Juventus 2-0 Torino (Serie A)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
bar_ti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 39
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 14:36

Derby nasze - teraz Barca, ale jak tu być optymistą (ja jestem) skoro Nedved i Trezeguet (znowu!!!) łapią kontuzję, "kto nastęny?" samo ciśnie się na usta. Podobno Nedved ma coś z kolanem, a z kolanem żartów nie ma (więc tonowałbym nieco te optymistyczne wersje o powrocie Pavla na mecz z Barcą). Wszystko to nie zmienia jednak mojego przekonania, że Juve DA RADĘ!!!!!!!


OGGI. DOMANI. SEMPRE. FORZA JUVE!!
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 20:03

Ravanelli w innym temacie pisze:Mam pytanie .. na lajwskorskie i w innych źródłach jest podane że czerwone kartki w 42 minucie dostali Tudor i Lucarelli ... oni się pobili, czy co że dostali w tej samej minucie? Z góry dzięki za pomoc
Tudor i Lucarelli dostali czerwone za faul reakcji, (nie wiem jak to sie u nas mówi). Tudor sie wkurzył po dwóch ostrych faulach Vergassoli na Del Piero i na Tacchu. Lucarelli zaczął sie rzucać i Tudor klapnął go otwartą ręką w gębę :lol: , Lucarelli odwdzięczył sie tym samym i obaj wylecieli.

Mecz był bardzo brutalny ze strony Toro i słaby w wykonaniu Juve, szczególnie po zejściu Nedveda. W dziesięciu v ośmiu grali gorzej niż jak siły były wyrównane :shock:
Choć podejrzewam, że wynika to z tego, że juventini bali sie o kolejne kontuzje widząc rozjuszonych granata i wyluzowali z kontrastami.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 09:23

No tak wczoraj obejrzałem skrót na LaOli i widziałem grę JUVE. A więc mecz stał na pzreciętnym poziomie poruwnując klasy zespołów. Ale tak jak Medi wspomniała było to spowodowane tym , że JUventus bał się o swoje nogi :cry: . Mieli racje. Szkoda ryzykować. A co do gry Del Piera :!: Widzieliście tę akcję co pzregiegł z własnej połowy do bramki Toro tyle , że niecelnie strzelil? Boże jak on to pięknie zrobił :!: Mijał ok 4 rywali ajk pachołków , ale to jest kunszt :!: Piękne zwody :!: Tak dalej Del Piero to będziemy spokojniejsi o Barcę.


Obrazek
Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 14:58

Medi pisze:
Ravanelli w innym temacie pisze:Mam pytanie .. na lajwskorskie i w innych źródłach jest podane że czerwone kartki w 42 minucie dostali Tudor i Lucarelli ... oni się pobili, czy co że dostali w tej samej minucie? Z góry dzięki za pomoc
Tudor i Lucarelli dostali czerwone za faul reakcji, (nie wiem jak to sie u nas mówi). Tudor sie wkurzył po dwóch ostrych faulach Vergassoli na Del Piero i na Tacchu. Lucarelli zaczął sie rzucać i Tudor klapnął go otwartą ręką w gębę :lol: , Lucarelli odwdzięczył sie tym samym i obaj wylecieli.

Mecz był bardzo brutalny ze strony Toro i słaby w wykonaniu Juve, szczególnie po zejściu Nedveda. W dziesięciu v ośmiu grali gorzej niż jak siły były wyrównane :shock:
Choć podejrzewam, że wynika to z tego, że juventini bali sie o kolejne kontuzje widząc rozjuszonych granata i wyluzowali z kontrastami.
Aj siorry napisałem znów to samo pytanie w innym temacie bo nikt mi nie odpowiedział, ale jednak dopiero teraz zauważyłem że mi odpowiedziałaś - dzięki za pomoc :) No, no Tudorek przesadził :) ale skoro się rzucał ... wyobrażam sobie jakby to musiało fajnie wyglądać .. z tego co wiem to Lucarelli jest niewielki a Tudor gigant :) dawid vs goliat :lol: a były jakieś inne ciekawe "faule reakcji"? Bo z chęcią bym wysłuchał jeszcze jakiegoś :D Pamiętam na powrórkach w Eurosie czerwone kartki zobaczyli Voller i Rijkaard w meczu Niemicy-Holandia MŚ 90 ... fajnie to wyglądało .. wyzywali się .. pluli :lol:


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 16:31

Jak znajde chwile czasu to wrzuce na stronke wszystko co sie da i jest warte wrzucenia na stronke. Mowie oczywiscie o filmikach. Ja osobiscie dopiero wczoraj wieczorem dokladnie ujrzalem ta akcje z Tudorem. Z innej kamery niz czestowala nas RAI w sobote. Fajnie to wygladalo: Plask Tudora, plask Lucarellego. Przednie sie ubawilem
Rowniez z blizszej kamery widzialem faul na Nedvedzie. Wygladalo to okrutnie i zaryzykuje stwierdzenie, ze noga wyzej i moglo pojsc kolano. Strasznie to wygladalo. Mam nadzieje ze po tym nasz niedziwadek nie straci wigoru!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 16:38

Martin pisze:Rowniez z blizszej kamery widzialem faul na Nedvedzie. Wygladalo to okrutnie i zaryzykuje stwierdzenie, ze noga wyzej i moglo pojsc kolano. Strasznie to wygladalo. Mam nadzieje ze po tym nasz niedziwadek nie straci wigoru!
Co do tego to na pewno nie, Nedved (tak jak i davids) to walczak, kazdy faul czy nie powodzenie mobilizuja go jeszce bardziej. Sadze ze jak tylko wroci bedzie chcial dac z siebie wszystko i bedzie walczyl tak jak wczesniej .


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 17:07

Nedved rulez i tyle 8)


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 20:07

Ravanelli pisze: a były jakieś inne ciekawe "faule reakcji"? Bo z chęcią bym wysłuchał jeszcze jakiegoś :D Pamiętam na powrórkach w Eurosie czerwone kartki zobaczyli Voller i Rijkaard w meczu Niemicy-Holandia MŚ 90 ... fajnie to wyglądało .. wyzywali się .. pluli :lol:
Ja pamiętam trzy zabawne:
dwa w meczu z Parmą (2-2), Tacchinardi który kopnął jednego obrońce (nie pamiętam kogo) w odwecie za Del Piero i Tudora, który próbował podnieść Benarrivo z murawy za....włosy :lol: .Wtedy im sie upiekło, bo sędzia nie zauważył i zostali dopiero zdyskwalifikowani w tygodniu po obejrzeniu przez komisję zapisu video.
A trzeci to w meczu Inter-Roma w zeszłym roku, Zebina który zafundował lacza Recobie waląc go na ziemię. O ile dobrze pamiętam to dostał czerwień i wyleciał.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 20:42

Medi pisze:A trzeci to w meczu Inter-Roma w zeszłym roku, Zebina który zafundował lacza Recobie waląc go na ziemię. O ile dobrze pamiętam to dostał czerwień i wyleciał.
Tak to bylo piekne, Zebina sie wkurzyl za wczesniejszy faul(a podali sobie niby rece na zgode :D) i wywalil Recobie, i dobrze mu tak nie lubie tego goscia :D


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany