Juventus 2-0 Torino (Serie A)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Marek

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2003
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 20:00

co za meczyk. 6 zółtych i 3 czerwone mówią wszystko. pierwszy gol samobujczy ale liczy sie to co wpadło. gratuluje zwyciestwo i mam nadzieje ze spotakmy się w półinale ligi mistrzów


Glory Glory ManUtd!!!
Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 20:26

Marek pisze:co za meczyk. 6 zółtych i 3 czerwone mówią wszystko. pierwszy gol samobujczy ale liczy sie to co wpadło. gratuluje zwyciestwo i mam nadzieje ze spotakmy się w półinale ligi mistrzów
Wreszcie widzimy Mareczka takiego jakiego chcielibyśmy widzieć. Temat już ten sam jest, ale nic nie szkodzi. Poza tym mecz był rzeczywiście, baaaardzo, baaaardzo ostry. Poza tym to 4 czerwone i 6 żółtych :)


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 20:41

Ravanelli pisze:Temat już ten sam jest, ale nic nie szkodzi.
już jest :?: To ja chyba ślepy jestem :!:


Juve4ever

gg 3417094
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 20:46

NIe ma takiego tematu tylko Ti_amo wraz z Ravanellim zaczeli juz pisac o tym meczu w kategorii Nastepne mecze (w temacie Juve z torino)


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 20:51

Mee_too pisze:NIe ma takiego tematu tylko Ti_amo wraz z Ravanellim zaczeli juz pisac o tym meczu w kategorii Nastepne mecze (w temacie Juve z torino)
No właśnie, Semi. Jest ale w innym pokoju. Ale jest, a to wychodzi na to samo.


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 20:57

Ravanelli pisze:
Mee_too pisze:NIe ma takiego tematu tylko Ti_amo wraz z Ravanellim zaczeli juz pisac o tym meczu w kategorii Nastepne mecze (w temacie Juve z torino)
No właśnie, Semi. Jest ale w innym pokoju. Ale jest, a to wychodzi na to samo.
nie wychodzi na to samo bo tam jest temat PRZED meczem a tu PO meczu. Trzeba trzymać pożądek na forum


Juve4ever

gg 3417094
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 22:12

Z tego co wiem mecz był dość dziwny i..brutalny,ale liczy sie zwycięstwo i 3 punkty.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 22:20

No meczyk do końca trzymał w emocjach. Jak zwykle to bywa, derby Turynu były niezwykle ciekawe i niecodzienne. Pamiętamy przecież poprzednie. Bravo Juve! ważne 3 punkty. Milan już chyba przegra, zostało kilka minut. Oby tak jeszcze Inter się jutro potknął. Ciekawe co z Nedvedem i Treze... mam nadzieje, że zagrają z Barcą!


Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 22:33

No Milan dostal !!! :D
Traci punkty a my zwiekszamy przewage , i teraz jestem juz niemal pewien ze Milan zostal wyeliminowany z walki o scudetto . Zostalismy my i Inter . A jeszcze dwie kolejki i zostaniemy tylko my :) Tak mysle


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 22:53

A więc Derby dla nas!!!Było ciężko ale już w 6 min Comotto zaskoczył własnego bramkarza. Potem posypały sie kartki.......dostał ją nasz Tudor i ................3 graczy Torino!!!.Przez dłgi czas przeważaliśmy ale niepotrafiliśmy zdobyć gola. W końcu w 88 min Tacchinardi strzałem głową pokonal Bucciego .

Niestety!!! Kontuzji doznali P.Nedved w 20 min zastąpiony przez Pessotoo i D.Trezeguet w 33 przez M.Zalayatę. Treze ma coś z barkiem a Nedved z kolanem. Na Barcę musz być zdrowi!!! Bo będzie ciężko

No Milan stracił pkt z Parmą pzregrywając 1:0!!!Grazie Milan! Już di nas tracą 8 pkt! Żeby Inter jeszcze coś jutro z Romą stracił.


Obrazek
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 08:48

I tak ma byc !! Milan traci juz do nas 8 pkt !! Dzisiaj Inter musi przegrac u sibie z Romą ... no ewentualnie zremisowac to bedzie racil 5 pkt !! <wow> tyle kartek to ja jeszcze w zadnym meczu Juve nie widzialem :D !! Forza Juve !!


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 08:55

Te 3 punkty i to ze mamy przewage nad milanem juz 8, to wszystko stoi w cieniu wydarzen z 20 i 33 minuty...... dwaj kluczowi gracze kontuzjowani tuz przed meczem o polfinal ligi mistrzow... Treze nie zagra z Barca, a wystep Pavla tez nie jest pewny... CZEMU TERAAAAAAZ ?


Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 09:35

Myslalem ze bedzie jakis wyzszy wynik , ale ten nie jest zly.
JUve z przewaga 3 zawodnikow nie mogl strzelic jeszcze paru bramek to troche dziwne. Nie wrozy to dobrych prognoz na mecz z Barca. Ale oby nabrali wiekszej skutecznosci przed srodowa konfrontacja. Kiedy sa mecze Juve w tv to zawsze cos sie musi stac ze nie zboaczymy podstawowego skladu :( Na mecz z MU grypa, a teraz kontuzje : Nedved, Treze, zostaje jeszcze Thuram ktory tez nie jest pewny swego wyjscia na mecz z Barca.


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 12:27

ciesze sie ze wygraliśmy, ale mogłobyc nawet 1-0 oby tylko treze i pavel nie zlapali kontuzji. Szkoda ze jak zwykle przed transmisją w tv juve jest osłabiony. Mam jednak nadzieje ze dojdą do siebie (pavel najprawdopodobniej tak ale treze - wątpliwe) i juve pokona jak najwyżej barcelone. Musimy mieć dobrą zaliczke przed rewanżem na camp nou. A wracając do meczu z toro to rzeczywiście kartek było sporo i jak juz ktoś przepowiedział gazety zatutułowały mecz jako "czerwone derby" turynu. :twisted:


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 13:47

Cieszy zwycięstwo, ciesza trzy punkty :D . Smuci frekwencja i smuca kontuzje :cry: . A co dosamego meczu to zachowanie pilkarzy torino bylo nie godne spotrowcow, oni caly mecz polowali na nog naszych. Ale tak to jest jak sie spada do 2 ligi


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany