rewanz?
Chyba chlopacy juz bardziej myslami sa przy 27 scudetto...

PS. Mam nadzieje ze jednak w rewanzu z Barca Stara Dama pozytywnie mnie zaskoczy :)
Myślę , że drużyny nie trzeba będzie specjalnie mobililzować, niech lepiej Lippi pójdzie po rozum do głowy i wystawi bardziej ofensywny skład, z Del Piero i Di Vaio od początku. I przy ewentualnym prowadzeniu 1-0 nie wpadnie na genialny pomysł zmiany taktycznej na defensywną. A obawiam sie bardziej tego niż braku mobilizacji ze strony piłkarzy.
Nie mamy nic do stracenia, ten mecz trzeba wygrać :!:


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 08:05

ja tak jak niektorzy z was mam naprawde dopre przeczucia co do tego meczu i mysle ze wygramy. Naprawde nas na to stac wystarczy tylko "grac swoje" i zaatakowac z Trezem i Alexem. Obysmy wygrail i oby pieknie bylo 8)


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 13:19

tak sobie mysle i mysle ze jak sie wszyscy zmobilizuja na maxa to wygramy ale przyszedl mi do glowy mecz - final - juve-real.... to bylo straszne..... a i te tracenie bramek po pierwszej akcji to tez prawda... zygac mi sie zawsze chce gdy widze jak zaczynamy mecz z bramka do tylu... (mu, deportivo.....)

ale wierze ze wygramy


calma calma
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 22:49

Musimy wygrac lub zremisowac wiecej niz 1:1. Czuje ze to osiagniemy.
CL nalezy do nas,

A ja wam mowie ze wygramy w dogrywce. Zloty gol alexa przycmi cala barce !!


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Baggio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 31
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 23:25

Skoro Deportivo moglo ( 4-2 na wyjezdzie) to i Juventus moze...

Stawiam na skromne 1-0.


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2003, 00:16

No i sprawy sie troche pokomplikowały po dzisiejszym remisie z Bolognią.
Gdybyśmy wygrali to możnaby było zrobić mały turn-over w meczu z Romą i oszczędzić siły na Barce. Remis byłyby wystarczającym wynikiem z Romą a tak to trzeba grać na 100%.
Damy radę fizycznie???? :shock: :(


Giov@ni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2003, 09:37

e tam pewnie barca wypadnie jak ostatnio u siebie w lidze :D


CO BY NIE BYŁO I TAK ZAWSZE
JUVE RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!
adrian11c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2002
Posty: 41
Rejestracja: 13 listopada 2002

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2003, 12:16

wg mnie ten mecz to bedzie ... sorry -> nie bedzie widowisko , barca bedzie grała na remis bo w lidze kiepsko ahiszp. kibole nie są tak wyrozumiali jak włoscy ... po pewnym czasie strzelą nam bramke , potem my wyrównamy , no i karne ... a tam lepsi okażą sie ...

BIANCONERI . . . i wtedy okaże się kto wiedzie prym w piłk. europie

sorry za ten początek ale tak jakoś mnie wzięło


"Każdego dnia nie tylko raz , trzeba żyć na pełny gaz" /K.Koźwicki/
MeHoweck

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 11 kwietnia 2003
Posty: 557
Rejestracja: 11 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2003, 15:27

W ten likend Barcelona dostala 2-4 na wlasnym stadionie. Jestem pewien, ze do rewanzu Alex wreszcie wroci do formy. To samo dotyczy Treze, jesli nie on to przynajmniej Di Vaio. W koncu Alex i Marco sa najlepszymi strzelcami Juve, jesli chodzi o napastnikow.
Zambra dochodzi do rowniez powraca do swojego poziomu, nie mowic juz o Nedvedu, ktory bryluje caly czas i gdyby wziac pod uwage statystyki, jest najlepszym pilkarzem Juve w tym sezonie.
Wiem, ze statystyki nie graja, tylko pilkarze, ale Juve da sobie rade z Katalonczykami, a potem rozjedzie Krolewskich za final w 1998, kiedy to Mijatovic pograzyl nas w Finale LM.


Radek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2002
Posty: 15
Rejestracja: 08 listopada 2002

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2003, 08:52

Martin pisze:
Zaprzeczas sam sobie. Najpierw piszesz, ze bylismy lepsi, potem, ze Barca wcale lepiej nie zagra na Camp Nou a potem, ze bedzie remi 2-2. Czyzby Barca miala znow strzelic bramki z niczego?
Po pierwsze sorki Martin, że odpowiadam dopiero teraz, ale byłem
troche zajęty (no wiecie 21 dni do matury!!!), ale myślę, że sprostowanie
(wyjaśnienie) jest jak najbardziej na miejscu .Troche źle mnie
zrozumiałeś Martin. Wcale nie zaprzeczam sam sobie mówiąc, że :
- Barca grała słabo
- Juve było lepsze
- Juve ma szansę osiągnąć dobry wynik w rewanżu (np. 2-2)
Te stwierdzenia wcale się nie wykluczają i są jak najbardziej
(moim osobistym zdaniem) poprawne. W dodatku sam utwierdzasz mnie
w przekonaniu, że mam rację!! Piszesz o słabych rezultatach Juve na
wyjazdach i ja właśnie w ten sposób argumentuje mój remis. Jest mało
prawdopodbne, że wygramy, ale remis jest jak najbardziej możliwy.Jestem pewien
korzystnego wyniku (a takim jest 2-2) choćby dlatego, że poziom gry jaki
prezentujemy na wyjazdach (w przeciwieństwie do wyników) nie jest taki zły. Pozwól,
że wymienie mecz z Feyenordem, Newcastle, Deportivo czy ManU (te mecze równie dobrze
mogły zakończyć się naszym zwycięstwem).
Jedyny błąd jaki zrobiłem to to, że w moim krótkim poście rzuciłem paroma hasłami i tyle. Były na tyle niejasne i płytkie, że nie dziwię się, że nie mogłeś zczaić to co chciałem powiedzieć.


-----------------Barca - JUVE------------------
---------------------2 : 2---------------------
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2003, 14:07

Medi pisze:No i sprawy sie troche pokomplikowały po dzisiejszym remisie z Bolognią.
Gdybyśmy wygrali to możnaby było zrobić mały turn-over w meczu z Romą i oszczędzić siły na Barce. Remis byłyby wystarczającym wynikiem z Romą a tak to trzeba grać na 100%.
Damy radę fizycznie???? :shock: :(
Mysle ze nie ma sie co martwic o to czy wytrzyamy fizycznie bo chopaki grali juz nieraz kilka meczy waznych pod rzad i twardzi sa :D . Pozatym jestesmy naprawde jedna z lepiej przygotowanych fizycznie druzyn w europie ( tak mi sie wydaje ) - wystarczy miec nadzieje na przebudzenie sie Alexa i wogole calego ataku ! No i trzeba jeszcze liczyc ze zagra Marco Di Vaio a nie "supertechnik" Zalayeta.


LeaddeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2003
Posty: 14
Rejestracja: 21 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2003, 13:37

Czytam i czytam i widze ze optymizmem wieje przed tym meczem i norlamalnie zaczynam wierzyc ze im damy rade a by bylo piekne camp nou podbite :P


Zablokowany