Juventus 1-1 Barcelona (Liga Mistrzów)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2003, 11:03

W zasadzie to ja byłam wściekła tylko na Lippiego bo do piłkarzy o grę raczej mieć pretensji nie mogę :wink:[/quote]

No tak zgadza się pilkarze dali z siebie wszystko, a Lippi zmany pochrzanił :cry: Szczególnie , że Zambrotte zdjął!


Obrazek
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2003, 11:25

Radek no wlasnie o to mi chodzi bo real ma gwiazdy w swoim skladzie i wygrywa mecz z palcem w... :!: :!: Nawet taki Manutd co bylem pewny ze wygramy a jednak przegralismy i to ile i na wlasnym stadionie a real !!! pokonal Manutd z latwoscia !!! i wlasnie trzeba cos z tym zrobic w Juve :!: :!:


Radek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2002
Posty: 15
Rejestracja: 08 listopada 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2003, 14:14

PABLO pisze:Radek no wlasnie o to mi chodzi bo real ma gwiazdy w swoim skladzie i wygrywa mecz z palcem w... :!: :!: Nawet taki Manutd co bylem pewny ze wygramy a jednak przegralismy i to ile i na wlasnym stadionie a real !!! pokonal Manutd z latwoscia !!! i wlasnie trzeba cos z tym zrobic w Juve :!: :!:
No niby nie mieli (Real) problemów z ManU., ale myślę, że Anglicy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa ( szansę są minimalne, bo Real strzeli tam brameczkę no ale pika jest okrągła...) . Kupowanie gwiazd może i w przypadku Realu się sprawdza (bo np. Inter sprzed 3 laty nic na tym nie zyskał), ale dlatego kocham Juve, bo jest to zespół z charakterem. To do nas przychodzą utalentowani gracze i tu się rozwijają (m.in. Nedved, Treze, Di Vaio czy Camor)!, a czy Zidane czy Ronaldo rozwinęli się w Realu ? (Figo może trochę tak?). To nie o to chodzi. Mamy zespół i trzeba podziwiać Del Bosque, że potrafi zlepić tą grupę indywidualistów. U nas takie coś nie przejdzie. Skład trzeba uzupełniać, ale trzeba pamiętać, że wielomilionowe transfery zawsze są niezdrowe dla atmosfery w klubue


-----------------Barca - JUVE------------------
---------------------2 : 2---------------------
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2003, 14:29

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: a Lippi zmany pochrzanił :cry: Szczególnie , że Zambrotte zdjął![/i][/b]
Juz to komus pisalem, Lippi powiedzial ze Zambrotta sam poprosil o zmiane


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2003, 14:29

mozecie mi powiedziec jakie to sa podania diagonalne krzyzowe :?: :?:
(pan strejlau uzyl takiego sformulowania w stosunku do gry juve na koniec 1. polowy)

a co do meczu to po prostu brak szczescia :(


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2003, 19:40

apropo kupowania gwiazd to absolutnie nie chcialbym zeby Juve kopiowalo polityke realu. Bo co to za klub ? zlepek nazwisk i setki milionow dolarow. ale bez duszy, bez takiej "magicznej otoczki". Absolutnie conajwyzej jedna gwiazda na jakies 2-3 sezony a tak to jak juz kolega wyzej wspomnial kupowac uzdolnionych ktorzy sie rozwina... kto by sie spodziewal ze tak bedzie gral jak gra obeznie Camoranesi ? A teraz jest przeciez jednym z lepszych prawych pomocnikow europy... grunt to talent a nie setki milionow dolarow.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2003, 20:09

Ja rowniez nie jestem za kupowaniem gwiazd(polityka realu). Po pierwszie nigdy nie wiadomo czy te gwiazdy potrafily by grac ze soba, po drugie nie wiadomo tez co takiemu gwiazdorowi odbije (patrz ronaldo ktory roztyl sie jak swinia :D ) a po zatym szkoda kasy na zakup takiego pilkarza i placenie mu pensji


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 01:04

To zależy co sie ma myśli mówiąc o "gwiazdach".
Piłkarz z klasą, piłkarz z doświadczeniem, piłkarz z fantazją czy taki który zarabia miliardy....a może wszystko razem(?) :D
W każdym razie do takich mógłby należeć np. Canna którego większość z Was w Juve by chętnie widziała.
Nie można przewidzieć czy "gwiazdy" sie sprawdzą w Juve ale to samo tyczy się talentów. W tym roku przyszli Fresi, Baiocco, Moretti, Camor i ilu z nich tak naprawdę się nam przydało?
Przede wszystkim nie należy oddawać tych, którzy pomimo młodego wieku już się sprawdzili (Maresca,Miccoli), kupować piłkarzy z doświadczeniem i młodych, ale jeśli sie nie sprawdzą to od razu sprzedawać a nie trzymać w nieskończoność tak jak Zenoni. :?


3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2003, 01:21

W sumie to polityka Realu jest skuteczna bo wygrywają ale jestem pewny że wygrywająca drużynę można sklekotać za wielo krotnie mniejsze pieniądze nie pobijając co roku rekordów transferowych i nie bóląc astronomicznych gaży. Oczywiscie jakiś piłkarz z "klasą" zawsze sie przyda ale nie 7 czy iluś tam.
A co do meczu to troszke sie zawiodłem ( mimo ze obstawiałem taki wynik w klasie i wygrałem 12 zeta ) myślałem że jak strzelili bramkę i Barcelona nie istniała na boisku to win mamy w kieszeni a tu dupa Barca pokazała że nie jest polską :wink: drużyna i coś wykrzesac potrafi


Marek

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2003
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2003, 02:32

tak widze ze zeszliscie na inny temat. MU w odruznieniu od realu ma dusze, w nim grają wychowankowie, to jest dla mnie wazniejsze od kupowania za wielką kase figu$ów i zidanów i przereklamowanych chomików. takiej druzynie nieidzie kibicowac i real jest zapewne ostatnią druzyną której zakibicuję.


Co do meczu Real-MU , byli lepsi ale mozemy ich stuknąc, chłopaki dzisiaj wybiły piłke z głowy newclastle i mam nadzieje ze zrobią to z arsenalem i realem.

Wam zycze abyscie wygrali z bolongną bo chce zebyscie wy wygrali mistrza a nie te XXXX z mediolanu(ac milan)


Glory Glory ManUtd!!!
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2003, 07:59

Marek: Pamiętaj że się spotykamy w półfinale :wink:


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2003, 08:48

Rybeq pisze:Marek: Pamiętaj że się spotykamy w półfinale :wink:
dokladnie :D ale nie mysl Marek, ze bedzie to spacerek... raczej przechadzka nago po rozzazonych weglach na antarktydzie... 8)


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2003, 14:42

Gra extra wynik nie zbyt. Nic straconego ale JUVENTUS musi sie bardzo skoncentrowac grac spokojnie i wygrac. JUVE stac na to.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Zablokowany