Juventus 1-1 Barcelona (Liga Mistrzów)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 22:44

Super.
już mi sie nawet nie chce komentować...
mam do Was dwa pytania:
1.Jak można grać u siebie z taką barcą z jednym napastnikiem?
2.Dlaczego Juve jak prowadzi to zasypia i budzi sie dopiero pod koniec meczu, po (przewidywanej) stracie gola?
boh...mah...

Forza Juve...


marw

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 34
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 22:46

1. Bo nie bylo Trezegueta, a widziales, co wyprawial Di Vaio :(((
2. Bo skutecznosc zawiodla. W tym momencie powinno byc juz 3:0.

I tak wierze, ze na Nou Camp 2:0 dla naszych i polfinal czeka.


"zyj tak, aby twoim znajomym zrobilo sie smutno, gdy umrzesz"
**********************************
AVE JUVE
Patryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2002
Posty: 52
Rejestracja: 18 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 22:49

Moim zdaniem winnym tego remisu (po cześci) jest...no nie zgadniecie! ... DEL PIERO ! tak, tak, nasz gwiazdor zastępił "pupe", po tym poszedł kontratak i OT ! GOL dla Barcy! a na deser piękne zachowanie Di Vaio SAM NA SAM, poprostu miodzio! az sie rzygac chce jak na niego patrze - amatorszczyzna (DI VAIO)! Zespoł grał swietnie w I połowie, w drugiej gorzej, ale nadal dobrze, ale gdy wszedł Mendieta i Del Piero miał chcice na bramke za wszelką cenę, wszystko się skończyło jak się skończyło ... TAKIE JEST MOJE ZDANIE


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 22:51

heheh.....Martin, temat był inny :D
zmiana zambrotty na birindela też mi sie nie podobała.
a tak w ogóle, jak coś chcemy zdziałać to trzeba zmienić mentalność, jak sie bedziemy dalej tak bawić to daleko nie zajedziemy.
za mało wiary w siebie, za mało determinacji, za mało agresywności...
ehhh...
sorka...ale zła jestem :(


lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 22:52

w sumie na gre naszych nie mozna narzekac... natomiast na wynik owszem :?
ehhh szkoda tych zmarnowanych sytuacji.. powoli staje sie to tradycja.. gramy super, a nie mozemy wywalczyc korzystnego dla nas wyniku (tak bylo w pierwszym meczu z MU, tak bylo i dzisiaj :cry: )
ehmmm.. jak tak dalej bedzie to niedlugo pilkarze juve beda mogli mowic o sobie tak jak reprezentanci hiszpanii: "gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze" ... no moze troszke za mocno sformulowane, ale jest cos w tym...

kiedy wkoncu ten di vaio sie przebudzi..?.. moze jakby dostal szanse wczesniej zamiast zalayety (ktory nic praktycznie nie pokazal)... jak on mogl zmarnowac taka szanse;/

ehh ale na rewanz trzeba ostro popracowac nad skutecznoscia.. bo ciemno to widze..
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2003, 23:00 przez lipa, łącznie zmieniany 1 raz.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 22:57

Nienawidze takich meczów :evil: Juventus ma przewage,atakuje i frajersko traci gola...Juventus zmuszony był do gry tylko jednym napastnikiem ale mimo tego grał ładnie,brakowało tylko wykonczenia,świetny mecz Nedveda,Davidsa,Taccha,Zambrotty,Del Piero.Szkoda że Di Vaio brakowało skuteczności pod bramka ale widac że był w nienajgorszej formie,imponował szybkościa.Licze na to że w rewanżu Juve zagra podobnie i nie przestraszy się pełnych trybun na Cam Nou.SOLO JUVE!


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Marek

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2003
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 22:57

napewno byliscie lepsi ale mogliscie to przez głupote nawet przegrac. ale i tak was widze w półfinale i mysle ze ich pocisniecie, bo barca napewno z gry na remis niezasłuzyła


Glory Glory ManUtd!!!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 22:58

jaaa nie mogeee.....poprostu byłem pewny ze wygramy z taką grą !! i co ?? i to co zwykle....NIE DOBRY WYNIK PO DOBREJ GRZE !! bardzo mi sie podobał juve (szczególnie w 1 połowie) ale czułem ze bedzie tak jak zwykle....a di vaio ?? - NO COMMENT !!! czarno widze rewanż.... :x


Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 22:59

Jak moglismy to zremisowac ???
Ja tego nie pojmuje, zgadzam sie z wami wszystkimi, Di vaio zrebal to ze glowa mala, alex tez sie zasepil i bum - po wyniku.
Moze sie myle ale buffon jeszcze mial szanse to obrnic tylko sie spoznil.
Szkoda gadac. malo co sie nie poplakalem gdy stracilismy bramke.
Ach ten di vaio - na sam koniec taki prezencik.


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 23:15

Moim zdaniem Del Piero jest bez winy :!: Raz tylko strzelił na bramke przy akcji a każdy mówi że to przez niego przegraliśmy :evil: . Alex cały czas rozgrywał, schodził na skrzydła i uważam że był jednym z najlepszych zawodników w tym spotkaniu :!: To co zrobił Di Vaio no comment... Powinniśmy wygrać ale brakowało jak zawsze - dogodnych sytuacji strzeleckich. gramy dobrze do pola karnego i potem zaczynają sie schody. Takie jest moje zdanie


Patryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2002
Posty: 52
Rejestracja: 18 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 23:25

Tak, grał dobrze w tym spotkaniu, ale jak widzisz jedna głupia akcja, jeden głupi strzał spowodował bramkę na 1:1.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 23:34

Hmmmmmm kolejny raz pilkarze juve udowodnili ze potrafia grac w pilke ale ze strzelaniem bramek to juz problem. Jedynego gola strzelil Montero. A gdzie napastnicy? Napastnicy kontuzjowani....... Dlatego Lippi juz teraz powienien sie zastanowic, razem z moggim, kogo sprowadzic. Kontuzja Trezeguet, Di Vaio, Del Piero i nie ma kim grac.
Zalayeta jest dobry na Puchar Wloch, Salas jest dobry na Szakowianke Jaworzno :D A Di Vaio niech sie nauczy dryblowac bramkarza w sytuacji sam na sam.
Co z tego ze przewazalismy w srodku pola skoro nic z tego nie wynikalo.
W rewanzu faworytem jednak Barca.
Aha jeszcze o Del Piero... zagral srednio.... Wciaz czekamy na powrot do formy...


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Baggio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 31
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 23:41

Jak można grać u siebie z taką barcą z jednym napastnikiem?
Ja uwazam ten sklad za optymalny, zreszta... zawodnicy ktorzy wchodzili z lawki udowodnili ze na wiecej nie zasluzyli.

Co do Di Vaio, wielokrotnie na tym forum padaly opinie ze linia napadu nie jest najmocniejsza strona Juve, i ten mecz to potwierdzil.

Jesli chodzi o rewazanz i szanse na awans: wiadomo bedzie trudno, gdybysmy mieli grac w takiej sytuacji z druzyna wloska to bym sie obawial (mentalnosc: od poczatku nastawianie sie na bronienie wyniku dajacego awans w danym momencie), natomiast my gramy z Barcelona, ktorej kibice nie sa przyzwyczajeni i nigdy by nie wybaczyli postawy defensywnej w meczu na wlasnym boisku. Dlatego wierze szanse na awans. Barcelona bedzie atakowac, co mam nadzieje odbije sie na mniejszej koncentracji w obronie, w efekcie czego Juve bedzie mialo wiele okazji do zdobycia bramki i cos z tego wykorzysta.

W dalszym ciagu mocno wierze w Bonano (: dzisiaj spisywal sie poprawnie, wiec tym wieksze szanse ze w rewanzu czyms nas zaskoczy (;

I niech ten zabojad wraca bo bez niego troche zalosnie ta ofensywa wyglada.


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 23:43

Co do dyspozycji Alexa nie mam wielkich zastrzeżeń.Ale grywał mecze lepsze.Dobrze się broniliśmy ale w pewnym momencie oddaliśmy za bardzo inicjatywę.Skończyło się jak się skończyło:Barca miała po prostu szczęście a my mieliśmy wpadkę taktyczną-wyniku 1-0 nie można bronić w 1/4 LM mając jeszce rewanż na wyjezdzie.Troche za mało strzałów w światło bramki!!!!-a przecież w Barcelonie stał BONANO!!


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 23:45

A jeszcze co do jednego napastnika to mam pytanie-czy chcieli byście oglądać od początku meczu DI VAIO lub ZALA?


Zablokowany