Juventus - Barcelona (Liga Mistrzów)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2003, 16:40

Prawdopodobny skład Barcy:
Bonano - Reiziger , de Boer, Puyol, Gabri - Motta, Xavi - Riquelme, Overmars - Saviola, Kluivert


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2003, 16:46

Jak widac Barca tez ma problemy min brak Enrique. Po za tym bramka nie jest ich mocna strona jak ktos napisal(bodajze IGI) trzeba duzo strzelac to moze przyniesc skutek, ale lepiej zebysmy zagrali dwojka napastnikow


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2003, 17:14

Medi pisze:Prawdopodobny skład Barcy:
Bonano - Reiziger , de Boer, Puyol, Gabri - Motta, Xavi - Riquelme, Overmars - Saviola, Kluivert
Jak tak teraz patrze na ten sklad, wydaje mi sie ze poza Saviola, Kluivertem i Riquelme nie ma tam takich zawodnikow jak w np. Valencii, Deportivo, czy tez Realu. Nio i jeszcze moze Puyol :D Ale wiadomo, wszystko rozstrzygnie sie na boisku :twisted:


Giov@ni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2003, 20:58

NO BĘDZIE CIĘŻKO ALE TRZEBA WIERZYĆ W BIANCONERICH


CO BY NIE BYŁO I TAK ZAWSZE
JUVE RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2003, 22:46

Jeśli Barca będzie grać jak w rodzimej lidze to będzie dobrze.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 01:38

Nie liczylbym na to. W lidze sa juz przegrani. Ich jedyna szansa na wystep w pucharach i zmazanie plamy na honorze to zwyciestwo w CL (nie liczac pucharu intertoto). Beda gryzc trawe aby awansowac.
Kto wie czy weekendowego meczu nie odpuscili aby sie przygotowac na Juve.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
camoranesi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2003
Posty: 12
Rejestracja: 08 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 09:47

Giov@ni pisze:NO BĘDZIE CIĘŻKO ALE TRZEBA WIERZYĆ W BIANCONERICH
Właśnie , zawsze trzeba wierzyć , zawsze !
FORZA JUVE :!: :!: :!:


I nostri gloriosi colori splenderanno sempre !
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 13:01

Hmmmm.. wchodząc na ten temat liczba wyświetleń to..........,,666'' od razu skojarzyło mi się z liczbą dibła :evil: Boże , żeby to nie był źły znak :!: no już godziny do meczu ale będą emocje. W TG na RaiUno Nedveda pzrewidują w 1 składzie :!: Ja już mam nerwy od samego rana.Szkoda , że nie będę razem z wami pzreżywał emocji na czacie. Bo kompa i TV mam w oddzielnych pokojach :(


Obrazek
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 15:09

Ja takze podobnie jak Ti_Amo_Juventus_Dragon caly dzien mysle o jednym: czy zazgra Nedved. Co prawda na Rai Uno jest on w podstawowej jedenastce, ale to Lippi zadecyduje czy jest w stanie rozegrac ten mecz. Alex - Zalayeta :D, a przed sezonewm uwazazlem ze mamy najlepszy atak (Alex, Treze, Salas i Di Vaio). Dlaczego Del Piero i Treze nigdy nie zazgraja razem :?: :cry:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 15:15

Ja tak samo !! Miałem dzisiaj rekolekcje i tylko o jedno sie modliłem..żeby Juve wygrał !!!!! Mam nadzieje ze Nedved zagra i pokarzemy miejsce w szeregu Barcelonie. Z tych nerwów az mnie migrena dopadła :evil: FORZA JUVE.....jutro mam zamiar isc do szkółki w kurtce Juve i mam nadzieje ze bede szedł dumnie po zwycięstwie nad Barcą !!


Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 15:17

I dobrze ze gra Zalayeta. Ostatnio nawet dobrze sie prezentowal, wiec moze by tak gola z Barca. Chyba zasluzyl (!) NIe mowiac juz o Alexie. Nedved zagra w podstawowej 11 i bardzo sie z tego ciesze.
A co do kontuzji Treze - Czy wy dobrze widzieliscie co sie stalo Treze ? Bo na tym zJP nie za bardzo widzialem


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 15:28

Ja wcale nie uwazam ze Zalayeta jest slaby, wiec przeciwnie. Mysle jednak ze w tak waznym meczu moze sie spalic :(


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 15:38

BIGGI pisze:Ja tak samo !! Miałem dzisiaj rekolekcje i tylko o jedno sie modliłem..żeby Juve wygrał !!!!! Mam nadzieje ze Nedved zagra i pokarzemy miejsce w szeregu Barcelonie. Z tych nerwów az mnie migrena dopadła :evil: FORZA JUVE.....jutro mam zamiar isc do szkółki w kurtce Juve i mam nadzieje ze bede szedł dumnie po zwycięstwie nad Barcą !!
Ja też Biggi byłem na rekolekcjach( wszystkie 3 dni) i jak ktoś jest na wszystkich dniach to można komuś ofiarować ten czyn . Ja ofiarowałwm powiedzialem Bogu , że to może głupie ale zależy mi na zwycięstwie scudetto i Lm przez Juve! No na Nedveda liczę w 1 składzie! Nerwy pd rana aż się już o 7.30 zbudziłem bo brzuch bolal z nerwów.
Biggi jaką masz kurtkę Juve :?: Bo ja też mam orginalną lotto z Makro ale odjazd przebajerowana , że hej za 128 zł :D Ale cena nie grała roli :!: I też w niej jutro pójdę jak wygrają. Dziś niechciałem zapeszać i bardzo zimno było :-D .


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 15:42

podobnie jak wy zyje tym meczem juz od wczoraj wieczorem mysle tylko o nim. Dzisiaj mielismy Rele i katechetka zapytala sie mnie o co sie pomodlimy, cala klasa wiedziala co powiem i oczywiscie powiedzialem: ze zwyciestwo JUVE :!: :!:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2003, 16:01

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Bo ja też mam orginalną lotto z Makro ale odjazd przebajerowana , że hej za 128 zł :D Ale cena nie grała roli :!: I też w niej jutro pójdę jak wygrają. Dziś niechciałem zapeszać i bardzo zimno było :-D .
Ti amo tez mialem kupic sobie te kurtke w makro w kielcach ale qrde nie bylo rozmiaru :( same XL i XXL byly czyli nie dla mnie. Tylko ja widzialem razem ze spodniami za 190 zl


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Zablokowany