Juventus - Lazio 1:0

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2004, 14:46

Ech, co tu dużo mówić! Realnie: Przegramy, lub w ostateczności zremisujemy, a nierealnie: Wygramy, i to pewnie z 5-0. Nie chciałem tego pisać, ale jak ciągle piszę że realnie: wygramy, to zawsze przegrywamy - więc pora na zmiane. Może to coś da?


<Juventus Semper Fidelis>
Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2004, 13:43

Mam nadziję, że wygrają. Obstawiam 2:1 dla JUVE. Dwie bramki strzeli Del Piero, a z Lazio może Fiore.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2004, 14:57

Lazio nie jest druzyna z ktora dobrze nam sie gra.Nie mozemy przelamac sie w meczach z nimi.Mam nadzieje ze wygramy.Nie chce obstawiac wyniku poniewaz prawie nigdy to sie nie sprawdza.Jezeli wygramy ten mecz to final Pucharu Wloch takze bedzie mozna wygrac!!!Jesli myslimy o drugim miejscu ten mecz trzeba bedzie wygrac!!!W przeciwnym wypadku drugie miejsce znacznie sie oddali :cry:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2004, 19:01

ja obstawiam 0:0 i niestety znowu słabą gre - jk juz mówiłem jestem z założenia realistą...


kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2004, 19:14

Kibice Juve którzy sądzo że juve przegra chyba o czymś zapomnieli


POWRACA
DEL PIERO


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2004, 19:52

Boję się, żeby tylko nie był to kolejny tragiczny mecz. Cieszyłbym się z bramkowego remisu, ale wierze że wygrają! 2-1 dla nas.


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2004, 22:28

:!: :!: :!: :!: :!: GOOOOOOL :!: :!: :!: :!: :!:
:!: :!: :!: :!: Gol di Trezeguet :!: :!: :!: :!:

David jest wielki! W koncu wygralismy z jakims powaznym przeciwnikiem! W koncu nie stracilismy bramki! Co za wielki wieczor! Jestem super zadowolony! Zaraz ide w zwiazku z tym na impreze, a mialem zostac w domu!


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2004, 22:28

Wygraliśmy 1:0. Ciesze sie cholernie. Wresczie zwycięstwo z jakimś poważnym przeciwnikiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2004, 22:33

no super :!: Juve gra coraz lepiej a Milan coraz gorzej :twisted: ja jeszcze mam nadzieje na mistrza :wink: (choć jak to sie uda to niesprawiedliwie)
Ważne, ze wreszcie z kimś 'dobrym' potrafiliśmy wygrać i nie zebralismy kolejnych 'batów'. Teraz jeszcze bardziej wierze również w Puchar Włoch :) FORZA JUVE FORZA TREZEGUET


Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2004, 22:34

FOJM pisze:ja obstawiam 0:0 i niestety znowu słabą gre - jk juz mówiłem jestem z założenia realistą...
no i niewiele się pomyliłeś bo gra była słabiutka. CO prawda Lazio w ogóle nie rozwinęło skrzydeł, ale Juventus w ataku też był strasznie nieporadny.No ale ważne są punkty z trudnym przeciwnikiem. Brawa dla Trezegeuta ale i Camoranesiego, który pobiegł za piłką, a potem ją elegancko Francuzowi wrzucił.


Juve per sempre!!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2004, 22:49

Jestem bardzo zodowolony ze zwycięstwa. Mimo nie najlepszej gry potrafiliśmy przechyić losy spotkania na własną korzyść. To sie nazywa zespół z klasą.
Przerwaliśmy plagę przegrywanych meczy z Lazio, wkońcu :twisted: Nie pierwszy raz 3pkt. zapewnił nam, krytykowany na lewo i na prawo Trezeguet! I gdzie Ci krytycy? To taki typ zawodnika, typowy sęp pola karnego, może cały mecz przesatać a jak dostanie dobrą piłkę to ją wykorzysta :twisted:
A więc jest jak najbardziej realna szansa na odwrócenie losów PW. Do tego wróci Alex...
Hmm... doczekaliśmy się zniżki formy Milanu.... trochę późno, gdyby nie dzisiejsze zwycięstwo z Empoli.....może byłaby iskierka nadziei. Zawsze bedę wierzył w JUVE, lecz na Scudetto jest już raczej zapóźno...

Ti Amo JUVE! :twisted: :!: Puchar Włoch musi być nasz :!: :twisted:


Obrazek
ForzaJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 110
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2004, 22:54

Cieszy zwyciestwo, zwlaszcza nad przeciwnikiem z wyzszej polki, napewno o 2 miejsce jeszcze powalczymy, choc o mistrza juz raczej nie bardzo, jednak nalezy wierzyc i walczyc do konca.

P.S
Po dzisiejszym meczu nasuwa mi sie jedno stwierdzenie.W wielu spekulacjach transferowych wymienia sie m.in. Fiore i Jankulovskiego, sa to zawodnicy grajacy na skrzydle.Tylko ja sie pytam, po jaką cholere nam oni :?: Zambrotta grajacy dzisiaj na lewym skrzydle gral swietnie, przez niego juz w przerwie zostal zmieniony Stam, a w jednej akcji wlasnie po osmieszeniu Stama byl bardzo bliski strzelelnia bramki.Wedlug mnie lepiej pieniadze zainwetsowac w lewego obronce, gdzie obecnie wystepuje Zambro a jego przesunac do pomocy (Nedved wówczas gralby w srodku).Nie wiem co wy o tym sadzicie :?:


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2004, 23:00

wygramy 1-0 bramke szczeli w 88 minucie TREZEGEUT


Nunez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2003
Posty: 113
Rejestracja: 05 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2004, 23:13

nio nio...radosc ogromna...bo to wygrana z LAZIO....pilkarze sprawili mily prezent pod Jajeczkoo :D ,nio ale widac ze pilkarze juve naogladali sie meczow w wykonaniu MIlanu i tez w ostatnich minutach bramke wbili...tak jak to milan robi.....

ps...treze pewno strzelil bramke z 2-och metrow?? :lol:
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2004, 23:23 przez Nunez, łącznie zmieniany 1 raz.


Panie Moggi jak panu zal kasy to my mozemy sie zlozyc(jako kibice juve)na transfer jakiegos obroncy typu..Lucio lub Mexes bo z ta to daleko nie zajdziemy.....
miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2004, 23:15

Juve w koncu wygralo z lazio a cenne 3 punkty zapewnil nam krytykowany od dawna David Trezeguet :D


...
Zablokowany