Juventus - Torino (Serie A)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2003, 20:33

BIGGI pisze:Turyn - Pomocnik Juventusu Turyn Pavel Nedved może nie zagrać w sobotnich derby z AC Torino.
Czeski piłkarz w sobotnim meczu eliminacji Euro 2004 z Holandią nabawił się kontuzji kostki i najprawdopodobniej nie będzie mógł zagrać w środę wieczorem przeciw Austrii. Jeśli uraz okaże się poważniejszy, nie zagra również w sobotę w meczu Serie A.
Wolal bym zeby zagral bo jego brak to duza strata, ale wierze ze i bez Pavla wygramy. Najwazniejsze zeby na Barcelone byl w pelni sil


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2003, 21:08

co do Nedveda to dziwna rzecz bo własnie podali na livescore ze strzelił bramke w meczu z austrią. skoro tak to znaczy ze kontuzja jest niegrożna i gra......bardzo dobrze....


Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2003, 21:34

a pewnie nie bylo tej kontuzji tylko ktos plote strzelil :)


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2003, 21:37

BIGGI pisze:co do Nedveda to dziwna rzecz bo własnie podali na livescore ze strzelił bramke w meczu z austrią. skoro tak to znaczy ze kontuzja jest niegrożna i gra......bardzo dobrze....
To dobrze ze nic mu nie jest i dobrze ze strzelil brame mogla by byc do sciagniecia na JP


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2003, 21:48

No raczej kontuzja niegroźna.Strzelił Nedved w'18min :D na 1:0 no i w ;23 min strzelił Trezeguet!Brawa Jventusowcy.No o formę Pavla raczej może być spokojni w Derbach.Bardziej się boję ,żeby TREZE i DEL PIERO po kontuzjach pokazali na co ich stać(w co oczywiście wierzę). Ravanelli-,,yo to znaczy (cześć,pozdrowienia) z jezyka Angielskiego:).


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2003, 22:06

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:No o formę Pavla raczej może być spokojni w Derbach.Bardziej się boję ,żeby TREZE i DEL PIERO po kontuzjach pokazali na co ich stać
Treze chyba zaczol grac lepiej, dwie bramy dla reprezentacji(przynajmniej na chwile kiedy to pisalem, moze cos dolorzy :D )


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2003, 21:27

No już teraz o formę Trezegueta możemy być spokojni.A Del Pero po kontuzji zagrał z Basel 20 min i Milanem 45min.No zobaczymy co w derbach pokażą.


Obrazek
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2003, 01:04

Z Nedvedem jest wszystko Ok i na pewno zagra w derby, Del Piero też jest w formie, strzelił 2 bramki w towarzyskim z Casale. Lippi ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy prawdopodobnie łącznie z Di Vaio i Conte...
Zyć nie umierać :P


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2003, 08:40

Dobrze że w końcu zagramy w pełnym składzie. Pokarzemy naszemu lokalnemu rywalowi kto jest lepszy. Stawiam 3:0


Juve4ever

gg 3417094
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2003, 14:11

Ja też ogromnie sie cieszę , że wkońc Lippi ma do dyspozycji wszystkich praktycznie zawodników. Nareszczie kontuzje odpuszczają . No szkoda , że ,,złoty duet sezonu 01/02 '' D.Trezeguet i A.Del Piero tak mijają sie w tym sezonie kontuzjami :cry: No mam nadzieję , że to już przeszłość .Teraz na najważniejszą część sezonu ( końcówkę ) są gotowi na 100% !!! Forza ,,złoty duet '' !!!


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2003, 14:45

Medi pisze:Z Nedvedem jest wszystko Ok i na pewno zagra w derby, Del Piero też jest w formie, strzelił 2 bramki w towarzyskim z Casale. Lippi ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy prawdopodobnie łącznie z Di Vaio i Conte...
Zyć nie umierać :P
Na JP i na juventus.ocm pisze ze Alex strzelil jedna brame


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2003, 16:20

juveluck pisze:
Medi pisze:Z Nedvedem jest wszystko Ok i na pewno zagra w derby, Del Piero też jest w formie, strzelił 2 bramki w towarzyskim z Casale. Lippi ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy prawdopodobnie łącznie z Di Vaio i Conte...
Zyć nie umierać :P
Na JP i na juventus.ocm pisze ze Alex strzelil jedna brame
aaaaaa......faktycznie, późno było jak to pisałam, prawie z krzesła spadałam i nie chciało mi sie dokładnie sprawdzać a jak widać źle zapamiętałam :oops: :D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2003, 20:31

No derby juz jutro o 18. stadio Delle Alpi. Tylko 3 pkt. się liczą w tym meczu . Mimo , że derby rządzą sie swoimi prawami to niewypada , żeby 1 drużyna niewygrała z ostanią . Nasi są w świetnej formie co wykazały mecze El.ME i towarzyski mecz JUVE .

A tak przedstawia sie prawdobodobny skład JUVE na dzień przed meczem ( w telegazecie RaiUno):

1.G.Buffon-7.G.Pessotto, 2.C.Ferrara, 4.P.Montero, - 16.M.Camoranesi, 3.A.Tacchinardi, 19.G.Zamrotta , 26.E.Davids, 11.P.Nedved, -17.D.Trezeguet i 10.A.Del Piero.

UWAGA!!!Nawet wśród rezerwowych nie ma L.Thurama! CZy ktoś wie co z nim jest?! Z Izraelem grał do końca i nie narzekał na żaden uraz (oglądałem mecz) . Kurcze to wielka strata!


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2003, 21:03

Dzisiaj jak czytalem o prawdopodobnych skladach(na juventus1897.it oni to wzieli skas tam jeszce) to sklad byl inny i nie brakowalo w nim Thurama nigdzie tez nie doczytalem sie nic o jego ewentualnej (mam nadzieje ze zagra) absencji


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2003, 21:14

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
UWAGA!!!Nawet wśród rezerwowych nie ma L.Thurama! CZy ktoś wie co z nim jest?! Z Izraelem grał do końca i nie narzekał na żaden uraz (oglądałem mecz) . Kurcze to wielka strata!
Tak mnie przeraziłeś :wink: , że natychmiast pognałam obadać sytuację..
Jak sie okazuje faktycznie Thurama prawdodopodobnie nie bedzie w składzie. Nie ma żadnej kontuzji, jest ponoć tylko przemęczony i ma problemy mięśniowe (przynajmniej tak przeczytałam...na włoskim forum :lol: ), jeden z kolesi był dzisiaj na treningu i Thuram nie brał w nim udziału, tzn. brał ale miał tylko 30 min ćwiczeń i do tego sam, na boku.
Nie jest to jednak nic groźnego, potrzebuje 2 dni odpoczynku, na Barce będzie gotowy. :-D


Zablokowany