Udinese 0-1 Juventus (Serie A)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 11 marca 2003, 19:15

juveluck pisze:jak juz tak zeczelismy o pieknych golach to nie mozna zapomniec brameczki mauro z feyenoordem :D no i birindellego z depor :D
no...przez ostatnie lata nazbierało by sie troche tych pięknych bramek


Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 11 marca 2003, 19:31

BIGGI pisze:
juveluck pisze:jak juz tak zeczelismy o pieknych golach to nie mozna zapomniec brameczki mauro z feyenoordem :D no i birindellego z depor :D
no...przez ostatnie lata nazbierało by sie troche tych pięknych bramek
Juve zawsze strzelało przepiękne bramki .. od popisów Rossiego po Platiniego, po przewrotki Ravanelliego, Vialliego i efektowne gole głową Ferrary i świetne bramki Zidane'a aż do tych dzisiejszych goli .. bramka Camoranesiego była śliczna (przyjął piłkę na pierś i huknął z trochę ostrego kąta z około 20 metrów przerzucając Zoetebiera). A Birindelliego to było cudo!!! Oglądałem ten mecz w telewizji, piękny strzał życia.


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 marca 2003, 20:02

W sumie to każda bramka która Juve strzeli jest piekna :-D Sa tylko mniej lub bardziej urodziwe...hehe


marw

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 34
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 11 marca 2003, 20:22

Gol Birindilliego z Depor to dla mnie zdecydowanie bramka tego sezonu (choc rezcz jasna wszystkich goli nie widzialem ;) )


"zyj tak, aby twoim znajomym zrobilo sie smutno, gdy umrzesz"
**********************************
AVE JUVE
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 marca 2003, 21:39

To ja chyba mam zdeko inny gust, bo dla mnie jak narazie bramką sezonu jest gol Del Piero prawym zewnętrznym w meczu z Piacenzą 8)


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 11 marca 2003, 22:23

Moj typ to zdecydowanie gol Del Piero w meczu z Toro .... a wlasnie mam propozycje moze by tak zrobic na stronce ankiete: NAJLADNIEJSZA BRAMKA, NAJCENIEJSZE ZWYCIESTWO, NAJGORSZA PORAZKA itp mozna w postaci formulaza i co miesiac byloby pisane podsumowanie... cos podobnego jest robione na www.realmadryt.com - oproocz relacji live to jedyne co mi sie tam podoba :P


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2003, 21:16

No nerwy sięgałt zenitu!!!!!!!!!!1Ale w '84 min nasz TRezeguet pokazał na co go stać!!!!!!!!!1I 3 pkt nasze!!!!!!No i jesteśmy 1 drużyną która pokonalA Udine na włanym boisku!!!!!!!!1Akurat wtady opuściłem czat JP!!!!!!!!!!!!!!1Bo mialem 4mat dysku1to był dal mnie szok!!!!!!!!!!!Taki pech co 5 min sprawdzałem TG z wynikiem:):P


Obrazek
Zablokowany