Basel - Juventus (Liga Mistrzów)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2003, 22:32

no więc.....nie mozemy przegrac wyzej niz 4-0.....koniec kropka.... :D stawiam na remis albo wygrają juve (skromną)


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2003, 22:35

ciekawe czy lippi da odpoczac paru graczom na pewno awansuja wiec luz FORZA JUVE :!:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2003, 22:41

trzeba zagrac uwaznie w obronie, a bedzie dobrze... mysle ze ten mecz bedzie tylko formalnoscia.. nie wyobrazam sobie sytuacji zeby juve porzegral roznica 3 lub wiecej bramek..
mysle ze mozna dac szanse rezerwowym (chociaz bez przesady) - powinni sobie poradzic
trzeba pamietac ze nastepny mecz w serie A gramy z milanem (na wyjezdzie) - trzeba wywalczyc chociaz 1 punkt (milan chcac jeszcze liczyc sie w walce o mistrzostwo bedzie musial grac o 3 punkty, wiec bedzie to napewno jeden z najciezszych meczy w tym sezonie)


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2003, 23:46

Ja bym z Basel zagral pool na pool... dal bym odpoczac Camorowi, Pavlowi i Thuramowi przed Milanem ( tzn posadzilbym ich na lawce a jakby bylo goraco to mogliby wejsc ) i wstawilbym troche rezerw... to bylaby dla nich wielka sznsa - graliby ambitnie i moze skutecznie... no i moze wreszcie treze by sie przelamal :) ale - jestem spokojny - napewno nie bedzie wiecej nich 3-0 ;P ba - nawet mysle ze wygramy ale nie - zobaczymy :) ... jestem dobrej mysli i wiem jeno - oszczedzac sie na milan - chocias nawet jakbysmy przegrali to mamy do nich jeszcze 5 pkt przewagi ale Inter by nas doszedl wiec - oszczedzac sie na Milan a Basel przetrwac w obronie...


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2003, 23:51

Awans jest już praktycznie załatwiony,ale trzeba się pokazać...Skład będzie pewnie podobny do tego z Modeną,czyli pół na pół 8) Myśle że wygramy 1-0 lub 2-1.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2003, 08:52

Trzeba wygrac !! Stawiam na 1:0 do Juve !! Trzeba nie przygotowac do meczu z Milanem bo to jest praktycznie mecz o byc albo nie byc dla Milanu wiec oni zagraja na maksa !!Forza Juve !! :D


Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 16 marca 2003, 10:18

Wygramy 2:1 ... gole Nedveda i Thurama, dla Bazylei trafi Gimenez.


Jezus

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 16 marca 2003, 11:05

Swoją droga jesli deportivo wygra z machesterem to juve moze przegrac nawet 15:0 i awansuje.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2003, 11:15

Jezus pisze:Swoją droga jesli deportivo wygra z machesterem to juve moze przegrac nawet 15:0 i awansuje.
Jezusie jezeli przegramy z basel wiecej niz 4-0 to to wlasnie basel awansjuje nie my ale chyba nikt nie wierzy w taki rozwoj wypadkow


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2003, 12:45

no doladnie....mecz depo nas nie interesuje...tam moze pasc wynik obojętny bo depo juz straciło szanse awansu.


Jezus

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 16 marca 2003, 17:09

Juveluck mylisz sie przy wygranej depo juve awansuje i bez znaczenia jest wynik meczu w szwajcari.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2003, 17:15

Jezus pisze:Juveluck mylisz sie przy wygranej depo juve awansuje i bez znaczenia jest wynik meczu w szwajcari.
to ty sie mylisz jezeli przegramy (co mam nadzieje sie nie stanie) to bedziemy mieli tyle punktow co basel a o awansie decyduja spotkania miedzy zainteresowanymi druzynami ( w tym przypadku my i basel) wiec jak wygraja 5-0 ( w co nie wierze) beda mieli lepszy bilans tych spotkan a depor nie ma nic do tego nie wazne czy wygra czy nie :!: :!: KAPUJESZ :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Jezus

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 16 marca 2003, 18:47

Pozwól ze cie oświece i uloze ci tabele

przed meczami

juve 7
depo 4
basel 4

a teraz przy wygranej depor i przy porazce juve 15 do 0

juve 7
depo 7
basel 7

w takiej sytuacje jak wszyscy DOBRZE WIEMY ukladana jest osobna tabela dla trzech zainteresowanych druzyn licza sie pkt zdobyte tylko miedzy powyzszymi druzynami czyli

juve 7
basel 6
depo 4

Kapujesz ??


marw

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 34
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 16 marca 2003, 18:50

co to duzo pisac, wygramy jedna, dwoma bramkami i spokojnie przejdziemy do cwiercfinalu; niewatpliwie Juve wystapi w nieco rezerwowym skladzie


"zyj tak, aby twoim znajomym zrobilo sie smutno, gdy umrzesz"
**********************************
AVE JUVE
Lodziarz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 16
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2003, 19:00

Juveluck ma racje - Depor wygra to jestesmy dalej nie wazne jak zagramy. Ale mam nadzieje ze nie bedziemy musieli patrzec na wynik Depor :lol:


Zablokowany