Juvetus 4:1 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 19:43

Ja od początku gadalem że DiViao jest w tak dobrej dyspozycji że Lippi będzie miał cięzki orzech do zgryzienia.Większośc tutaj jest zapatrzonych w Alexa jak w obrazek więc wystawialiby ALexa do skłądu nawet jakby chodził o kulach. A prawda jest taka ze w tej chwili w lepszej formie są inni napasticy i to oni powinni zaczynać mecze od pierwszej minuty.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
MaTe-

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 130
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 19:51

To ze dzis Del Piero nie strzelil karnego nie trzeba go odrazu wykluczac z druzyny, przeciez to jest i tak wielki pilkarz, a nie trafienie karnego kazdemu sie moze zdarzyc, wiec zostawcie Alexa :P


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 20:05

cieszy mnie zwycięstwo i wejście na 1 miejsce po remisie Milanu . Ale chyba stwierdzenie ze Di Vaio za Treze jest za odważne


Dawniej Virus[Mauro].
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 20:08

Słabiutko Del Piero mówięłm żeby Di Vaio wystwaić od pierweszej minuty Jestem pewny gdyby Di Vaio grał we wszystkich meczach przynajmneij z 60 minut widzieliśmy 8) by go na pozycji lidera Serie A


Zawsze Wierni ! ! !
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 20:08

Nic się nie stało! O Alex nic się nie stało!


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 20:27

Niestety nie widziałem meczu:( napewno na czacie było pięknie...
W końcu świetna wygrana i wymarzony lider w jednym!:D Szkoda Alexa ale on dla mnie zawsze będzie wielki! :D :D :D Juve Forza. Pozdrawiam.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 20:33

O ja pierniczę :!: Ale asysty Nedveda :!: :!: :!: A jaka brama Treze :!: :!: :!:


Obrazek
Nero

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 września 2003
Posty: 122
Rejestracja: 25 września 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 20:37

Juve 4 Udinese 1

W 55 min. karny dla Juve zmarnował Del Piero. Grazie.

W 65 min. rewanż i karny dla Udinese strzelony przez przyszłego juventino Jankulowskiego.

78 min. i wyrównanie Di Vaio, który zmienił Alexa.

85 min. i gol na 2-1 dla Juve Miccoliego. Grazie Fabrizio.

88 min. 3-1 znów Di Vaio, wielka forma.

94 min pogrom 4-1 Trezeguet.

Było nerwowo i emocjonująco. Tak walczą mistrzowie. Wielki charakter.

W taki sposób walczy się o Scudetto. Tak wygrywa się Scudetto.
Dziś Juve dało nam wiele radości. Zrobiło kolejny krok do utzymania swojej absolutnej hegemonii we Włoszech.

Juve jest liderem. Tak trzymać do kolejnego triumfu.


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 21:06

Bardzo cieszy wygrana :-D :-D :-D :-D . Chociaz mecz nie układał sie tak rozowo jakby moglo to wygladac na pierwszy rzut oka. Nawet nie probuje sobie wyobrazac co przezywal Alex do 79 min, kiedy to Juve wyrównało. Co do Del Piero to mysle, iz to normalne że po ponad miesiexznej przerwie nie jest sie od razu w szczytowej formie. A rozwiazaniem dla Lippiego mogłoby grac trójka napastników: Trezeguet, Del Piero, Di Vaio


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 21:35

Co za mecz w 15 min 4 gole :shock: niezle!!!!!
Co do Alexa niech przez pare meczy posiedzi na lawce i niech wchodzi na drugie polowki by uzskal swa forme, no iniech zagra w LM te dwa ostatnie mecze! Co do Marco to on musi grac w pierwszej jedenastce, a Alex za Treze nie wejdzie bo gra zbyt podobnie do Di Vaio.
Marco i Alex to niezli strzelcy i technicy a Treze to taki sępik :D


MaTe-

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 130
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 21:39

Beda jakies filmiki tych bramek, a moze juz sa? dajcie linki please :D


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 22:34

Dionizos pisze:Apropo chata: Po tym jak Alex przestrzelil karnego, wiekszosc z nas zaczela wolac o Di Vaio. Bodajże Martin powiedzial, żeby wszedl Marco to strzeli przynajmniej dwie bramki. Tak jak chcielismy sie stalo, na boisku pojawil sie Di Vaio, w tym momencie ktorys z ,,wielkich obroncow Alexa'' zakrzyknal: To teraz zobaczymy co ten Di Vaio potrafi! Coż...po 5 minutach zdobyl dwa gole :twisted: . Zupelnym kretynizmem byloby wpuszczenie Alexa na nastepny mecz. Zawsze uwazalem go za wielkiego pilkarza, ale poki Di Vaio i Miccoli sa w formie, a on gra jak dzisiaj, to niego nie powinnien miec miejsca w pierwszym skladzie. A co do wielkich fanow i czcicieli Alexa Del Piero, to także na czacie, ktorys idiota rzucil takim tekstem: Dzisiaj sa urodziny Alexa a tylko 4 osoby zlozyly mu życzenia, ale z was fani. Człowieku, przez dobre 5 minut nie moglem wstac z podlogi. 8) A tak na koniec, mam nadzieje, że Del Piero wroci do formy i pokaze nam jeszcze klase.
Hmm, tym własnie "idiotą" jestem ja. Nie wyjaśniłeś czemu sie tyle śmiałeś. Szkoda ci palców? BTW Del Piero i tak będzie grałw 1szym squadzie, nie znacie chyba Lippiego, on zawsze na niego stawial i nigdy sie nie przeliczył!!!!


Obrazek
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 23:03

Pewnie napisze poraz kolejny to co wszyscy, ale napisze to jeszcze raz :D :D :D :D :D
Poprostu piekny mecz w ostatnim kwadransie!!!!!
Del Piero jak mogłes go nie wykorzystać ja nie wiem(ale każdemu może sie zdarzyć) i wiecej takich meczów!!!!


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 23:17

lukas h. pisze:Alex nie jest tak znakomitym snajperem jak Marco.Wiecej marnuje niz strzela.Malo braklo aby przez niego przegrali.Ale od czego ma sie Di Vaio.Jak juz to Alex moze grac za Trezeguet ktory w tym sezonie gra niezbyt.
Jak ALEX marnuje dużo sytuacji to ja jestem zarchiwum X. ALEX jest narazie w słabej formie, ale przecież nie grał 2 miesiące. Dajcie mu spokój.


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2003, 23:40

MaTe- pisze:Beda jakies filmiki tych bramek, a moze juz sa? dajcie linki please :D
będą na JP, a póki co to możesz sobie sciagnąc z tego:
http://216.127.66.92/~admin200/goals/goals.htm


Zablokowany