Juventus - Barcelona (Liga Mistrzów)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 marca 2003, 17:30

sorin w juve gral w sezonie 95/96 a nie wiem czy sie nie myle ale enrique chyba nie zagra z juve (moge sie mylic) ale czytalem ze odnowila mu sie kontuzja ale saviola kluivert puyol to swietni pilkarze i trzeba na nich uwazac ale i juve ma gwiazdy wiec wierze ze uda sie przejsc barce


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 22 marca 2003, 23:58

Ahaaaaaaa no teraz to kumam.... Trza bylo tak od razu :lol:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 marca 2003, 22:21

Barca stawia wszystko na LM i wedlug mnie jest faworytem.Ale mam nadzieje ze przejdziemy ich i pojdziemy dalej az po puchar!!Chcialbym abyśmy w połfinale zagrali z MU.To byłby wielki rewanż.


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 23 marca 2003, 22:26

Barcelona [6 - 1] Racing Santander :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 marca 2003, 22:41

Barcelona w tym sezonie pokonała Alaves także 6-1 a w nastepnych meczach notowała porażki...oni moga wygrac 6-1 grac pieknie itp a w następnej kolejce kompletnie się pogubić i zagrac fatalnie..nie ma co sie podniecac meczami barcelony jeżeli zagramy odważnie i z determinacja to powinno byc dobrze.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 marca 2003, 16:06

BIANCONERI pisze:Barcelona w tym sezonie pokonała Alaves także 6-1 a w nastepnych meczach notowała porażki...oni moga wygrac 6-1 grac pieknie itp a w następnej kolejce kompletnie się pogubić i zagrac fatalnie..nie ma co sie podniecac meczami barcelony jeżeli zagramy odważnie i z determinacja to powinno byc dobrze.
Otóż to! :-D
Jeden taki fuks na każdą rundę w sezonie wystarczy, mam nadzieje :?


blink

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2003
Posty: 49
Rejestracja: 29 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 24 marca 2003, 16:44

To jest chyba scenariusze ktorego najbardziej sie balem zaraz po Realu.
Ja uwazam ze bedzie cholernie , baaa zaj*** cholernie ciezko.Dlaczego:
-Barca ma dobry i wyrownany sklad.
-przede wszytskim ich zawodnicy maja obecnie forme a tym bardziej napastnicy a u nas nie bardzo
Jestem dobrej mysli ale to bedzie bardzo wielkim wysilkiem okupione


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!
GO DEVILS GO UNITED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 24 marca 2003, 17:03

Mysle że nie ma co rozpatrywac co Barcelona bo przecierz w tej fazie każdy jest slilny. Powinniśmy patrzeć na to jak gra JUVE bo gdy gra dobrze to nie ma problemu no chyba że dostaną tak jak w 1st meczu z MU. Juve jest takim klubem że gdy im idzie to nie ma mocnych. No ale własnie gdy im idzie. Mam nadzieje że chłopaki zostaną odpowiednio zmobilizowani do dalszej części sezonu i zdobędą scudetto a z LM to chociarz się pożegnają w dobrym stylu ( oczywiście uważam że zdobędą LM w tym roku :D )


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 25 marca 2003, 17:53

FC Barcelona została ukarana przez hiszpański związek piłkarski (RFEF) zakazem gry na Nou Camp w dwóch meczach.


Komitet dyscyplinarny RFEF nałożył na Barcę karę za wybryki kibiców, które zdominowały pojedynek z odwiecznym rywalem - Realem Madryt - 23 listopada.

CIEKAWE CZY TYLKO MECZE W LIDZE HISZP. CZY LIDZE MISTRZÓW TEZ ??? HEHE TO BY BYŁO DOBRE


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 marca 2003, 18:14

BIGGI pisze:FC Barcelona została ukarana przez hiszpański związek piłkarski (RFEF) zakazem gry na Nou Camp w dwóch meczach.


Komitet dyscyplinarny RFEF nałożył na Barcę karę za wybryki kibiców, które zdominowały pojedynek z odwiecznym rywalem - Realem Madryt - 23 listopada.

CIEKAWE CZY TYLKO MECZE W LIDZE HISZP. CZY LIDZE MISTRZÓW TEZ ??? HEHE TO BY BYŁO DOBRE
Ale raczej to dwa zawieszenia na mecze w lidze hiszpańskiej wię nie ma się co podniecać :)


Juve4ever

gg 3417094
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2003, 18:23

na pewno chodzi o lige hiszpanskom po zakaz gry na swoim stadionie w europejskich pucharach moze nalozyc tylko uefa(badz fifa) ale szkoda fajnie by bylo


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2003, 13:16

No więc nasz bilan z Barcą nie jest korzystny!!!!!!!I czas to zmienić!!!!!!!!!!Barca w LM gra dobrze ale................jakich miała rywali a jakich my!!!!!!!!!no i dała sobie radę ze słabszymi!A w lidze im się niew powodzi!!!!!Mecz będzie ciekawy ale my to wygramy Barca jest całkowicie w naszym zasięgu!!!!No ale tzrega być ostrożnym!!!!No a my jesteśmy w 1/4 Lm i na 1 miejscu w LIDZE!!!!!!!!!!!!!!!!!JJJJJJUUUUUUUUUUUUVVVVVVEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!Wodą mego życia!!!!!JVENTUS całym moim życiem!!!!!!!!!YOOOO


Obrazek
Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2003, 14:55

FORZA JUVE!!! Juve musi wygrać i wygra, ale myślę że będzie ciężko i w pierwszym meczu wygramy 2:1 a w drugim zremisujemy 2:2 (dopiero w dogrywce) a gola ratującego nam awans zdobędzie Zambrotta. W końcu musi kiedyś walnąć gola :D A co do Sorina to rzeczywiście grał on w Juve 95/96 tylko czy on na pewno jest zatwierdzony do LM przez Barcę?? Bo mi się wydaje że nie ale mogę się mylić. Właściwie mało jest piłkarzy którzy grali i w Barcie i Juve. Oprócz Sorina do głowy narzuca mi się tylko Michael Laudrup.


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2003, 17:31

super sprawa bo POLSAT bedzie transmitował meczyk. emocje gwarantowane. :D


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2003, 19:05

Ravanelli pisze:FORZA JUVE!!! Juve musi wygrać i wygra, ale myślę że będzie ciężko i w pierwszym meczu wygramy 2:1 a w drugim zremisujemy 2:2 (dopiero w dogrywce) a gola ratującego nam awans zdobędzie Zambrotta. W końcu musi kiedyś walnąć gola :D A co do Sorina to rzeczywiście grał on w Juve 95/96 tylko czy on na pewno jest zatwierdzony do LM przez Barcę?? Bo mi się wydaje że nie ale mogę się mylić. Właściwie mało jest piłkarzy którzy grali i w Barcie i Juve. Oprócz Sorina do głowy narzuca mi się tylko Michael Laudrup.
Wiec nie musisz powtarzac tego co bylo napisane(mowie o tym kiedy sorin gral w Juve), jak bys czytal od poczatku to bys wiedzial ze ktos tam (czytaj fan Barcy) napisal wlasnie ze szkoda iz Sorin nie bedzie mogl zagraz z Juve, a nie zagra wlasnie dlatego ze nie jest uprawniony(meczy pucharu UEFA w barwach Lazio) :twisted: :!: :!:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Zablokowany