Juventus - Barcelona (Liga Mistrzów)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 22:28

inter - roma 3-3 !!!!!!!!!!!!! z 3-1 wyciągnęli na 3-3 !!!! nasza przewaga wzrosła...JEST SUPER !!


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 22:30

no i skończyło się na 3:3 :!: Mamy 5 pkt przewagi nad Interem i 8 nad Milanem. Lepiej być nie mogło :-D
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2003, 22:32 przez Semi, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve4ever

gg 3417094
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 22:32

Semi pisze:Lepiej być nie mogło :-D
Jak nie???????!!!!!!!!! Inter mógł przegrać :twisted: :D


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 22:33

Ale sie ciesze. Zawsze bylo tak ze inter mial farta, ale nie tym razem :D :D :D :D . Milan przegral Inter remis pieknie. Mamy duza przewage w lidze teraz trzeba juz myslec tylko o Champions League


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 22:37

No to ekstra... 5 pkt do interu 8 do milanu... teraz juz nic tylko skupic sie na meczu z barca.. a wlasciwie dwumeczu..... no i czekac na wykurowanie sie wszystkich kluczowych graczy :)


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 22:48

Hehe, a ja jakoś byłem pewny że bedzie remis :D Ale mimo wszystko mnie zaskoczyli! Byłem niemal pewny przed meczem, że będzie 2-2! a tu 3-3! :wink:


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2003, 23:34

blisko mistrzostwo.bardzo blisko...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 09:33

No tak w tej kolejce nasi najwięksi konkurenci bardzo nam pomogli :D Grazie Milan i Inter! Warto wspomnieś ,że w następnej kolejce DERBY Mediolanu i ktoś z nich straci kolejne pkt :D . Oby Inter, a my z Bologną wyjazd mamy. Juventus może ( niedajboże) stracić pkt w meczach z no z Romą u siebie ale w to niewierzę! I może z Lazio9 na wyjeździe być ciężko ale teraz bierzmy się też za LM i za ........rehabilitacja naszych gwiazd :cry:


Obrazek
Radek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2002
Posty: 15
Rejestracja: 08 listopada 2002

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 12:18

Teraz to wszytko zależy od nas. Nie musimy liczyć na nikogo, wystarczy tylko 8) wygrać :-D .Sytuacja jest wymażona, a w perspktywie jeszcze derby Mediolanu! Nie ma chyba już odwrotu. Jak się wyrażę "kolejne mistrzostwo wisi w powietrzu" 8) .


Wadzgi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2002
Posty: 72
Rejestracja: 10 października 2002

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 16:12

Wracajac do tematu, czyli meczu z Barca, niestety bede optymista i powiem ze Barca nas przejedzie. Choc kocham JUVE, to ale wiem ze bez Treze i Nedveda nie wygraja. Z MU tez wszyscy liczyli na jakies pkt i dupa dwie porazki. BO wspomne ze nie liczy sie jak kto gra tylko kto ile strzeli i tego sie boje ze JUve z Barca zagra fajnie ale nie skutecznie :|


Waca
Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 17:09

Ja tam myślę że po ciężkim meczu to JUVE awansuje!!!!!!! FORZA JUVE!!!!!!!!


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2003, 17:16

Wadzgi pisze:Wracajac do tematu, czyli meczu z Barca, niestety bede optymista i powiem ze Barca nas przejedzie. Choc kocham JUVE, to ale wiem ze bez Treze i Nedveda nie wygraja. Z MU tez wszyscy liczyli na jakies pkt i dupa dwie porazki. BO wspomne ze nie liczy sie jak kto gra tylko kto ile strzeli i tego sie boje ze JUve z Barca zagra fajnie ale nie skutecznie :|
Nie myslę , że nie masz racji. Fakt, że trzeba myśleć realistycznie ale trzaba i tak do końca wierzyć w JUVE wiele razy pokzywali, że i bez swych największych gwiazd dawali radę. Nawet gdy u siebie zremisujemy( nie biorę pod uwagę nawet porażki :evil: ) to na rewanż Treze i Nedved już powinni powrócić i pomuc drużynie! A więc więcej wiary w JUventus i ok :wink: . aha wiadomo , że gra bez Pavla i Treze a szczególe bez tego pierwszego nie będzie aż tak widowiskowa jak nas do tego pzryzwyczaili gracze Bianconerich. Ale ja jestem pewien , że JUVENTUSIK nasz kochany da radę Barcie :!:


Obrazek
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2003, 13:47

...cd o dzisiejszym treningu:

Lippi pomieszał troche karty, więc trudno wyczaić skład na jutro, ale prawdopodobnie będzie taki:

Buffon, Thuram, Ferrara, Montero, Zambrotta, Camoranesi, Tacchi, Davids, Nedved (Tudor), Del Piero, Zalayeta.

Prawdopodobne alternatywy: Pessotto lub Birindelli na lewej obronie z przesunięciem Zambrotty na prawą pomoc, Di Vaio po lewej i z Alexem jedynym napastnikiem. Camor na ławie.
------------
Inna próbowana alternatywa: Alex i Pavel (wysunięty na pozycję napastnika), z tyłu Camor, Tacchi, Tudor i Davids.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2003, 15:32

Hmm......skład nawet ok tylko nie biorę pod uwagę Camoranesiego na rezerwe :!: I nie bardzo widzę Zalayetę wataku w tak ważnym meczu. Ma chłop talent ale wiele razy pokazywał , że nie potrafił unieść ci8ężaru presji (np. mecz z Milanem). Szczerze już wolę samego Del Piera z przodu ale to jest nie możliwe bo my musimy atakować a Barca ma się bronić!


Obrazek
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2003, 15:49

Ja bym postawił na następujący skład:

Buffon
--------------------
Thuram
Ferrara
Montero
Birindelli
--------------------
Camoranesi
Tacchinardi
Davids
Zambrotta
--------------------
Nedved
--------------------
Del Piero
--------------------


Wiadomo już że pierwszy mecz rozegramy u siebie i trzeba będzie atakować, atakować i jeszcze raz atakować. Uważam jednak że stwarzając przewaga w lini pomocy, sam Alex jako egzekutor powinien sobie poradzic. Poza tym powinniśmy stawiać na graczy obdarzonych wspaniałym strzałem z dystansu - Davids, Tacch, Nedved, Birindelli ponieważ w bramce Barcy stoi ten "śmieszny człowiek" Bonano. Oczywiście podana przeze mnie taktyka opiera się w dużej mierze na grze Nedveda, więc Pavel wracaj.......


Zablokowany