Juvetus 4:1 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 17:03

powrót Del Piero i nie wykorzystany karny :shock: i jeszcze w jego urodziny.... :? chłopak sie moze zdołować tym bardziej ze po jego zejsciu Juve strzelilo 4 bramki... Mam nadzieje ze to tylko chwilowy spadek formy!!! Niech Di Vaio zastąpi Trezegola! Mecz był fajny ale najbardziej mi sie podobał ostatni kwadrans :twisted:


Obrazek
Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 17:06

brawo 4-1 ładnie chociaż była adrenalina no to Alex ma nagrane heh


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 17:06

Wielka szkoda, ze ALex nie trafil. Oby tylko wrocil do formy. Chociaż teraz bedzie mu trudno, dostac sie do pierwszej jedenastki. Koncowka byla naprawde niesamowita. Oby tak dalej panowie.


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 17:08

Festiwal strzelecki w ostanim kwadransie gry ... nie ogladalem meczu ale z tego co wyczytalem na czacie musiala byc cudowna koncowka...
Co do Del Piera to uwazam ze sie chlopak nam nie zalamie...wydaje mi sie ze ten karny to byl wypadek przy pracy i mam nadzieje ze sie juz nie powtorzy...jeszcze jedno - Forza Juve 8)

Ps.Zmien w temacie na Juventus a nie Juvetus 8)
Ostatnio zmieniony 09 listopada 2003, 17:14 przez ToMeK, łącznie zmieniany 2 razy.


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 17:09

Bosheeee, ta druzyna jest niesamowita :shock: :shock: :shock: :shock:. Po prostu to co pokazali to bylo arcydzielo i zaden real by nie potrafil czegos takiego dokonac. Szkoda Alexa, zwalil sobie urodziny :?, ale i tak sie powinien cieszyc. Bo gdyby sie skonczylo porazka to by musial wine wziac na siebie :?, a tak mamy cudowny wspanialy mecz i o karnym Alexa nikt nie bedzie niedlugo pamietal, za to to co Juve pokazalo powinno byc zachowane, zeby sie inni mogli uczyc :D :D :D :D

Na dodatek milan zremisowal i mamy samodzielnego lidera :D :D :D :D

ps. Queen jest proroczy :wink:


srali muszki będzie wiosna
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 17:09

To musiał byc niesamowity mecz!Niestety Del Piero nie wykorzystał karnego,ale najważniejsze,że udało sie wygrać.Obecny sezon świetnie układa się dla Di Vaio,który strzela gola za golem,cieszy również kolejna bramka Miccoliego.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 17:12

Moje serce :!: Uffffffffffff...........

Del Piero nie siądzie na ławce. I niestety obawiam się, że Treze również :? A to było dobre, Alex i Di Vaio w wyjściowej jedenastce :roll:


Obrazek
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 17:12

Dionizos pisze:Wielka szkoda, ze ALex nie trafil. Oby tylko wrocil do formy. Chociaż teraz bedzie mu trudno, dostac sie do pierwszej jedenastki. Koncowka byla naprawde niesamowita. Oby tak dalej panowie.
ROTFL miesiąca z tym dostaniem sie do 1szej jedenastki. Myślice ze DP będzie siedział na ławie :?: :!: Krzyż na droge naiwniacy!!!


Obrazek
MaTe-

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 130
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 17:13

A najlepsze to, ze milan zremisowal i wyprzedzimy ich z przewaga 2 pkt. :D
Forza Juve!
Juve mistrze!!!!!!


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 17:16

Aha i mamy najlepszy atak w Serie A - 23 bramki, potem Milan, Roma i Parma po 16, następnie Lazio 15. Gorzej z obroną, straciliśmy 9 bramek, mniej Roma - 3, Milan - 4, Inter - 5, Modena 8. Ale i tak różnicę mamy najlepszą - 14 (Roma - 13, Milan - 12). No i Di Vaio jako na drugim miejscu w klasyfikacji strzelców - 7 bramek, ex aequo z Adriano. Dalej Treze - 6 bramek. Idziemy jak burza :!:


Obrazek
Pawel29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2003
Posty: 33
Rejestracja: 05 października 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 17:17

Marco Di Vaio, powinien grać od pierwszej minuty w tym meczu.Jest w bardzo dobrej formie,co z tego że nie zdobył jeszcze takiej renomy jak Del Piero.Alex powinien wejść za niego. pewnie było by to korzystniejsze rozwiązanie.A tak miał nastąpić wielki powrót,święto itd. a mogło się skończyć nieciekawie.Niezmienia to faktu,że Del Piero już niedługo odzyska dyspozycje,a Juve będzie jeszcze lepsze niż obecnie.Chociaż czy to w ogóle możliwe?! :)


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 17:17

MaTe- pisze:A najlepsze to, ze milan zremisowal i wyprzedzimy ich z przewaga 2 pkt. :D
Forza Juve!
Juve mistrze!!!!!!
Niom to jest mocne!!! Tabela sie nam ukłąda wspaniale, mam nadzieje ze Del Piero zapomni o tym karnym, bo ja jakos nie moge :x


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 17:20

HEHE Wracam do domu z uczelni, dostaje smsa że jest 1-1....wpadam do domu a już 4-1....nieźle, szkoda karnego a brawa dla Di Vaio


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 17:21

Grazie Juve , Grande Juve!!!!!!!.Ale sie ciesze. Di Vaio jest wprost FENOMENALNY!!!!!!!!. Oj Lippi będzie miał ciężki orzech do zgryzienia teraz. Żal mi tylko strasznie Alexa:(:( , nie trafić karnego w dniu swoich urodzin. Można sie podłamać. Mam nadzieje że to tylko był pech i w następnym meczu Alex ustrzeli hat-tricka:):):):). Bardzo bałem sie tego meczu , w końcu był 13 w tym sezonie:):). Ale wszystko jest OK. Już nie oddamy fotela lidera:):)!!!!!!!!. FORZA JUVE!!!!!!.


crul

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 13
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 17:24

o boshe jak zobaczylem na livescore ze Alex nie szczelil karnego a potem bylo 0:1 i 75 minuta to sie wqrzylem konkretnie :evil: i poszedlem zajarac.pomyslalem sobie: nieeeee!!!!!! dlaczego???? powrot DP i pierwsza porażka????? :cry: nie patrzalem dalej na wynik tylko czekalem az sie pojawi jakis temat na tym forum dotyczacy wyniq
i jest: JUVENTUS-UDINESE 4:1 :D
Dzięki Bogu
i jak nie kochac takiego zaspołu
z calym szacunkiem dla Alexa ale Treze i Di Vaio muszą grać


Never agressive, never depressive, always progressive
Mayday Forever
Zablokowany