Atalanta - Juventus

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Trezegol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2003
Posty: 19
Rejestracja: 01 lutego 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2003, 18:50

No szkoda tego meczu ale będzie lepiej !!!!!!!!!!!


Juve !!!!! Juve !!!!! Juve !!!!! Juve !!!!!
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 02 lutego 2003, 19:05

Po obejrzeniu skrotow wydaje mi sie ze dobrze dysponowany byl Taibi bramkarz Atalanty!!!Pilkarze dobrze grali mieli duzo bardzo dobrych okazji ale nie wykorzystali ich !! Świetnie gral Camoranesi a Del Piero pechowo skrecil noge (tak to bylo widac ze po ograniu trzech obroncow podal pilke przed albo w pole karne i po chwili przewrocil sie )!!!Aha i jeszcze jedno - trener Perugii i trener Romy mogli by sobie podac rece bo sa tak samo nerwowi(jak to mozna nazwac nerwami :D )!! FORZA JUVE


lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lutego 2003, 19:10

przy golu dla atalanty blad popelnila nasza "niezawodna" obrona, ktora chciala zlapac rywala na pozycji spalonej.. no ale nie wyszlo :?

lippi moim zdaniem postapil slusznie wystawiajac taki sklad... sytuacji mielismy wiele.. poprostu w doskonalej dyspozycji byl bramkaz atalanty.. no i brakowalo szczescia..
zeby tylko alex powrocil do zdrowia..


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lutego 2003, 22:09

Atalanta grała naprawde świetnie,druga połowa była super.Dużo akcji z obu stron,bardzo szybkie tempo.Zambrotta gra w obronie jakby całe życie nic innego nie robił 8) ,Trez marnie,Di Vaio wreszcie zagrał jakiś porządny mecz.Troche szkoda,ale było do przewidzenia,że bedzie ciężko,Atalanta po marnej pierwszej połowie sezonu jest teraz w świetnej formie.Troche mnie martwi nastepny mecz.Brak Del Piero,Camoranesi pauzuje za kartki a z Nedvedem też coś nie tak...mam nadzieje,że sie wygrzebie z problemów do nastepnego meczu :?


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lutego 2003, 23:25

Po obejrzeniu skrótów z tego meczu jestem zadowolony. Szkoda zmarnowanych sytuacji, ale posiadamy zawodnika grającego w stylu Carlosa - jest nim Zambrotta. :-D


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 lutego 2003, 11:11

Szkoda tego remisu bo z tego co widziałem w urywkach gralismy lepiej...Zambrotta swietnie spisuje się na lewej obronie!Dobrze że Lazio zremisowało z Chievo , niestety Inter znów wygrał :evil:


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
I_love_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2002
Posty: 14
Rejestracja: 19 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 03 lutego 2003, 11:27

BIANCONERI pisze:niestety Inter znów wygrał :evil:
I Milan też..... Jak tak dalej pójdzie to nigdy nie awansujemy na 1 pozycje.... Wydawało mi się że już jesteśmy o krok do wyprzedzania drużyn z Mediolanu, a tu kicha.... Dobrze że przynajmniej Lazio zremisowało z Chievo....


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niech każdy kibic Juve szanuje Lazio za wygraną 4:2 z Interem Mediolan.
Duce

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 7
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 03 lutego 2003, 11:54

Juventus mia³ przewagê, by³ lepszy. Zabrak³o szczê¶cia. Ustawienie nie ma tu nic do rzeczy. Zdarza siê to czêsto. Przyk³adów nie trzeba szukaæ daleko. Obawia³em siê remisu i sta³o siê. Atalanta ma progres formy. Poprzednio przegrali¶my z Bresci±, która te¿ zaczê³a graæ lepiej. To bardzo ¼le, bo Juve powinien wygrywaæ niezale¿nie od tego. Ma du¿± przewagê sportow± i brak szczê¶cia nie stanowi usprawiedliwienia. Nie nale¿y siê uspokajaæ. Wskazana jest raczej sportowa z³o¶æ, a nawet furia. Milanowcy pêkali z rado¶ci. Nie wolno im dawaæ satysfakcji.


Rzek³em
Zablokowany