Juventus-Inter przed i po meczu

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 02 marca 2003, 10:10

moze zambrotta wreszcie cosik pokaze bo umie duzo.. zagra Tacch to baaardzo dopszei mam nadzieje ze Di Vaio zagra lepiej nish z ManU no i wogoole ze cala droozyna zagra lepiej....


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 marca 2003, 12:05

YoUri` pisze:no i wogoole ze cala droozyna zagra lepiej....
Na szczęście Juve nigdy nie popełnia tych samych błędów w dwóch meczach pod rząd...
Także szanse są spore :-D


marw

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 34
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2003, 21:09

Milan zremisowal i jest dzisiaj sznansa odskoczyc od dwojki z Mediolanu. Oby tylko Juve dzisiaj wygralo!


"zyj tak, aby twoim znajomym zrobilo sie smutno, gdy umrzesz"
**********************************
AVE JUVE
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 marca 2003, 22:32

Mecz juz się zakończył,Juventus po pieknej grze pokonał Inter 3-0!!!Gra Juve wyglądała tak jagby grali w niej inni piłkarze,a przecież w porównaniu do meczu z MU Lippi przeprowadził tylko jedna korekte(Tacch zamiast Conte).Prawdziwy koncert gry Nedveda,który był wszędzie,bodajrze najlepszy mecz Di Vaio w barwach Juve,znakomita postawa Thurama,dobrze prezentował sie tez Zambrotta i niezawodny Camoranesi.Nasza obrona grała pewnie nie popełniała takich błędow jak w meczu z Manchesterem.Ten mecz pozwala z optymizmem patrzeć na kolejne spotkania w lidze jak i w LM.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 02 marca 2003, 22:34

No i stalo sie !!! Milan remisuja a my GROMIMY inter 3-0 !!! i jestesmy samodzielnym liderem !!!! 3 pkt przewagi nad interem 4 nad ilanem i jaaaazda :) swietny mecz najpierw pykneli 2 bramki, potem spokojnie kontrolowali, SPOKOJNIE - a tego nam bylo brak... no i jeszcze 3 brameczka... miodzio ;) OBY TAK DALEJ - DO DEPORTIVO !!!


lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 marca 2003, 22:38

no i tak ma byc zawsze :D

ehm co ja jeszcze mialem powiedziec.. no ten tego.. FORZA JUVE :!: 8)

ja mykam na LaOle ;)


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 02 marca 2003, 22:45

bravo bravo....świetnie ze po porazce z MU podniesli sie i pokazali ze są najlepsi....samodzielny lider - to mi sie podoba..brava dla wszystkich i dla tego pana po lewej :D FORZA JUVE....WLASNIE OGLĄDAM LAOLE....


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 02 marca 2003, 22:49

no to pokazalismy dobry mecz choc trzeba przyznac ze inter jak na inter to momentami prezentowal sie katastrofalnie.....
a my sobie gralismy momentami bardzo ladna kombinacyjna techniczna pilke... ehh az czasami sie tam prosilo o alexa :-)

wygralismy, zmazalismy plame z honoru i pokazalismy wszystkim niedowiarkom jaki jest juve i gdzie jest jego miejsce...
chociaz bedac szczerym mowie ze gdyby inter zagral jak inter (momentami az nachodzilo mnie przekonanie ze po prostu inter ten mecz sprzedal... pfu... ale zeby w takim meczu absolutnie im nie zalezalo??? a moze to juz zaplanowane jest odgornie zebysmy teraz my przerzneli na samym koncu... ehhh nie wiem....) zeby zagral tak jak mial (nie mial?) zagrac to by nie bylo tak lekko i rozowo... w dalszym ciagu nie widze tutaj wielkie gry wielkiego klubu.... jest bardzo dobra gra ale nie ma wielkiej... ten kto ogladal wie o co biega....

ALE FAKTEM JEST ŻE JESTESMY OBECNIE NAJLEPSI... JESZCZE MECZ Z ROMĄ LAZIO I NAJWAZNIEJSZY Z MILANEM... ALE NIEZAPOMINAJMY ZE ONI TEZ JESZCZE ZE SOBA GRAJA... INTER - MILAN.... CO?
WIERZE W AWANS W LIDZE MISTRZOW I SKUDETO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FOOOOOOORZA JUUUUUVE!!!!!


calma calma
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 02 marca 2003, 22:56

JAKBYSCIE OCENILI GRE TREZEGOLA ?


Marek

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2003
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2003, 23:12

kiedy gracie z milanem????


Glory Glory ManUtd!!!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 02 marca 2003, 23:14

23. MARCA NA WYJEZDZIE I WYGRAMY :-D


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 marca 2003, 01:14

Czy ktoś byłby tak łaskawy i uświadomił mi z kim grał dziś Juventus?
Bo tak sobie oglądałam ten meczyk i nie mogłam zidentyfikować naszego rywala :twisted:
BIANCONERI pisze:Mecz juz się zakończył,Juventus po pieknej grze pokonał Inter 3-0!!!Gra Juve wyglądała tak jagby grali w niej inni piłkarze,a przecież w porównaniu do meczu z MU Lippi przeprowadził tylko jedna korekte(Tacch zamiast Conte).Prawdziwy koncert gry Nedveda,który był wszędzie,bodajrze najlepszy mecz Di Vaio w barwach Juve,znakomita postawa Thurama,dobrze prezentował sie tez Zambrotta i niezawodny Camoranesi.Nasza obrona grała pewnie nie popełniała takich błędow jak w meczu z Manchesterem.Ten mecz pozwala z optymizmem patrzeć na kolejne spotkania w lidze jak i w LM.
Zgadzam sie z tym całkowicie. Cieszy postawa Di Vaio,który najwyraźniej wraca do formy tak jak i całego Juve.
Chłopiec od "czarnej roboty" (czyt. Tacchinardi) spisał się dzisiaj rewelacyjnie ( tak jak i cała pomoc ), wyprzedzał w interwencjach wszystkich piłkarzy Interu, choć zdeko przeginał z tymi wślizgami od tyłu ( na Emre to chyba miał abonament :D ).
No i znakomicie spisała się obrona :-D


blink

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2003
Posty: 49
Rejestracja: 29 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2003, 13:19

BIGGI pisze:23. MARCA NA WYJEZDZIE I WYGRAMY :-D

Wygramy??? ... pewnie ze wygramy , scudetto powinno byc nasze.
Ale mecz bedzie zaj*** trudny i czuje w kosciach ze to bedzie najpiekniejszy mecz Serie A w tym sezonie.


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!
GO DEVILS GO UNITED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 marca 2003, 15:07

Piękny mecz vo tu duzo mowic :-D Jednak sie odrodzili po tej porazce z manu i jestem bardzo zadowolony ze umieli sie podniesc i udowodnic kto rzadzi we Wloszech. Przytocze tutaj kilka milych komentarzy komentatora Tomasza Lipińskiego z Canal+ " Juventus gra tak ze rece same składaja sie do oklasków " " Z tak grającym juventusem del piero nie musi sie spieszyc z powrotem na boisko" chlopak wie co mowi :) . Trzeba podkreslic dobra gre Nedveda jak zwykle :-D i Di Vaio przechodzil pilkarzy interu jak tyczki znowu slaboz zagral treze ja niewiem po co lippi go wstawia on sie gubi z ta pilka.


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 03 marca 2003, 15:13

Treze sie stara ale wciaz brak mu skutecznosci... ale widac ze chlopak ma apetyt na bramki.... a co do Juve to teraz jush tylko nic nie pozostaje jak podboj europy bo wlochy sa jush nasze ;P


Zablokowany