Juventus - Deportivo (Liga Mistrzów)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 09 marca 2003, 17:15

No tak... nadchodzi jeden z najwazniejszych meczy sezonu... musimy wystawic mozliwie najsilniejszy sklad i poprostu wygrac ( hehe - jakie to proste :) ). Po tym meczu nastroje moga byc skrajnie rozne.. od euforii po rozpacz i panike wiec emocje beda niesamowite... zwyciestwo daje awans ( zakladajac ze Basen nie pokona ManUtd ) a porazka przekresla szanse na awans i co tu duzo mowic po porace odpadamy.. wiec nic innego poza 3 pkt nas nie interesuje !!!!


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 marca 2003, 17:20

Oby tylko Nedved sie wykurował i nic przykrego przed meczem sie nie wydazylo...Juventus będzie grał pod ogromna presją a to nie jest zbyt dobre :?


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 marca 2003, 17:24

depo to nie udinese, niestety. bedzie jeszcze ciezej (przynajmniej tak mysle, a jak sie potoczy spotkanie tego nie wiem).
licza sie tylko 3 punkty. musimy wygrac.


3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 09 marca 2003, 17:25

No niestety napięcie i stres nie sąnajlepszymi przyjaciółmi. Pozostaje nam tylko wiara w piłkarzy że potrafią zmobilizowac i oprzeć się presji spowodowanej powagą meczu. Ja osobiście wierzę że potrafią pokonać Depotivo które chyba nie jest ostatnio w szczytowej formie


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 09 marca 2003, 17:29

3andit pisze:No niestety napięcie i stres nie sąnajlepszymi przyjaciółmi. Pozostaje nam tylko wiara w piłkarzy że potrafią zmobilizowac i oprzeć się presji spowodowanej powagą meczu. Ja osobiście wierzę że potrafią pokonać Depotivo które chyba nie jest ostatnio w szczytowej formie
Tak ale pamietajmy ze na deportivo tesh jest wielka presja i i dla nich i dla nas licza sie tylko 3 pkt.. ale to my wygramy :P


marw

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 34
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2003, 18:00

Eee tam...Jezeli Juve chce sie liczyc na arenie europejskiej, to musi wygrywac z takimi zespoloami, jak Deportivo, szczegolnie na wlasnym boisku.

Poza tym jest to mecz decydujacy, ktory da nam awans do dalszej rundy. Sadze, ze nie bedzie latwo, ale damy rade.


"zyj tak, aby twoim znajomym zrobilo sie smutno, gdy umrzesz"
**********************************
AVE JUVE
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2003, 18:01

z depor beda juz wszyscy pilkarze z del piero lacznie mecz z interem pokazal ze potrafia sie zmobilizowac mam nadzieje ze z deportivo zagraja tak samo dobrze


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 09 marca 2003, 18:29

Trzy punkty będą nasze, a wygramy 2:1 ;) typuję że gole zdobędą Trezeguet i Pessotto a gola dla Deportivo zdobędzie Makaay. Typuję też czerwoną kartkę dla Frana.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 marca 2003, 18:31

mam nadzieje ze wygramy tym bardziej ze wszyscy dochodzą juz do siebie. dobrze ze treze sie przełamał z udinese. mysle ze wygramy 1-0 i awansujemy do 1/4 :D


pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2003, 21:17

Tak jest! Zeby wygrywać LM trzeba pokonywać drużyny pokroju Manchesteru czy Realu. Bez tego nie mamy czego szukac w Europie. Mam tylko nadzieję ze Juventus nie zrobi nam tak niemiłej niespodzianki jak z Manchesterem, czy rok temu z.... Deportivo :evil: Tak więc liczmy na dobrą grę i zwycięstwo at all costs.


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 10 marca 2003, 10:31

Hmm, dla nas zawsze liczą się tylko 3 punkty :wink: Jendak jestem całkowicie ZA stowierdzenie, że jeśli chcemy być najlepsi w Europie to musimy pokonać najlepszych.


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 marca 2003, 10:33

Anonymous pisze:Hmm, dla nas zawsze liczą się tylko 3 punkty :wink: Jendak jestem całkowicie ZA stowierdzenie, że jeśli chcemy być najlepsi w Europie to musimy pokonać najlepszych.
nie zalogowałem się :? :-D


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2003, 13:17

Del Piero nie zagra z Depor :!: :!: :!: :!: :twisted: :( :twisted: :(

- Skończyły się już problemy Alessandro z nogą, jednak nie trenował on cały tydzień z powodu grypy. Nie potrafię powiedzieć kiedy wróci na boisko, ale na pewno nie w meczu z Hiszpanami - powiedział trener Juventusu Marcello Lippi.


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2003, 13:48

Cholera a miałem nadzieje że wróci na mecz :cry: nie dość że kontuzja to jeszcze grypa, ma ostatnimi czasy Alex pecha. Ale pokazaliśmy że bez niego też potrafimy wygrywać z bardzo dobrymi zespołami więc nadal jestem optymistą


blink

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2003
Posty: 49
Rejestracja: 29 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2003, 13:54

Heh mecz ktory zawazy nad wszystkim.
Czuje w kosciach ze wygramy , ale mecz bedzie zaj** trudno i na pewno tu stwaka jest troche wiecej niz w meczach z MU.


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!
GO DEVILS GO UNITED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zablokowany