Parma-Juve

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 lutego 2003, 19:50

trzeba wygrac (jak wszystkie mecze :D )
niestety nie zagra tudor (swoja droga to jest dobry pilkarz ale tylko jak gra... niestety jest to pilkarz bardzo podatny na kontuzje :? , prawie pol sezonu spedza u lekarza ehh.. kontuzji doznal w meczu z polska.. jak obejrzalem powtorke tego zajscia to nie wiem jak w takiej sytuacji mozna cos sobie zrobic.. eh.. np. w meczu holandia-argentyna davids latal na wysokosci 3 metrow, a jakos zyje ehm.. :? ) Naszczescie nie jest to kontuzja grozna i najprawdopodobniej bedzie mogl zagrac z MU


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 lutego 2003, 20:11

No trzeba wygrać, trzeba. Nie możemy stracić kontaku z czołówką! Chociaż priorytetem w następnym tygodniu jest mecz z ManU.


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 lutego 2003, 20:26

Musimy wygrac i nie stracic kontaktu z czolowka choc to my nia jestesmy :D Milan musi zdu... znaczy sie przegrac :D Forza Juveeeeeeee


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 lutego 2003, 21:53

ahh gdyby wygrali w MU to i ten mecz bym poświęcił......no ale niech walczą o 3 punkty !!!


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 lutego 2003, 23:15

Mecz z Parma bedzie szalenie ciężki...kilka dni później Juve czeka arcy ważny mecz z MU.To będzie tydzien prady dla piłkarzy Juve.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 lutego 2003, 23:58

Martin pisze:Tak jak mowilem to na ostatnim mini-zlocie fanow Juve w poznaniu dla mnie priorytetem jest CL, tak wiec wole aby Juve zremisowal lub nawet przegral, pod warzunkiem, ze z Manchesteru wywiezie korzystny wynik (minimum remis!!)
Czyżbyś zmienił zdanie? 8)
Jak napisałam podobny post jeszcze na starym forum,to mnie z lekka objechałeś :shock: ( na "dzień dobry" zresztą bo to był mój pierwszy post) :wink:


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 lutego 2003, 00:02

A co do meczu z Parmą...
BIANCONERI pisze:Mecz z Parma bedzie szalenie ciężki...kilka dni później Juve czeka arcy ważny mecz z MU.To będzie tydzien prady dla piłkarzy Juve.
Właśnie,najważniejsza będzie koncentracja.Oby nie byli głową już w Anglii... :?


Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 lutego 2003, 13:32

Mam nadzieje ze wygraja nie mozna stracic kontaktu z czolowka bedzie trzeba uwazac na atak parmy adriano-mutu moga ostro namieszac ale stawiam na nasze zwyciestwo 2-3 coz za dramaturgia :-D


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lutego 2003, 01:48

Medi pisze:
Martin pisze:Tak jak mowilem to na ostatnim mini-zlocie fanow Juve w poznaniu dla mnie priorytetem jest CL, tak wiec wole aby Juve zremisowal lub nawet przegral, pod warzunkiem, ze z Manchesteru wywiezie korzystny wynik (minimum remis!!)
Czyżbyś zmienił zdanie? 8)
Jak napisałam podobny post jeszcze na starym forum,to mnie z lekka objechałeś :shock: ( na "dzień dobry" zresztą bo to był mój pierwszy post) :wink:

Oj dawno i nie prawda ;D jakos sobie nie przypominam zebym na tamtym forum stawial wyzej scudetto niz LM. Totalnie tego nie pamietam, w kazdym badz razie, na dzien dzisiejszy dla mnie priorytetowa sprawa to LM.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 lutego 2003, 02:11

Martin pisze: Oj dawno i nie prawda ;D jakos sobie nie przypominam zebym na tamtym forum stawial wyzej scudetto niz LM. Totalnie tego nie pamietam, w kazdym badz razie, na dzien dzisiejszy dla mnie priorytetowa sprawa to LM.
Amen. 8)


Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 15 lutego 2003, 19:45

Juventus musi wygrać i wygra! Z Parmą jest to bardzo ważny mecz, który myślę że skończy się korzystnym wynikiem dla "Starej Damy". Owszem wielu piłkarzy jest kontuzjowanych w Juve, Del Piero, Tudor, kłopoty zdrowotne Davidsa, ale Juve ma i tak silny skład i wygra mecz. Typuję wynik na 2:0 dla Juve a jeśli ewentualnie chodzi o gole to strzelą je Di Vaio i zawsze dobry - nasz kochany Ciro Ferrara :D


I_love_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2002
Posty: 14
Rejestracja: 19 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 15 lutego 2003, 20:30

Mam nadzieję że wygramy... Teraz musimy tylko wyprzedzić Inter, który dziś przegrał z Chievo!!!! Yeeeees!!! Jeżeli wygramy awansujemy na fotel lidera!!!!! A co do meczu Juve, myślę że powinien zagrać Di Vaio, bo on zna zawodników Parmy i może się baaaardzo przydać. Stawiam że będzie 2-1 po dwóch bramkach Di Vaio i jednej Mutu.


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niech każdy kibic Juve szanuje Lazio za wygraną 4:2 z Interem Mediolan.
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 16 lutego 2003, 10:13

Jeśli zatrzymamy Mutu, to na pewno wygramy.


Ravanelli

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 16 lutego 2003, 10:54

Właśnie, właśnie obrońcy muszę kryć tego Mutu. Jest on dobrym technikiem, a jeszcze większym oszustem :D co udowodnił chociażby w meczach z Perugią i Wisłą.


KARTON

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2002
Posty: 28
Rejestracja: 09 listopada 2002

Nieprzeczytany post 16 lutego 2003, 11:17

Dla mnie mogą nawet przegrć,byle by wygrali z MU.


Zablokowany