Juventus - Torino (Serie A)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Giov@ni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2003, 21:14

O WYNIK MOŻNA BYC SPOKOJNYM GORZEJ BĘDZIE Z ZACHOWANIASIĘ PSEUDOKIBICÓW :D


CO BY NIE BYŁO I TAK ZAWSZE
JUVE RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2003, 22:35

O dzięki Bogu. Dzięki Medi za tę informację . kamień spadł mi z serca! Napewno dadzą radę i bez niego!


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 10:03

Medi pisze: jeden z kolesi był dzisiaj na treningu i Thuram nie brał w nim udziału, tzn. brał ale miał tylko 30 min ćwiczeń i do tego sam, na boku.
kurde tez bym tak chciał sobie pójsc na ich trening i sobie popatrzeć kto w jakiej formie itp....


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 10:36

BIGGI pisze:
Medi pisze: jeden z kolesi był dzisiaj na treningu i Thuram nie brał w nim udziału, tzn. brał ale miał tylko 30 min ćwiczeń i do tego sam, na boku.
kurde tez bym tak chciał sobie pójsc na ich trening i sobie popatrzeć kto w jakiej formie itp....
Nioi to musi byc cos wspanialego !! :)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 20:17

A więc Derby dla nas!!!Było ciężko ale już w 6 min Comotto zaskoczył własnego bramkarza. Potem posypały sie kartki.......dostał ją nasz Tudor i ................3 graczy Torino!!!.Przez dłgi czas przeważaliśmy ale niepotrafiliśmy zdobyć gola. W końcu w 88 min Tacchinardi strzałem głową pokonal Bucciego :-D :) .

Niestety!!! Kontuzji doznali P.Nedved w 20 min zastąpiony przez Pessotoo i D.Trezeguet w 33 przez M.Zalayatę. Treze ma coś z barkiem a Nedved z kolanem. Na Barcę musz być zdrowi!!! Bo będzie ciężko :!: :cry:


Obrazek
Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 20:19

Mam pytanie .. na lajwskorskie i w innych źródłach jest podane że czerwone kartki w 42 minucie dostali Tudor i Lucarelli ... oni się pobili, czy co że dostali w tej samej minucie? Z góry dzięki za pomoc


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 17:23

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: A więc Derby dla nas!!!Było ciężko ale już w 6 min Comotto zaskoczył własnego bramkarza. Potem posypały sie kartki.......dostał ją nasz Tudor i ................3 graczy Torino!!!.Przez dłgi czas przeważaliśmy ale niepotrafiliśmy zdobyć gola. W końcu w 88 min Tacchinardi strzałem głową pokonal Bucciego :-D :) .

Niestety!!! Kontuzji doznali P.Nedved w 20 min zastąpiony przez Pessotoo i D.Trezeguet w 33 przez M.Zalayatę. Treze ma coś z barkiem a Nedved z kolanem. Na Barcę musz być zdrowi!!! Bo będzie ciężko :!: :cry:
PO CO ROBIC COS TAKIEGO JAK OSTATNIE MECZE??? PO CO???? ja sie pytam.
WRZUCMY WSZYSTKO DO JEDNEGO WORA I BEDZIE SPOKOJ....
sorry TI amo fajnie mi sie z toba gada na gg, ale tutaj okazujesz sie...... pierwsze ostrzezenie dla ciebie.
Najpierw nie umiesz obslugiwac sie forum po polsu teraz zapomniales jezyka polskiego!!!!
zolta kartka.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Zablokowany