Juventus 3-0 Modena (Serie A)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2003, 22:28

nie wiem jak gra pilkarzy ale wynik mi sie podoba :D
oby tak dalej..
8 punktow przewagi na milanem ! 8) yeahh


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2003, 22:31

piękna końcówka i 3-0 !!! NEDVED jest poprostu genialny !! moze inter jutro dostanie baty i bedzie pięknie !! :D


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2003, 22:32

ponoc grali slabo modena nawet strzelila brame (dobrze ze sadzia nie uznal) ale kto to bedzie pamietal nedved wziol sie za siebie i dal nam wygrana treze sie dorzucil i skonczylo sie 3-0 wspaniale :!:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2003, 22:51

Mecz w wykonaniu Juventusu był bardzo przecięny,momentami fatalny,ale sprzyjało nam szczęście w końcu Modena zdobyła prawidłowo bramke na 1-0 :? My jednak mamy w składzie pewnego Czecha,który sam wygrywa mecze...no i dzis własnie on wygrał mecz z Modeną!Przy trzeciej bramce którą zdobył Trezeguet mocno pomógł mu najstarszy obecnie piłkarz Serie A Marco Ballotta(swoja droga Trez nie popisał się w pierwszym etapie tej akcji..).


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 15 marca 2003, 23:00

1. Nedved jest idealnym piłkarzem, który potwierdza twierdzenie, że jeden piłkarz MOŻE wygrać spotkanie. JEST POPROSTU GENIALNY, WSPANIAŁ, FENOMENALNY! JEST FUTBOLOWYM BOGIEM!

2. Ogólnie Juve zagrał przeciętny mecz, momentami bardzo słabo.
3. Gdyby uznali gola dla Modeny (zdobytego prawidłowo...) było by naprawdę ciężko :?
4. Gol Treze to prawdziwy prezent od bramkarza Modeny :D


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2003, 23:03

Znów zapomniałem się zalogowac... :?

dodam jeszcze punkcik:

5. Treze zaczął strzelać gole, ale jego forma jest jeszcze daleka od tej z zeszłego sezonu.


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2003, 23:25

No ladnie ladnie :) jest 3-0 sa 3 punkty - nie wiem jak gral zespool ale wiem ze mozna chwalic gre Pavla - jest on poprostu niesamowity i jak w tym roku nei zdobedzie zlotej pilki i wszystkich nagrood fifa i uefa to bedzie to najwiekszy szwindel jaki moze byc.... co do treze to zaczal wreszcie regularnie strzelac bramki ale fakt ze w konstrukcji akcji nie uczestniczy... tak czy siak ma u mnie OLBRZYMI dlug zaufania i bede go bronil calymi silami :) dajmy mu jeszcze czas, ale pamietajmy ze Treze zawsze byl typowym EGZEKUTOREM a nie KONSTRUKTOREM akcji... od tego byl Alex i Pavel... bedzie dopsze byleby David strzelal co mecz a forma przyjdzie.....


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2003, 23:26

Chyba byl to najgorszy mecz w wykonaniu Juve w tym sezonie (Serie A, bo wiadomo, ze jesli chodzi o caly sezon to jest to mecz z tymi... no... jak im bylo.... kurcze.... tacy .... nooo... kurka....... zapomnialem 8) )
Mecz byl nudny jak flaki z olejem.
No ale ozdoba byly obie bramki Nedveda.
Co do gola trezeguet. Coz, chlopak ma kryzys to widac. Oby wyszedl jak najszybciej. Zeby w sytuacji sam na sam strzelac na raty???


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 marca 2003, 23:46

Forma Trezegueta jest niepokojąca,niby strzelił w ostatnich trzech meczach 3 gole,ale ogólnie grał przeciętnie(z Modeną słabiutko)licze jednak że powoli będzie wracał do swojej normalnej dyspozycji.W sumie jest i tak nieźle Trez jest bez formy ale strzela gole,Juve gra bez swojego kapitana Del Piero i wygrywa.Chciałbym jeszcze napisać że życze Modenie utrzymania się w SerieA,klub ten jeszcze całkiem niedawno wystepował w trzeciej lidze a teraz umie przeciwsatawic sie "wielkim"włoskiej piłki.Dziwił mnie troche fakt że Moretti i Sculli siedzieli na rezerwie i tylko Sculli pojawił się na boisku(w przypadku tego drugiego mogło chodzic o kontuzje jakie go prześladowały w tym sezonie)oby obaj jak najszybciej wrócili do składu Modeny i grali żeby w przyszłości wrócic do Juve i w pełni wykożystali swój talent.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2003, 08:12

Tak słabego juventusu nie widzialem juz dawno. Kto wie jakby sie skonczyl gdyby uznali bramke modenie ale od czego sie ma genialnego Nedveda :-D nawet komentatorzy mowili ze to obecnie najlepszy piłkarz Serie A .Juventus pokazal jednak klase zeby zagrac slaby mecz i wygrac 3-0 to jest cos .Trezeguet mie ciagle zawodzi jest za statyczny co to za zawodnik ktory wogole sie nie wraca .


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2003, 08:30

Gianluigi pisze:Trezeguet mie ciagle zawodzi jest za statyczny co to za zawodnik ktory wogole sie nie wraca .
Rasowy napastnik, egzekutor, ktory za zadanie ma TYLKO wykonczyc podanie lub akcje a nie gre w destrukcji i rozgrywniu... fakt - ma kryzys ale ja w niego wierze z calych sil !!!! Ma moje wielkie zaufanie


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2003, 08:49

To ze mecz byl slaby to sie takze liczy ale najwazniejsze jest zwyciestwo !! Hehe 3 bramki w jednej polowie to cos !! Forza Juve !! :D


Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 16 marca 2003, 10:21

Brawo, Nedved, brawo jesteś genialny! Tak trzymać! Słyszałem że gol Treze padł po błędzie bramkarza Modeny .. co zrobił takiego Ballotta?


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2003, 10:31

Trezeguet był w sytuacji sam na sam z Ballottą i udeżył prosto w doświadczonego bramkarza...a ten zamiast złapać piłke nieporadnie próbował ją wybić nogami co Trez umiejętnie wykożystał.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 16 marca 2003, 13:10

powiem wam cos takiego typowo KIBICOWEGO :P. Jak juve przegrywa ale gra super to sie mowi "no dobra ale licza sie strzelone bramki", a jak juve gra slabo a wygrywa 3-0 to sie mowi"no dobra ale gralismy slabo" :P troche tego nie rozumiem ale kij :D


Zablokowany