Juventus-Deportivo (1/8 LM)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2003, 14:40

El_chico_a_Coruna pisze:No to mam jak chcialem! Lece dzwonic po bilecik 8)
No rzeczywiście tak jak chciałeś.

Mam nadzieję że wygramy z tym bardzo trudnym rywalem jkim jest Depor. Będzie napewno z nimi bardzo trudno. W pierwszym meczu będzie remis 2-2, a w rewanżu mam nadzieję że wygramy jedną lub góra 2 bramkami.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Michał Wachacki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2003
Posty: 65
Rejestracja: 22 października 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2003, 17:55

Będzie ciężko ale powinniśmy awansować do dalszych rozgrywek


!!! TYLKO JUVENTUS W MYM SERCU !!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2003, 18:26

Oj takie średnie losowanie. Deportivo mimo, że nie ma już Makaay'a i tak jest bardzo groźne. Zresztą zawsze nam szłó z nimi nie tak jakbyśmy tego chcieli. Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek. Depor jest całkowicie w naszym zasięgu. Ciężki mecz czeka nas w Hiszpanii. To już tradycja, że z nimi gramy. Jednak myślę, że tym razem nie będziemy mileli większych kłopotów by ich wyeliminować.

No El_chico_La_Coruna, masz czego chciałeś :lol: W sumie to ci zazdroszczę :wink: I za kim będziesz bardziej?


Obrazek
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2003, 20:09

przecież ten mecz jest dopiero za kilka miesięcy :? Ale los jest okrutny wobez Nas :( Co prawda powinniśmy sobie poradzic z Deportivo, ale na pewni nie będzie łatwo ...:(


a_JaH_fu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 48
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2003, 23:32


Trafilismy najgorzej jak moglismy. Wlasnie tego sie najbardziej obawialem. Zaznaczalem, ze wszyscy, aby tylko nie oni. Piszac te slowa bylem raczej spokojny.. a tu prosze. Nie fart jak nie wiem.
Ale z drugiej strony nie ma co rozkladac rak. Mamy naprawde na tyle mocny zespol, aby mogl sie przeciwstawic absolutnie kazdemu. Bardzo pocieszajaca informacja jest fakt, ze pierwszy mecz odbedzie sie w La Coruni. Mimo wszystko lepiej jest rozstrzygac losy rywalizacji na wlasnym obiekcie lub odrabiac ewentualne straty. Jest nie za specjalnie, ale mysle, ze i tak damy rade. Oby.


Ave Juve ;)
Artur-ktb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 3
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2003, 00:00

Juve powinno poradzic sobie, choc moze byc ciezko , ale np. ze Sparta tez chociaz teoretycznie jest slabsza bylo by ciezko. Sparta pokazala, że potrafi grac z włoskimi dyzynami. Jak nie puszczą choc jednego meczu w tv to chyba ich spale
:evil:
____________________________________________________________
Deportivo zagrywa kiepsko, a Juve zagrywa nieziemsko. Czy mam liczyć się z klęską? Owszem przegrywa nawet obastawiany bokser (ale Juve nie przgra).


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2003, 00:49

A nie za wcześnie ten topic? Gramy dopiero na wiosnę - do tego czasu może sięstać wiele różnych rzeczy z wymianą połowy składyu włącznie... :? Ale i tak liczę na nasze zwycięstwa :twisted:


Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2003, 12:51

Fajnie ze gramy z Depor wydaje mi sie ze Juve ma jakis sposob na Hiszpańskie druzyny w ubieglem roku wyeliminowalismy Barce Real a takze wygralismy z Depor. a przeciez sam Tristan bez Makkaya duzo nie zdziala i przejdziemy dalej :D


Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2003, 12:54

Aha znajac Polsat Sport to napewno puszcza Real Bayern a na TVP1 kochaja Manchester Utd. i wcvale nie byl bym taki pewny ze puszcza ten mecz PS czy Canal+ tez transmituje lige mistrzow?????????????????????????????


Różal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2003
Posty: 30
Rejestracja: 21 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2003, 13:03

Mysle ze Juve sobie poradzi moze nie beda to latwe mecze ale i tak wygramy!!!!!! :D


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2003, 15:44

BIGGI pisze:
Chris pisze: - raczej an pewno chodziaż jeden mecz w telewizji!
Zależy czy bedziemy grali w ten sam dzien co Bayern - Real . bo jak tak to raczej meczy Juve nie zobaczymy....
Chyba ci sie pomyliło... Juve gra nastepnego dnia, ale i tak nie zobaczymy Juve, bo napewno pokażą FC Porto - Manchaster Utd. :D

Myslę że na wyjeździe będzie 1-2. A u siebie Juve pojedzie ich 3-0. Jestem dobrej myśli co do tego meczu, Deportivo nie powinno stanowić takiego problemu jak Bayern czy FC Porto. Przecienik zdecydowanie do przejścia mam nadzieję że nie powtórzy się sytuacja z przed roku, bo wtedy strasznie sie denerwowałem, ta bramka Tudora... :)


Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2003, 16:11

El_chico_a_Coruna pisze:No to mam jak chcialem! Lece dzwonic po bilecik 8)
Tobie to dobrze czy mieszkasz w La Corunni??


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2003, 17:07

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:No El_chico_La_Coruna, masz czego chciałeś :lol: W sumie to ci zazdroszczę :wink: I za kim będziesz bardziej?
Co za pytanie! Jasne ze za Juve! (jak w zeszlym roku 8) ah ta bramka Birindellego - caly stadion bil brawo! Nawet Hiszpanie!)


nedzwiedz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2003
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2003, 17:40

Normalnie Ci zazdroszecze ... fajnie sie masz Pozdro.


!!! JUVENTUS TURYN !!!
rdk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 166
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2003, 18:18

No, na łatwego przeciwnika to my nie trafiliśmy, ale Deportivo jest spokojnie w naszum zasięgu, są osłabieni, przecież stracili Makaya, mamy jeszcze większą szansę niż rok temu, trzeba to wykorzystać, ale uważam, ze trochę się z nimi pomęczymy :!: :!: :!: :!: :!:


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zablokowany